Yengeç Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

01.02.2016
Yengeç Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

Su elementine dahil oldukları için çift çok uyumludur. İki burç da duygusal ve derin hislere sahip olduklarından romantizmi doruklarda yaşayacaklardır. Tabii zaman zaman da gereksiz alınganlıklar ve duygusallıklar da yaşayabilirler. Özellikle balık erkeği, partnerine göre daha alıngandır. Bu yüzden yengeç burcu kadını sözlerine ve davranışlarına dikkat etmelidir, çünkü kendinden daha alıngan ve duygusal bir burç insanıyla karşı karşıyadır.

Balık burcu erkeği, birçok kişinin en yakın dostudur. Karşı tarafın sorunlarını dinlemek ve çözüm üretmek onların da doğasında olan bir şeydir. Sempatik, hassas ve açık sözlü yapıları ile çoğu insanla anlaşabilirler. Birlikte olduğu kadının tamamen aradığı kişilikte bir yapıya sahiptir. Hoş vakit geçirecekleri ve duygusal yapı itibariyle iyi anlaşacakları kesindir.

Her iki burç da evcimen, sessiz ve sakin bir yapıda olduğu için arkadaşlıkta biraz zorlanabilirler. En azından birinin biraz daha hareketli bir yapıda olması ilişkileri kolaylaştırabilir. Fakat ikisi de aynı yapıda oldukları için birbirlerinden kolayca sıkılabilirler. Evlilik ve aşk hayatları oldukça uzun süreli ve doyurucu olacaktır. Her ikisi de evine bağlı, aile bağları gelişmiş, sadık ve güvenilir kişilerdir.

İlişkilerini yöneten kesinlikle duygular olacaktır. Daha duygusal olan balık burcu erkeğini yöneten, yengeç kadını olacaktır. Fazla duygusallıktan birbirlerini gereksiz yere kırmadıkları sürece olumlu ve güzel bir ilişki onları beklemektedir. Birçok benzer yönü olan ve adeta birbirlerini anlamak için yaratılan iki burç uzun süreli bir ilişki kurabilir, mutluluğu ve uyumu ömür boyu yakalayabilirler. Birbirlerini tamamlayan iki birey olarak kolayca evlilik kararı alabilirler.

Yengeç Kadını ile Balık Erkeği Aşk Uyumu

Ailelerine bağlılardır

Aşk hayatında yüzde yüze yakın bir oranda başarılı olacakları fikrindeyim, her zaman evlerine ve ailelerine bağlı burçlardır. Bu yüzden bu ikili aile kurmakta zorlanmazlar, beraber mutlu ve eğlenceli zaman geçirebilirler. Ve hatta bu aşklarını evliliğe taşıyabilirler. İkili normal hayatta iyi bir arkadaş aşk hayatında ise iyi bir sevgili olabilirler. İki burç da su grubuna mensup olup romantizmi doruklarında yaşayacaklardır, oldukça duygusal ve ince düşünceli ruhlu insanlardır.

Zaman zaman ilişkilerindeki sorunlar gereksiz duygusallıklardan ve alınganlıklardan meydana gelmektedir. Ancak balık erkeği eşine göre daha alıngan olduğu için yengeç kadını ilişkide her zaman ne söylediğine dikkat etmelidir. Yani sözlerini ve tavırlarına oldukça dikkat etmelidir. Balık erkeği çevresine ve sevdiklerine oldukça değer verir. Yani her zaman ağlayabilecek bir omuz olmaya gönüllüdür. Size her zaman dinler ve derslerinize her zaman ortak olur.

