Kahve Falında Kurt Köpeği Görmek

31.07.2015
Kahve Falında Kurt Köpeği Görmek

Kahve falında kurt köpeği görmek, fal sahibinin iş hayatında çok büyük fırsatın eline geçeceği ve hedeflerine ulaşmak için bu fırsatı çok iyi bir şekilde kullanacağı anlamına gelir. Kişinin bu süreçte kafasının dikine gitmemesi ve ailesinin sözünü dinleyerek hareket etmesi gerektiğine işaret eder.

Aşk Yorumu

Aşk hayatınızda asi suların durulacağına, seviyeli, dingin bir ilişkiye başlayacağınıza işaret eder. Yeni biri ile tanışarak, son derece seviyeli bir ilişkiye başlayacaksınız. Yapınız gereği cıvıklığı sevmiyorsunuz. Karşınıza tam da sizin istediğiniz gibi biri çıkacak. Aşk hayatınız tam istediği gibi olacak ve mutlu bir birliktelik yaşayacaksınız.

Partnerinize karşı fazla ısrarcı ve inatçı davranıyorsunuz. Size olan sevgisi bu durumu görmezden gelse de, zaman içinde aranızda sorunların olmasına neden oluyor. Kendinize çeki düzen verecek, bu durumu artık sonlandıracaksınız. Ona karşı daha anlayışlı davranacak, aranızdaki sorunların bitmesini sağlayacaksınız. Sorunların bitmesi ile beraber, daha huzurlu bir döneme gireceksiniz.

Nişanlınızın size aldığı yüzüğü kaybetmeniz onu çok üzse de size pek belli edememiş. Bu yüzüğün aile yadigarı olması asıl onun üzülmesine neden olmuş. Aranızda ufak tefek tartışmalar bu yüzüğü bulmanız ile son bulacak. Hiç ummadığınız bir yerde yüzüğü bularak, nişanlınızın gönlünü alacaksınız. Kısa zaman geçmeden evlenecek, istediğiniz gibi huzurlu, aşk dolu bir hayat yaşayacaksınız.

Eşin ile aranda bir tartışma olmuş. Bu tartışmanın nedeni ufacık bir şey olsa dahi seni üzmeye yetmiş. Kısa zaman içinde bir yolculuk yapacaksınız. Bu yolculuk sayesinde tüm stresinizi atacak, tüm sorunlarınızı birlikte çözeceksiniz. Yolculuk dönüşü aşkınıza kaldığınız yerden devam edecek, mutlu bir döneme gireceksiniz.

Para Yorumu

Kahve falı yorumcularına göre elinize geçecek yüklü miktarda parayı, doğru bir şekilde değerlendireceğiniz anlamına gelmektedir. Uzun süredir istediğiniz bir malı artık alacaksınız. Sıkıntılarınız bu para sayesinde geçecek, yakın çevrenize de bu para ile yardım eli uzatacaksınız. Hane içerisine bolluk ve bereket gelecek, sofranızda rızkın hiç eksilmeyeceğine delalet eder.

Hep insanlara iyilik yapıyor, neyiniz var ise çekinmeden veriyorsunuz. Bu yapınız sizin zor da kalmanıza neden olsa da, siz yardım etmenin sizi mutlu ettiğini savunuyorsunuz. Kısa zaman içerisinde size bir miras kalacak. Bu miras sayesinde geleceğinize yatırım yaparak, kendinizi güven altına alacaksınız. Bu yatırımlar sayesinde artık özgürce insanlara yardım edebilir, istediğiniz harcamayı yapabilirsiniz.

Aile ve Yaşam Yorumu

Aile içerisinde birinin size verdiği sır, sırtınızda yük olmuş. Bu yük ile yaşamaktansa, bur sırrı aile bireyleri ile konuşarak anlatacaksınız. Anlattıktan sonra herkesin tepkisi sizi çok şaşırtacak çünkü, bunu herkesin bildiğini anlayacaksınız. Herkesin bilerek sustuğu bu sır, hane içerisinde çözülmeyen sorunların son bulacağına işaret etmektedir. Herkesin aslında rahata kavuşacağına ve hane içinde ferahlama olacağı anlamına gelmektedir.

