İkizler Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

02.02.2016
İkizler Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

Bu iki zıt karakterdeki burcun anlaşabilmesi için ikizler kadınının kendinden çok ödün vermesi gerekir. Eğer ilişki süreci ilerlemiş ise bırakıp gidemez. Vefalı ve fedakar olduklarından kendilerini değiştirirler. Kendileri mutsuz olur fakat karşıdakini mutlu etmekle yetinirler. Bu yüzden karşılıklı olarak olumlu etkiler görülmez bu çiftte. Hiç başlamaması gereken bir aşktır bu. Nadiren mutlu örneklerini görürüz. O da verilmiş yoğun bir çabadan sonrasıdır.

İkizler Kadını ile Balık Erkeği Aşk Uyumu

Birbirlerini Anlamaları Gerekir

İkizler burcunun harekete, değişikliğe ve canlı sohbetlere ihtiyacı vardır. Evde oturmayı sevmediğinden arkadaşları ile tiyatroya, sinemaya, internet kafelere yada yeni sergilere gitmekten çok hoşlanırlar. Evde bulunduğu zamanlarda ise binlerce kitap veya dergilerden birini okuyorlar demektir. Balık burcunu, partnerinin bu hareketliliği ve kalabalık olan arkadaş grubu yorar. İkizle burcu hafta sonu evde oturma nedeninizi anlıyorsa (mesela yeni kitabınız, senaryonuz, resminiz, seramikleriniz üzerinde çalışmak istiyorsunuz) sizin onu yalnız bırakmanıza bozulmayacak ve hatta her şey yolunda gidecektir. Bir problem olduğu zaman, ikizler burcu onu analiz eder, partneri ise sezgilerini kullanarak çözmeye çalışır.

Fedakarlık Gerektiren Bir İlişki Olacaktır

Balık erkeklerin sevdiği kadın olduğundan dolayı her zaman onun yanında olmak isteyecek ve onu hiçbir zaman yalnız bırakmak istemeyecektir. Bu sebepten dolayıdır ki balık erkeğinin yapmış olduğu bu hareketler partnerinin sanki kendini kafeste hissetmesine sebep olacak ve bu durumda ondan ürküp kaçmasına sebep vermiş olacaktır. Hal böyle olunca ikilinin birbirini anlama konusunda zorluklar çekmiş olduğuna şahit olacağız. Bu yüzdendir ki ilişkilerinin ne kadar sürüp söylemeyeceğim söylemek son derece zordur. Bu ikiliye söyleyebileceğimiz en güzel söz aşk fedakarlık işidir.

İkizler burcuna görüntünün altında yatan gerçekleri ispatlamaya kalkışmayın, zamanla kendisi zaten buna şahit olacaktır. Her şey göründüğü kadar basit değildir. Balık burcu mensubu bunu çok iyi bilir. İkizler burcu pek ilişkilerin burcu değildir. Bu nedenle de bu tavrı partnerinin üzülmesine neden olabilir. Bu beraberlik çok da uyumlu bir beraberlik olmayacaktır. Ancak istisnalar da yok değildir. Her iki taraf da birbirlerine verdikleri değeri birtakım fedakarlıklar yaparak gösterebilirse bu ilişki için de umut var demektir. Değişken burçlardan olan bu çift Zodyak’ ta birbiri ile zorlayıcı bir ilişki içindedir. İki burcun da aslında birbirlerinden öğreneceği çok fazla şey vardır.

Birbirlerine Benzedikleri İçin Uyum Sağlarlar

Bu iki burcun ilişkisi canlı bir karışım yaratacaktır. Ancak öncelikle aşklarını bitirmeyecek bazı konuları halletmeleri gerekiyor. Kolayca uyum sağlayabilme kabiliyetleri ilişkilerinde de uyum ve ahenk yaratabilmelerine büyük etkendir. İkizler burcu balık burcuna hiçbir zaman görmediği bir dünyayı getirecektir. Her iki burç da oldukça değişken burçlar oldukları için değişikliklere kolayca adapte olabilir bu çift.