Benzer yönleri uyum sağlamalarına yardım eder

Balık burcu birçok kişinin en yakın dostudur. Karşı taraftaki arkadaşı veya sevgilisi onu sırlarını anlatırken, onların derdini kendine dert edinir. Herkese karşı açık, sempatik ve hassas olabilmeleri yüzünden birçok arkadaşları vardır. Aşk ilişkisinde çift olarak birlikte hoş vakit geçirmeyi başarabilirse, aşk hayatlarında tutku ve romantik dolu bir hayat onları bekliyor olacaktır. Her ikisi de su grubuna mensup burçlar olduğundan dolayı karakter yapıları oldukça benzerdir. Bu yüzden bu ilişkiye tam bir aşk ilişkisi olacağını söyleyebiliriz. İlişkinin temel problemi her ikisinin de fazla alınganlık yapmasıdır. Bu yüzden iki taraftan birisi mutlaka fazla fedakarlık yaparak problemlerin çözümlenmesine yardım etmelidir. Yengeç kadını ve balık erkeği benzer yönleri sayesinde aralarındaki mutluluğu ve uyumu yakalamaları oldukça kısa bir zaman alacaktır.

Duygusal ve hassastırlar

Bu iki burç oldukça duygusal ve hassastır. Bundan dolayı birbirlerini daha dikkatli ve yumuşak davranmalılar. Bu önemli noktaya dikkat ederlerse ikili aralarındaki uyumu çok güzel bir şekilde yakalayabilirler. Uyum yakaladıkları vakit asla bu ilişkide üçüncü kişilerin etkisi olmaz. Yengeç kadını ve balık erkeği bir ilişkiye başlama kararı aldıklarında ilişkide gerçekten çok mutlu ve uyumlu olabilirler. Düşünce yapısı ve hayata bakış açısı olarak birbirlerini tamamlayan bu iki burç, karşılaştıkları herhangi bir sorunu anlayışla karşılayacak ve birlikte aşabileceklerdir. Çiftin ilişkilerinin kısa süreli olmasın ve ayrılmaları çok düşük bir ihtimaldir, ancak göz önünde de bulundurulmalıdır. İlişkileri kısa süreli olsa bile oldukça güzel anlara şahit olacaklardır.

İkisi de romantiktir

Bu ikili arasında büyük oranda uyum söz konusudur. Çünkü her iki burç da su grubuna aittir ve örtüşen birçok özellikleri bulunmaktadır. Bu ikilinin arasındaki aşk oldukça romantik ve duygu dolu olacaktır. Balık burcu erkeğinin hayalperest ve biraz melankolik hali yengeç burcu kadınını derinden büyüleyecek ve her ikisi de bu büyünün ışığında birlikte kaybolacaklardır. Her ikisinin de anaç bir yapıya sahip olması ve “hayır” diyemeyen karakterlerde olması biraz şımartılmış çocukların yetişmesine neden olabilmektedir. Fakat bu ikiliden doğacak çocuklar sevgi dolu bir ailede yetişecek ve sanata meyilli olacaklardır.

Hislerini oldukça yoğun yaşarlar

Yoğun hisler içerisinde olabilecekleri gibi tam tersine içine kapanık burçlar da olabilirler. Ancak bu ikilinin her zaman dengeleri iyi tutması gerekir. Hem yengeç hem de balık burcu için burçlar dünyasının en duygusal burçları olarak tanımlayabiliriz. Ancak yengeç burçları partnerlerine göre daha analitik düşüncede ve daha mantıksal diyebiliriz. Balık burçları normal hayatta da hayal dünyası içinde yaşayan burçlardır. Ancak maddi konulara hiçbir zaman önem vermezler. Onlar için en ufak bir söz bile onları kırmaya yetebilir. Bu yüzden partneri bazen onu anlamakta ve ona uyum sağlamakta zorlanabilir. Ancak yine de ikilinin ilişkisi için diğer birçok birlikteliğe göre daha uyumlu bir ilişkidir diyebiliriz. Çünkü bu çiftin hayata bakış açıları ve hayattan beklentileri neredeyse aynıdır. Bu noktada birbirlerini anlamakta asla zorlanmayacaklardır.

