Kahve Falında Kurt Köpeği Görmek

31.07.2015
Kahve Falında Kurt Köpeği Görmek

Kahve falında kurt köpeği görmek, fal sahibinin çok büyük ve bereketli bir fırsat yakalayacağı anlamına gelir. Bu fırsat iyi değerlendirilirse zirveye kadar çıkacak ancak doğru strateji izlemezse elinde olanı da kaybedebilir. Arkadaşlarınızdan gelecek olan yeni iş tekliflerine tam kafanıza yatmadan, doğruluğuna emin olmadan, iyice ölçüp biçmeden kesinlikle evet demeyin. Duygusal anlamda bir kısmetiniz var demektir. Hayatınıza ilk kez karşılaşacağınız biri girecek ve çok kısa zaman içinde bu kişi hayatınızın merkezine yerleşecek.

Aşk Hayatı

Aşk hayatınızda asi suların durulacağına, seviyeli, dingin bir ilişkiye başlayacağınıza işaret eder. Yeni biri ile tanışarak, son derece seviyeli bir ilişkiye başlayacaksınız. Yapınız gereği cıvıklığı sevmiyorsunuz. Karşınıza tam da sizin istediğiniz gibi biri çıkacak. Aşk hayatınız tam istediği gibi olacak ve mutlu bir birliktelik yaşayacaksınız.

Partnerinize karşı fazla ısrarcı ve inatçı davranıyorsunuz. Size olan sevgisi bu durumu görmezden gelse de, zaman içinde aranızda sorunların olmasına neden oluyor. Kendinize çeki düzen verecek, bu durumu artık sonlandıracaksınız. Ona karşı daha anlayışlı davranacak, aranızdaki sorunların bitmesini sağlayacaksınız. Sorunların bitmesi ile beraber, daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Nişanlınızın size aldığı yüzüğü kaybetmeniz onu çok üzse de size pek belli edememiş. Bu yüzüğün aile yadigarı olması asıl onun üzülmesine neden olmuş. Aranızda ufak tefek tartışmalar bu yüzüğü bulmanız ile son bulacak. Hiç ummadığınız bir yerde yüzüğü bularak, nişanlınızın gönlünü alacaksınız. Kısa zaman geçmeden evlenecek, istediğiniz gibi huzurlu, aşk dolu bir hayat yaşayacaksınız.

Eşin ile aranda bir tartışma olmuş. Bu tartışmanın nedeni ufacık bir şey olsa dahi seni üzmeye yetmiş. Kısa zaman içinde bir yolculuk yapacaksınız. Bu yolculuk sayesinde tüm stresinizi atacak, tüm sorunlarınızı birlikte çözeceksiniz. Yolculuk dönüşü aşkınıza kaldığınız yerden devam edecek, mutlu bir döneme gireceksiniz.

Para

Elinize geçecek yüklü miktarda parayı, doğru bir şekilde değerlendireceğiniz anlamına gelmektedir. Uzun süredir istediğiniz bir malı artık alacaksınız. Sıkıntılarınız bu para sayesinde geçecek, yakın çevrenize de bu para ile yardım eli uzatacaksınız. Hane içerisine bolluk ve bereket gelecek, sofranızda rızkın hiç eksilmeyeceğine delalet eder.

Hep insanlara iyilik yapıyor, neyiniz var ise çekinmeden veriyorsunuz. Bu yapınız sizin zor da kalmanıza neden olsa da, siz yardım etmenin sizi mutlu ettiğini savunuyorsunuz. Kısa zaman içerisinde size bir miras kalacak. Bu miras sayesinde geleceğinize yatırım yaparak, kendinizi güven altına alacaksınız. Bu yatırımlar sayesinde artık özgürce insanlara yardım edebilir, istediğiniz harcamayı yapabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Alanı

Aile içerisinde birinin size verdiği sır, sırtınızda yük olmuş. Bu yük ile yaşamaktansa, bur sırrı aile bireyleri ile konuşarak anlatacaksınız. Anlattıktan sonra herkesin tepkisi sizi çok şaşırtacak çünkü, bunu herkesin bildiğini anlayacaksınız. Herkesin bilerek sustuğu bu sır, hane içerisinde çözülmeyen sorunların son bulacağına işaret etmektedir. Herkesin aslında rahata kavuşacağına ve hane içinde ferahlama olacağı anlamına gelmektedir.

