Yengeç Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu

Yengeç Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu
1 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 10.369 kez okundu.

Yengeç burcu kadını ile oğlak burcu erkeği uyumu nedir?  Toprak elementine dahil olan oğlak burcu ile su elementine dahil olan yengeç burcu yapı olarak birbirine benzer. Toprak ve su uyumu gibi uyumlu kişilikleri vardır. Fakat erkek duygusallığını göstermekte yengeç kadar usta değildir. Yalnızca güvendiği ve sevdiği insanlara duygusal davranabilir. Romantik sözlerden çok daha inandırıcı olan gerçeklikleri tercih eder. İki burç da sadakate ve sevgiye büyük önem verir.

Oğlak erkeği, fazlasıyla açık sözlüdür. Karşısındaki insana bir anlık sinirle ağzına gelen her şeyi söyleyebilir. Bu yanı ise oldukça hassas yapıda olan yengeç kadınını kırabilir, üzebilir. Fakat eğer gerçek bir sevgi varsa, kırgınlık uzun süreli olmayacaktır. Ara sıra yaşanacak olan uyumsuzluklar ilişkilerinin monotonlaşmasına yol açabilir. Oğlak erkeğinin paraya ve çalışmaya düşkün olması, yengeç kadınına fazla zaman ayıramaması başlıca bir kırgınlık nedeni olacaktır. Cimri olarak nitelendiremesek de parayı fazla kontrollü harcaması, ilişkide kırgınlıklara neden olacaktır. İlişkinin yıpranmaması için iki taraf da eşit derece çaba harcamalıdır.

Oğlak burcu erkeği hayatını başka insanlarla paylaşmaktan korkar ve içinde daima bir çocuk ruhu taşır. Gerçekliklerle uğraşmak ağır geldiğinde kendini işine verir. Pratik ve çalışkan olduğundan başarılı da olur. Yengeç kadını bu noktada duygusal yapısını kullanarak karşı tarafa destek olmalıdır. Ona hayatının kapılarını aralayarak paylaşmanın korkulacak bir yanının olmadığını göstermelidir.

Şuana kadar  yengeç kadını oğlak erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise yengeç kadını oğlak erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Birliktelikte ilişkiyi yöneten taraf erkek olacaktır. İki burç da duygusal yapıdadır. Fakat oğlak erkeği duygularının yanında mantığını da kullanmayı çok iyi bilir. Aynı zamanda evine bağlı ve sevdiğine sadık olan erkek, yengeç kadını için oldukça uygundur. Çünkü karşısındaki insan, rahatlıkla güvenip sırtını yaslayabileceği bir eş adayıdır. Aynı zamanda ailesine karşı sorumluluklarını iyi bilir. Cinsel hayatlarında eşit derece söz sahibi olacaklardır. Eğer birbirlerini dengelerlerse cinsel hayatları uyumlu ve huzurlu bir şekilde devam edecektir.

Yengeç Kadını Oğlak Erkeği Uyumu

Yengeç burcu kadını ile oğlak burcu erkeği arasında güzel bir uyumdan söz etmek mümkündür. Kadın evcimen, vefalı ve anaç bir yapıya sahiptir. Dolayısıyla erkeğine bir anne şefkati ile yaklaşacak ve ona aradığı sıcak kucağı her daim sunacaktır. Erkeğine zaman zaman bir anne edasıyla zaman zaman da kadını ve hatta çocuğu gibi yaklaşımlarda bulunabilecektir. Yani oğlak erkeğinin tüm ruh haline göre istediği kıvama bürünebilecektir. Ciddi mevzularda bir erkek arkadaş gibi sizinle analiz yapabilecek, oyun oynamak isterseniz de küçük bir çocuktan farklı olmayacaktır.

Yengeç Kadını ile Oğlak Erkeği Burç Uyumu

yengeç ile oğlak uyumu

Oğlak burcu erkeği tüm bu duyguları tadabilmesi için yengeç kadınının onu deliler gibi sevmesi gerekir. Ve aynı şekilde de sevilmesi…Maddi beklentiler içinde olmayan yengeç kadını, erkeğinden sadece sonsuz sevgi, güven ve güç isteyecektir. Bu güç somut ve maddi bir güç değildir. Hayatında olmasını arzuladığı erkek, sıkıntılı zamanlarında omzunda ağlayıp destek bulabileceği, her daim arkasında durduğunu hissedebileceği, vicdanlı bir eştir. Tüm bu özellikleri bir oğlak erkeğinde bulabilir, inadı ve gerçekçi duyguları yengeç kadını ile biraz törpülenmiş olacak ve ona duygusal doygunluk yine bu kadın ile sağlanmış olacaktır.

Bu konumuzda yengeç burcu kadını ile oğlak burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde yengeç kadını oğlak erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yengeç Burcu Kadını ile Oğlak Burcu Erkeği Uyumu Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Hatun dedi ki:

    Sevgilim oglak erkegi bende yengec kadıniyim ikimizde calisiyoruz durumunu anlayabiliyorum fakat o daha çok işi ne vermiş gibi sanki onun hayatında yok musun gibi umursamiyor yanimdayken gereken sevgiyi veriyo yalnız uzalastiginda bambaşka bir kişiliğe dönüşüyor bende ona sırılsıklam aşık olduğum için uzun süreli kırgın kalamiyorum

Sayfa başına git