İkizler Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Uyumu

İkizler Burcu Kadını ile İkizler Burcu Erkeği Uyumu
9 Mart 2016 tarihinde eklendi, 1.528 kez okundu.

Hava elementine dahil olan ikizler burcu, çift karakterli oluşu ile tanınır. Bir anı bir anını tutmayan burç insanı ile anlaşmak son derece zor olsa da iki tarafta aynı burç olduğu için birbirlerini idare edebilirler. Bu ilişkide iki kişi ve iki karakter yoktur, adeta dört kişi ve dört tane karakterden söz etmek mümkündür. Rengarenk, gökkuşağı gibi bir uyumdur. Aynı burçtan oldukları için ilişki umut vaat etmektedir.

İkizler erkeği ve kadınının ilişkisi için zevkli, eğlenceli bir ilişki denebilir. Her ikisi de sosyal insanlardır, eğlenmeyi severler. Daha çok gezmeyi ve dışarı da olmayı severler. Ancak yoruldukları zaman beraber zaman geçirmek isterler, bu da her ikisi için daha değerli ve keyifli olur. Sıkıcı ya da monoton bir ilişki olmaz, çünkü her zaman konuşacakları, anlatacakları çok şeyleri olur. Espritüel ve havai tiplerdir. Oldukça gelişmiş bir entelektüel zekâları vardır. Bu nedenle çok yaratıcıdırlar ve mükemmel esprileri vardır.

Zeki bir burç olan çiftin ilişkisi analitik ve mantıklı bir ilişki olacaktır. İkizler çifti birbirine uyumlu olduğu için çok fazla tartışma yaşamazlar ya da kavga etmezler. Aralarında ilişkiyi geliştirmek de bozmak da kendi ellerindedir. Çünkü birbirlerini en iyi şekilde anlayan yine birbirleri olacaktır.

İkizler burcunun aşk hayatlarına dahil edebilecekleri kişiler, öncelikle arkadaşları olarak görebilecekleri kişiler olabilir. Çünkü entelektüel, zihinsel ve sosyal uyuma çok önem verirler. İkizler burcu kadını da erkeği de birçok açıdan benzer huylara sahiptir. Her ikisinin de özgürlüğüne düşkün, dinamik yaşantıya uyumlu olması açısından bir uyum yakalanabilir. Fakat bu durum uzun süreli bir ilişkiye uygun olmayabilir. Güzel ve uzun bir birliktelik yaşayabilmek adına iki taraf da çok çaba harcamalıdır. Çünkü kurallara uymayı sevmeyen ve maymun iştahlı kişilikleri aşk hayatlarında da olumsuz etkiler yaratabilir. İkisi de geleneklere ve toplum standartlarına önem vermezler. Kısıtlanmaya ve kurallara uymak zorunda kaldıklarında bocalayabilirler. Evlilik de sosyal hayatın bir parçası olduğu için tek eşlilikte ve sadakat konularında zorlanmaları mümkündür.

İkizler kadını ve erkeği renkli ve sosyal kişiliklerini cinsel hayatlarında da gösterirler. İkisi de cinsellikte yeniliklere açıktır, sınırları yoktur. Birbirlerini cinsel anlamda hiç zorlanmadan mutlu edebilirler.

Birbirine benzeyen iki insan birbiri ile iyi mi anlaşır kötü mü? Tartışmaya açık bir konudur bu. Kimisi için birbirine benzeyen insanlar anlaşmakta güçlük çekerler. Nötr etki olsun ki zıt kutuplar birbirini çeksin, bazılarına göre ise durum tam tersidir. Birbirini anlayan iki kişi beraber daha iyi anlaşabilir. Sürekli konuşarak bile uyumu yakalayabilir ve harika bir birliktelik oluşturabilirler. Çünkü birbirini tam anlamı ile tamamlayan İkizler kadını ve İkizler erkeği, arasında genellikle iletişim problemi yaşanmaz. Sürekli heyecan ve farklılık yaşayan İkizler burcu kadını ve erkeğinin, dünü ile bugünü de birbirini tutmaz. İşte ikizler burcunda da böyle bir durum söz konusudur. Birbirinin aynısı olan bu ilişkide, mükemmel ilişki ön planda olabilir. İkizler kaçıktır, dağınıktır, hem renkli hem renksizdir. Doğal olarak kişi kendini bilirse, herkesi bilir durumu ile ikizlerden mükemmel bir uyum çıkabilir. Sürekli gezebilirler ya da ilişkilerini yenileyebilirler.