Elit insanlar ile tanışıp arkadaşlık kuracağınız şeklinde yorumlanır. Edindiğiniz bu arkadaşlıklar sayesinde sosyal hayatınızda değişiklikler yapacak, hayatınızda olumlu yönde değişiklikler olacaktır. Bu kişiler ile sıradanlıktan çıkacak, artık fark edilir biri olacağınız anlamına gelmektedir.

Çevrendeki bir aileye ya da sizin ailenize bir çocuk katılacağı anlamına gelmektedir. Bu çocuk sayesinde hane de mutluluk baki kalacaktır. Herkesin umut ile beklediği bu bebek, sizin artık aklınızdaki işleri yapmanıza neden olacak, hayallerinize tutunacak bir umudu var etmeye yardımcı olacaktır.

Yakın bir dostunuz ile tartışma yaşamışsınız. Bu tartışmanın nedeni ise sizin sırlarınızı açığa vurması olmuş. Aslında sizi çok üzen bu olay sonunda birazda rahatlamışsınız. Hayatınızda kim dost kim düşman anlamış, hayatınıza nasıl şekil vereceğinizi anlamışsınız.

Kısa zaman içinde uzaktaki yakınlarınıza ziyarete gideceksiniz. Gitmeniz gereken iki yer var ama siz sadece birine gitmek isteseniz de diğer yakınlarınızı ziyaret etmeden dönemeyeceğinizi biliyorsunuz. Gideceğiniz bu yerde sizi sıkıntıya sokacak insanlar olduğunu düşünseniz de, hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Herkes sizi dört gözle bekliyor. Önce bir tedirgin olsanız da, kalacağınız iki üç gün için kimse sizi kırmayacak aksine hiç beklemediğiniz şekilde size iyi davranacaklardır. Bu akraba ziyareti bitiminde evinize rahatlamış olarak dönecek, bu kısa değişiklik size çok iyi gelecektir.

İş ve Kariyer

İş hayatında her şey yoluna girecek. Bu aralar üzerine çok fazla oynanmış olması sinirlerini epey yıpratmış. Ama her şeyin yoluna girmesi ile sinirlerinin yatışmasına vesile olacak. Yatışan sinirlerinde iş yerinde başarılar elde etmene neden olacak. Yeni huzurlu bir döneme gireceksin.

İş yerinde istediğiniz mevkiye yükseleceğiniz anlamına gelmektedir. Canla başla, gece gündüz demeden bu mevki için çalışmış, iş yerinde uykusuz kalmışsınız. Tüm bu emeklerinizin karşılığını artık alacaksınız. Yakın zaman da bir kutlama yapacak, yeni mevkinizi kutlayacaksınız. Herkesin sizinle gurur duyacağı, iş yerinde el üzerinde tutulduğunuz yeni bir döneme gireceksiniz.

Okulda yeni başarılar elde edeceğiniz anlamına gelmektedir. Üstün ve pratik zekanız sayesinde matematik derslerinin parmakla gösterilen öğrencisi olmuşsunuz. Okulda ki tüm satranç turnuvalarında birinci oluyor, kendiniz ile gurur duyuyorsunuz. Yakın zamanda gireceğiniz bir sınavda dereceye girecek okulunuzun ve kendi adınızı başarı ile duyuracaksınız.

Sağlık

Bu aralar yediğine içtiğine hiç dikkat etmiyorsun. Çok fazla yemek yiyor, kilolarına dikkat etmiyorsun. Kısa süreli bir diyet uygulayacaksın. Bu diyet sayesinde fazla aldığın kilolardan kurtulacak, sağlıklı beslenmenin seni daha zinde tuttuğunu anlayacaksın.

