Kahve Falında Köpek Balığı Görmek

Kahve Falında Köpek Balığı Görmek
25 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.254 kez okundu.

Kahve falında köpek balığı görmek, hayatınızdaki monotonluktan çok sıkıldığınız ve bunaldığınız bir anda ani bir karar vererek sevdiğiniz kişilerle yola çıkacak ve cebinizde aksiyon ve eğlence dolu günlerin hatırası ile geri döneceksiniz demektir. Çok sevdiğiniz bir kişinin size karşı olan garip tarzı sizi bir süre şaşırtabilir. Bu dönemde o kişi duygularının karışıklığına ve yoğunluğuna yenilerek sizi biraz üzebilir. Hiç ummadığınız bir anda büyük bir kısmet yakalayarak büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Fal fincanının dip kısmında yer alan pisi balığı bol bereketli günlere işarettir.

İlk duyduğunuzda size saçma gelecek bazı fikirleri ileride hayatınızda kullanabilirsiniz. Geçmişte kırdığınız biri ile ansızın karşılaşacak ve önce ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Fakat daha sonra iki tarafın da kendisinde olan hataları kabul etmesi ve birbirinden özür dilemesi ile konuyu tatlıya bağlayacaksınız. Mutlu olduğunuz zamanlarda sizi kıskanan kişilerin bazı sözleri canınızı sıkabilir.

Bu ara çevredeki kişilere oldukça dikkat etmende fayda var. Çünkü dost bildiğin kişiler, senin kuyunu kazma planları yapıyor. Hayatındaki sıkıntılardan kurtulacağın büyük bir kısmet yakalayacaksın. Bir yerden eline geçecek toplu bir para var. Bu parayı iyi değerlendiremezsen maddi anlamda oldukça sıkışacaksın. Bir akrabanın getireceği görücü mantığınla çok uyuşacak ve bu erkekle mutluluğu yakalayacaksın.

Aşk

Yakın bir zamanda, oldukça büyük bir kısmet kapınıza kadar gelecek. Hiç beklemediğiniz ve bilmediğiniz birinin tavsiyesi üzerine gelecek olan bu kısmet, size şans getireceği gibi gelecek hayatınızı, mutlu ve zenginlik içinde geçirmenize olanak sağlayacak. Daha evliliğe sıcak bakmasanız bile, bu kısmeti kaçırmamak için en azından birbirinizi tanıma fırsatı verin. Onu tanıdıkça evlilik fikriniz de değişerek ve kariyerinize evlenmenin mani olmadığını göreceksiniz.

Aşk hayatınızda bir süre önce yaşadığınız olumsuzluklar ile verdiğiniz ayrılık kararı, yeni bir ilişkiye sıcak bakmamanız da en büyük engel. Kısa bir süre sonra karşınıza çıkacak ruh eşiniz, bu düşüncenizi değiştirmenize neden olacak. Yıldırım aşkı bu olsa gerek diyeceğiniz ilişkinizi, kısa sürede evlilik ile taçlandıracaksınız.

Eşinizin uzun zamandan beri sizi ihmal ettiğinizi düşünüyorsunuz. Fakat işleri ile o kadar fazla haşır neşir olmuş ki, eve geldiğinde yorgunluktan kimseyi gözü görmüyor. Patlamamak için kendinizi zor tutuyorsunuz. Öyle bir anda gel ki vazgeçmek mümkün olmasın şarkısında olduğu gibi, eşinizin yapacağı güzel bir sürpriz, tüm düşüncelerinizi, öfkenizi darmadağın edip, ona haksızlık yaptığınızı düşünmenize sebep olacak.

Sosyal medyadan tanıştığınız ve sohbet etmekten büyük keyif aldığınız kişi ile yüz yüze görüşmek ve birbirinizi daha yakından tanıma kararı aldınız. Tek derdiniz, aradaki mesafe olsa da, içiniz kıpır kıpır ve çok heyecanlısınız. Bu heyecanınız daha uzun süre taşıyacağınız güzel ilişkiye dönüşecek. Hayırlı olduğu gibi size de şans getirecek.

