Kahve Falında Köpek Balığı Görmek

Kahve Falında Köpek Balığı Görmek
25 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 1.997 kez okundu.

Kahve falında köpek balığı görmek, hayatınızdaki monotonluktan çok sıkıldığınız ve bunaldığınız bir anda ani bir karar vererek sevdiğiniz kişilerle yola çıkacak ve cebinizde aksiyon ve eğlence dolu günlerin hatırası ile geri döneceksiniz demektir. Çok sevdiğiniz bir kişinin size karşı olan garip tarzı sizi bir süre şaşırtabilir. Bu dönemde o kişi duygularının karışıklığına ve yoğunluğuna yenilerek sizi biraz üzebilir. Hiç ummadığınız bir anda büyük bir kısmet yakalayarak büyük bir kazanç elde edebilirsiniz. Fal fincanının dip kısmında yer alan pisi balığı bol bereketli günlere işarettir.

İlk duyduğunuzda size saçma gelecek bazı fikirleri ileride hayatınızda kullanabilirsiniz. Geçmişte kırdığınız biri ile ansızın karşılaşacak ve önce ne yapacağınızı bilemeyeceksiniz. Fakat daha sonra iki tarafın da kendisinde olan hataları kabul etmesi ve birbirinden özür dilemesi ile konuyu tatlıya bağlayacaksnız. Mutlu olduğunuz zamanlarda sizi kıskanan kişilerin bazı sözleri canınızı sıkabilir.

Bu ara çevredeki kişilere oldukça dikkat etmende fayda var.Çünkü dost bildiğin kişiler, senin kuyunu kazma planları yapıyor. Hayatındaki sıkıntılardan kurtulacağın büyük bir kısmet yakalayacaksın. Bir yerden eline geçecek toplu bir para var. Bu parayı iyi değerlendirmezsen maddi anlamda oldukça sıkışacaksın.Bir akrabanın getireceği görücü mantığınla çok uyuşacak ve bu erkekle mutluluğu yakalayacaksın.

Kahve Falında Ağzı Açık Köpek Balığı Görmek

Aşmanız gereken bir takım sıkıntılar olduğunu, ancak bunlardan kurtulmak için acele etmemeniz gerektiğini gösterir. Sıkıntılarınızdan kurtulmak için bir takım aşamaları düzenli bir şekilde geçmelisiniz. Borçlarınız giderek birikiyorsa öncelikle ihtiyacınız kadar harcamayı öğrenmeli, ardından borç almayı keserek kazancınızı düzenli bir biçimde borçlarınıza dağıtmalısınız. Eğitiminiz devam ediyor ve derslerinizde başarısız olduğunuzu düşünüyorsanız bir anca düzenli olarak ders çalışmaya başlamalı ve kendinizi buna odaklamalısınız. Ancak bir anda mucizeler yaratıp her şeyi en güzel haline geri döndüremeyeceğinizin bilincinde olmalısınız.

Kahve Falında Köpek Balığı Kuyruğu Görmek

Herhangi bir konuda olgunlaşmak ve iyi bir seviyeye ulaşmak istiyorsanız öncelikle sabırlı ve sistemli olmanız gerektiğini gösterir. Bugüne kadar belli bir düzene sahip olmasanız da bir şeyler başarmış olabilirsiniz. Ancak bundan sonra hayatınızın bir adım daha zorlaşacağını, bu nedenle belli bir sistem oturtmanız gerektiğini gösterir. Ayrıca işiniz ve özel hayatınız arasındaki dengenin de giderek bozulduğunu ve birini çok iyi bir duruma getirirken, farkında olmadan ötekine çok büyük zarar verdiğinize işaret eder. Hayatınızda belli konuların yerli yerine oturmadığını, hiçbir şeyi yetiştiremediğiniz ya da kendiniz vakit ayıramadığınızı düşünüyorsanız adım adım neler yaptığınızı yeniden kontrol etmeli ve yeni bir yaşam planı oluşturmalısınız. Sabırlı olmayı, hedeflere ulaşmak için belli noktalardan geçmeyi kabul etmek gerektiğini simgeler. Eğer zirveye ulaşmak istiyorsanız utanmadan, çekinmeden ve sabırla sıfırdan başlamayı bilmelisiniz. Geçmişte kaybettiklerinize değil, gelecekte kazanacaklarınıza odaklanarak yaşamalısınız. Bu aşamada çevrenizdeki insanlarla iş birliği içinde olmak sizi daha hızlı ve mutlu bir hale getirecektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git