Geçirdiğiniz trafik kazasının psikolojik etkisini üzerinizden atamamışsınız. Araba kullanmaktan korkuyor, trafiğe her çıktığınız da panik yaşıyorsunuz. Yakın zamanda bir psikiyatrdan yardım alacaksınız. Kısa süreli göreceğiniz bu tedavinin ardından bu etkiyi üzerinizden atacak, güvenle tekrar trafiğe çıkabileceksiniz.


 

Kahve Falında Uluyan Kurt Köpeği Görmek

Bu aralar çok çalıştığınıza işaret eder. Çalışma temponuz sebebiyle sevdiklerinize zaman ayıramamış ve onlarla ilgilenmemiş olabilirsiniz. Bu durum onların size ihtiyaç duyduğunu görmenizi engellemiş de olabilir. Mesela akrabalarınızdan biri bu aralar desteğinize ihtiyaç duyuyor olabilir. Size sorunu söylemekte zorlanan bu akrabanızın sizden çekindiğini gösterir.

Sevdiklerinize zaman ayırarak ve çevrenize biraz daha dikkatli bakmaya çalışarak sorunu fark edebilirsiniz. Akrabanız ile biraz daha sıcak ve yakınlık dolu bir iletişim kurarak size açılmasını sağlayabilirsiniz demektir. Sorunu tespit edip çözüme kavuşturmak, hem sizi hem de akrabanızı mutlu edecek anlamına gelir.

Uzun zamandır üzerinde düşündüğünüz bir proje var. Siz bu projeyi yapmayı çok istiyorsunuz fakat geçmişte yaptığınız hataları yeniden yapmaktan korkuyorsunuz. Kendinize güvenmeli ve hedefiniz uğrunda savaş vermelisiniz. Aksi takdirde ömür boyu başaramamaktan korkacak ve hak ettiğiniz başarıyı elde edemeyeceksiniz. Sevdikleriniz bu aşamada yanınızda olduğu için şanslısınız. Size destek olacaklar ve yeniden kendinize güven duymanızı sağlayacaklar. Bu destek ve güven ile gücünüzü toplayacak ve tüm yeteneklerinizi sergileyerek projenizi üstün başarı ile tamamlayacaksınız. Gelecek günlerin size başarı ve kazanç sağladığını görmek mutluluğunuzu çoğaltacak demektir. Ayrıca toplum tarafından tanınan ve sevilen bir insan olacağınıza tabir olur.

Çevrenizdeki bazı yanlış insanları görmelisiniz. Bu insanlar sizi çekemeyen ve fesatlık peşinde olan insanlardır. Bu insanların dolduruşuna gelerek kendinizi doğru olmayan birtakım olayların içinde bulabilirsiniz. Bu hata kendinize kızmanıza sebep olabilir. Böyle bir duruma düşmemek için denginiz olmayan ve yaşam tarzınıza uymayan insanları dinlememeli, kendinizi kontrol etmelisiniz. Aksi takdirde hata yapabilir ve zor duruma düşebilirsiniz. Kararsız kaldığınız durumlarda uzun zamandır tanıdığınız güvenilir dostlarınızdan destek almanız doğru olacaktır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Kurt


 

Kahve Falında Beyaz Kurt Köpeği Görmek

Gelişmeye, tecrübe sahibi olmaya, farklı açılardan bakmaya, empati kurmaya, görmediğini görmeye delalet eder. O güne dek doğru bildiği şeylerin yanlış ya da yetersiz olduğunu anlayacağına yorumlanır. Tüm hayatını gelişerek, her gün biraz daha faydalı hale gelerek geçireceğini gösterir. Yakınları ile arasında oluşan sorunları karşısındaki kişileri anlayarak çözme olgunluğuna erişeceğine tabir edilir. İşinde oluşan düzensizlikleri farklı bir bakış açısına kavuşarak çabucak gidereceğine yorumlanır. Hayata farklı pencerelerden bakmak kalıcı mutluluğu sunacak, hayatı düzene girecek anlamına gelir.

