Kahve Falında Leylek Görmek

20.04.2015
Kahve Falında Leylek Görmek

Kahve falında leylek görmek, fal sahibinin kafasında bazı şeyleri kuruntu yapmaması gerektiği ve zamanla her şeyin çözüleceği anlamına gelir. Kişinin son zamanlarda kendisini zorlayarak huzursuz eden bir işin üstesinden geleceğine ve büyük bir başarı elde ederek çok mutlu olacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda uzun ve mutlu sonlanan bir ilişkinin yaşanacağının habercisidir. Şu an umutsuz ve yalnız olabilirsiniz ancak uzun zamandır görüşmediğiniz ya da mesaj beklediğiniz birisinden oldukça ani ve güzel haberler alacaksınız. Bu gelişme karşısında şoka uğramamanız için falınızda çıkan bu figürün anlamını lütfen unutmayın.

Eğer devam eden bir ilişkiniz varsa, ilişkinizde aylardır belki de yıllardır beklediğiniz o teklifin çok yakın zamanda karşınıza unutamayacağınız şekilde çıkacağını da unutmayın. Bu teklif sayesinde hayatınızda her şey bir anda değişecek ve mutlu bir ömrün kapıları sizin için sonuna kadar açılacaktır. Aylardır kendinizi strese sokup, beklediğinize değecek bu gelişme sizin için çok özel olacak. Eğer evli iseniz de, aile olmak için alacağınız müthiş bir haberle güzel zamanların içinde olacaksınız. Beklediğiniz çocuk haberini, kendinizi maddi ve manevi hazır hissettiğiniz en yakın zamanda alacaksınız. Sadece bazı şeyleri biraz zamana bırakıp sakin bir şekilde beklemeniz ve sabretmeniz, hayatınızda pek çok olumlu değişiklikler ve gelişmeler yaşanmasını sağlayacaktır.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre maddi anlamda sıkışık olduğunuz dönemde elinizin ve cüzdanınızın birden bollaşacağının habercisidir. Uzun zamandır beklediğiniz bu para tam umudunuzu kesmişken karşınıza çıkacak ve ödemelerinizin kolaylaşmasını sağlayacaktır. Uzun zamandır almayı istediğiniz bir teknolojik aleti de almanız için destek olacaktır. Aynı zamanda paraya sıkışık olan bir akraba, dost ya da arkadaşınız olduğunu da simgelemektedir. Üç vakte kadar bu tanıdığınız tarafından size bir telefon ya da görüşme talebi gelerek yardım isteyecektir. Bu yardımı geri çeviremeyeceğinizi ve bu kişiye yardım edeceğinizi tahmin ediyoruz.

Durumu sıkışık olan eş dosta yardım etmeniz, hayatınızda güzel gelişmeler yaşanması için önemli bir adım olacaktır. Yardıma ihtiyacı olan bu kişiye edeceğiniz yardım bütçenizi sarsmayacaktır. Ettiğiniz yardım sayesinde o kişinin hayatında olumlu gelişmeler yaşanacak ve size manevi bir huzur sağlama konusunda destek sağlayacaktır. Yardım ettiğiniz maddi tutarı bu kişi yakın zamanda size tahsil edecektir. Manevi açıdan doyum sağlayacağınız böyle bir durum için bu yardımı yapacak vicdan sahibi bir insan olduğunuzu da söylemeden geçemeyeceğiz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile hayatınızda sizi çeşitli sürprizlerin beklediğini göstermektedir. Bu sürprizler sayesinde birlik ve beraberlik duygusuyla hareket edecek ve her türlü zorluğun üstesinden gelebileceksiniz. İlk olarak; aile hayatınızda bir kişinin başına bir şanssızlık geleceğinin simgesidir. Ancak bu şanssızlık aile içi bağlarının kuvvetlenmesini sağlayacak ve olumlu gelişmelere yol açacaktır. Aile bireyinin birisinin hayatında gerçekleşecek bu şanssızlık sayesinde uzun zamandır görmediğiniz bir akrabanızı görecek, ailenizin bir arada olmasını keyifle karşılayacaksınız.

