Akrep Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Akrep Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 3.532 kez okundu.

Harika bir partner ya da uyumlu bir burç denildiği zaman akla elbette yengeç burcu erkeği gelecektir, anlayışlı yapısı ile tıpkı sinirlerini aldırmış gibi olan sakin kişiliği ile oldukça ön planda olmaktadır. Bunun yanı sıra tam bir anne düşkünüdür. Anne faktörü  hayatını oldukça etkiler. Belki de bu faktör yüzünden evden çıkmayı çok sevmez ve ev hayatı daha cezbedici gelir. Romantik yapısı ve oldukça ince düşüncesi ile bütün kadınları etkileyebilme özelliği de vardır.

Akrep burcu kadını ise güzellik ve şehvet ile ön plana çıkan bir burç olarak göze çarpar. Bunun dışında ise ev hayatına olan düşkünlüğü ve temizlik ya da evin düzeni konusunda da oldukça iyidir. Evi düzenli ve temiz ise onun için mutluluk tam o andır. Bunun yanı sıra asla pes etmeyi bilmeyen bir özelliğe sahiptir. Kendine olan güveni ile her şeyi başarabileceğine inanır. Fakat sinirlenince gözü hiçbir şey görmez. Etrafındaki insanların kalbini kırabilir ve hatta sevdiği insanı incitebilir bile. Bu yüzden sinir anına denk geldi iseniz o ortamdan uzaklaşmanız sizin yararınıza olacaktır.

İkilinin  uyumu ise ilk dönemlerde biraz zorlu olabilir. Daha sonra ise bazı sorunları çözdükleri için gayet başarılı bir ilişki olacaktır. Bunun yanı sıra uyumlu bir burç olan yengeç erkeği, duygusallık ve beraberinde gelen romantizm ile akrep burcu kadınına aşkı en üst seviyede yaşatabilir.

Akrep kadını, oldukça bilgi birikimine sahip bir yapıdadır. Bu özelliği ile de yengeç burcu erkeğini etkileme şansı vardır. İki burç da duygu değişimleri yaşamaktadır. İkisi yaşadığı için de birbirlerini anlamak zor olmayacaktır.Görüldüğü üzere iki burcun uyumu oldukça fazladır. Fakat tek dikkat edilmesi gereken nokta ise ilişkinin ilk dönemleridir. Bu dönemi atlattıktan sonra ilişki gayet güzel ilerleyebilir. Bu durum da anlayış ve sabır ile olacak bir şeydir.

Akrep kadını ve yengeç erkeğinin pek çok benzerliği ve ortak noktası vardır. Her şeyden önce mizaçları ve gariplikleri onları birbirine bağlar. Ancak yengeç erkeği duygularını saklamayı tercih eder ve zor durumlarda hayal kırıklıklarını saklarken, akrep kadını coşkusunu ve tüm duygusunu dışa vurmayı tercih eder. Bu noktada akrep kadınının yengeç erkeğini korkutmaması, iletişimin sağlığı açısından daha doğru olacaktır. Yengeç erkeğinin ihtiyacı olan akrep kadınının aşkı ve ilgisi olacaktır. Ayrıca yengeç erkeği yanında ara sıra onu motive edecek birinin olmasını ister. Bunun için akrep kadını biçilmiş kaftandır. Enerjisi ile yanındaki erkeğe rahat rahat yeter.

Akrep kadını, içten içe kendisine tartışma imkanı sunabilecek güçlü karakterli bir erkek isteyecektir. Ancak bu erkek yengeç erkeği olmayabilir. O akrep kadınından daha çok coşku beklemektedir. Akrep kadını ilişkide lider rolünü üstlenirse, yengeç erkeğinden ona kusursuz bir eş olabilir. Ayrıca ev işlerinde de yardımcı olacaktır, akrep kadını için yemek yapmaktan bile çekinmez. Akrep kadınına karşı her zaman dürüst olacaktır ve tam bir aile babasıdır.