Para

Hayatı tiye alan bir yapıya sahipsiniz. Para biriktirip gelecek için yatırım yapayım, ev, araba alayım diye bir derdiniz yok. Nasıl olsa kafanızı soktuğunuz bir eviniz ve işinizde var. Geliriniz ile kendinizi sıkmadan, hayatın güzelliklerini yaşama isteği içindesiniz. Gezmeyi eğlenmeyi seviyorsunuz, bunun içinde paranızı gönlünüzce harcıyorsunuz. Bu sıra Anadolu’yu gezme isteği içindesiniz, elinize gelecek bir miktar para ile bu isteğinizi gerçekleştirme fırsatı bulacaksınız.

CV’nizi göndererek yaptığınız iş başvurusundan görüşme çağrısı alacaksınız. Büyük bir heyecan ile gideceğiniz görüşme tahmininizden daha da etkileyici geçecek. İnsan kaynaklarından istediğiniz pozisyonda işe başlayabileceğiniz haberi ile mutlu olacaksınız

Yatırım konusunda sizi yönlendiren ve bilgi birikimini sizinle paylaşan yeni biri ile tanışacaksınız. Bu kişinin yönlendirmeleri ile büyük bir maddi kazanç sağlamanız söz konusu olacak. Uzun zaman önce verdiğiniz, aklınızdan bile gitmiş olan bir borç, kara kara düşündüğünüz ve nereden bulurum dediğimiz anda gelerek ve içinde bulunduğunuz duruma merhem gibi gelecek

Daha önce çekmiş olduğunuz kredi nedeni ile ödemelerde yaşadığınız zorluk canınızı sıkıyor. Bir an önce bitmesini dilediğiniz anda, alacağınız maddi bir destek ilaç gibi gelecek. Kredinin kalanını kapatarak rahat bir nefes almanızı sağlayacak.

Aile ve Yaşam Alanı

Aileye yeni gelecek bir bebeğin müjdesi herkesi çok mutlu edecek. Çocuk bereketi ile gelir ifadesi, tam da bu bebek için söylenmiş bir söz. O aileye hem şans hem de bereket getirecek.

Uzakta bulunan ve hasret çektiğiniz bir yakınınız, kısa bir süre sonra ailenizi ziyarete gelecek. Bu ziyarette tüm aile bir araya toplanarak, eski günleri yad edecek. Yapılan hatalardan dolayı yaşanan kırgınlıklar da gün yüzüne çıkacak ve helallik alınarak tatlıya bağlanacak. Geçmişte yaşanan o güzel günleri bir kez daha hatırlamak, herkesi mutlu edecek.

Yakın akrabalardan birinin yaşamış olduğu ilişkisini resmiyete kavuşturma isteği, tüm aileye şok etkisi yaratacak. Hiç beklenmeyen bu evlilik kararı, ailenin bir  müddet gündemini meşgul edeceğe benziyor.

Aile içinde oluşturduğunuz iletişim grubu eğlenceli sohbetlere tanıklık edecek. Birlikte olmasanız da bu şekilde iletişimde olmak, acı tatlı her an birbirinizden haberdar olmanızı sağlarken, yapılan espri ve muziplikler de keyifli zaman geçirmenize vesile oluyor.

İş ve Kariyer Hayatı 

Okuldan mezun olup, okuduğunuz bölümünde çalışmak için bir çok yere müracaat etmenize rağmen tecrübe nedeni ile pek iç açıcı cevaplar alamadınız. Bu nedenle bir müddettir farklı işte çalışarak ailenize destek vermek ve hayatınızı idame ettirmeye çalışırken, yapmak istediğiniz iş ile ilgili büyük bir referans bulmanız ve önünüzün açılması söz konusu olacak.

Birlikte çalıştığınız bir arkadaşınızın emekli olması ile düzenlediğiniz veda organizasyonunda, onun gidişi ile hem buruk bir hüzün, hem de emekli olmasının sevincini yaşayacaksınız. Fakat o yemekte aldığınız boşalan pozisyona sizin geleceğiniz haberi sizde çifte mutluluğa neden olacak.

Sınavlarda başarılı olup kazandığınız memuriyet ile yeni bir iş tecrübesi yaşayacaksınız. Kısa bir süre içinde de ortama adapte olup hırsı kişiliğiniz ile diğer çalışanlardan sıyrılıp, hedeflerinize ulaşmak için dikkatleri üzerinize toplayacaksınız.

İşinizi geliştirmek ve daha fazla istihdam sağlamak ve bulunduğunuz bölgede tek olmak adına, açmak istediğiniz ikinci şubeniz için, girişimlerde bulunarak olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Ailenizin de bu konudaki desteğini arkanıza almanız, işinizin kısa sürede rayına oturmasına ve kazanca dönüşmesi mümkün görünüyor.

