Kahve Falında Leylek Görmek

20.04.2015
Kahve Falında Leylek Görmek

Kahve falında leylek görmek, fal sahibine kalbi temiz bir insan tarafından verilecek nasihatlerin dikkate alınması gerektiğini haber verir. Bu insan sezgileri çok kuvvetli ve insan sarrafı biri olması sebebiyle herkesin sık sık akıl danıştığı bir aile büyüğü olabilir. Yararına olacak bu nasihatler özel hayatını düzene sokabilmesi için altın değerinde öğütlerdir. Bazı fal yorumcularına göre ise aşırı kıskanç bir eş demektir. Kişiyi çok kıskanan fakat bunu direk olarak belli etmemeye çalışan kıskanç eş, genellikle duygularını farklı hırçınlıklar göstererek ifade edecektir.

Bir diğer anlamıyla yıllardır görüşülmeyen akrabalar ile tekrar buluşmayı haber verir. Bu buluşmadan biraz çekinse bile görüşmenin sonunda tüm buzların eridiğine şahit olacaktır. Eğer fincanın kulp kısmına yakın yerde belirmişse başaramayacağını zannettiği bir işten alnının akı ile çıkmayı simgeler. Bu başarı ile birlikte yeni yeni dostluklar kurulacaktır. Orta kısmında belirmesi ise ulaşılması güç gibi görünen sevgiliyi simgelemektedir. Fakat her türlü zorluğa göğüs germeye hazır olan fal sahibi sayesinde sevgilinin gönlü fethedilecektir. Çenesi kuvvetli bir arkadaş ile yorumlanabilir. Bu arkadaşın çenesi ve ısrarcı yapısı sayesinde kişinin uzun süredir uğraştığı ama beceremediği bir iş kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Eğer birden fazla leylek sembolü varsa çözüme kavuşan işin ardından daha büyük uğraşlar gelecek demektir.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda uzun ve mutlu sonlanan bir ilişkinin yaşanacağının habercisidir. Şu an umutsuz ve yalnız olabilirsiniz ancak uzun zamandır görüşmediğiniz ya da mesaj beklediğiniz birisinden oldukça ani ve güzel haberler alacaksınız. Bu gelişme karşısında şoka uğramamanız için falınızda çıkan bu figürün anlamını lütfen unutmayın.

Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa, ilişkinizde aylardır belki de yıllardır beklediğiniz o teklifin çok yakın zamanda karşınıza unutamayacağınız şekilde çıkacağını da unutmayın. Bu teklif sayesinde hayatınızda her şey bir anda değişecek ve mutlu bir ömrün kapıları sizin için sonuna kadar açılacaktır. Aylardır kendinizi strese sokup, beklediğinize değecek bu gelişme sizin için çok özel olacak. Eğer evli iseniz de, aile olmak için alacağınız müthiş bir haberle güzel zamanların içinde olacaksınız. Beklediğiniz çocuk haberini, kendinizi maddi ve manevi hazır hissettiğiniz en yakın zamanda alacaksınız. Sadece bazı şeyleri biraz zamana bırakıp sakin bir şekilde beklemeniz ve sabretmeniz, hayatınızda pek çok olumlu değişiklikler ve gelişmeler yaşanmasını sağlayacaktır.

Para

Maddi anlamda sıkışık olduğunuz dönemde elinizin ve cüzdanınızın birden bollaşacağının habercisidir. Uzun zamandır beklediğiniz bu para tam umudunuzu kesmişken karşınıza çıkacak ve ödemelerinizin kolaylaşmasını sağlayacaktır. Uzun zamandır almayı istediğiniz bir teknolojik aleti de almanız için destek olacaktır. Aynı zamanda paraya sıkışık olan bir akraba, dost ya da arkadaşınız olduğunu da simgelemektedir. Üç vakte kadar bu tanıdığınız tarafından size bir telefon ya da görüşme talebi gelerek yardım isteyecektir. Bu yardımı geri çeviremeyeceğinizi ve bu kişiye yardım edeceğinizi tahmin ediyoruz.

Durumu sıkışık olan eş dosta yardım etmeniz, hayatınızda güzel gelişmeler yaşanması için önemli bir adım olacaktır. Yardıma ihtiyacı olan bu kişiye edeceğiniz yardım bütçenizi sarsmayacaktır. Ettiğiniz yardım sayesinde o kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacak ve size manevi bir huzur sağlama konusunda destek sağlayacaktır. Yardım ettiğiniz maddi tutarı bu kişi yakın zamanda size tahsil edecektir. Manevi açıdan doyum sağlayacağınız böyle bir durum için bu yardımı yapacak vicdan sahibi bir insan olduğunuzu da söylemeden geçemeyeceğiz.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile hayatınızda sizi çeşitli sürprizlerin beklediğini göstermektedir. Bu sürprizler sayesinde birlik ve beraberlik duygusuyla hareket edecek ve her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. İlk olarak; aile hayatınızda bir kişinin başına bir şanssızlık geleceğinin simgesidir. Ancak bu şanssızlık aile içi bağlarının kuvvetlenmesini sağlayacak ve olumlu gelişmelere yol açacaktır. Aile bireyinin birisinin hayatında gerçekleşecek bu şanssızlık sayesinde uzun zamandır görmediğiniz bir akrabanızı görecek, ailenizin bir arada olmasını keyifle karşılayacaksınız.