Fikir ayrılığına düşmeye yorumlanır. Sonunda gelecek başarıya işaret eder. Farklı fikirlerin sorun değil nasiplik olduğunu bilmesi gerektiğine işaret eder. Kendisi  gibi düşünmeyen birine vereceği tepki ya da ondan göreceği tepki olarak tabir olur. Ama kavga tatlıya bağlanacak,  saygının hakim olduğu dostluklar kurulacak, bütünlük sağlanacak anlamına gelir. Yalancı ve hilekar bir kimse ile karşılaşmaya delalet eder. Bu kişiden uzak durması, onunla iş yapmaması, alım satım işlerinde dikkatli olması, araştırmadan güvenmemesi gerektiğine yorumlanır.

Kimi zaman yola girmek, yol değiştirmek, farklı yola yönelmek, yola çıkmak olarak tabir olur. İş yelpazesini genişletmek, kalabalık topluluklar içine girmek, yeni çevreler edinmek, ailenin büyümesi olarak yorumlanır. Kimi zaman tercih edilen yaşam tarzında farklılık yaşamak anlamına gelir. Ahlaklı yolların dünya ve ahiret hayatına katacağı güzelliğe işaret eder. Haram yollara girmemesi konusunda uyarıya tabir olur.


 

Kahve Falında Kurt Köpeği Gözü Görmek

Büyümeye, artmaya, çoğalmaya delalet eder. İşlerini  büyütüp yüksek kazanç elde edeceğini, kazancının sürekli olacağını gösterir. Sattığı ürünün, elinde tuttuğu malın, yaptığı yatırımın değer kazanacağı, cebine girecek paranın artacağı anlamına gelir. Kazancından memnun değilse yeni fikirlerle veya gelecek destekle arzu ettiği duruma geleceğine, hayat standardının iyileşeceğine yorumlanır. Aileye gelecek müjdelere, bebek haberine, evlatların mürvetini görmeye, kocaman bir aile olmaya tabir edilir.

Beklentileri için biraz daha sabretmesi gerektiğine işaret eder. İş arıyor, uzakta olan sevdiğini bekliyor, kendisi için yatırım yapmak istiyor, parasını arttırıp biriktirmek istiyorsa bunun belli bir zaman sonra gerçekleşeceği müjdesine delalet eder. Hayırlı vakitte gelecek olan ferahlık kalıcı olacak, nasibi elinde kalacak, ömür boyu mutlu olacak olarak tabir olur.

Kimi zaman küçük gibi görünen sorunların artabileceğine işaret eder. Küçük bir rahatsızlığı, ihmal ettiği işi, ziyaretine gitmediği ailesi, özel günlerde gönlünü almadığı eşi, tamir etmediği eşyası, yeterince hazırlanmadığı sınavı varsa muhakkak ilgilenmeli olarak yorumlanır. Her şeyi gününde yapmaz, geciktirirse daha sonra üzüleceğini gösterir.

Hayatı boyunca temiz niyetler beslediğine, insanlara iyi davrandığına, hayatlarına güzellik kattığına, bol hayır duası aldığına delalet eder. Yaptığı yardımların ömrüne ömür, kazancına bereket, canına sağlık, gönlüne huzur katacağına; kısmetinin artacağına yorumlanır. Hareketli ve heyecanlı geçecek günler olarak tabir olur. Uzun bir yola gitmesi gerekebilir anlamına gelir. İş için çıkılacak bir seyahatte yeni yerler keşfetmek, yurt dışına tatile gitmek, tanıdığının düğününe katılmak için memleketine gitmek olabilir olarak yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Göz


 

Kahve Falında Beyaz Kurt Köpeği Görmek

Gelişecek büyük durumlara delalet eder. Nasibin de olan büyük bir talihe işaret eder. Yüklü birikim yapacağına, mülk edineceğine, para biriktirmeye karar vereceğine, parasını tutarak geleceğini güvenceye alacağına yorumlanır. Yapacağı bir yatırımla köşede tutacağı büyük bir nasibin sahibi olacağını gösterir. İtibar ve güç olarak yorumlanır. İnsanlardan saygı göreceği üstün bir konumda olacak, yüksek bir mertebeye erişecek olarak tabir edilir. Kalabalık ortama tabir olur. Kalabalık misafir gelebilir veya davetle katılacak olduğu özel bir gün olabilir anlamına gelir.