İkizlerin bu birbirine benzeyen doğası ikisi arasındaki uyumu sağlar. Bir bakarsınız güllük gülistanlık bir ilişkidir bu. Macera arayan ikizler maceraları kendi gibi biriyle daha kolay arar. Tabi ki aklınızdan geçenleri dahi okuyan bir kişi ile birlikte olmak zamanla monoton bir hayat sağlasa da, bunlar atlatılmayacak sorun değildir. Eğer ki İkizler kadını ve İkizler erkeği ciddi birliktelik düşünüyorsa, birikim yapmaya da önem vermelidir. Çünkü ikizler burcu kadını ve erkeği elinde para tutmayı pek sevmez. Sadece para harcamak, ilerde paranız olmadığın da size zorluklar getirebilir. Cinsel anlam da birbirinizin ne istediğinizi bildiğiniz için çok ateşli bir birliktelik olacak ve mutluluğunuz bir kat daha artacaktır.

Çift karakterli tanımlanan ikizler burcu anlık olarak değişebilen ruh halleriyle, tutarsız davranışları ve kendi bildiklerinin dışına çıkmama istekleri ile tanınır. Tüm bu insanları bıktıran özelliklerinin yanında eğlenceli kişilikleri ile de gönülleri fethetmeyi başarırlar. Güler yüzleri, maceracı ve yenilikçi kişilikleri insanları etkisi altın alır. Ancak anlık görülen gelgitleri ile de bütün dengeleri alt üst edebilir. Genellikle anlık yaşamaya çalışırlar ve kendi hatalarını bu sebeple görmezden gelebilirler. İkizler burcu kadını ve erkeği için anlaşabildiği burçlar konusunda nokta atışı yapmak ikizlerin özellikleri itibari ile oldukça zordur. Bu yüzden ikizler kadını ve ikizler erkeğinin iyi anlaşabildiğini söyleyebiliriz. İkizler erkeği ile kadınının hemen hemen aynı özelliklere sahip olduğunu söyleyebiliriz. Genel olarak ikizler için %85lik bir uyum yüzdesi olduğunu söyleyebiliriz. Birbirlerine benzeyen kişilerin ilişkilerinde de süreklilik görüldüğü yıllardır desteklenen bir varsayım haline dönmüştür.

Günlük hayatlarında ilişki içerisindeki gibi durumu ciddiye almaya gerek duymayabilirler. İkizler burcu erkeği ve kadını normal hayatlarında çok yakın arkadaş olabilirler. Dostlukları uzun yıllar sürebilir. Birbirlerini en iyi anlayan kişiler olurlar. Genellikle birbirlerine benzedikleri için olaylar karşısında benzer tutum sergilerler. Arkadaşlık ilişki boyutuna taşınmadığı sürece uzun ömürlü olur. İkizlerin arkadaşlık ve aşk hayatında farklılıklar gösterdiğini söyleyebiliriz. İkizler burcu kadını ve ikizler burcu erkeği arkadaş iken kıskançlık konusunda aşırıya kaçmazlar ancak kıskançlığın ikizlerin hamurunda olduğunu söylemek doğru olacaktır. Bu kıskançlık durumu arkadaşlıklarını zedeleyecek duruma bile gelebilir. İlişki içindeki kıskançlık ise ikizlerin en çekilmez hallerindendir. Konuşmayı seven iki arkadaş, birlikte neşeli vakit geçirebilirler. Zamanın nasıl geçtiğini birlikteyken anlamazlar.

Her iki tarafında özgürlüğe düşkünlükleri ve aktif yaşantıları ilişki anlamında onları yıpratabilir. İlk başlarda güzel başlayan ilişkileri zamanla birbirlerini çekememezliğe dönüşebilir. Ancak ikizlerin sabır taşı olduğunu söyleyebiliriz ve eğer birbirine karşı sabırlı davranırlarsa güzel bir aşk hikayesine dönüşebilir. Çünkü bir ikizlerin başka burçtan biriyle anlaşabilmesi oldukça zordur. İkizler burcu kendine katlanabilen kişiyi hayatı boyunca arar ve sonunda o kişinin kendisi gibi biri olduğunu anlar. Çok konuşma yeteneklerini ancak kendisini gibi birileri kaldırabilir. İnatçı tavırlarını ve kendi başına buyruk hareketlerini sadece partner ikizler anlayabilir. Ancak bu bazen aralarında soğuk rüzgarlara sebebiyet verebilir. Bu çizgiyi dengede tutmak da dengesiz burç ikizlerin elinde.

