İkizler Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu

İkizler Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu
2 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 7.631 kez okundu.

İkizler kadını rahatına düşkün, bakımlı olmayı seven, flört etmeyi huy edinmiş, boş boğaz olarak anılmaktadır. Girdikleri her ortamda hemen dikkati kendi üstlerine doğru çekerler. İlgi odağı olmak, onlar için yeni bir özellik değildir. Tersine dikkat çekmedikleri bir ortamda sıkılır ve oradan ayrılmak ister. Zor güvenen ikizler kadını, sevgilisi olmasa dahi varmış izlenimi yaratır. Bu istemsiz bir şekilde ortaya çıkıp tavırlarla sergilenmektedir. İlişkilerinde tek istedikleri şey güvendir.

Güvendiği erkekle her şeyi yaşayabilir ve de yaşatabilir. Ayrıca ikizler burcu kadını, cazibesini bir silah olarak kullanır. Bakışlarıyla karşısındaki erkeği hipnotize dahi edebilir. Bu yüzden onlara yaklaşırken iki kez düşünün. Tüm bu özelliklerinin yanında vefalı ve merhametli bir yüreği vardır onların. Asla haksızlığa gelemezler. İntikamı en güzel alan burçtur ikizler. Etkisi günlük değil senelik bir acı olmaktadır. Asla hafife alınmamalıdır. Taşınması hem yürek hem öz güven hem de güçlü bir duruş isteyen kadın tipidir.

Balık burcu erkeği ise ikizler kadınının zıttıdır. En duygusal erkekler bu burcun altındaki erkeklerdir. Aşırı romantik, babacan, şair ve içten bir erkek görüntüsü vardır balık erkeğinde. Aile hayatına verdiği kutsal değerden dolayı mükemmel bir baba adayıdır. Anneci bir erkek olarak bilinen balık erkeği, bu hassasiyetini belli etmek istemez ve bunu kimseye göstermez. Mahremi kendine ait olan balık erkeği, yaşadığı bir ilişkiyi kendi içinde yaşar. Onun çevresindekiler sadece bir ilişkisinin olduğunu bilir. Detayları bilmezler. Buda balık erkeğinin bu konuda muhafazakar olduğunu gösterir. Huzuru seven balıklar ikizler kadınının sevdiği hareketlilikten pek haz etmezler. Bu nedenle uzak dururlar. Çoğu zaman içine kapanık cümlesi en sık olarak bu burcun erkeğine ithaf edilmektedir.

Bu iki zıt karakterdeki burcun anlaşabilmesi için ikizler kadınının kendinden çok ödün vermesi gerekir. Eğer ilişki süreci ilerlemiş ise bırakıp gidemez. Vefalı ve fedakar olduklarından kendilerini değiştirirler. Kendileri mutsuz olur fakat karşıdakini mutlu etmekle yetinirler. Bu yüzden karşılıklı olarak olumlu etkiler görülmez bu çiftte. Hiç başlamaması gereken bir aşktır bu. Nadiren mutlu örneklerini görürüz. Oda verilmiş yoğun bir çabadan sonrasıdır.

İki burcun kendilerine has bazı özelliklerinden bahsetmek isterim. Daha sonra ikisi arasında ki uyuma değineceğim. İlk önce ikizler burcu kadının bazı özelliklerini söyleyelim. İkizler burcu kadını fiziksel olarak çekici bir vücuda sahiptir. Bu çekiciliği ile değil balık burcu erkeği tüm burç erkekleri tarafından takip edilen bir burçtur. İkizler burcu kadını son derece neşeli ve sevgi doludurlar. Bu neşeleri sayesinde birçok kişinin dikkatini çekmişlerdir. Kendine uygun gördükleri kişilerle beraber olurlar.

Balık burcu erkeği ise, fiziksel olarak en dikkat çekici burç erkeğidir. Bu dikkat çekiciliği ile ikizler burcu kadının gönlünü de çalmıştır. Aşk hayatına çok büyük önem vermektedir. Aşık olduğu kadını mutlu etmek için her şeyi yapar. Balık burcu erkeğini etkilemek için romantik bir kadın olmalısınız. Çünkü balık burcu erkeği çok romantiktir. Aşk hayatında sürekli sevgi ve saygıyı görmek ister. İkisi de hayalperest insansalar olduklarından uyumları çok kolaydır. İkizler burcu kadını güvenilir bir erkek ister bu güveni balık burcu erkeği sağlar. Bir araya gelmeleri gerçekten iyi bir ilgi alaka ortaya çıkar ama ilişkilerin uzun sürmesi pek olanaklı değildir.