Akrep Kadını ile Yengeç Erkeği Uyumu

Akrep ve yengeç burcu su grubunda yer alan aşkı en doruklarda yaşayan burçlardandır. İki burcun yan yana gelmesiyle tutku dolu bir aşk yaşanacağından hiç şüphe yoktur. Ama ilişkinin ilk dönemlerinde iki burcunda birbirine karşı saygılı ve sabırlı olması gerekebilir. Çünkü yengeç burcu erkeği aşkta romantik ve kırılganken, akrep burcu kadını cazibeli ve aşkı en uçlarda yaşamak ister. Bu da yengeçlerin akreplere karşı tavırlarında ürkütücü bunalımlar yaşatabilir. İki burcun da sevgi ve saygıya verdiği önem ilişkilerinin temelini sağlam kurmalarında rol oynar.

Akrep burcu kadını ile yengeç burcu erkeği yalandan nefret eden burçlardandır. Bu nedenle ilişkide dürüstlüğün her zaman önemli bir yeri vardır. İki tarafta birbirlerini aldatmak istemez. Yengeç burcunun kanına işlemiş en belirgin özelliği sadık bir aşık olmasıdır. Aşıksa bir yengeç, sevdiği insandan başka gözü başka kimseyi görmez. Akrep burcu kadını aldatılmayı asla kabullenen bir burç değildir. Eğer bir akrebi aldatmışsanız sağınıza solunuza iyi bakının, çünkü akrebin intikamı çok ağır olur. Yengeç gibi sadık bir burç asla aldatmaktan yana olmadığı için ilişkide güven duygusu en üst seviyededir. Ancak akrep burcu kadını ilişkiyi yöneten, ipleri elinde tutmayı seven bir burçtur. Bu nedenle bir akrep yengeç ilişkisinde akrepler her zaman ilişkinin gidişatını belirleyen ana kahraman durumundadır.

Yengecin kırılgan, duygusal yapısı akrep burcu için aşkı zirvede yaşama imkanı verebildiği gibi iki burcunda şüpheci yanları ilişkide anlaşamama durumunun yaşanmasına neden olabilir. Yengeç burçları içlerindeki duyguları söylemekte çekinebilirler. Bu nedenle kendilerini ifade etmekte zorlanabilirler. Akrep burcu da içinde binbir gizemle dolu olan bir burçtur. Bu iki burcun içinde tuttuklarını birbirlerine söyleyememesi ilişkilerini yıpratabilir. Yine de yengeç burcu alttan almayı bilen bir burç olduğu için akrep burcunun ani çıkışlarına karşı bu ilişkiyi dengede tutabilir.

İki burç da evle ilgilenmeyi sever, temiz ve bakımlıdır. Yengeç burcu hatta bir ev kuşu olma özelliğine sahip bir burçtur. Evde vakit geçirmeyi seven yengeç burçları, akrep burcu kadınına evde büyük destek olur. Sevdanın en koyusunu yaşayan akrep ve yengecin uyumu adeta sarmaşık gülleri gibidir. Hep sevgi ve ilgi isteyen bu burçlar birbirlerine iyi gelebilir. İyi bir eş, iyi bir arkadaş, iyi bir dert ortağı olabilirler akrep ve yengeç birbirlerine…

Her iki burç da su grubundandır. Akrep ve yengeç burcu ikilisinin aralarında uyumlu bir ilişki olabilir. Bu burçlar oldukça iyi anlaşan burç çiftleridir.

Akrep ve Yengeç Aşk Uyumu

Akrep ve yengeç burcu ikilisinin ortak yönleri oldukça fazladır. Yengeç burcu duygusal, hassas ve romantiktir. Akrep burcu da duygusaldır. Aynı zamanda açık sözlü, tutkulu ve akıllıdır akrepler. Kendine oldukça güvenir. Etkileyici bir dış görünümü vardır. Bir akrep severse tutkulu bir aşık olacaktır. Diğer taraftan da sevgi dolu ve kıskançtırlar. Ancak yengeç burcunun duygusallığı daha ağır basar. Güçlü bir iradeye ve gelişkin rezervlere sahip olan akrep burcu, yengeç burcunun kaygılarını nasıl dindireceğini ve duygusal olarak onu nasıl tatmin edebileceğini çok iyi bilir. Her iki tarafın da sadakate verdiği önem karşılıklı kıskançlık krizlerinin doğmasını engeller. Duygusal anlamda her iki burç da birbiri için oldukça tatminkar ve doğal bir eş olur.

