Kahve Falında Ters L Harfi Görmek

Kahve Falında Ters L Harfi Görmek
12 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.542 kez okundu.

Kahve falında ters l harfi görmek fal sahibinin iç dünyasında ki sıkıntılara işarettir. Fal fincanında ters l çıkan kişi duygusal olarak bir takım sorunlar yaşıyor fakat bu sorunları içine atıyor demektir. Kendi içerisinde kimseyi kırmamak adına büyüttüğü bu sorunları aşması için yine kendisinin mücadele etmesi gerekmekte, kendi istek ve arzularını korkmadan söylemediği ve sürekli içine atmaya devam ettiği taktirde bu sorunların her geçen gün onu biraz daha bunalıma sürükleyeceği anlamına gelmektedir.

Kahve Falında Ters L Harfi Görmek Ne Anlama Gelir?falda ters l harfi görmek

Falda ters l harfi görmek kişinin çok isteyip yapamadığı şeyleri temsil eder.Genellikle sorumluluklarından ötürü yada birilerinin üzüleceğini düşündüğü için dışa vuramadığı duygular zamanla kendisini negatif ve olumsuz bir insana çevirecek ve içine attığı bu sıkıntılar bir süre sonra hem kendisine hemde korumaya çalıştığı üzmemeye gayret gösterdiği insanlara zarar verecektir. Falında ter l harfi çıkan kimse kendine zaman ayırmalı, kendini dinlemeli ve önemsemelidir. Unutmamak gerekir ki kendisi mutlu olmayan bir insanın başkalarını uzun süre mutlu etmesi mümkün değildir. Bir süre sonra içinde taşıdığı yükler ağır gelecek ve etrafındakileri kırmaya başlayacaktır. Güvendiği sevdiği birisinden bu konuda destek alabilir. Yapmak istedikleri söylemek istedikleri uzaklaşmak istedikleri her ne varsa en azından bunun için bir adım atmaları onların hayrına olacaktır.

Falda Ters L Harfi

Ters l harfi görmek aynı zamanda bir hayal kırıklığını da temsil eder. Fal sahibinin yakın zamanda bir hayal kırıklığı yaşadığı ama bunu güçlü görünmek için içine atıp kimseye belli etmediği kendisine sakladığı anlamına gelir ki bu da o kişinin bir süre sonra ruhsal olarak sıkıntı yaşamasına sebep olacağından duygularını sıcağı sıcağına göstermesinin yaşamasının daha iyi olacağı kesindir.

Kahve falında ters l harfi görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda ters l harfi görmenin anlamı ve ters l harfi kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git