Kahve Falında Köpek Balığı Görmek

25.02.2016
Kahve Falında Köpek Balığı Görmek

Kahve falında köpek balığı görmek, fal sahibinin duygusal bir dönemden geçtiği fakat endişe etmemesi gerektiği anlamına gelir. Kişinin sabırlı olması halinde yaşadığı tüm gerginliğin yerini huzur ve mutluluğun alacağına; kendini yenilenmiş hissederek hayatına yeni bir sayfa açacağına işaret eder.

Aşk Yorumu

Yakın bir zamanda oldukça büyük bir kısmet kapınıza kadar geleceğine işaret eder. Hiç beklemediğiniz ve bilmediğiniz birinin tavsiyesi üzerine gelecek olan bu kısmet, size şans getireceği gibi gelecek hayatınızı, mutlu ve zenginlik içinde geçirmenize olanak sağlayacak. Daha evliliğe sıcak bakmasanız bile, bu kısmeti kaçırmamak için en azından birbirinizi tanıma fırsatı verin. Onu tanıdıkça evlilik fikriniz de değişerek ve kariyerinize evlenmenin mani olmadığını göreceksiniz.

Aşk hayatınızda bir süre önce yaşadığınız olumsuzluklar ile verdiğiniz ayrılık kararı, yeni bir ilişkiye sıcak bakmamanız da en büyük engel. Kısa bir süre sonra karşınıza çıkacak ruh eşiniz, bu düşüncenizi değiştirmenize neden olacak. Yıldırım aşkı bu olsa gerek diyeceğiniz ilişkinizi, kısa sürede evlilik ile taçlandıracaksınız.

Eşinizin uzun zamandan beri sizi ihmal ettiğinizi düşünüyorsunuz. Fakat işleri ile o kadar fazla haşır neşir olmuş ki, eve geldiğinde yorgunluktan kimseyi gözü görmüyor. Patlamamak için kendinizi zor tutuyorsunuz. Öyle bir anda gel ki vazgeçmek mümkün olmasın şarkısında olduğu gibi, eşinizin yapacağı güzel bir sürpriz, tüm düşüncelerinizi, öfkenizi darmadağın edip, ona haksızlık yaptığınızı düşünmenize sebep olacak.

Sosyal medyadan tanıştığınız ve sohbet etmekten büyük keyif aldığınız kişi ile yüz yüze görüşmek ve birbirinizi daha yakından tanıma kararı aldınız. Tek derdiniz, aradaki mesafe olsa da, içiniz kıpır kıpır ve çok heyecanlısınız. Bu heyecanınız daha uzun süre taşıyacağınız güzel ilişkiye dönüşecek. Hayırlı olduğu gibi size de şans getirecek.

Para Yorumu

Falda köpek balığı görmek, fal sahibinin yapacağı büyük bir atılım ile hayatında değişiklik yaşanacağı ve yaşam standartlarının iyileşerek mutlu olacağı anlamına gelir. Kişinin uzun süredir kafasını meşgul eden bir sorunun çözüme kavuşacağına ve yüklü miktarda kazanç sağlayacağına işaret eder.

CV’nizi göndererek yaptığınız iş başvurusundan görüşme çağrısı alacaksınız. Büyük bir heyecan ile gideceğiniz görüşme tahmininizden daha da etkileyici geçecek. İnsan kaynaklarından istediğiniz pozisyonda işe başlayabileceğiniz haberi ile mutlu olacaksınız

Yatırım konusunda sizi yönlendiren ve bilgi birikimini sizinle paylaşan yeni biri ile tanışacaksınız. Bu kişinin yönlendirmeleri ile büyük bir maddi kazanç sağlamanız söz konusu olacak. Daha önce çekmiş olduğunuz kredi nedeni ile ödemelerde yaşadığınız zorluk canınızı sıkıyor. Bir an önce bitmesini dilediğiniz anda, alacağınız maddi bir destek ilaç gibi gelecek. Kredinin kalanını kapatarak rahat bir nefes almanızı sağlayacak.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aileye yeni gelecek bir bebeğin müjdesi herkesi çok mutlu edecek. Çocuk bereketi ile gelir ifadesi, tam da bu bebek için söylenmiş bir söz. O aileye hem şans hem de bereket getirecek.

