Kahve Falında Flamingo Görmek

13.11.2019
Kahve Falında Flamingo Görmek

Kahve falında flamingo görmek, kişiye mutluluk ve şifa getireceğine, kişinin ruhsal enerjisinin yükseleceğine işaret eder. Yakın zamanda çok güzel bir haber alacak ve ortalıkta uzun bir süredir yer alan sessizlik bir bebeğin ağlaması ile bozulacak. Eğer bir bebek bekliyorsanız bunun erkek olacağını gösterir. Ayrıca uzun zamandır aradığınız huzura kavuşacak ve ailenizle mutlu bir şekilde yaşamaya devam edeceksiniz. Aynı zamanda fal sahibinin çok düzgün bir karaktere sahip olduğunu ve çevresindekiler tarafından sayıldığı ve sevildiğine de tabir olur. Bu aralar kafanızda bazı soru işaretleri olabilir ve endişe duyuyor olabilirsiniz. Fakat bu endişelerinizin yersiz olduğuna, canınızın sıkılmayacağına ve beklediğiniz işin hayırlı bir şekilde gerçekleşeceğine yorumlanır.

Aşk Hayatı

Yakın çevrenizde genç, pozitif, dinamik ve hoş görülü bir kişinin varlığını gösterir. Bu figür genellikle fal sahipleri için yol göstericidir ve kişinin karakterine yorumlanmaktadır. Eğer bekarsanız, yetenekli ve neşeli bir insanla tanışacağınıza işarettir. Bu kişinin kısa sürede hayatınıza gireceğini ve uzun süreli bir birliktelik yaşayacağınızı gösterir.

Sakin bir evlilik yapacağınız anlamına gelmektedir. Eğer evliyseniz eşinizle beraber çıkacağınız bir tatilin veya bir değişikliğin, eşinizden gelecek ve sizi çok mutlu edecek bir sürprizin habercisidir. Maddi ve manevi olarak kendinizi güçlü hissedeceğiniz bir dönemdir. Aşk, bereket, huzur olarak tanımlanan flamingo figürü, iyi niyetli birine aşık olacağınıza işaret eder. Aynı zamanda fal sahibinin ağır başlı, sabırlı, sessiz ve ağır başlı olduğunu ve bu özelliği sayesinde de çok iyi yerlere geleceği anlamına gelmektedir.

Para

Kısmet ve bereketi temsil eder. Hayırlı bir eş adayına işaret olmasının yanı sıra maddi olarak da iyi duruma geleceğinizi işaret eder. Fakat maddi durumunuz iyiyken yatırımlarınızı ve harcamanızı dikkatli yapmanız gerekmektedir. Sabır ettiğiniz bir konuda çok hayırlı olayların olacağını gösterir. Kazancınızın artacağı bu dönemde, tam olarak da hak ettiğiniz şeylere sahip olacaksınız.

Eşinizden, ailenizden ve yakın çevrenizdeki arkadaşlarınızdan da büyük manevi destek alacağınız mutluluk dolu bir dönem geçireceksiniz. Hayatınızda meydana gelen olaylar sizi mutlu edecek, hayatınızda meydana gelecek yeniliklerin olması, beklentilerin karşılanması, güzel havadisler gelmesi anlamına gelmektedir. Özellikle aile fertlerinizin çok mutlu olacağı ve sizinle gurur duyacağı işler başaracağınız döneme gireceksiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Güzel haberler alarak, sonunda rahat bir nefes alacağınız, geleceğe daha rahat bakacağınız anlamına gelmektedir. Kuşlar her zaman güzel haberlerle mutluluk duymak olarak bilinmektedir. Ayrıca çevrenizde güzel şeylerin gerçekleşmesi sizi ve ailenizi mutlu edecektir. Aile içerisinde herkesin yüzünü güldürecek haberler alınmasıyla beraber, geleceğe bakış açınız değişebilir. Böylece endişelerinizi geride bırakacaksınız. Bu döneminizde uzaktaki bir yakınınızdan veya akrabanızdan haber alacağınızın anlamına gelir. Ayrıca bu dönemde aileniz ile birlikte çıkacağınız seyahatler ile birlikte aranızdaki bağların güçlenecektir. Bu sayede sizde ihtiyacınız olan tatil ve dinlenme fırsatını bulacaksınız. İş amacıyla yapacağınız seyahatler bile kafanızı kısa sürede olsa dağıtmaya yetecek, seyahatlerinizden biraz daha motive olmuş bir şekilde geri döneceksiniz.