Bir taraf daha baskındır

Balık burcu her zaman yengeç burcuna yakın bir burç olmuştur. Her iki burcun bireyleri de oldukça hassas ve narin bir kişilikte olan burçlardır. Yengeç kadınları oldukça sessiz ve sakin görünümde olan bir burç olduğu için partneri ona ilgi duymaktadır. Ancak her ne kadar hassas bir görüntü de olsalar da iç dünyalarının onları tanıdıkça daha da baskın olduğunu göreceksiniz. İlişkilerinde de genelde daha baskın olur ve partnerine istediklerini yaptırma konusunda oldukça yetenekli bir burçtur, size dilediğini hissettirmeden yaptıracaktır. Ancak bu özelliği ile size birçok konuda değişik arayışlar içerisine girmenizi sağlayacaktır. Hatta bu durum birbirinize daha bağlı hale gelmesine ve aranızdaki aşk ve romantizmin daha da artmasına sebep olacaktır.

Birbirlerine uyum sağlarlar

Balık erkeği de yengeç kadını da duyarlı, yetenekli ve hayalcidir. Kendilerine ait içsel dünyaları olan bu çift, birlikte birçok hayali gerçekleştirebilir. Birlikte birçok ev aktivitesi ve sanatsal aktivelerde bulunabilirsiniz. Birbirinizi çok iyi anladığınız için yaşamınızın her anında birbirinize destek olabilirsiniz. Güven ve sadakat ikiniz için de en önemli şey olduğundan birlikte harika bir ilişki yaşayabilirsiniz.

Hobileri ve ilgi alanları ortaktır

Yengeç burcu kadınının biraz narin ve alıngan yapısı zaman zaman balık erkeğini yorabilir fakat yine şefkati ve derin sevgisi sayesinde yaşanması ihtimal sorunların da üstesinden ustalıkla gelecektir. Bu ikiliden eğer güzel bir uyum sağlanırsa sanat alanında güçlü projeler ortaya çıkacaktır. Birlikte müzik yapmak, şiir yazmak, seyahate çıkmak, hobi kurslarına gitmek gibi eylemler her ikisinin de zevkle yapmak isteyecekleri ve başarı sağlayabilecekleri aktiviteler olacaktır. Yalnız yengeç kadınının unutmaması gereken bir durum vardır; partneri sevgiye muhtaç bir erkektir fakat bunun bir dozu olmalıdır. Eğer bu doz aşırıya kaçarsa kendisini baskı altında hissedecek ve bir balık gibi kadınının elinden kayıp gidecektir. Bu nedenle ilginin boyutu tadında bırakılmalı ve sıkıcı bir tavır takınılmamalıdır. Buna benzer birkaç önemli detay dışında bu birliktelik uzun yıllar sürecek ve birçok çift tarafından da örnek gösterilecektir.

Yengeç Kadını ile Balık Erkeği Evlilik Uyumu

Sadık ve ailelerine bağlıdırlar

Aşk hayatlarında çok mutlu olacağını söylediğimiz çift evlilikte çok fazla iyi değillerdir. İkisi de evli oldukları için zaman zaman birbirlerini sıkabilirler. Her ne kadar sıkıcı olsalar da evlilik hayatları gayet güzel olur. Her ikisi de evine ve ailesine bağlı, sadık ve güvenilir kişilerdir. Ancak balık burcu daha fazla hassas ve duygusaldır, ona göre eşi daha mantıklı olabilmektedir. Bu ilişkiyi yürüten aslında iki tarafın da duygularıdır. Bu yüzden fazla duygusallık yaşamaları sebebiyle zaman zaman birbirlerini kırabilirler.

Bu nokta onların kilit noktası olup biraz dikkat etmeleri gerekiyor ancak o zaman her koşula olumlu bir birliktelik olacaktır. Evlilik kararı aldıklarını da birbirlerini tamamlayan iki kişi olacaklardır ve evlilik hayatında da oldukça mutlu olacaklardır. Bu iki burç evlenme kararı aldığında ailelerini oldukça düşkün ve aralarındaki aşkı hiçbir zaman kaybetmeye iki kişi olacaktır. Yengeç kadınının önderliğinde tam olarak uyumlu yürüyecek bir ilişkidir, ikisi de oldukça hassas ve duygusaldır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.