Rüyada Havlu Görmek

03.06.2015
Rüyada Havlu Görmek

Rüyada havlu görmek, insanın karşısına çıkacak bir kısmet olarak değerlendirilir. Bu kısmet kişiye göre değişiklik göstermektedir. Bekar bir insana hayırlı bir eş, işsiz bir insana iyi bir gelir kapısı olarak yorumlanır. Rüyasında başkalarınınkini kullandığını gören kişinin karşısına hayatta bir çok fırsatlar çıkacaktır. Yeni ise hayatınıza yeni bir sayfa açacaksınız demektir. Yeni bir işe girebilirsiniz. Hayatınızda yeni güzelliklerin arefesinde olabilirsiniz. Yeni insanlarla tanışıp hayatınıza farklı bir yön verebilirsiniz. Eğer bembeyaz ise iyiye işarettir. Çeyiz hazırlığında olduğunuzu da gösterir. Uzun süredir hazırladığınız çeyizin kullanım vakti gelecek karşınıza hayırlı bir kısmet çıkacaktır.

Son zamanlarda ki duygu yoğunluğunuz nedeniyle gireceğiniz sevgi bekleyişinin sonucu hayal kırıklığına uğrayacaksınız. Çektiğiniz veya da sizi yoran dertleriniz son bulacak. Kendinize güvenerek altına girdiğiniz bazı işlerin ve sorumlulukların sonucunda altından kalkmak için isteyeceğiniz yardım eli çok yakınınızda olacak. İş yerinizdeki husumetli olduğunuz insandan veya insanlardan göreceğiniz ani değişimler şaşırtacak.

Dertlerinizden ve sorumluluklarınızdan sıyrılıp yeni bir hayat için hayaller kurmaya başlayacaksınız. İş yerinizde patronunuz ile kurduğunuz hoş ilişkinizin ve dostluğunuzun sonunda makam ve mevkii olarak yükseleceğinize, hayatınızın en güzel ve en renkli günlerini geçireceğinize ve dostlarınızın bilmediğiniz farklı yönlerini öğrenip hayatınızda ki bazı şeyleri değiştirmek isteyip yeni adımlar atacağınıza işarettir.

Bu rüya, kariyer sahibi, maddi durumu iyi, itibarlı bir kimsenin varlığına tabir edilir. Kişinin, böyle bir kimse ile bir iş içinde olabileceği manasına gelir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin iş hayatında olabilecek gelişmelere de işaret eder. İş hayatında müdür, patron konumundaki birinden görülecek bir destek ile kariyerinde yaşanacak olumlu gelişmelere yorumlanır.

 Rüyada Renkli Havlu Görmek

Görülen renklere göre farklı anlamlar taşır. Beyaz olan iyi haberi, yeşil olan dini inancı, siyah olan da kötü gelişmeleri simgeler. Uzun uğraşlarla emek verdiğiniz bir konuda artık pes edeceğinizi söyler.

Yakın zamanda kafanızı meşgul eden bir takım dertlerden kurtulacağınıza ve sevdiğiniz bir büyüğünüz tarafından yardım eli uzatılacağına işarettir. Yakın zamanda tanıştığınız bir yaşıtınız tarafından sizden dilenecek olan yardıma, maddi olarak ilerleyeceğinize de işarettir. Sevdiğiniz bir insanın yardıma muhtaç olmasına, elinizden bir şey gelmediği halde ona yardım etmek için çırpınacağınıza delalet eder.

Yakın zamanlarda gelecek olan hayırlı haberlere. Sevdiğiniz ve saydığınız bir büyüğünüz tarafından alacağınız güzel öğütlere işarettir. Bir akrabanız, sevdiğiniz bir dostunuz veya da sevdiğiniz insanlarla birlikte gireceğiniz hayırlı ve güzel işlere, artan başarınıza ve iş konusunda ulaşacağınız mevkiinin sizi oldukça mutlu edip size güzel haberler ve sürprizler getireceğine işaret eder.

Uzun bir süredir hayalini kurduğunuz yaşam tarzına işinizi ilerleterek ve birçok insanla yapacağınız anlaşma ve kuracağınız dostluklar sonucu ulaşacağınıza işaret eder. Çektiğiniz bir derdinizin sizi bunaltmasının sonunda kurtulmak ve biraz olsun kafanızı dağıtmak için çıkacağınız yolculuğun veya da tatilin karşınıza çıkaracağı güzel ve hayatınızı etkileyecek olan sonuçlarına hazır olun, bekleyin.