Aşk hayatında mutluluğu yakalamak, iyi insanlarla tanışmak ve mutlu bir yuva kurmak anlamına da gelen flamingo, ailenizden alacağınız desteğin de habercisidir. Özellikle aile fertleriniz ve akrabalarınızın çok mutlu olacak ve sizinle yaptığınız işlerden dolayı gurur duyacaklardır. Eğer bir sınava girdiyseniz, bu sınavdan alacağınız sonuç sizi mutlu edecektir, eğer çalışıyorsanız iş hayatında yükselişe geçeceğiniz ve başarılı projelere imza atacağınız söz konusu olabilir.

İş ve Kariyer

Çok güzel haberler alacağınıza işaret eden bu figür, özellikle eğitim ya da iş hayatı devam eden kişiler için karşınıza güzel bir fırsat çıkaracaktır. Bu fırsat özellikle yurt dışında çalışma, okuma imkanı ya da uzun bir seyahat olarak karşınıza çıkabilir. İş seyahati için gittiğinizde sizin için büyük fırsat kapılarını aralayabilir. Bu sırada tanışacağınız yeni insanlar ve kuracağınız yeni bağlantılar size ileride daha fazla olanak sunabilir. Aynı zamanda çalıştığınız işiniz dışında kariyeriniz açısından yeni iş teklifleri alacağınıza ve bu tekliflerin herkesi mutlu edeceğine de yorumlanır. Hatta belki sektör değişikliği bile yapabilirsiniz.

Size yakın zamanda gelecek olan tekliflere mantıklı bir açıdan bakmanızda yarar var. Bu sırada hayallerinizdeki işin teklifiyle karşılaşabilir, gerçekten mutlu olacağınız bir kapı açılabilir ve size cazip gelebilir. Özellikle işinizden memnun değilseniz iş değişikliği yapmanız da söz konusu olabilir. Bu sebeple gelecek olan bu iş tekliflerini daha dikkatli değerlendirmelisiniz. Özellikle bu zamanlarda sevdiklerinizin ve ailenizin yanınızda olması size manevi açıdan çok büyük destek olacaktır. İş ve kariyeriniz konusunda da karar vermenize oldukça yardımcı olacaklar ve vereceğiniz kararın da arkasında olacaklardır.

Sağlık

Özellikle sağlığınız ile ilgili kısa süreli de olsa olumsuz gelişmeler olabileceğinin habercisidir. Kısa sürecek ve çok da ciddi olmayacak bu sağlık sorunu kısa bir süreliğine çalışma hayatınızı ve seyahatlerinizi etkileyecektir. İş hayatınızdaki yoğun temponuz, geceler süren çalışmalarınıza odaklanmanız sonucunda ortaya çıkacak olan bu sağlık sorunu tamamen sağlığınızı ikinci plana atmış olmanızdan kaynaklı olacaktır. Bu yüzden özellikle bu kadar yoğun olacağınız bu dönemde mutlaka beslenmenize dikkat etmeli, gerekirse gıda takviyesi vitaminler kullanmalısınız. Sağlığınıza oldukça önem vermeniz gereken bir dönemde olduğunuzdan, iş hayatınızı askıya almadan bedeninizin sesini dinlemeli ve kendinize de zaman ayırmayı öğrenmelisiniz. Ayrıca gündelik rutininizin arasına sporu sıkıştırmanız sağlığınız açısından yine olumlu sonuçlar doğuracaktır.

Yoğun geçireceğiniz bu dönemde özellikle hobilerinizle ilgilenmeye başlayabilirsiniz ve kendi yeteneklerinizi de zamanla keşfedebilirsiniz. Kendinize ayıracağınız boş vakitlerdi spora ve hobilerinize ayırabilirsiniz. böylece bu vakitleri daha faydalı işler için harcamayabilirsiniz. Aile bireylerinden bu dönemde alacağınız manevi yardım size hem ruhsal hem de bedensel sağlığınız bakımından iyi gelecektir. Hayatınız ile ilgili alacağınız tüm ciddi kararlarda mutlaka ailenize de danışıp onların da fikrini almayı unutmamalısınız, ne olursa olsun sizin yanınızda olacaklar ve desteklerini eksik etmeyeceklerdir.

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.