Bu iki burç birbirlerinin istek ve arzularına anlayış göstererek beklentilerine karşılıklı yanıt vermeye çalışacaklardır. Eğer yengeç burcu bazı noktalarda baskıcı bir tutum içinde olmazsa daha az sorun yaşanır. Aynı şekilde akrep burcunun da karşı tarafı emir verir gibi yönlendirmemesi gerekir. Duygularını içinde yaşasa da çok derin bir duygu dünyasına sahip olan akrep burcunu anlayabilecek burçlardan biri de yengeç burcudur. Yengeç burcunun da en az akrep burcu kadar derin bir duygu dünyası vardır. Bu burç ikilisi birlikte romantik bir ilişki yaşayabilirler. Akrep burcu neredeyse yengeç burcu için biçilmiş bir kaftandır. Hovarda burçlar yengeç için değildir. Akrep ise sevdiği kişiye koşulsuz bağlanır. Fakat akrep burcunun güvenini sağlamak için burada yengece çok fazla iş düşer. Akrep kıskançtır, ancak onun bu kıskançlığı yengeci mutlu eder.

Zodyak’ta doğal bir uyum içinde olan bu ikilinin en büyük dezavantajı, çift olarak da içe kapanma ve insanlardan kopuk bir hayat sürdürme ihtimalinin yoğun olmasıdır. Kalıcılığa ve güvene verdikleri önem yüzünden hayatlarında sadece birbirlerine yer vermek, diğer insanları dışarıda bırakmak isteyebilirler. Akrep ve yengeç ilişkisinde, çiftin kalıcı bir ilişki kuramaması ve bu ilişkiyi çok yoğun yaşamaması olanaksızdır. Akrep içinde gizlediği tutkusunu ve duygusallığını yengeç burcu ile su yüzeyine çıkaracaktır. Romantik bir burç olan yengeç burcu, tutkulu aşkı ile akrep burcunu etkilemeyi başaracaktır. Akrep burcunun da delici bakışları ve üzerindeki şeytan tüyü sayesinde, daha en başından yengeç burcunu etkilemeyi başaracaktır. Yengeç burcu sevdiğini kaybetmekten korkar. Bunun için de onun istediği gibi olmaya çalışır. Onun bu tür çabaları akrep burcunun da çok hoşuna gidecektir.

Her iki burç da tutkulu burçlar olduğu için bu ilişki kesinlikle tam bir aşk ilişkisi olacaktır. Akrep burcu kimseye kolay kolay güvenmez. Bu nedenle sevdiği kişiyi çok fazla kıskanacak ve sürekli gözü üstünde olacaktır. Akrep burcunun bu özelliği bazı burçlar tarafından çekilmez görülse de, sevildiğini hissetmekten ve ilgi görmekten çok hoşlanan yengeç burcu bu durumdan fazlasıyla hoşlanacaktır. Yengeç burcuna mensup insanlar zaman zaman yanlış düşüncelere ve duygulara kapılabilirler. Bu da onların kırılgan bir yapıda olmalarından kaynaklanır. Yengeç burcunu tanımak için zaman zaman ekstra çaba sarf etmek gerekebilir. Çünkü yengeç burcunun düşündükleri ile söyledikleri zaman zaman çok farklı olabiliyor. Yengeç burcu genel olarak bakımlı ve güzeldir. Akrep burcu da karşısındaki kişinin kendine özen göstermesinden, bakmasından çok hoşlanır. İlerleyen süreçlerde her iki burç da birbirinden örnek alıp görünüşlerine daha da fazla özen gösterirler. Akrep burcunun tutkusu, yengeç burcunun büyümesini sağlayacağından bu ilişkide ipler her zaman akrep burcunun elinde olacaktır.