 Rüyada Kirli Havlu Görmek

Yanlış işlerle meşgul olduğunuzu gösterir. Bu duruma sizi çevrenizdeki insanlar sürüklüyor gibi görünüyor. Çevrenizdeki art niyetli insanlara karşı dikkatli olun yoksa size daha büyük hatalar yaptıracaklar. Siz bu kişilerin kim olduğunu çok iyi biliyorsunuz. Ayrıca maddi açıdan darlığa, yoksulluğa işarettir. Maddi durumunuzda bozulmalar olabilir.

Diğer ögelere göre farklı anlamlar taşır. Rüyada birinin size kirli vermesi sizi kötü bir takım işlere çekmeye çalıştığını gösterir. Başka bir yoruma göre bir arkadaşınızın hakkında dedikodu yaptığınızı gösterir. Yaptığınızın yanlış olduğunun siz de farkına vardınız. Şimdi de dedikodunun vermiş olduğu vicdan azabı ile mücadele etmeye çalışıyorsunuz.

 Rüyada Çeyizlik Havlu Görmek

Bu rüya kişinin hayatının doyasıya geçeceği anlamına gelir. Rüya sahibi tatmak istediği her türlü zevke erişecek ve gözü arkada kalmayacak şekilde mutlu olacaktır. Ayrıca sıkıntıların yavaş yavaş ortadan kalkacağı, bütün çalışmaların ve gayretlerin olumlu neticelere erişeceği şeklinde yorum yapmak da mümkündür. Bunun yanı sıra rüya sahibinin iyi bir arkadaş çevresine sahip olduğu ve bundan sonra da arkadaş çevresinin genişleyeceği bir gerçektir.

Çıkmazda kalan bir meselenin çözümünün bulacağına delalet eder. Bir diğer yorumu ile bu rüya, hayatın genelinde olacak olumlu, hayırlı gelişmelere işaret eder. İş ya da okul hayatında başarı, bir dileğin gerçekleşmesi, kariyerde ilerleme, olarak yorumlanır. Alınacak müjdeli, güzel bir habere de işaret eder. Kişi aldığı bu haberle bir çok sorunun üstesinden gelebilecektir.

Rüyayı gören kişinin, yeni bir işe atılacağı ve bu işte başarılı sonuçlar alacağına delalet eder. Yeni iş hayatının yoğun olacağı ve kişinin daha aktif çalışması gerektiğine yorulur. Kazançta yaşanacak artışlara da dikkat çeker. Ticari hayatta büyük bir yatırım anlamına gelir. Bu yatırım kişiye kar getireceğine ve iş hayatında büyüme yaşanacağına tabir edilir.

Rüya sahibinin, yapacağı geçici, belli süreyi kapsayan işlere tabir edilir. Bu işler geçici olsa da iyi kazanç getirecek manası taşır. Bir diğer yorum ise yer ve mekan değişikliğidir. Kişi memnuniyet duyacağı bir değişiklik yaşayacak demektir. Yapılacak bir tatilde olabilir. İş için yeni ortamlarda bulunmaya da delalet eder. Bu durum iş hayatında olumlu gelişmeleri de beraberinde getirecektir.

Rüyada Mavi Havlu Görmek

Kişinin rahatlayacağı, huzur bulacağı, sakin bir döneme delalet eder. Uzun zamandır yaşanan sıkıntıların son bulacağı, kişiyi dertlendiren meselelerin biteceği anlamı taşımaktadır. Bazı yorumculara göre ise çıkılacak seyahat olarak yorumlanır. Kısa ya uzun bu yolculuğun kişiye mutluluk vereceğine tabir edilir. Bekar kimseler için bu rüya, evlilik demektir. Aynı zamanda taşınmak olarak da yorumlanır.

Mesleki anlamda yeni bir döneme işaret eder. Bu dönem, kişinin çok çalışacağı, temposu yüksek bir süreç olacaktır. Bu durum kişinin kazancında da artışa neden olacak demektir. Yeni bir iş alanında bir görev alınacağına, başarı sağlanacağına tabir edilir.

Rızkın ve nasibin artacağına tabir edilir. Rüya sahibi, bol rızık elde edecektir. Yemek hoşa gidiyorsa tüm dert ve sıkıntılardan arınmaya yorumlanır.