Büyük ve talihsiz bir olayın yaklaşmakta olduğuna delalet eder. Kendisinden çekinilen bir insan olduğunu gösterir. Yakınlarına karşı olan hal ve hareketlerinde biraz daha yumuşak ve güler yüzlü olursa kimsenin gönlü kırılmayacaktır, huzurları bozulmayacaktır olarak yorumlanır. Bazen kendisine karşı öfke duyan, içinde biriktirdiği kötü anıların etkisiyle kırılmış bir yakının varlığını gösterir. Oluşabilecek kavgada yapıcı olması gerektiğine işaret eder. Saman alevi gibi yanıp sönecek olan tartışmada yapacakları güzel konuşmaların ardından barışacaklarına işaret eder. Büyük bir düşmanın varlığına delalet eder. Kendisini gösterecek olan bu düşmanın kim olduğunu iyi bir gözlemle anlayacağı anlamına gelir. Düşmanın kurguladığı büyük kötülüğe galip geldikten sonra kendisinden uzak durulması gerektiğini işaret eder. Geçmişinde kalan bir kimsenin unutamadığı anılarla tekrar kapısını çalacağına delalet eder. Bu kişi hediyesiyle gelen eski bir dost olabileceği gibi eski sevgili de olabilir anlamına gelir.


 

Kahve Falında İki Kurt Köpeği Görmek

Öne çıkmak, ortaya çıkmak olarak yorumlanır. Sözleri ve fikirleri ile ön plana çıkan bir kimse olduğuna delalet eder. Meziyetleri ile toplum tarafından tanınacağı, insanlara hitap edeceği bir konuma geleceğini, yükseleceğini gösterir. Bir başkasına destek olmak, söylenmesi gereken her şeyi söyleyerek fikir yardımında bulunmak, bilgi aktarmak olarak yorumlanabilir. Ayrıca başkasından görülen fikir desteği olarak da yorumlanabilir. Uzaktan gelecek bir kimseden haber almak ve alınan haberle birlikte yola çıkmak anlamına gelir. Üzerine düşen vazifeyi yapıp dönmek, hayırlı seyahat, kolay yolculuk olacağına tabir olur. Kimi zaman ortaya çıkan sırra, bilinmesi gereken güzel bilgiye erişmeye, bilinmeyenin aydınlanmasına delalet eder. Öğrenilen bilgiden sonra değişecek dengelere işaret eder. Hayırlı olacağına, sonunun feraha varacağına, düzenli bir ömre delalet eder.

Sivri dili ile ailesini yoran, iş arkadaşları arasında makbul karşılanmayan bir kimsenin varlığına delalet eder. Bu kişi kendisi ise bazen farkında olmayarak yaptığı konuşmalara dikkat etmesi gerektiğine işaret eder. Çok sevildiği için kendisine söylenmeyen bu hali aslında yakınlarını yoruyor anlamına gelir. Her doğrunun her yerde söylenmemesi gerektiğine işaret eder. Kimi zaman dışarıdan gelecek kötü bir sözle üzüleceğine tabir edilir. İnsanların bazen kötü hissettikleri anlar olabilir, iyimser olmalı ve alttan almalı anlamına gelir. Devam eden kırıcı hareketler ve kötü sözlerle karşılaştığında uyarması ve gerekirse mesafe koyması gerektiğine yorumlanır.

>>> İLGİLİ: Kahve Falında Sayılar

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.