Bu şanssızlığın maddi bir şanssızlık olduğunu söyleyebiliriz. Evinize hırsız girmesi, değerli bir eşyayı kaybetme, bir miktar paranın kaybolması gibi durumları yaşayan fal sahibi, bu durumdan etkilenecek ancak aile birliğinizin kuvvetli olması sayesinde bu durumu kolayca atlatacak ve sonra her şerde bir hayrın saklı olduğunu fark edecektir. Yaşam alanınızda karşılaştığınız birkaç küçük sürpriz nedeniyle taşınma ya da evi ilaçlama gibi durumlarla karşılaşabilirsiniz. Aylardır belki de yıllardır içinizde tuttuğunuz taşınma fikrinin gerçekleşmesini sağlamak için en mükemmel zaman şimdi. Olumsuzluğun içinde olumlu görmeyi deneyin, böylece daha mutlu olduğunuzu hissedeceksiniz.

İş ve Kariyer Yorumu

İşinizle ilgili olumlu gelişmelerin sizi beklediğinin habercisi olan leylek figürü, size kendini yükselişle gösterecektir. Uzun bir zamandır terfi almayı istiyor olabilirsiniz ya da güzel bir kurumda iş görüşmesi yapmış olabilirsiniz. Beklediğiniz bu haberin beklediğiniz anda üç vakte kadar size ulaşacağını simgeler. Artık hayal ettiğiniz değil uğraştığınız ve başarılarınızla taçlanan bir işiniz olacak. Uzun zamandır bir yakınınızla yapmayı düşündüğünüz bir işin sizin için hayırlı olacağının haberi de bu leylekte gizlidir.

Zaman kaybetmeden ortağınıza haber verseniz iyi olur, çünkü bu işi kurmak için gerekli istek, azim ve destek için tam vakti. Kuracağınız bu iş sayesinde, umutlarınız, geleceğe dair planlarınız kısa zaman içerisinde maddi kazançlar sayesinde olumlu mertebelere ulaşacak ve işiniz beklediğinizden de büyük kazançlarla devam edecektir. Doğru zamanın şu an olduğunu tekrar size hatırlatmak isteriz ve girişimci ruhunuzla planladığınız bu işin uzun soluklu olarak devam etmesini temenni ederiz. Kariyer planlamanızda yükselişte olacağınız bu iş sayesinde, verdiğiniz kararlarla pozitif kazanç sağlayacağınız bir hayatın kapıları sonsuza kadar açılacaktır, bizden söylemesi.

Sağlık Yorumu

Uzun zamandır tedavi gördüğünüz bir rahatsızlık var ise bu rahatsızlığın dermanını bulacağınızın simgesi olan leylek sayesinde bu sıkıntılarınızın sona ereceğinin haberini size vermek isteriz. Leylek, çözülemeyen şeylerin çözümünü sağlar. Düğüm halinde olan bu sorun zamanla çözüme kavuşacaktır. Çok sevdiğiniz bir tanıdığınızın başına gelen bir sağlık sorununun çözüldüğü, tedavisinin gerçekleşeceği haberini alıp, umutlarınızı yeşerteceksiniz.

Uzun zamandır zayıflama isteğiniz ya da kilo alma isteğinizle ilgili olumlu gelişmeler yaşanacağının haberini vermektedir. Bunun için kendinizi en hazır hissettiğiniz dönem olan şu dönemde, yapacağınız bazı aktivitelerle ve diyet programlarıyla sağlıklı bir beden sahibi olabilirsiniz. Kilo almak istediğiniz şu dönemde, sağlıklı bir şekilde, düzenli bir beslenme programı ile istediğiniz kiloya ulaşabilirsiniz. Sizin emellerinize ulaşmanızı sağlayan ve bu vaktin geldiğinin habercisi olan bir figürdür. Siz de artık hedefiniz için planlamalara başlayabilir, sağlıklı bir hayat içerisinde yaşayabilirsiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.