Rüyada Eski Havlu Görmek

Bu rüya bir işarettir. Aslında kötü bir hayat olarak yorumlansa da gerekli tedbirlerin alınması halinde hayatın iyiye gideceği anlamı taşımaktadır. Rüya sahibi gerçek hayatta temizliğe daha fazla önem vermelidir. Sosyal çevresi tarafından itibar kazanması için bazı huylarını değiştirmesi gereken bu kişi elinden geleni yapacak ve başarılı olacaktır. Ayrıca rüya sahibi bir günahından dolayı tövbe edecek ve tövbesi kabul olacaktır.

Bu rüya, gayrimenkul sahibi olmaya, kazanç elde etmeye, para kazanmaya delalet eder. Aynı zamanda, miras olarak da yorumlanır. Bazı yorumcular, bekar insanlar için hayırlı kısmetinin çıkacağına yormuşlardır. Evli kimseler için evlilikte bağlılık, birlik ve beraberlik anlamına gelir. İş ve ticari hayatta yeni bir ortaklık, biri ile bir işe atılım yapmaya tabir edilir.

Genel anlamı ile mutlu ve güzel olaylara delalet eder. Bir diğer yorumu ile bu rüya, rüya gören kişinin hayatında haram para kazanmadığına, haramdan hep sakındığına yorumlanır. Yeni bir alanı edinmek ya da yeni bir işte çalışmak anlamına da gelir. Meslek sahibi olmak, bir işi meslek edinmek olarak da değerlendirilir. Özel hayatta yeni bir birlikteliğe tabir edilir.

Bu rüyanın anlamı; kişinin hayatında olacak yenilik ve değişimlerdir. Rüya sahibinin, gerek iş gerek özel yaşantısında bir takım değişiklikler olacağına ve bu değişimlerin kişi için hayırlı olacağına delalet eder. Maddi ve manevi yaşanan sıkıntıların ve sorunların biteceğine, üzüntü veren meselelerin çözüleceğine yorumlanır. Aile ya da sosyal yaşantıda bağların kuvvetleneceği anlamına da gelir.

Rüyada Islak Havlu Görmek

Bu rüyayı gören kişi iyi ahlaklı ve temiz huyludur. Bu nedenle çevresi tarafından çok sevilmektedir. Rüya bu huyundan dolayı o kişinin temiz huylu kişileri etrafında topladığı anlamı taşır. Diğer taraftan yeni edineceği arkadaşları adalete önem veren kişiler olacaktır. Ayrıca iş hayatında güvenilir insanlarla tanışma ve aile hayatında mutluluk şeklinde yorumlamak mümkün. Bu rüya sahibi istediği ve beklediği mutluluğa erişecektir.

Rüya sahibi, başarılarına, zaferlerine sahip çıkacak ve emek vererek çalışmaya devam edeceğine tabir edilir. Özel hayatta, kişinin sevdiği insan ile yaşayacağı mutlu günlerin de habercisidir. Evli kimseler için bu rüya, çiftler arasındaki sorunların bitmesine, kırgınlıkların sona ermesine tabir edilir. Bir diğer yorum ise iş hayatında olumlu gelişmeler ve değişimler yaşanacağına delalet eder.

Uzun süredir devam eden maddi ve manevi sıkıntı ve sorunların sona ereceğine, huzur, refah yaşanacağına tabir edilir. Bazı yorumculara göre; bu rüyayı gören kişi, hayatında kendisine engel teşkil eden durum ve kişilerden kurtulacağına tabir edilir. Kazanç, gelirde yükseliş ve ele geçecek bir miktar para olarak yorumlanır. Bekar kimselerin hiç ummadığı anda karşısına çıkacak sevgi anlamına gelir.

Kişinin yüzünü güldürecek, mutlu olmasına sebep olacak olayların yaşanacağına yorumlanır. Bu olaylar gerek aile gerek iş gerekse özel hayata dair gelişmeler olarak tabir edilir. Kişinin karşısına çıkacak bir insan ile aşk yaşayacağına, karşılıklı sevgi bağlarının olacağına, mutlu bir birlikteliğe delalet eder. Evli kimseler için evlilikte sorun ve sıkıntıların son bulacağına, eşlerin birbirine bağlılığına yorumlanır.

Rüyada Beyaz Havlu Görmek

Beyaz renk dost canlısı olmayı ve temizliği işaret eder. Rüya sahibinin üzerinde dolu bir manevi yük bulunmaktadır. Ancak yakın zamanda tanışacağı iyi yürekli ve samimi dostlar sayesinde bu yükü azalacaktır. Bu zorluk ailesi veya hali hazırdaki yakın dostları tarafından da hafifletilebilir. Bu yük başkası tarafından kendisine yapılmış bir hata olabilir. Hatanın sahibi yanlışının anlayıp sizden özür dileyecektir.