Balık burcu erkeği ise, fiziksel olarak en dikkat çekici burç erkeğidir. Bu dikkat çekiciliği ile partnerinin gönlünü de çalmıştır. Aşk hayatına çok büyük önem vermektedir. Aşık olduğu kadını mutlu etmek için her şeyi yapar. Bu erkekleri etkilemek için romantik bir kadın olmalısınız. Çünkü onlar çok romantiktir. Aşk hayatında sürekli sevgi ve saygıyı görmek ister. İkisi de hayalperest insansalar olduklarından uyumları çok kolaydır. İkizler güvenilir bir erkek ister bu güveni balık burcu erkeği sağlar. Bir araya gelmeleri gerçekten iyi bir ilgi alaka ortaya çıkar ama ilişkilerin uzun sürmesi pek olanaklı değildir.

Balık burcu erkeği dünyanın en hassas ve aynı zamanda en duygusal erkeklerdir. İkizler burcu kadını ise oldukça vurdumduymaz ve hovarda takılmayı seven yapıdadır. Birbirlerinden oldukça farklı yapılara sahip olan ikizler ve balık arasında anlaşma durumunun ne derecede olabileceğini söylemek çok zordur.

Arada Sürtüşmeler Yaşanabilir

Bu ikili arasında sürebilecek ilişkinin oldukça iniş çıkışlara şahit olabileceğini söylemek yüksek bir ihtimaldir. Özellikle balık erkeği çok farklı özelliklere sahiptir. Bazı zamanlarda yer yer birbirlerini anlayamadıkları ve bu sebepten dolayı tartışmalara tutulduklarına şahit olabiliriz.

Birbirlerinden Farklı Özellikleri Vardır

Balık burcu su elementidir, ikizler burcu ise hava. Bu ikili arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler konuşkan, dışa dönük ve zekidir. Balık ise duygusal, romantik ve hayalperesttir. Dünyanın en duygusal, en saf ve en uysal insanları olan balık burçları hovarda ve çapkın olan partneri ile ne kadar anlaşabilir? Balık burcunun sevecenliği, şefkati bile bir ikizler burcunun tam anlamıyla değişiklik gereksinimini, özgürlüğünü feda etmesine yetmez. Derin bir duygusal yaşama sahip olan balık burcunun oyun oynamaktan hoşlanan, yaşamının her alanında eğlenecek bir şeyler bulmak isteyen partneri tarafından anlaşılması çok güçtür.

Sosyal Hayattan Beklentileri Farklıdır

Balık erkekleri evine düşkün ve evde oturmaktan son derece hoşlanan erkeklerdir. İkizler kadını ise daha çok dışarıda sosyal olabilecek ortamlarda takılmaktan etkilenen partnerinden oldukça farklı bir özelliğe sahip kadınlar. Bu iki fark arasında iş balık erkeğine düşmektedir. Yani balık erkeği olur da partneri için, onunla beraber dışarı çıkıp sosyalleşmeye kabul ederse bu ikili arasında güzel bir şekilde ilerleye bilecek iyi bir birlikteliğin olduğunu söylemek fazlasıyla mümkündür.

Birbirlerine Ayak Uydurmaları Gerekir

Bu iki burcun hayatı için baktığımızda, mesela balık erkeği genellikle hayatında yer alan kadınla baş başa vakit geçirmekten son derece hoşlanan bir erkektir. Fakat partneri daha çok değişik yerlerde takılmaktan ve sosyal olabilecek bir çevrede aktif olmaktan daha çok hoşlarına bilen bir kadındır.

