Yay Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu

Yay Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu
15 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 4.734 kez okundu.

Yay burcu kadını ile yengeç burcu erkeği uyumu nedir? Yay burcu kadını fiziksel olarak bile girdiği ortamda hemen fark edilebilir. Her daim gülümser halde olan gözleri ve oldukça hacimli, dalgalı saçlarını görmezden gelmek olanaksız gibidir. Güzel olduğu kadar kültürlü olan yay kadını nerede nasıl davranması gerektiğini çok iyi bilir. Eğer onun yanındaysanız hiçbir konuda asla şüphe duymazsınız. Kısa bir süre gözlemlerseniz her hareketinin akılcı ve mantık çerçevesinde olduğunu anlamanız mümkün. Genel olarak yalnız kalmayı sevse de çok iyi dosttur. Her konuya karşı duyarlıdır. Her şeye ilgi duyabilir. Olumsuzluklardan çok çabuk etkilenir ve moralsiz kalabilir. Onlar için para tam anlamıyla bir araçtır. Oldukça bonkör ve hatta savurgandır. İhtiyacı olan kimseler için harcamaktan hiç çekinmez.

Yengeç burcu erkeği gözleriyle ve giyimiyle sizin ilginizi çekebilir. Özellikle giyim konusunda kendilerini özgü tarzıyla çok iddialıdır, nerede ne yapacağını çok iyi bilir. Her zaman ağır başlılığını sürdürür. Yalandan nefret eder. Yalanınızı görmüşse şayet artık onun için bitmişsinizdir diyebilirim.  Duygusal olarak çok hassastırlar ve dolayısıyla kırılmaları da çok kolay olur. İlişkiler arası saygıya çok önem verir. Hayatlarında asla vazgeçemem dedikleri yönlerindendir. Herkese saygılı olduğu gibi çevresindeki insanlarında aynı şekilde onu sevmesini ve saygı duymasını bekler. Belki de onları o yapan yönleri de budur. Çok iyi bir gözlemcidir, karşılaştığı herhangi bir durumu kolaylıkla analiz edip çözüm üretir.

Şuana kadar yay kadını yengeç erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise yay kadını yengeç erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

İki burcun uyumundan bahsedelim. Yengeç erkeği evine oldukça bağlıdır işten çıkıp eve gelmişse bir daha onu çıkarmanız çok zordur. Evde televizyonun karşısında dizinizde yatsın meyvesini yesin ister. Ayrıca çok kıskançtır.  Yay kadını hayatına sizi aldıktan sonra da sizinle gezip eğlenmek isteyecektir ama tabii ki yalnızlıktan asla vazgeçmeyecektir özgürlüğü onun için her şeyden önemli olabilir. Yengeç erkeği duygusaldır anlarını duygulu dolu dolu yaşamak ister fakat bu konuda da yay kadını ile ters düşeceklerdir. Dolayısıyla bu ikilinin ilişkisi çokta uzun vadeli olmayacaktır.

Yay Kadını Yengeç Erkeği Uyumu

Yay kadını ve yengeç erkeğinin ilişkisi oldukça zor olacaktır. Yürümesi için çok çaba sarf edilmesi gerekecektir. Temel de çok farklı iki burçtur. Yay ateş elementidir, neşeli, iyimser ve duygusal değildir, yengeç ise su elementidir oldukça duygusal ve son derece karamsardır. Sürekli somurtan ve depresyon hali yay kadınını bunaltacaktır. Su ve ateş burçları kesinlikle uyumlu değildir.

Yay Kadını ile Yengeç Erkeği Burç Uyumu

yay-burcu-kadini-yengec-burcu-erkegi-uyumu

Yay burcu kadını değişken ve esnektir. Yengeç erkeğinin bu duruma katlanması ya onu çok şımartır ya da çok sinir eder. Yengeç erkeği geçmişine bağlıdır fakat yay kadını geleceğe dönüktür. Yengeç erkeğinin sürekli geçmişte takılı kalıp dert yanması yay kadınını çıldırtacaktır, ancak çok iyi dinleyicidir, karşındakini canı gönülden dinler, çözümler önerir. Yengeç erkeği kolay incinen yapıdadır bu nedenle onunla konuşurken dikkatli olmalısınız, patavatsız konuşmalar onu derinden yaralayabilir. Yengeç burçlar içinde en kuvvetli hafızaya sahiptir, ona söylenenleri hayat boyu unutmaz ayrıca yatakta yay kadınına hiç tatmadığı duyguları tattıracaktır. Onunla olan ilişkinizi asla hafife almamanız gerekir.

Bu konumuzda yay burcu kadını ile yengeç burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde yay kadını yengeç erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yay Burcu Kadını ile Yengeç Burcu Erkeği Uyumu Konusuna 3 Yorum Yapıldı
 1. Sdnr66 dedi ki:

  Ben yay burcuyum ve eski erkek arkadaşım yengeç burcuydu. İki sene beraberligimiz oldu ve ben onu kirdigim için şuan ayriyiz. Sürekli beni değiştirip hayatımı kısıtlamaya çalışmasından sıkıldım. Ayrı olmamıza rağmen hala yuruyusumun dikkat çektiğini sürekli ortalarda bulunmamami soyler. Arkadaşlarla kafede oturmama bile karışır. Eğer yay kadını olarak yengeç erkeğiyle bi tanismadaysaniz başlamadan bitirin.çünkü aşık olunca isin içinden hic cikilmiyor

  1. Bedir dedi ki:

   Bence de tam aksibe bende yengec burcuyum ama sizin dediginiz voyutta bir kıskançlıktan asla soz edilemez.

 2. Issız adam dedi ki:

  Ben yengeç erkegi olarak yay kadınıyla 5 ay evli kalabildim rahatina ve ozgurlugune cok duskun bencil bir burc su kisa söz yay burcunun geninde var “bana bir sey olursa yasayamam”sevmiyorum ama önemli olan nefret etmemem. 5yil oldu bosanali ALLAH yolunu acik etsin gecinmek gercekten cok zor ve ben bir daha evlenmedim.

Sayfa başına git