Bu rüya, başarılı olmakla tabir edilir. Okul, iş ya da mesleki anlamda bir başarı kazanma, övgü alma ve itibar sahibi olmak anlamına gelir. Bir karar vererek menfaat ve yarar getirecek işlere girmeye yorumlanır. Diğer bir anlamı ise rüyayı gören kişinin, mutluluğu yakalayacağına, huzur bulacağına deyim yerinde ise ağzının tadının yerine geleceğine delalet eder.

Bu rüya, ferahlamak, maddi ve manevi rahatlamak olarak tabir edilir. İş hayatında güzel gelişmeler yaşayacağına, kazanç elde edeceğine ve gelir düzeyinde artış yaşanacağına yorumlanır. Bu rüya, özel hayatla da tabir edilir. Kişinin hayalini kurduğu sevgiyi yakalayacağına, mutlu bir beraberlik yaşayacağına işaret eder. Aynı zamanda, bu rüya, helal mal ile de tabir edilmiştir.

Genel anlamda kişinin, uzun ve hayırlı bir yolculuğa çıkacağına delalettir. Bugüne kadarki tüm uğraşlarının karşılığını alabileceği büyük bir işte iyiliğe ve mutluluğa ereceğine işaret eder. Aynı şekilde kişinin uzun süredir istediği ve bu isteğini gerçekleştirmek için çok çabaladığı şeyi en sonun da elde edeceğine ancak bunun bir kısmından yararlanabileceğine de işaret eder. Kimi ayrıntılara göre de rüya sahibinin sevdiği ve değer verdiği kişiler ve ailesiyle birlikte uzun, sağlıklı ve mutlu bir şekilde yaşayacağına delalettir.

 Rüyada Sarı Havlu Görmek

Rahatlama anlamına gelen bu rüya duygusal bir kişi tarafından görülmüşse o kişinin her konuyu kafasına taktığına dalalet eder. Bu rüya genelde ailesiyle yaşadığı olumsuz bir problemin ortadan kalkacağı şeklinde yorumlanır. Bu nedenle rüya sahibinin sabırlı olması gerekmektedir. Rüyayı gören kişi bir süre sonra sabrının ödülünü alacaktır. Aynı zamanda duaların kabulü anlamı taşıyan bu rüya o kişinin bol bol dua etmesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Aile ile geçirilecek olan mutlu ve huzurlu bir hayata delalet etmektedir. Uzun bir yolculukta bulunmak ve rüyada iyi bir ruh hali içinde bulunarak şükretmek dünyada ve ahirette güzel bir yaşama işaret olabilmektedir.

Rüya sahibinin yaşamında kul hakkı gibi büyük günahları işlemediğine, veremeyeceği hiçbir hesabı olmadığına kalkışacağı çetrefilli işlerde çabalayıp refaha kavuşacağına, önünde uzun ve mutlu bir yolu olduğuna işaret eder. Farklı bir yorumlamaya göre ise rüya sahibinin en çok korktuğu şeyin kul hakkı yemek olduğunu ve bu korku sebebiyle huzurlu bir ahiret hayatı yaşayacağına delalettir.

Rüya sahibinin kısa bir zaman içerisinde içinde bulunduğu veya uzun süredir istediği bir iş için yanında sevdiği biriyle veya tek başına uzun ve mutlu bir yolculuğa çıkacağına işaret eder. Aynı şekilde rüyayı gören kişinin ailesiyle ve sevdiği insanlarla bir yaşam kuracağına ve bu yaşamı verimli kullanıp mutlu ve hayırlı, uzun bir ömrü olacağına delalet eder.

Rüyada Havlu Aldığını Görmek

Bu rüya o kişinin nasibine ulaşacağı anlamını taşır. Eğer alınan havlu beyaz ise hedeflere ulaşmak demektir. Yeni bir hayat düzenine sahip olacak olan rüya sahibi kendisini bekleyen hedefleri geri çevirmeyecektir. Üstelik başarılı bir hayatın veya istediği gibi bir geleceğin anahtarı olacak fırsatlarla karşılaşacaktır. Bu rüyayı kendi işini kurmak ve kendi nasibini kendisi kazanmak şeklinde yorumlayan da vardır.