Elit insanlar ile tanışıp arkadaşlık kuracağınız şeklinde yorumlanır. Edindiğiniz bu arkadaşlıklar sayesinde sosyal hayatınızda değişiklikler yapacak, hayatınızda olumlu yönde değişiklikler olacaktır. Bu kişiler ile sıradanlıktan çıkacak, artık fark edilir biri olacağınız anlamına gelmektedir.

Çevrendeki bir aileye ya da sizin ailenize bir çocuk katılacağı anlamına gelmektedir. Bu çocuk sayesinde hane de mutluluk baki kalacaktır. Herkesin umut ile beklediği bu bebek, sizin artık aklınızdaki işleri yapmanıza neden olacak, hayallerinize tutunacak bir umudu var etmeye yardımcı olacaktır.

Yakın bir dostunuz ile tartışma yaşamışsınız. Bu tartışmanın nedeni ise sizin sırlarınızı açığa vurması olmuş. Aslında sizi çok üzen bu olay sonunda birazda rahatlamışsınız. Hayatınızda kim dost kim düşman anlamış, hayatınıza nasıl şekil vereceğinizi anlamışsınız.

Kısa zaman içinde uzaktaki yakınlarınıza ziyarete gideceksiniz. Gitmeniz gereken iki yer var ama siz sadece birine gitmek isteseniz de diğer yakınlarınızı ziyaret etmeden dönemeyeceğinizi biliyorsunuz. Gideceğiniz bu yerde sizi sıkıntıya sokacak insanlar olduğunu düşünseniz de, hiçbir sorun yaşamayacaksınız. Herkes sizi dört gözle bekliyor. Önce bir tedirgin olsanız da, kalacağınız iki üç gün için kimse sizi kırmayacak aksine hiç beklemediğiniz şekilde size iyi davranacaklardır. Bu akraba ziyareti bitiminde evinize rahatlamış olarak dönecek, bu kısa değişiklik size çok iyi gelecektir.

İş ve Kariyer Yorumu

İş hayatında her şey yoluna girecek. Bu aralar üzerine çok fazla oynanmış olması sinirlerini epey yıpratmış. Ama her şeyin yoluna girmesi ile sinirlerinin yatışmasına vesile olacak. Yatışan sinirlerinde iş yerinde başarılar elde etmene neden olacak. Yeni huzurlu bir döneme gireceksin.

İş yerinde istediğiniz mevkiye yükseleceğiniz anlamına gelmektedir. Canla başla, gece gündüz demeden bu mevki için çalışmış, iş yerinde uykusuz kalmışsınız. Tüm bu emeklerinizin karşılığını artık alacaksınız. Yakın zaman da bir kutlama yapacak, yeni mevkinizi kutlayacaksınız. Herkesin sizinle gurur duyacağı, iş yerinde el üzerinde tutulduğunuz yeni bir döneme gireceksiniz.

Okulda yeni başarılar elde edeceğiniz anlamına gelmektedir. Üstün ve pratik zekanız sayesinde matematik derslerinin parmakla gösterilen öğrencisi olmuşsunuz. Okulda ki tüm satranç turnuvalarında birinci oluyor, kendiniz ile gurur duyuyorsunuz. Yakın zamanda gireceğiniz bir sınavda dereceye girecek okulunuzun ve kendi adınızı başarı ile duyuracaksınız.

Sağlık Yorumu

Bu aralar yediğine içtiğine hiç dikkat etmiyorsun. Çok fazla yemek yiyor, kilolarına dikkat etmiyorsun. Kısa süreli bir diyet uygulayacaksın. Bu diyet sayesinde fazla aldığın kilolardan kurtulacak, sağlıklı beslenmenin seni daha zinde tuttuğunu anlayacaksın.

Geçirdiğiniz trafik kazasının psikolojik etkisini üzerinizden atamamışsınız. Araba kullanmaktan korkuyor, trafiğe her çıktığınız da panik yaşıyorsunuz. Yakın zamanda bir psikiyatrdan yardım alacaksınız. Kısa süreli göreceğiniz bu tedavinin ardından bu etkiyi üzerinizden atacak, güvenle tekrar trafiğe çıkabileceksiniz.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.