Bu şanssızlığın maddi bir şanssızlık olduğunu söyleyebiliriz. Evinize hırsız girmesi, değerli bir eşyayı kaybetme, bir miktar paranın kaybolması gibi durumları yaşayan fal sahibi, bu durumdan etkilenecek ancak aile birliğinizin kuvvetli olması sayesinde bu durumu kolayca atlatacak ve sonra her şerde bir hayrın saklı olduğunu fark edecektir. Yaşam alanınızda karşılaştığınız birkaç küçük sürpriz nedeniyle taşınma ya da evi ilaçlama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aylardır belki de yıllardır içinizde tuttuğunuz taşınma fikrinin gerçekleşmesini sağlamak için en mükemmel zaman şimdi. Olumsuzluğun içinde olumlu görmeyi deneyin, böylece daha mutlu olduğunuzu hissedeceksiniz.

İş ve Kariyer

İşinizle ilgili olumlu gelişmelerin sizi beklediğinin habercisi olan leylek figürü, size kendini yükselişle gösterecektir. Uzun bir zamandır terfi almayı istiyor olabilirsiniz ya da güzel bir kurumda iş görüşmesi yapmış olabilirsiniz. Beklediğiniz bu haberin beklediğiniz anda üç vakte kadar size ulaşacağını simgeler. Artık hayal ettiğiniz değil uğraştığınız ve başarılarınızla taçlanan bir işiniz olacak. Uzun zamandır bir yakınınızla yapmayı düşündüğünüz bir işin sizin için hayırlı olacağının haberi de bu leylekte gizlidir.

Zaman kaybetmeden ortağınıza haber verseniz iyi olur, çünkü bu işi kurmak için gerekli istek, azim ve destek için tam vakti. Kuracağınız bu iş sayesinde, umutlarınız, geleceğe dair planlarınız kısa zaman içerisinde maddi kazançlar sayesinde olumlu mertebelere ulaşacak ve işiniz beklediğinizden de büyük kazançlarla devam edecektir. Doğru zamanın şu an olduğunu tekrar size hatırlatmak isteriz ve girişimci ruhunuzla planladığınız bu işin uzun soluklu olarak devam etmesini temenni ederiz. Kariyer planlamanızda yükselişte olacağınız bu iş sayesinde, verdiğiniz kararlarla pozitif kazanç sağlayacağınız bir hayatın kapıları sonsuza kadar açılacaktır, bizden söylemesi.

Sağlık

Uzun zamandır tedavi gördüğünüz bir rahatsızlık var ise bu rahatsızlığın dermanını bulacağınızın simgesi olan leylek sayesinde bu sıkıntılarınızın sona ereceğinin haberini size vermek isteriz. Leylek, çözülemeyen şeylerin çözümünü sağlar. Düğüm halinde olan bu sorun zamanla çözüme kavuşacaktır. Çok sevdiğiniz bir tanıdığınızın başına gelen bir sağlık sorununun çözüldüğü, tedavisinin gerçekleşeceği haberini alıp, umutlarınızı yeşerteceksiniz.

Uzun zamandır zayıflama isteğiniz ya da kilo alma isteğinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşanacağının haberini vermektedir. Bunun için kendinizi en hazır hissettiğiniz dönem olan şu dönemde, yapacağınız bazı aktivitelerle ve diyet programlarıyla sağlıklı bir beden sahibi olabilirsiniz. Kilo almak istediğiniz şu dönemde, sağlıklı bir şekilde, düzenli bir beslenme programı ile istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Sizin emellerinize ulaşmanızı sağlayan ve bu vaktin geldiğinin habercisi olan bir figürdür. Siz de artık hedefiniz için planlamalara başlayabilir, sağlıklı bir hayat içerisinde yaşayabilirsiniz.


 

Kahve Falında Leylek Ağzında Bebek Görmek

Ağzı laf dolu bir misafiriniz olacağına işarettir. Ufak tefek iğneli sözler ile size imalarda bulunmaya çalıştığını sezdiğiniz bu kişinin niyetini anlamanız uzun sürmeyecek. Bazı olayları tek taraflı ve yanlış kişilerden dinlediği için sizi rencide etmeye çalışan misafirinize hiç unutmayacağı bir ders vereceksiniz. Olan bitenin aslını sizden dinlediği zaman çok utanıp, özür dileyecek olan bu misafir biraz tadınızı kaçıracak ama sonu sizin için hayırlı olacak.

Eğitim seviyesi yüksek bir kişiliği işaret eder. Hanenize dahil olacak bu kişi sayesinde hiç fikir sahibi olmadığınız konularda bile aydınlandığınızı hissedeceksiniz. Son zamanlarda herkesin ona bir şeyler danışıyor olması ve sözünden çıkmaması biraz kıskanmanıza yol açsa da, ona yakın olup ufkunuzu genişletmesinden kendinizi alıkoyamayacaksınız. Fal tabağında görmek ise ilişkilerinizi daha dikkatli yürütmeniz gerektiğine dalalettir. İlk başlarda olayın büyüsüne kapılarak hemen ciddi düşünebilirsiniz fakat daha sonra size uymayan yönleri keşfettiğinizde geri dönüş yapmak zor olacaktır. Çıkmaz sokaklara dalmadan önce yolları iyi araştırmakta fayda vardır ki sonradan pişmanlıklar yaşanmasın.

Size ihtiyacı olan biri var ama bir türlü konuya nasıl gireceğini kestiremiyor. İçinde bulunduğunuz yalnızlık çok yanlış düşüncelere kapılmanıza neden olacak. Hayatınıza farklılık kazandırmak isteyen biri var ama siz henüz yeni ilişkiler yaşamaya hazır değilsiniz. Alacaklı olduğunuz bir konuda işler tersine dönebilir. Size bu hatayı yapanın en iyi arkadaşlarınızdan biri olması insanlara olan güveninizi zedeleyecek.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Bebek

Daha Fazla Kaynak:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.