Rüya sahibinin çok yakın zamanda iyi ve kerem sahibi biriyle tanışıp bu kişinin yol göstermesi ile çevresine hayırlarda bulunacağına işaret eder. Bulunacağı hayırların başında iyiliğe teşvik edip kötülükten sakındırmak gelir. Bu sayede toplum içerisinde sevilip sayılacağına, övgü ve sevap kazanacağına, dünya ve ahirette huzura kavuşacağına, öldükten sonra arkasında dua edecek sevdiklerinin olacağına işaret eder.

Rüyayı gören kişinin uzun zamandır hedeflediklerini gerçekleştireceğine, bu sayede mutluluk ve huzura kavuşacağına delalettir. Yakın zamanda rüya sahibinin karşısına hayırlı bir kısmetin çıkacağına, kişinin kaderinin yüzüne güleceğine işaret eder. Kimi yorumlara göre ise rüya sahibinin yakın zamanda yaşadığı bir üzüntü ve hezimetin ardından ders çıkarıp yeniden tertemiz bir sayfaya başlayacağı ve bu sefer daha mutlu olacağına işaret eder.

Rüya sahibinin yakın zamanda iş hayatında giriştiği bir işte elde ettiği başarılara ve bu sayede mertebesinin yükseleceğine delalet eder. İş hayatında elde ettiği bu başarıların ailesi ve çevresindeki sevdikleri tarafından takdir edileceği ve bu sayede övüleceğine de işaret eder. Rüya sahibinin içinde bulunduğu işi başarıya ulaştırması için daha çok çabalaması ve bu sırada yaptığı hataların farkına varıp af dilemesinin gerektiğine delalettir.

Rüyada Havlu Yıkamak

Bir yandan şöhrete kavuşmak diğer yandan hayallere ulaşmak anlamı taşıyan bu rüya hayırlara yorulmaktadır. Rüyayı gören kişi zor bir işi başaracaktır. Bu iş uzun zamandır hayalini kurduğu bir iş olabilir. Bunun gerçekleşmesi bir anda onu ilgi odağı yapacak ve herkesin onu taktir etmesine olanak sunacaktır. Üstelik bu ün kolay kolay dillerden düşmeyecektir.

Rüyayı gören kişinin kul hakkı yemek gibi büyük günahları işlemekten korktuğuna ve sakındığına delalettir. Kişinin bu sayede yakın zamanda huzurlu bir ahiret yaşamı ve mutlu bir hayat için çabalamaya başlayacağına ve bu çabalarının karşılıksız kalmayacağına, hem bu dünya da hem öbür dünya da mükafatlandırılacağına işaret eder. Aynı zamanda ailesi ve çevresine karşı hayırlı ameller işleyeceği şeklinde de yorumlanır.

Rüya sahibinin hayatı boyunca kendi beyni ile hareket etmek yerine ya kalbinin sesini dinleyerek ya da duyguları ile hareket ediyor olan biri olduğunu göstermektedir. Sizler bayan iseniz aşk kadını, erkek iseniz de aşk erkeği olarak da tanılandırılabileceğiniz gibi duyguları ile de her an hasar alan birileri olduğunuzu da gösteren bir durumdur.

Sizler bu ara başlayacak olduğunuz bir işte yeniden oldukça farklı olan ve kalplerinizi adeta bir kuş misali kanatlandırıp uçuracak kadar duygulara kapılmanızı sağlayacak biri ile tanışacak ve duygular ile işlerinizi tekrardan karıştıracaksınız. İlk defa beynim ile hareket etmek istiyor diyeceğiniz bu işte bile yine başarılı olamayacak ve duygularınız ile karıştıracak olduğunuz için de başarıyı tam anlamı ile bu kez de yakalamayacak olduğunuzu da göstermektedir.

Rüyada Havlu Kenarı Görmek

Bu rüya birisini özlediğiniz anlamına gelir. Bu özlem uzun zamandır ayrı kaldığınız bir akraba veya sevdiğiniz bir dost olabilir. Kısa süre sonra hasretiniz sona erecektir. Bu sevgi sizi güçlü bir bağ ile bağlamaktadır. Birbirinizi Allah için sevdiğiniz anlamı taşıyan rüyanın temiz ruhlu bir özelliğe sahip, isyan etmekten uzak ve inançlarına derinden bağlı bir kişi olduğu şeklinde yorumlanır.

