Kahve Falında Kurt Köpeği Görmek

Kahve Falında Kurt Köpeği Görmek
31 Temmuz 2015 tarihinde eklendi, 5.495 kez okundu.

Kahve falında kurt köpeği görmek, canınızı sıkan bir olay var ancak bu olay yüzünden çektiğinizin sıkıntıların sonuna gelmişsiniz artık diye yorumlanır. Çok kısa süre içinde bundan ve daha birkaç sıkıntıdan kurtulmasını sağlayacak, önünü açacak bir kapı açılacak önünde.

Çok büyük ve bereketli bir fırsat yakalanacak demektir. Bu fırsat iyi değerlendirilirse zirveye kadar çıkarabilecek bir fırsat ancak doğru strateji izlemezse elinde olanı da kaybedebilir. Çok zor durumda olan birine yardım etmiş ancak bunu birkaç yerde dillendirmiş. Bu bahsetmelerden vazgeçmesi lazım kendisi zarar görecek aksi halde. Yaptığı iyiliğin de zaman içinde hiçbir önemi kalmayacak yoksa. Falında kurt kafası görülen kişi etrafındakilere biraz şüpheci yaklaşsın, arkadaşlarından biri gizli işler çeviriyor. Bu işlerin sana zararı oldukça büyük olabilir. Arkadaşlarınızdan gelecek olan yeni iş tekliflerine tam kafanıza yatmadan, doğruluğuna emin olmadan, iyice ölçüp biçmeden kesinlikle evet demeyin, işin içinde bulunmayarak yardım dahi etmemeye çalışın. Duygusal anlamda bir kısmetiniz var demektir. Hayatınıza ilk kez karşılaşacağınız biri girecek ve çok kısa zaman içinde bu kişi hayatınızın merkezine yerleşecek. Bu kişi çok zarar verecek, çok kötü bir insan değil ancak oldukça sinsi bir insan. Size ne kadar iyi davranıyorsa yakınlarınıza da bir o kadar kötü davranıyor. Size gelen şikâyetlere kulak vermeye, onlara inanmaya çalışın. Biraz daha dikkatli gözlemleyin hayatınızdaki insanı. Tüm vücudu değil de sadece kafası görülüyor ise bu çok istenilen bir şeyin duanın çok kısa sürede gerçekleşeceğine işaret eder.

Kahve Falında Uluyan Kurt Köpek Görmek

Çok fazla harcama yapan, neredeyse bu konuda durdurulamayan birinin hakkından gelecek güçlü karakterli birine işaret eder. Çok fazla harcama yapan kişi ailenizden biri, çocuğunuz, eşiniz ya da ebeveynlerinizden bir tanesi olabilir. Yakın bir zaman içinde çocuğunuzu bir eş adayı, eşinizi ya da ebeveyninizi ise bir arkadaş ya da akraba, çok fazla alışveriş yapmaktan alıkoyabilir ve para biriktirip yatırım yapmaya teşvik edebilir. İşini bilen, hesabını tutan ve tek kuruşu bile göz ardı etmeyen; matematik zekası kuvvetli insanların sembolüdür.

Kahve Falında Kurt Kafası Görmek

Evliliğin hakkında bazı sıkıntılar içerisindesin. Kafanda sorular oluşmaktadır. Güven sorunu ortaya çıkmaktadır. Arkadaşın zannettiğin kişi arkandan laf yapıyor. Kuyunu kazmaya çalışıyor. Bu arkadaşın ile aranın açılmasına sebep olacaktır.  Maddi sıkıntılar çekeceksin. Ama en kısa zamanda dertler bitiyor ve huzura kavuşacaksın. Kucağınıza bebek alacaksınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git