Yengeç kadını ile akrep erkeği özellikle kıskançlıkları bakımından birbirlerine çok benzerler. Bu iki burç da emir almaktan ve kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. İlişkilerinde heyecanı ve tutkuyu oldukça çok severler. Durum da böyle olunca, bu ikilinin bir birliktelik yaşadıklarında mutlu olabilmeleri ve uyum yakalamaları oldukça kolaydır. Tamamen birbirini tamamlayan iki burç denilebilir. İlişkileri oldukça tutkulu ve uyumla dolu olacaktır.

Akrep burcu kadını ile yengeç burcu erkeği arkadaşlık ilişkisinde olduğu gibi aşk yaşamlarında da oldukça uyumlu olabilir, anlaşabilirler. Bu iki burcun birçok özelliği birbirine çok benzemektedir. Ancak tek problem ilişkiye başladıkları ilk zamanlar aralarında istedikleri o tutkuyu kimi zaman yakalayamazlar. Ancak unutulmamalıdır ki zaman geçtikçe oldukça tutkulu bir ilişkileri olacaktır. Akrep kadınının sahip olduğu soğukkanlı yapısıyla ilk başlarda yengeç burcu erkeğini biraz ürkütse de, daha sonra akrep burcu kadınının içinde nasıl biri olduğunu görür ve ona aşık olur.

Akrep ve Yengeç Evlilik Uyumu

Bu iki burcun bir araya gelmesiyle tutkulu bir aşk yaşanacağından kimsenin şüphesi yoktur. Aşkı doruklarda yaşayacak olan bu çift, karakter olarak da birbirleri ile çok uyumludur. Ortak yönlerinin fazla olması onların evliliğe karar vermelerindeki en büyük etkenlerden biridir. Ne kadar evli kalırlar ise kalsınlar aralarındaki büyüyü asla kaybetmezler ve birbirlerini hala ilk günkü kadar severler.

Mantık evliliği yapmaları imkansız olan bu burçlar birbirlerini bulduklarında tüm hayatları bir anda değişir. İkisinin de gözü birbirinden başkasını görmez. Aralarındaki sorunları büyütmeyecekler ve huzurlu bir ortam sağlamaya çalışacaklardır. Onlar için evlilikte en önemli olan faktör güven ve keyifli vakit geçirmektir. Evlendiklerinde hayatlarını hemen bir çocuk ile taçlandırmak isteyeceklerdir.

Her iki burç da güçlü karakterlerdir !

Bu çift karakter yapıları açısından birbirleri için doğmuş gibilerdir. O kadar uyumludurlar ki asla sıkıntı yaşamazlar. İkisi de güçlü karakterlere sahip olduğundan dolayı evlilikte liderlik rolünü beraber üstlenirler. Büyük bir denge içerisinde herkes kendi sorumluluğunu alarak ilerler. Evlilik süreçlerinde sorumsuz ve düşüncesiz davranmazlar. Özellikle Yengeç erkeği güçlü bir karakteri olan eş ister. Eğer partneri ilişkideki rolünü tam anlamı ile karşılar ise Yengeç erkeği ona kusursuz ve mükemmel bir eş olabilir.

Sorumluluk almaktan kaçınmazlar !

Evlilik süreçlerinde her iki burç da sorumluluk almaktan kaçınmaz. Asla birbirlerinin üzerine fazla sorumluluk yüklensin istemezler. Yengeç erkeği partnerine ev işlerinde dahi yardımcı olmak ister. Partneri çoğu zaman onu mutfakta yemek yaparken bulabilir. Çocukları ile ilgilenmekten kaçınmaz. Tam bir aile babası ve kusursuz bir eş olur. Akrep kadını ise aynı şekilde partnerine her konuda destek olmaya çalışır. Onu yormamak için elinden geleni yapar. Gerekirse tüm sorumluluğu almaya hazır bir şekilde bekler. Bu da onları birbirine bağlayan en güzel özelliklerden biridir.

Duygularını birbirlerine yansıtma şekilleri farklıdır !