Annenizin yaptığı takı tasarımları ile başvurduğunuz uluslararası bir platformda, dikkat çekerek satış yapmaya başlayacaksınız. Satışlardaki talep size ilham vererek bu konuda kendi markanızı yaratma arzusu içine gireceksiniz. Hatta bu konuda taleplere yetişemeyip, home ofis olarak işinizi büyütüp ekip halinde çalışmanız söz konusu olacak.

Sağlık Hayatı

Yakın bir zamanda ailenizde yaşanan hastalık ile oldukça üzüntülü bir dönemden geçiyorsunuz. Şükür o günleri atlatmış olmanın huzurunu yaşıyorsunuz. Bu arada ziyaret edenler, geçmiş olsun dilekleri için arayıp soran, bir çok dostunuzun olması da ayrı bir mutluluk yaşamanıza neden olacak.

Çok sevdiğiniz yeğeninizin doğumdan itibaren, belli aralıklarla gözetim altında olduğu ve belli bir süre sonrasında yapılacak tetkiklerle durumu netlik kazanacağını biliyordunuz. Yakında yapılacak kontrolde tüm aileyi mutlu eden haberleri alacak ve çok sevineceksiniz.

Havaların nemli olmasından kaynaklı yaşadığınız eklem ağrıları son günlerde canınızı sıkıyor. Yapacağınız doktor ziyaretinde, ağrılarınızın ciddi bir boyutta olmadığını öğrenmek içinizi rahatlatacak.

İşiniz nedeni ile dışarıda yemek yemek zorunda kalmanız, bu aralar midenizde sorun yaratabilir. Abur cubur ve atıştırmalıklardan biraz uzak durmanız sorunu ortadan kaldıracaktır.

Kahve Falında Ağzı Açık Köpek Balığı Görmek

Aşmanız gereken bir takım sıkıntılar olduğunu, ancak bunlardan kurtulmak için acele etmemeniz gerektiğini gösterir. Sıkıntılarınızdan kurtulmak için bir takım aşamaları düzenli bir şekilde geçmelisiniz. Borçlarınız giderek birikiyorsa öncelikle ihtiyacınız kadar harcamayı öğrenmeli, ardından borç almayı keserek kazancınızı düzenli bir biçimde borçlarınıza dağıtmalısınız. Eğitiminiz devam ediyor ve derslerinizde başarısız olduğunuzu düşünüyorsanız bir anca düzenli olarak ders çalışmaya başlamalı ve kendinizi buna odaklamalısınız. Ancak bir anda mucizeler yaratıp her şeyi en güzel haline geri döndüremeyeceğinizin bilincinde olmalısınız.

Kahve Falında Köpek Balığı Kuyruğu Görmek

Herhangi bir konuda olgunlaşmak ve iyi bir seviyeye ulaşmak istiyorsanız öncelikle sabırlı ve sistemli olmanız gerektiğini gösterir. Bugüne kadar belli bir düzene sahip olmasanız da bir şeyler başarmış olabilirsiniz. Ancak bundan sonra hayatınızın bir adım daha zorlaşacağını, bu nedenle belli bir sistem oturtmanız gerektiğini gösterir. Ayrıca işiniz ve özel hayatınız arasındaki dengenin de giderek bozulduğunu ve birini çok iyi bir duruma getirirken, farkında olmadan ötekine çok büyük zarar verdiğinize işaret eder. Hayatınızda belli konuların yerli yerine oturmadığını, hiçbir şeyi yetiştiremediğiniz ya da kendiniz vakit ayıramadığınızı düşünüyorsanız adım adım neler yaptığınızı yeniden kontrol etmeli ve yeni bir yaşam planı oluşturmalısınız. Sabırlı olmayı, hedeflere ulaşmak için belli noktalardan geçmeyi kabul etmek gerektiğini simgeler. Eğer zirveye ulaşmak istiyorsanız utanmadan, çekinmeden ve sabırla sıfırdan başlamayı bilmelisiniz. Geçmişte kaybettiklerinize değil, gelecekte kazanacaklarınıza odaklanarak yaşamalısınız. Bu aşamada çevrenizdeki insanlarla iş birliği içinde olmak sizi daha hızlı ve mutlu bir hale getirecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git