İkizlerin zeki kişilikleri beraberinde getirdiğini söylemek mümkün. İki zeki kişinin zeka doğuran ilişkileri duygusal bir ilişkiye mantık ve analitik bir yol çizebilir. Kendi başlarına kaldıklarında dengesiz davranan ikizler kadını ve erkeği birlikte bu dengeyi güzel kurabilir. Aynı özelliklere sahip bu kişiler birbirlerinin hallerinden çok iyi anlarlar ve birbirlerine anlayış gösterebilirler. Eğer birbirlerinden sıkılmazlarsa birlikte eğlenebilirler. İlişki içindeki ikizler için dört farklı karakterden bahsetmek mümkün. Böylece bir şeyleri akışa bırakmak yeni heyecanları doğurması demektir. Bu da ilişkiyi ayakta tutabilecek güç olabilir. Hiç beklenmeyen tepkileri beraberinde getirir ve ilişkiye renk katar. İnatçı kişilikleri her iki taraf için de zor bir durum gibi gözükebilir. İkizler bu inatçı yönüyle zor bir durumla karşı karşıya kalır. Bu yönleri ikizler çiftinin ilişkilerini zedeleyebilir.

İşlerin ciddi boyuta taşınması ikizlerin gözünü biraz korkutacaktır. Çünkü hiçbir zaman istekleri konusunda net olamayan çiftimiz birbirlerine karşı da net bir tutum sergileyemeyeceklerdir. Tutarsız davranışları evliliği zedeleyebilir. Arkadaşlık ve aşk yaşantısından sonra ikizlerin her evrede tamamen farklı bir karaktere büründüğünü söylemek mümkün. Evlilik konusunda ikizler erkeği ve ikizler kadınını oldukça zorlu bir süreç beklemektedir. Ancak sabırlı olurlarsa bu evliliği sonsuza kadar sürdürebilirler.

İkizler Burcu ile İkizler Burcu Uyumu

Astrolojide ikizler burcu denilince ilk akla gelen çift karakterli oluşlarıdır. İkizler erkeği de kadını da bu özelliği taşırlar. Durum böyle olunca, ikizler burcu ile ikizler burcunun ilişkisi için farklı bir ilişki demek yanlış olmaz, sanırım. Oldukça renkli, entelektüel, çok yönlü bir ilişkiye hazır mısınız?

İkizler ve İkizler Aşk Uyumu

İkizler burcu erkeğinin de ikizler burcu kadınının da aşka bakışı aynıdır. Bu burca mensup olanlar aşka çok yönlü bakarlar. Birlikte oldukları insanla sadece aşkı, sevgiyi, cinselliği yaşamak yetmez onlara. Onlar sevgilileri ya da eşleriyle hayatlarına dair ne varsa hepsini paylaşmak isterler. Gerek aile gerek iş hayatlarında sevgililerinin yanlarında olmalarını isterler. Her konuda destek beklerler. Kendileri de birlikte oldukları insana hayatının her alanında varlıklarını hissettirirler. İkizler ile ikizler ilişkisinde bu bakış açıları sayesinde mükemmel bir uyum yakalarlar. İkizler kadını ve erkeği birlikte oldukları insana saygı duymayı isterler. Saygı duymadıkları birini sevmeleri çok zordur. İlişki içinde kendilerine yapılacak hiçbir saygısızlığa tahammül edemezler. Sevgililerine karşı da herhangi bir saygısızlıkta bulunmazlar. İlişkide saygının varlığını hep hissetmek isterler. Bu ilişki, çiftlerin birbirlerine olan saygısını hiç kaybetmeden devam eder.

Eğlenmeyi, seyahatleri, aktiviteleri, gezmeyi, yeni yerler keşfetmeyi çok sevdikleri için birlikte çok keyifli vakit geçirecekler. Bu ilişkide çiftlerden birinin yapacağı tatil programı, gezi ya da alacağı sinema, tiyatro bileti sevgiliyi mutlu etmeye yetecek. Hareketin çok yoğun olduğu, hızın hiç bitmeyeceği bir ilişki olması kaçınılmazdır. Sosyal hayatları hep aktif olacak. İkisi de arkadaşlarıyla vakit geçirmekten hoşlanan insanlar. İkizlerle ikizler ilişkisinde arkadaşlarla yapılacak aktiviteler sosyal hayatlarını renklendirir. Yeni insanlar tanımak, yeni arkadaş gruplarına katılmak ikisini de mutlu eder. Sosyal hayatlarındaki canlılık ilişkilerine de olumlu yansır. Özgürlük, ikisinin de asla ödün vermeyecekleri bir konudur. Kendi özgürlüklerine olan düşkünlükleri karşı tarafı anlamalarını kolaylaştırır. Birbirlerine özel alanlar bırakırlar ve özgürlüğü kısıtlayan hiçbir baskıda bulunmazlar. Çünkü kendileri de baskı hissetmeyi sevmezler. Özgür hissetmeleri ikisini de mutlu eder ve bu da elbette ilişkilerini güçlendirir.