İşte bu ikisinin birbirinden çok farklı olan iç dünyaları birbirleri arasında zıtlaşmalara sebebiyet vermektedir. Bu sebepten dolayıdır ki  güzel bir ilişkinin ilerlemesini istiyorlarsa birbirleri için bazı fedakarlıklarda bulunmak zorundadır. Eğer ki birbirlerinin düşüncelerine saygı gösterir ve birbirlerinin istedikleri şekilde bir hal almaya çalışırlarsa çok güzel bir ihtimalle ilişkileri uzun vadeli bir şekilde süre bilecektir.

İkizler Burcu Karakter Özellikleri

İkizler kadını rahatına düşkün, bakımlı olmayı seven, flört etmeyi huy edinmiş, boş boğaz olarak anılmaktadır. Girdikleri her ortamda hemen dikkati kendi üstlerine doğru çekerler. İlgi odağı olmak, onlar için yeni bir özellik değildir. Tersine dikkat çekmedikleri bir ortamda sıkılır ve oradan ayrılmak ister. Zor güvenen ikizler kadını, sevgilisi olmasa dahi varmış izlenimi yaratır. Bu istemsiz bir şekilde ortaya çıkıp tavırlarla sergilenmektedir. İlişkilerinde tek istedikleri şey güvendir.

Güvendiği erkekle her şeyi yaşayabilir ve de yaşatabilir. Ayrıca, cazibesini bir silah olarak kullanır. Bakışlarıyla karşısındaki erkeği hipnotize dahi edebilir. Bu yüzden onlara yaklaşırken iki kez düşünün. Tüm bu özelliklerinin yanında vefalı ve merhametli bir yüreği vardır onların. Asla haksızlığa gelemezler. İntikamı en güzel alan burçtur. Etkisi günlük değil senelik bir acı olmaktadır. Asla hafife alınmamalıdır. Taşınması hem yürek hem öz güven hem de güçlü bir duruş isteyen kadın tipidir.

Bu kadınlar fiziksel olarak çekici bir vücuda sahiptir. Bu çekiciliği ile değil, tüm burç erkekleri tarafından takip edilen bir burçtur. Ayrıca son derece neşeli ve sevgi doludurlar. Bu neşeleri sayesinde birçok kişinin dikkatini çekmişlerdir. Kendine uygun gördükleri kişilerle beraber olurlar.

Balık Burcu Karakter Özellikleri

Balık burcu erkeği ise ikizler kadınının zıttıdır. En duygusal erkeklerdir. Aşırı romantik, babacan, şair ve içten bir erkek görüntüsü vardır. Aile hayatına verdiği kutsal değerden dolayı mükemmel bir baba adayıdır. Anneci bir erkek olarak bilinen balık erkeği, bu hassasiyetini belli etmek istemez ve bunu kimseye göstermez. Mahremi kendine aittir, yaşadığı bir ilişkiyi kendi içinde yaşar. Onun çevresindekiler sadece bir ilişkisinin olduğunu bilir. Detayları bilmezler. Buda onun bu konuda muhafazakar olduğunu gösterir. Huzuru seven balıklar ikizler kadınının sevdiği hareketlilikten pek haz etmezler. Bu nedenle uzak dururlar. Çoğu zaman içine kapanık cümlesi en sık olarak bu burcun erkeğine ithaf edilmektedir.

Farklı Ama Büyük Bir Uyum Yakalarlar

Bu iki burcun uyumu, adeta yaşayıp görmek dedikleri şeydir, ilişkinin içerisinde gizli kalmış bir durumdur. Birbirlerinden her ne kadar farklı olsa dahi, 100 üzerinden bu ilişkinin olma ihtimali değerlendirdiğimiz zaman 50 puan ile olma ihtimalinin var olmuş olduğunu bize göstermektedirler. Bu puan bazen çok yüksek artışlar da bulunabildiği gibi bazen de oldukça düşüşlere inerek bizleri şaşırttı bilen başarı vermektedir. Fakat her ne olursa olsun bu ilişkide bizim tek tavsiyemiz ikizler kadınına olacaktır ve oda balık erkeği gibi oldukça hassas bir erkeği bulduklarında onu bırakmamaları gerektiğidir.