Her ikisi de birbirlerine karşı yoğun duygular içerisindedir. Büyük bir aşk ve tutku vardır aralarında. Evlilik hayatlarında mantıklarını devre dışı bırakırlar. Fakat duygularını birbirlerine yansıtma konusunda farklılıklar vardır. Yengeç erkeği çoğu zaman zor durumda kaldığında ya da hayal kırıklığına uğradığında duygularını saklamayı tercih eder. Bunu eşine yansıtmak ona göre değildir. Duygularını gizlemek istemesinin ardında kendi üzüntüsü ile onu da üzmek istememesi yatar aslında. Fakat Akrep kadını üzüntüsünü, coşkusunu, heyecanını dışa vurmayı ve her anını partneri ile paylaşmayı ister. İstese de içinde saklayamaz duygularını. Bu durum evliliklerini olumsuz etkilemeyecektir.

Birbirlerini motive kaynağı olarak görürler !

Onlar her anını paylaşmak isterler ve bir dakika bile ayrı kalmaya dayanamazlar. Bu anlamda birbirlerine hem arkadaş, hem aile hem de eş olurlar. Özellikle Yengeç erkeğinin hayatındaki en büyük motive kaynağı eşidir. Bir şeye üzüldüğünde teselliyi hep eşinde bulmak ister. Karşısında güçlü bir karakter istemesinin temelinde de bu vardır. Partneri onun bu beklentisini sonuna kadar karşılayacak bir kişiliğe sahiptir. Akrep kadınının enerjisi partnerine güç vermeye yeter de artar bile ! Karşılıklı olarak her olayda birbirlerine sımsıkı kenetlenirler ve hiçbir şey onların aşkına engel olamaz…

Evliliklerinin ilk dönemlerinde dikkatli olmalıdırlar !

Evlilik sürecine ilk adımlarını attıklarında dikkat etmeleri gereken en önemli iki şey saygı ve sabırdır. Bu iki temel nokta ilişkilerinde sağlam bir alt yapı oluşmasını sağlayacaktır. Akrep kadını duygularını en uç noktalarında yaşamak isterken eşini korkutmamalı ve bunalım yaşatmamalıdır. İlk zamanlar daha sakin bir tavır ile yaklaşmasında fayda vardır. Çünkü partneri hiç bir şeye hızlı bir giriş yapmak istemez. İlerleyen süreçlerinde artık birbirlerinin tavırlarına alışırlar ve rahat davranabilirler.

Evliliklerinde dürüstlük önemlidir !

Bu çift evliliklerini dürüstlük temeli üzerine kurarlar. İkisi de yalandan nefret ederler. Küçük bir yalan dahi olsa evliliklerinde asla yer yoktur. Eğer ikisinden biri partnerine yalan söyledi ise bu çok uzun süren tartışmalara ve sorunlara yol açacaktır. Evlilikleri bitme noktasına dahi gidebilir. Bu nedenle dürüst kişiliklerini her zaman korumalılar ve birbirlerine hep samimi davranışlar içerisinde olmalıdırlar. Zaten bu konudaki anlaşmalarını evlilik öncesinde yapacaklardır.

İlişkilerinde sadık olmak ve güven vermek önemlidir !

Özellikle Akrep kadını partnerinden güven duygusunu sonuna kadar almak ve hissetmek ister. Gözü kapalı güveneceği bir partneri olsun ister. Onun için ihanet kabul edilemez bir durumdur. Partnerinden böyle bir davranış gördüğü zaman gözünü intikam ateşi bürür. Partnerinden intikamını almadan onun peşini bırakmaz ve tabi ki evlilikleri de sona erer. Bu noktada Yengeç erkeği onun için biçilmiş bir kaftandır diyebiliriz. O eşine sadık, güven veren ve asla ihanet etmeyecek olan burçlar arasında yer alır. Tam bir ev erkeğidir ve gözü eşinden başkasını görmez. Güven duygusunu hissetmek onun için de çok önemlidir. Birbirlerinin bu isteklerini karşılayarak, örnek bir çift olurlar.

Ev hayatına oldukça düşkündürler !

