Aslan Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.049 kez okundu.

Aslan burcu kadını ile akrep burcu erkeği uyumu nedir? Su elementine dahil olan akrep burcu ile ateş elementine dahil olan aslan burcu birlikteliği ilk başlarda çok uyumlu ve mutlu bir görüntü çizer. Fakat kısa bir süre sonra o tutku ve heyecan sönebilir. Uzun süreli bir birliktelikte uyumu ve mutluluğu yakalayamazlar. Fakat tutkulu bir aşka sahiplerse birbirleri için fedakarlıklar yaparak ilişkilerini sürdürebilirler.

Akrep erkeğinin çekim gücü ve tutkusu aslan kadınının yanında fazlasıyla çoğalacaktır. Çünkü doğuştan tutkulu ve enerjiktir. Bu ikili, tutkulu ve ateşli bir beraberlik yaşayacaklardır. Birbirlerine rastladıkları an tüm duyguları nehirler gibi birbirlerine akacaktır. Fakat tutkunun ve ateşin dozuna dikkat etmezlerse ilişkileri kısa süreli olabilir.

Aslan kadını, akrep burcu erkeğinin üzerinde egemenlik kurmaya, ona hükmetmeye çalışırsa hiç acımadan zehrini ona akıtabilir. Sert tepkileri ve sert tavırlarıyla ünlüdür ve üstüne çok gidilirse ters tepkiler verebilirler. Bu nedenle aslan burcu kadını kendi özgürlüklerine verdiği önemi karşı tarafın kişisel dünyasına vermelidir.Her ikisi de duygusal burçlardır. Fakat bu yapılarını güçsüzlük olarak algılayıp saklarlar. İki burç da geri adım atmayı kabul etmez. İkisi de son derece inatçı ve gururlu burçlardır. Bu özelliklerinin aynı olması onları uzaklaştıran nedenlerdir.

İkisi de çekici ve merak uyandıran burçlardır. İkisi de toplumda ilgi odağı olmayı sever. Aslan kadını da son derece çok dikkat çekicidir. Onlar da bunun farkında olduklarından çok ben merkezci ve gururludur. Bu iki burcun arasında gerçek bir aşk olmadıkça birbirlerini önemsemeleri çok zordur.

Şuana kadar aslan kadını akrep erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise aslan kadını akrep erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Eğer birbirlerini gerçekten severlerse ve gerçek anlamda uzun bir ilişki sürdürmek isterlerse bunu tutkulu kişilikleri sayesinde başarabilirler. Hatta bu uyumu yakaladıklarında evlilik yolunda da hızla ilerleyebilirler. Akrep erkeği uyumlu bir eş ve iyi bir baba olacaktır. Çocuklara ve evine düşkün olan aslan kadını da bu duruma oldukça sevinecektir. İkisi de evlerine ve eşlerine oldukça sadık burçlar olduklarından güvenilir ve samimi bir evlilik hayatları olacaktır.

Cinsel anlamda inanılmaz uyumlu ve çekici bir çift olacaklardır. İkisi de cinselliğe meraklı ve cinselliğe düşkün burçlardır. İkisi de cinsel hayatlarında baskın olmak isteyeceklerdir. Fakat bu bir sorun yaratacağına daha da arzulu ve istekli olmalarını sağlayacaktır. Uyumları ve cinsel çekimleri çok iyidir.

Aslan Kadını Akrep Erkeği Uyumu

Aslan ve akrep burçlar oldukça ilgi çekici bir uyumu vardır. Aslan kadını lider ruhlu bir yapıya sahiptir ve bu durum akrep erkeğinin ilgisini çeker. Bu yüzden bu ilişki akrep erkeği için aslında zorlayıcı da olur. Çünkü akrep de en az aslan kadar lider ruhlu ve önce olmayı seven bir burçtur. Bu noktada aslan kadınının gerisi de kalması gerektiği noktalarda akrep erkeği hırçınlaşabilir. Ancak aslan kadınının ilgisi onu yumuşatacaktır. Aslan kadını ve akrep erkeğinin cinsel uyumu da tartışılmazdır. Her ikisi de cinsel yaşamına oldukça düşkündür.

Aslan Burcu Kadını ile Akrep Erkeği Burç Uyumu

aslan ile akrep uyumu

Aslan kadını ateş grubu, akrep erkeğinin su grubu olması başta bu ilişkinin zorlamasına sebep olsa da bu zorlukların aşılması durumunda son derece ateşli bir beraberlik doğacaktır. İki burç aslında birbirleri için son derece dişli rakiplerdir. Her ikisi de ilişkide yöneten tarafta olmak isterler, kıskançtırlar ama kıskanılmaktan da bir o kadar nefret ederler. Karşıdakinin kıskanç olması ilişkinin başında ikisini de korkutabilir yani bu ilişki aslında yarı yarıya ihtimalle başarılı olabilecektir. Cinsellikte gösterecekleri uyumu günlük yaşamlarında gösterebilmeleri için biraz uyumlu olmaları gerekir. Aslında bu ikili için durum çok da umutsuz değildir. Çünkü birinin diğerini yönetmesi, yönetilenin hoşuna bile gidebilir. Tabi bu kabullenme için arada gerçek bir aşkın olması da gerekir. Aslan kadını beklentilerine cevap verirse, akrep erkeği de zehrini akıtmak zorunda kalmayacaktır.

Bu konumuzda aslan burcu kadını ile akrep burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde aslan kadını akrep erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git