Kahve Falında Leylek Görmek

Kahve Falında Leylek Görmek
20 Nisan 2015 tarihinde eklendi, 4.566 kez okundu.

Kahve falında leylek görmek, fal sahibine kalbi temiz bir insan tarafından verilecek nasihatlerin dikkate alınması gerektiğini haber verir. Bu insan sezgileri çok kuvvetli ve insan sarrafı biri olması sebebiyle herkesin sık sık akıl danıştığı bir aile büyüğü olabilir. Yararına olacak bu nasihatler özel hayatını düzene sokabilmesi için altın değerinde öğütlerdir. Bazı fal yorumcularına göre ise aşırı kıskanç bir eş demektir. Kişiyi çok kıskanan fakat bunu direk olarak belli etmemeye çalışan kıskanç eş, genellikle duygularını farklı hırçınlıklar göstererek ifade edecektir.

Bir diğer anlamıyla yıllardır görüşülmeyen akrabalar ile tekrar buluşmayı haber verir. Bu buluşmadan biraz çekinse bile görüşmenin sonunda tüm buzların eridiğine şahit olacaktır. Eğer fincanın kulp kısmına yakın yerde belirmişse başaramayacağını zannettiği bir işten alnının akı ile çıkmayı simgeler. Bu başarı ile birlikte yeni yeni dostluklar kurulacaktır. Orta kısmında belirmesi ise ulaşılması güç gibi görünen sevgiliyi simgelemektedir. Fakat her türlü zorluğa göğüs germeye hazır olan fal sahibi sayesinde sevgilinin gönlü fethedilecektir. Çenesi kuvvetli bir arkadaş ile yorumlanabilir. Bu arkadaşın çenesi ve ısrarcı yapısı sayesinde kişinin uzun süredir uğraştığı ama beceremediği bir iş kısa sürede çözüme kavuşacaktır. Eğer birden fazla leylek sembolü varsa çözüme kavuşan işin ardından daha büyük uğraşlar gelecek demektir.

Kahve Falında Leylek Ağzında Bebek Görmek

Ağzı laf dolu bir misafiriniz olacağına işarettir. Ufak tefek iğneli sözler ile size imalarda bulunmaya çalıştığını sezdiğiniz bu kişinin niyetini anlamanız uzun sürmeyecek. Bazı olayları tek taraflı ve yanlış kişilerden dinlediği için sizi rencide etmeye çalışan misafirinize hiç unutmayacağı bir ders vereceksiniz. Olan bitenin aslını sizden dinlediği zaman çok utanıp, özür dileyecek olan bu misafir biraz tadınızı kaçıracak ama sonu sizin için hayırlı olacak.

Eğitim seviyesi yüksek bir kişiliği işaret eder. Hanenize dahil olacak bu kişi sayesinde hiç fikir sahibi olmadığınız konularda bile aydınlandığınızı hissedeceksiniz. Son zamanlarda herkesin ona bir şeyler danışıyor olması ve sözünden çıkmaması biraz kıskanmanıza yol açsa da, ona yakın olup ufkunuzu genişletmesinden kendinizi alıkoyamayacaksınız. Fal tabağında görmek ise ilişkilerinizi daha dikkatli yürütmeniz gerektiğine dalalettir. İlk başlarda olayın büyüsüne kapılarak hemen ciddi düşünebilirsiniz fakat daha sonra size uymayan yönleri keşfettiğinizde geri dönüş yapmak zor olacaktır. Çıkmaz sokaklara dalmadan önce yolları iyi araştırmakta fayda vardır ki sonradan pişmanlıklar yaşanmasın.

Size ihtiyacı olan biri var ama bir türlü konuya nasıl gireceğini kestiremiyor. İçinde bulunduğunuz yalnızlık çok yanlış düşüncelere kapılmanıza neden olacak. Hayatınıza farklılık kazandırmak isteyen biri var ama siz henüz yeni ilişkiler yaşamaya hazır değilsiniz. Alacaklı olduğunuz bir konuda işler tersine dönebilir. Size bu hatayı yapanın en iyi arkadaşlarınızdan biri olması insanlara olan güveninizi zedeleyecek.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git