Ev hayatı onlar için bir kabusa dönüşmez. Çünkü evde aileleri ile birlikte vakit geçirmekten çok hoşlanırlar. Özellikle de Yengeç erkeği için ev kuşu tabirini kullanmak hiç de yanlış olmaz. Eşlerine evde büyük destek olurlar. Ev işleri ile ya da evin eksikleri ile ilgilenmek hoşlarına gider. Böyle bir partner karşısında Akrep kadını da tabi ki eşine karşı ilgili davranır. Hafta sonlarını genellikle evde film izleyerek baş başa geçireceklerdir. Özellikle de çocukları olduktan sonra sosyal yaşamlarından büyük oranda kopabileceklerini söyleyebiliriz.

Yengeç erkeğinin baskıcı tutumu evliliklerini olumsuz etkileyebilir !

Yengeç erkeği zaman zaman partnerine karşı baskıcı bir tutum sergileyebilir. Bu durum partnerinin kesinlikle hoşuna gitmez ve bir çok kez partnerini uyarma yoluna gidebilir. Fakat uyarmak işe yaramaz ise o noktada büyük problemler çıkacaktır. Bu nedenle Yengeç erkeği daha dikkatli ve özenli davranmalıdır. Akrep kadını ise kıskançlık krizleri ile eşini kısıtlayabilir. Ya da emir verici tarzda konuşmalar sergileyerek eşini kızdırabilir. Her ikisi de özgürlükçü ruha sahip oldukları için bu durumlar evliliklerine zarar verecektir. Birbirlerine anlayış ile yaklaşmalarında ve kibar davranmalarında fayda vardır.

Romantik bir evlilik yaşarlar !

Her ikisi de aşklarını doruklarda yaşamak isteyen burçlardır. Bu çifti sarmaşık güllerine de benzetebiliriz. Çünkü birbirlerine adeta kenetlenmiş bir şekilde evliliklerini sürdürürler. Birbirlerini mutlu etmek adına her türlü fedakarlığa katlanabilirler. Sürprizler yapmayı ve hediye almayı çok severler. Küçük şeylerle bile mutlu olabilen çiftler arasında yer alırlar. Birbirlerine güzel bir söz söylemeleri dahi onların aşkını daha da alevlendirmeye yetecektir. Duygularını illa sözlü olarak birbirlerine ifade etme gereği duymazlar ve bakışları ile anlaşabilirler. Aralarındaki bağ her zaman güçlü olacak ve mutlu sonsuzluğa doğru sürekli ilerleyeceklerdir.

Sosyal hayattan kopuk bir evlilik süreci geçirirler !

Evlendikten sonra her iki burç da sosyal hayatlarından tamamen kopma durumuna gelirler. Bu onlar için bir dezavantajdır diyebiliriz. Onlar güvene ve kalıcılığa önem verdikleri için aralarına başka insanların girmesini istemeyecekler ve insanlardan, dış hayattan tamamen kopacaklardır. Hayatlarını birbirlerine adamak isteyeceklerdir. Bu nedenle çevredeki insanlar tarafından tuhaf karşılanabilirler. Arkadaş ortamlarını sonlandırdıkları için dost diyebilecekleri kimse kalmayabilir. Bu nedenle de kendi içlerinde zaman zaman durup doğru mu yaptık diye düşünebilirler. Fakat bu durumu birbirlerine asla yansıtmazlar. Çocuk sahibi oldukları zaman bu duyguyu ve özlemi daha yoğun hissedebilirler.

Çocuklarına yaklaşım tarzları farklılık gösterir !

Her iki burç da çocuklarına karşı olan duygularını en uç noktalarda yaşayacaklardır. Kendilerini çocuklarına adarlar ve onların geleceğinden başka bir şey düşünmezler. Fakat davranış biçimleri konusunda aralarında farklılıklar bulunmaktadır. Akrep kadını çocuklarına karşı şefkatli ve disiplinli bir anne olacaktır. Onları küçük yaştan itibaren özenle yetiştirmek ve doğruyu yanlışı erken yaşta öğretmek isteyecektir. Fakat Yengeç erkeği çocuklarını sürekli şımartan, otoriter davranmayan bir baba olacaktır. Çocukları ile arasında arkadaş ilişkisi olmasını istemekte ve onların tüm kararlarına saygı göstermektedir. Bu iki burcun ebeveyn olarak görüşleri ve tarzları farklı olsa da aralarında problem yaşanmayacaktır. Akrep kadını özgürlükçü ruhundan olsa gerek partnerine uyum sağlamaya çalışacaktır. Huzurlu ve mutlu bir aile ortamında çocuklarını yetiştireceklerdir.