İkizler burcu mensupları konuşmayı çok severler. Sohbet insanıdır, onlar. Bu ilişkide ikisi de konuşur, anlatır sohbetin tadına varabilirler. Ayrıca çok iyi dinleyicidirler. Karşılarındaki insanın anlattığı konuları dikkatle ve merak duyguları yoğun olduğu için merakla dinlerler. Tabi ki bu da sıkı bir iletişim içinde olacaklarını gösterir. Bu ilişki içinde çiftlerin konuşarak çözemeyecekleri hiçbir sorunları olmaz. İletişimi en yoğun olan çiftlerden olurlar.
İkizler erkeği ve kadını birçok konuya aynı bakış açısıyla baktıkları için tartışma olasılıkları düşüktür. Fikir ayrılıkları yaşayacakları konu sayısı azdır. İlişkide hemfikir olabilmenin keyfini sürebilirler. İkizler erkeği de kadını da çok duygusal değillerdir. Aşkı, sevgiyi çok güzel yaşarlar. Ancak hisleriyle mantıklarını harmanlamışlardır. Hiçbir ikizler insanı tamamen duygularıyla hareket etmez. Duygusal yoğunluklarla birbirlerini yormayacakları bir ilişki yaşamaları kuvvetle muhtemeldir. Şaka ve espri anlayışları tam bir uyum içinde olacaktır. Birlikteyken kahkahalarla gülüp eğlenebilirler.

İkizler ve İkizler Evlilik Uyumu

İkizler, hayatın zevkli yönlerini çok severler. Yaptıkları her şeyden keyif almak isterler. Bu yönleriyle hayatın zevkli, keyifli yönlerini birlikte keşfetmeleri ilişki için oldukça olumludur. Ne de olsa keşif yapmak ikizlerin işidir. İkizlerin karşısında kendi gibi keşiflere açık birini görmek ikisini de mutlu eder. İkizler kadını anne olmayı arzular. Sevgi doludur, aile olmayı hayal eder. İkizler erkeği ise koruyucu ve sahiplenicidir. Bu anlamda birbirlerini tamamlarlar. Evlilik düşünülürse çok iyi bir aile kurabilirler. Sadakat ilişkinin olmazsa olmazıdır. İkizler insanı son derece sadıktır. İkizler hayatına bir insanı almışsa onunla yoluna devam etmek ister. Birlikteliği süresince gözü de gönlü de başkalarına kapalıdır ve ilişkisine odaklı yaşar. Partnerinden de aynı sadakati bekler. Partner de bir ikizler olduğu için ilişkilerinde sadakat konusunda hiç bir sıkıntı yaşamazlar.

İkizler burcu kıskançlık duygusuna sahip bir burçtur. Sevdiğini herkesten kıskanır. Birlikte olduğu insanın sevgisini kimseyle paylaşmak istemez. Bazen sevgilisinin ailesiyle geçirdiği zamanı, onlara gösterdiği ilgiyi bile kıskanır. Özellikle yakın arkadaşlar kıskançlığı körükler. Ancak ikizler kıskandığını belli etmeyi, dile getirmeyi hiç sevmez. İkizler ile ikizler ilişkisinde iki tarafta bu duygusunu gizleyeceği, açık etmeyeceği için bu çift arasında kıskançlık kavgaları yok denecek kadar az olacaktır. Yeni bilgiler edinmek, güncel konular hakkında fikir sahibi olmak, gündemi takip etmek isterler. Birlikte bilgi paylaşımları yapacak, güncel konulardan konuşacak, her konuda fikir alışverişi yapabileceklerdir. Birlikte oldukları kişiyle her konuda konuşabiliyor olmak ikizler için çok olumlu bir durumdur.

İkizler ve ikizler ilişkisinde, iki tarafta değişken özelliklere sahip oldukları için birbirlerini anlarlar ve eleştirmezler. Kendileri de sevgilileri gibi hissettikleri için sevgililerini yadırgamazlar. Çoğu zaman aynı şeyleri düşünüp hissettikleri için birlikte oldukları insanın durumlara verdikleri tepkileri önceden tahmin edebilirler. Değişiklere açık oldukları için her an değişime açık biri ile birlikte olmaktan mutluluk duyarlar. Birlikte değişebilmek ilişki için keyif vericidir. İkizler insanı hatalı olduğunda özür dileyip gönül almayı bilir. Hatasını farkına vardığında ne yapıp eder ve hatasını telafi etmeye çalışır. İkizler ile ikizler ilişkisinde iki taraftan biri hatalı olduğunda gerekeni yapacağından bu tür sürtüşmeleri kolaylıkla atlatırlar.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git