Romantizm dediğimiz zaman aklımıza gelen balık bu özelliği ile adeta partnerini kendine bir mıknatıs gibi çekmeye başaracaktır. Balık erkeği öyle aşk doludur ki partnerini bu özelliği ile çok rahat bir şekilde etkilemeye başarırlar. Aslında göz atıldığı zaman balık erkeğinin tutkusunun ve ikizler kadınının değişik hallerinin birleştiğinde birbirlerini renk dolu güzel günler atacaklarını görebilmekteyiz.

İletişimde Sıkıntılar Yaşayabilirler

İkizler burcu konuşkan yapıda olmasına rağmen partneri bu konuda çok fazla başarılı değildir. İkizler burcunun ilgisini çekebilecek konular hakkında konuşmayı çok fazla beceremez. İkizler ele avuca sığmayan hareketli bir yapıya sahiptir. Balık burcu ise daha sakindir. O kadar fazla duygusaldır ki, duygusallığı onun hayal aleminde yaşayan bin insan olmasına sebep olur. Gerçekleri göz ardı ederek yaşamayı tercih eder ve ayakları kolay kolay yere basmaz. Balık burcunun hayata karşı pek cesareti yoktur. Bu sebeple bu iki burcun olumlu bir ilişki içinde olmaları imkansızdır.

İkizler Kadını ile Balık Erkeği Evlilik Uyumu

Birbirlerine Uyum Sağlamaları Gerekir

Aslında bakılırsa bu ikili arkadaşlıkta daha iyi olacak denilebilir. İkizler burcunun bu denli eğlenceli ve hareketli olması balık burcunun da hoşuna gider ve ona uyum sağlamaya başlar. Aşk hayatına bakıldığında ise yine sizi şaşırtan taraf balık olacaktır. Bu kadınların nasıl bu kadar hareketli olduğuna şaşırabilir. Eğer balık burcu da partnerine uyum sağlayabilirse zamanla ciddi bir beraberlik yoluna girebilirler.

Büyük Fedakarlıklar Gerektirir

İkizler, dışarıdan bakıldığı zaman balık burcu için oldukça heyecan verici görünebilir. Ancak balık burcunu en çok yoran burç, ikizlerdir. Bu erkekler çok değişken ve hassas bir yapıya sahiptir. Bu iki burç birbirlerine göre çok  değişken bir yapıya sahiptir. İkizler zeka keskinliği ile balık burcuna ilk aşamada çok fazla çekici gelse de, uzun süreçte bir birlikteliğin yaşanabilmesi için, her iki tarafın da çok fazla fedakarlık yapması gerekir. Bu nedenle aralarındaki bağı pek fazla oturtamazlar. Çünkü sürekli olarak değişken bir düşünce yapıları vardır. Balık burcu her ne kadar kendini dizginleyip fedakarlık yapsa da ikizler burcu için bu pek mümkün değildir.

Hayatlarındaki Öncelikler Farklıdır

Duygusal ve genel yaşam açısından değişken yapısına yenik düşen ikizler burcu, bir süre sonra partnerini yarı yolda dahi bırakabilir. Zaten balık burcunun ikizler burcundan en fazla etkilendiği yanı eğlenceli, muzip tarafıdır. Ancak bu eğlenceli yön ilişkinin devam etmesinde pek fazla işe yaramaz. Bu sebeple balık burcu fedakarlıklarına devam ederek belki var olan ilişkiyi ayakta tutabilir. Ancak bu ilişkide en çok yorulan taraf muhtemelen o olacaktır. İkizlerin oldukça hareketli bir yapısı vardır ve onun bu yapısı partnerinin yorulmasına sebep olacaktır. Çünkü balık burcu kendine ve ailesine zaman ayırmaktan çok hoşlanırken partneri için arkadaşları ile zaman geçirmek ve eğlenmek daha önemli olabilir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.