Birbirlerinin başarılarını daima desteklerler !

Her iki burç da gerek iş hayatında gerekse kariyer hayatında olsun birbirlerini daima desteklerler. Birbirlerinin başarıları ile gurur duyabilirler. İş hayatlarında başarıya çok önem verirler. Fakat birbirlerini ihmal etmemek adına iş yerinde gereğinden fazla vakit geçirmek istemezler. Maddi yönden de sürekli bir uyum içerisinde olma çabası içindedirler. Birbirlerinin harcamalarına asla karışmazlar. Saygı çerçevesinde bir evlilik süreci yürüteceklerdir.

Doğaya aşıktırlar !

Doğayı ve canlıları çok seven bu çift evlerinin şehir hayatından uzakta olmasını tercih edebilirler. Fakat günümüzde bu pek mümkün olmadığından dolayı bu isteklerini gerçekleştiremezler. Hafta sonları onların kendilerini doğanın içerisine atması için bir fırsattır. Beraber yürüyüş yapmayı, doğa gezilerini ve kamp hayatını severler. Evlerini döşerken de doğal yaşamı yansıtan renkleri tercih edeceklerdir. Abartıdan uzak olan sade ve şık mobilyalar tercih ederler. Evlerinde mutlaka evcil hayvan beslemek isteyeceklerdir.

Hayata karşı daima pozitiflerdir !

Her iki burç da enerjisi yüksek, eğlenceli, hareketli ve pozitif burçlardır. Tüm olumsuzluklara rağmen mücadeleyi asla bırakmazlar. Her kötü olayın içerisinde mutlaka iyi bir durum bulurlar. Kötü düşününce her şeyin kötü gideceğine inanarak hayatlarını inşa ederler. Birbirlerini sürekli pozitif olma konusunda desteklerler. Çocuklarını da bu koşullar altında büyütmek, onlara fiziksel güç kullanmaktan uzakta sakin bir yaşam tarzı sunmak isterler. Beraber oldukları süre boyunca da bunu başarırlar. Etraftaki insanlar onların bu iyimserliği karşısında hayretler içerisinde kalacaktır. Onlar kendilerinin en büyük şanslarının pozitif enerjileri olduğunu düşünürler. Hep iyimser oldukları için çevredeki insanlar tarafından çabuk kırılabilirler. Bu hassasiyetlerini kullanan insanlardan uzak durmaya çalışırlar. Belki de bu yüzdendir ev hayatını çok sevmeleri…

Birbirlerinin hatalarını yüzlerine vurmazlar !

Her iki burç da birbirlerine karşı yapıcı tavırlar sergiler. Hatalarını birbirlerinin yüzlerine vurmaktan kaçınırlar. İkisi de gururlu burçlardır. Bu nedenle birbirlerinin gururunu incitecek tavırlardan uzak dururlar. Sadece birbirlerine karşı değil çevrelerindeki insanlara karşı da böyledirler. Birinin bir eksikliğini görseler alay konusu etmez, görmezden gelirler. Duruşları gayet açık ve nettir. Değişken bir yapıları yoktur. Samimi ve içten davranmayı tercih ederler. Bu nedenle de etraflarındaki insanlar tarafından çok sevilirler. Evlilik süreçlerinde insanlara örnek teşkil edecek davranışlarda bulunmaya özen gösterirler. Hatta birbirlerinde dikkat ettikleri en önemli kriterlerden bir tanesi de budur. Çocuklarına da tüm bu özellikleri aşılamak ve iyi bireyler yetiştirmek için ellerinden geleni yapacaklardır.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git