Aslan Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ile Akrep Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 5.105 kez okundu.

Su elementine dahil olan akrep burcu ile ateş elementine dahil olan aslan burcu birlikteliği ilk başlarda çok uyumlu ve mutlu bir görüntü çizer. Fakat kısa bir süre sonra o tutku ve heyecan sönebilir. Uzun süreli bir birliktelikte uyumu ve mutluluğu yakalayamazlar. Fakat tutkulu bir aşka sahiplerse birbirleri için fedakarlıklar yaparak ilişkilerini sürdürebilirler.

Akrep erkeğinin çekim gücü ve tutkusu aslan kadınının yanında fazlasıyla çoğalacaktır. Çünkü doğuştan tutkulu ve enerjiktir. Bu ikili, tutkulu ve ateşli bir beraberlik yaşayacaklardır. Birbirlerine rastladıkları an tüm duyguları nehirler gibi birbirlerine akacaktır. Fakat tutkunun ve ateşin dozuna dikkat etmezlerse ilişkileri kısa süreli olabilir.

Aslan kadını, akrep burcu erkeğinin üzerinde egemenlik kurmaya, ona hükmetmeye çalışırsa hiç acımadan zehrini ona akıtabilir. Sert tepkileri ve sert tavırlarıyla ünlüdür ve üstüne çok gidilirse ters tepkiler verebilirler. Bu nedenle aslan burcu kadını kendi özgürlüklerine verdiği önemi karşı tarafın kişisel dünyasına vermelidir.Her ikisi de duygusal burçlardır. Fakat bu yapılarını güçsüzlük olarak algılayıp saklarlar. İki burç da geri adım atmayı kabul etmez. İkisi de son derece inatçı ve gururlu burçlardır. Bu özelliklerinin aynı olması onları uzaklaştıran nedenlerdir.

İkisi de çekici ve merak uyandıran burçlardır. İkisi de toplumda ilgi odağı olmayı sever. Aslan kadını da son derece çok dikkat çekicidir. Onlar da bunun farkında olduklarından çok ben merkezci ve gururludur. Bu iki burcun arasında gerçek bir aşk olmadıkça birbirlerini önemsemeleri çok zordur.

Eğer birbirlerini gerçekten severlerse ve gerçek anlamda uzun bir ilişki sürdürmek isterlerse bunu tutkulu kişilikleri sayesinde başarabilirler. Hatta bu uyumu yakaladıklarında evlilik yolunda da hızla ilerleyebilirler. Akrep erkeği uyumlu bir eş ve iyi bir baba olacaktır. Çocuklara ve evine düşkün olan aslan kadını da bu duruma oldukça sevinecektir. İkisi de evlerine ve eşlerine oldukça sadık burçlar olduklarından güvenilir ve samimi bir evlilik hayatları olacaktır.

Cinsel anlamda inanılmaz uyumlu ve çekici bir çift olacaklardır. İkisi de cinselliğe meraklı ve cinselliğe düşkün burçlardır. İkisi de cinsel hayatlarında baskın olmak isteyeceklerdir. Fakat bu bir sorun yaratacağına daha da arzulu ve istekli olmalarını sağlayacaktır. Uyumları ve cinsel çekimleri çok iyidir.

Aslan ve akrep burçlar oldukça ilgi çekici bir uyumu vardır. Aslan kadını lider ruhlu bir yapıya sahiptir ve bu durum akrep erkeğinin ilgisini çeker. Bu yüzden bu ilişki akrep erkeği için aslında zorlayıcı da olur. Çünkü akrep de en az aslan kadar lider ruhlu ve önce olmayı seven bir burçtur. Bu noktada aslan kadınının gerisi de kalması gerektiği noktalarda akrep erkeği hırçınlaşabilir. Ancak aslan kadınının ilgisi onu yumuşatacaktır. Aslan kadını ve akrep erkeğinin cinsel uyumu da tartışılmazdır. Her ikisi de cinsel yaşamına oldukça düşkündür.

Aslan kadını ateş grubu, akrep erkeğinin su grubu olması başta bu ilişkinin zorlamasına sebep olsa da bu zorlukların aşılması durumunda son derece ateşli bir beraberlik doğacaktır. İki burç aslında birbirleri için son derece dişli rakiplerdir. Her ikisi de ilişkide yöneten tarafta olmak isterler, kıskançtırlar ama kıskanılmaktan da bir o kadar nefret ederler. Karşıdakinin kıskanç olması ilişkinin başında ikisini de korkutabilir yani bu ilişki aslında yarı yarıya ihtimalle başarılı olabilecektir. Cinsellikte gösterecekleri uyumu günlük yaşamlarında gösterebilmeleri için biraz uyumlu olmaları gerekir. Aslında bu ikili için durum çok da umutsuz değildir. Çünkü birinin diğerini yönetmesi, yönetilenin hoşuna bile gidebilir. Tabi bu kabullenme için arada gerçek bir aşkın olması da gerekir. Aslan kadını beklentilerine cevap verirse, akrep erkeği de zehrini akıtmak zorunda kalmayacaktır.

Aslan Burcu ile Akrep Burcu Uyumu

Bu gün sizlerle aslan burcu ile akrep burcu uyumu hakkında konuşmak istiyorum. Egoist ben merkezci liderlik ruhu ön planda olan aslan ile kinci inatçı bir o kadar da çekici akrep arasında ki ilişki çok kırılgandır.