Hayat içerisinde her ne kadar acı olan olaylar ile karşılaşıyor olsanız bile sizler hayata her an enerji saçan bir birey olmanızdan dolayı bu ara karşılaşacak olduğunuz bir kayıp olayında bile yine olayın pozitif tarafını yakalayacaksınız. Her an bu pozitif ve enerjili olan haliniz ile çok sevdiğiniz bir şeyi kayıp eder iken bile pozitif yönünü görüyor olmanızdan dolayı çevrenizde hem daha çok takdir edilen hem de daha çok sevilen biri haline de geleceksiniz.

Yeni bir elbiseye, sevinçli bir habere ve müjdeli bir duyum alınacağına işaret eder. Bazen de üzüntülü bir haber alınacağına ya da sıkıntılı bir dönemin içine girileceğinin göstergesidir. İlim ve adalete, aşınızın artacağına delalet eder. Uzun bir süredir olması için çaba sarf ettiğiniz ve hayalini kurduğunuz bir şeyin gerçekleşeceğini gösterir. Kişi çok yakın bir zamanda hayırlı bir kısmet bulacak ve evlenecektir.

Çoğu zaman bir muradınızın çok yakın bir zamanda gerçekleşeceğini gösterir. Bol kazanç, nimet ve erdemli bir hayat sürmek anlamlarına gelebilir. Görüldüğü duruma göre farklı yorumlar kazansa da genel olarak şans ve talihin sizin yanınızda olacağı bir dönemin içerisine gireceğiniz anlamına gelir. Hasta bir insan için kısa bir zaman içerisinde eski sağlığına kavuşacağının ve tüm sıkıntılarının geçeceğinin göstergesidir.

Rüyada Havlu Hediye Almak

Bu kişi sevdiği ile mutlu bir ömür geçirmeyi isteyen ve bunun için dua edeni biridir. Rüya bu kişinin dualarının kabul olacağı ve kısmetinin açılacağı şeklinde yorumlanır. Üstelik karşılaşacağı kişi herkes tarafından kabul görecektir. Rüya sahibi aşırı tedirgin ve heyecanlıdır. Ancak bu tedirginliğinin yersiz olacağını görecektir. Hayatta istediği mutluluğa erişecek olan kişi ömrünü bu mutlulukla tamamlayacaktır.

Rüyada Banyo Havlusu Görmek

Bu rüya hem maddi hem de manevi desteğe işaret eder. Yakın zamanda bol kazanç elde edecek olan rüya sahibi bunu başarmak için desteği eşinden veya çok yakın bir arkadaşından manevi destek görecektir. Ayrıca bu rüya hem iş hayatında hem de özel hayatta attığı her adımın başarılı olacağı şeklinde yorumlanır. Havlunun rengi beyaz ise temiz ve helal bir yolda ilerlemeye işaret eder. Bu temizlik özel ilişkilerde de görülecektir.

Bu rüya hoşsohbet olarak düşünülür. Kişinin sevdiği insanı keyfile ve usanmadan dinleyebileceği anlamına gelir. Rüya sahibi hayatta hep pozitif olma yolundadır. Sıkıntılı durumlarda bardağa dolu tarafından bakmaya alışacaksınız. Ayrıca sabırlı bir kişi olmanız sizi bolluk ve berekete itecektir. Tanışılacak bir erkek sizi bu zenginliğin sebebi yapacak gönlü geniş bir arkadaş olacaktır.

Mevcut düzenin korunması anlamı çıkmaktadır. Eğer iş hayatında sıkıntı varsa her şeyin rayına oturacağı bir gerçektir. Bu rüya gönül ferahlığına işaret eder. Bu ferahlık hayırlı bir haber olarak da düşünülebilir. Eğer evli bir kadın bu rüyayı görmüşse hamilelik sonrasında hayırlı bir evlat olarak yorumlanır. Diğer yandan bekarlar için hayırlı bir evlilik olarak yorumlanır.

Rüya sahibi bekar erkekse güzel ve seveceği bir kadınla evlenmeye işaret eder. Eğer kadınsa güçlü bir erkekle evlenecek demektir. Bu rüya aynı zamanda toplumda saygınlık kazanmak anlamına da gelir. Evli kimsenin hanesine bolluk ve bereket girecektir. Ailesi ile birlikte hoş vakit geçirecek olan rüya sahibi onlarla birlikte olmaktan keyif alacak ve hayatın tüm alanında mutlu olacağı insanlarla tanışacaktır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.