Uzakta bulunan ve hasret çektiğiniz bir yakınınız, kısa bir süre sonra ailenizi ziyarete gelecek. Bu ziyarette tüm aile bir araya toplanarak, eski günleri yad edecek. Yapılan hatalardan dolayı yaşanan kırgınlıklar da gün yüzüne çıkacak ve helallik alınarak tatlıya bağlanacak. Geçmişte yaşanan o güzel günleri bir kez daha hatırlamak, herkesi mutlu edecek.

Yakın akrabalardan birinin yaşamış olduğu ilişkisini resmiyete kavuşturma isteği, tüm aileye şok etkisi yaratacak. Hiç beklenmeyen bu evlilik kararı, ailenin bir  müddet gündemini meşgul edeceğe benziyor.

Aile içinde oluşturduğunuz iletişim grubu eğlenceli sohbetlere tanıklık edecek. Birlikte olmasanız da bu şekilde iletişimde olmak, acı tatlı her an birbirinizden haberdar olmanızı sağlarken, yapılan espri ve muziplikler de keyifli zaman geçirmenize vesile oluyor.

İş ve Kariyer Yorumu

Okuldan mezun olup, okuduğunuz bölümünde çalışmak için bir çok yere müracaat etmenize rağmen tecrübe nedeni ile pek iç açıcı cevaplar alamadınız. Bu nedenle bir müddettir farklı işte çalışarak ailenize destek vermek ve hayatınızı idame ettirmeye çalışırken, yapmak istediğiniz iş ile ilgili büyük bir referans bulmanız ve önünüzün açılması söz konusu olacak.

Birlikte çalıştığınız bir arkadaşınızın emekli olması ile düzenlediğiniz veda organizasyonunda, onun gidişi ile hem buruk bir hüzün, hem de emekli olmasının sevincini yaşayacaksınız. Fakat o yemekte aldığınız boşalan pozisyona sizin geleceğiniz haberi sizde çifte mutluluğa neden olacak.

Sınavlarda başarılı olup kazandığınız memuriyet ile yeni bir iş tecrübesi yaşayacaksınız. Kısa bir süre içinde de ortama adapte olup hırsı kişiliğiniz ile diğer çalışanlardan sıyrılıp, hedeflerinize ulaşmak için dikkatleri üzerinize toplayacaksınız.

İşinizi geliştirmek ve daha fazla istihdam sağlamak ve bulunduğunuz bölgede tek olmak adına, açmak istediğiniz ikinci şubeniz için, girişimlerde bulunarak olumlu sonuçlar elde edeceksiniz. Ailenizin de bu konudaki desteğini arkanıza almanız, işinizin kısa sürede rayına oturmasına ve kazanca dönüşmesi mümkün görünüyor.

Sağlık Yorumu

Yakın bir zamanda ailenizde yaşanan hastalık ile oldukça üzüntülü bir dönemden geçiyorsunuz. Şükür o günleri atlatmış olmanın huzurunu yaşıyorsunuz. Bu arada ziyaret edenler, geçmiş olsun dilekleri için arayıp soran, bir çok dostunuzun olması da ayrı bir mutluluk yaşamanıza neden olacak.

Çok sevdiğiniz yeğeninizin doğumdan itibaren, belli aralıklarla gözetim altında olduğu ve belli bir süre sonrasında yapılacak tetkiklerle durumu netlik kazanacağını biliyordunuz. Yakında yapılacak kontrolde tüm aileyi mutlu eden haberleri alacak ve çok sevineceksiniz.

Havaların nemli olmasından kaynaklı yaşadığınız eklem ağrıları son günlerde canınızı sıkıyor. Yapacağınız doktor ziyaretinde, ağrılarınızın ciddi bir boyutta olmadığını öğrenmek içinizi rahatlatacak.

İşiniz nedeni ile dışarıda yemek yemek zorunda kalmanız, bu aralar midenizde sorun yaratabilir. Abur cubur ve atıştırmalıklardan biraz uzak durmanız sorunu ortadan kaldıracaktır.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.