Aslan ve Akrep Aşk Uyumu

Aslan burcunun erkek akrep burcunun kadın olduğu uyumla başlamak istiyorum. İlk olarak aslanın özelliklerinden konuşalım. Aslan burcu erkeği her şeyin en iyisi en güzeli kendisinin olsun ister. Buna ek olarak da aşık olmadıkları sürece bir kadına bağımlı değillerdir. Daldan dala konmayı daha güzelini buldukça ona ilgi göstermeyi severler. Yani bir ortamda bakımlı dikkat çekici bir kadın aslan burcu erkeği için dayanılmazdır. Onu elde etmek için bütün kozlarını kullanır. Elde edince de hevesini alır kendisine yeni maceralar arar.

Akrep burcu kadınına gelecek olursak onların adı konulamayan bir çekiciliği ilginç bir gizemleri vardır. Onları tanıdıkça yeni yeni şeyler öğrenir onları tekrardan keşfedersiniz. Akrep kadınının ilişkide nasıl olduğu sorusuna gelecek olursam da akrep kadını aşık olduğu erkeğin karşısında sütten düşmüş bir kediye döner. Sadakatinden asla ödün vermez onun için bütün fedakarlıkları yapabilir. Ancak akrep burcu zor aşık olur bu nedenle onların biricik aşkı değilseniz pek de kıymetli olduğunuzu söyleyemem. Çünkü sevdikleri adam dışında herkesin canını gözleri kapalı yakabilirler ve bunu yaparken de zerre vicdan azabı çekmezler. Onların merhameti onların sevgisi onların ilgisi sadece aşık oldukları adama karşıdır. Kişilik özelliklerinden de bahsedecek olursam aşırı kincidirler. Onların canını yakarsanız er ya da geç intikamlarını alırlar. Sadık bir dost oldukları gibi ezeli bir düşman da olurlar. Buna ek olarak da aşırı inatçı bir ruhları vardır. Onlara istemedikleri bir şeyi yaptırmanız mümkün değildir.

Gelelim şimdi aslan burcu erkeği ve akrep burcu kadınının ilişkisi nasıl olur? Başta aslan burcu akrep kadının çekiciliğine kapılır ve onu elde etmek ister. Bunun içinse akrepin peşinde koşmak yerine egoist tavrıyla onun dikkatini çeker. Akrep kadını peşinden koşan erkek yerine bu rahat tavırlı aslanın ağına düşmeye hazırdır. Akrepin baştaki umursamaz tavırları aslana çok garip gelir çünkü aslan erkeği şimdiye kadar karşı cinsi istediği gibi elde etmiştir. Kendisini zorlayan aslan erkeği de akrepin gizemine kapılır. Başta iki tarafın da zoru oynadığı birbirini çektiği ilişki zaman içerisinde düşüşe geçer. Hayal gücü yüksek olan aslan burcu sıkılmıştır kendilerine engeller üretmiştir. Akrep kadını ise bu süreç içerisinde kendisini iyice kaptırmıştır. Aslanın umursamaz tavırları egoist hareketleri akrep kadınını hem baştan çıkarır hem de çıldırtır. Hal böyle olunca akrep aslanı iyice sıkıştırmaya devam eder ve bunaltır. Sıkılgan aslanımız da kendisine yavaş yavaş kaçacak yer arar ve bu iki burcun ilişkisi kısa bir zamanda sona erer.

Aslan ve Akrep Evlilik Uyumu

Aslan burcu erkeği de akrep burcu kadını da aslında birbirlerini deli gibi severler. Ancak bizim inatçı akrep asla bir adım atmaz. Yakışıklı aslanımız da sürekli pohpohlanmaya alışık olduğu için ve ilişki hayatında genellikle karşı taraf peşinden geldiği için akrebe dönmeye cesaret edemez. Ancak bu ikilinin ilişkilerinde aslanın pişman olup geri döndüğü de çok görülür. Aslan döner akrep kabul eder bir hevesle ilişki yeniden devam eder zaman geçer aslan sıkılır yine gider yine döner. Bu döngü ikilinin yolları ayrılana kadar devam eder. Ne zaman ki yolları ayrılır aslan akrebi tamamen bırakır. Akrep de gitme demez. Sonra ikisi de birbirini bekler durur. Ne o gelir ne öbürü. Yani güzel bir sözle açıklayacak olursak bu ikili birbirinin hayatına girmeyi başaramaz ancak tamamen çıkmayı da beceremez. İki taraf da birbiri için bir yara olur kalır. Bu iki burcun güzel yanı ikisi de birbirini kolay kolay unutamaz.

Aslan erkeğinin hayatına giren akrep kadını onun hayatında unutulmayacak izler bırakarak gitmiştir. Aslan erkeği de akrep kadını için daha aşağıda kalmaz. Bütün o akrep kadınlarının gözleri dalarak uzaklara baktığı anda düşündüğü erkek genellikle bir aslandır. Ama işte çiftimiz gururlarından ödün vermemek için kendilerine eziyet eder dururlar. Bu kadar duygusallıktan sonra ikilinin kazara evlendiğini varsayalım. Bu ilişkinin çok sağlıklı olacağını söyleyemeyiz. Akrep kadını aslana karşı sürekli bir güvensizlik hissi duyar. Aslan erkeği ise arkadaşlarından sevdiği ortamlardan vazgeçemez. Ancak şunu söyleyeyim ki aslan erkeği evlilik hayatına adım attığında mükemmel bir aile reisi olur. Sorumluluklarının farkında iyi bir eş iyi bir baba olacaktır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git