Balık burcu erkeği dünyanın en hassas ve aynı zamanda en duygusal özelliğine sahip erkeklerdir. İkizler burcu kadını ise oldukça vurdumduymaz ve hovarda takılmayı seven yapıdaki kadınlardır. Birbirlerinden oldukça farklı yapılara sahip olan ikizler ve balık arasında anlaşma durumunun ne derecede olabileceğini söylemek çok zordur.

İkizler kadını ile balık erkeği burç uyumu, adeta yaşayıp görmek dedikleri şey bu ilişkinin içerisinde gizli kalmış bir durumdur. Bir tanesi hava grubundan bir tanesi ise su grubundan olan bu ikili birbirlerinden her ne kadar farklı olsa dahi 100 üzerinden bu ilişkinin olma ihtimali değerlendirdiğimiz zaman 50 puan ile olma ihtimalinin var olmuş olduğunu bize göstermektedirler. Bu puan bazen çok yüksek artışlar da bulunabildiği gibi bazen de oldukça düşüşlere inerek bizleri şaşırttı bilen başarı vermektedir. Fakat her ne olursa olsun bu ilişkide bizim tek tavsiyemiz ikizler kadınına olacaktır ve oda balık erkeği gibi oldukça hassas bir erkeği bulduklarında onu bırakmamaları gerektiğidir.

Romantizm dediğimiz zaman aklımıza gelen balık bu özelliği ile adeta ikizler kadınını kendine bir mıknatıs gibi çekmeye başaracaktır. Balık erkeği öyle aşk dolu bir erkektir ki ikizler kadınını bu özelliği ile çok rahat bir şekilde etkilemeye başarırlar. Aslında göz atıldığı zaman balık erkeğinin tutkusunun ve ikizler burcu kadınının değişik hallerinin birleştiğinde birbirlerini renk dolu güzel günler atacaklarını görebilmekteyiz.

Balık erkekleri evine düşkün ve evde oturmaktan son derece hoşlanan erkeklerdir. İkizler kadını ise daha çok dışarıda sosyal olabilecek ortamlarda takılmaktan etkilenen balık erkeğinden oldukça farklı bir özelliğe sahip kadınlar. Bu iki fark arasında iş balık erkeğine düşmektedir. Yani balık erkeği olur da bu kadın için onunla beraber dışarı çıkıp sosyalleşmeye kabul ederse bu ikili arasında güzel bir şekilde ilerleye bilecek iyi bir birlikteliğin olduğunu söylemek fazlasıyla mümkündür.

İkizler ve balık uyumu için bu ikili arasında sürebilecek ilişkinin oldukça iniş çıkışlara şahit olabileceğini söylemek yüksek bir ihtimaldir. Özellikle balık erkeği çok farklı özelliklere sahiptir. Bazı zamanlarda bu kişilerin yer yer birbirlerini anlayamadıkları ve bu sebepten dolayı tartışmalara tutulduklarına şahit olabiliriz. İşte bu sebepten dolayı bu iki değer arasında iniş çıkışları fazla oranda olması çok yüksek bir ihtimaldir.

İkizler kadını ile balık erkeği hayatı için baktığımızda, mesela balık erkeği genellikle hayatında yer alan kadınla baş başa vakit geçirmekten son derece hoşlanan bir erkektir. Fakat ikizler kadını daha çok değişik yerlerde takılmaktan ve sosyal olabilecek bir çevrede aktif olmaktan daha çok hoşlarına bilen bir kadındır. İşte bu ikisinin birbirinden çok farklı olan iç dünyaları birbirleri arasında zıtlaşmalara sebebiyet vermektedir. Bu sebepten dolayıdır ki ikizler kadını ve balık erkeği güzel bir ilişkinin ilerlemesini istiyorsa birbirleri için bazı fedakarlıklarda bulunmak zorundadır. Eğer ki birbirlerinin düşüncelerine saygı gösterir ve birbirlerinin istedikleri şekilde bir hal almaya çalışırlarsa çok güzel bir ihtimalle ilişkileri uzun vadeli bir şekilde süre bilecektir.

Balık erkeklerin sevdiği kadın olduğundan dolayı her zaman kadının yanında olmak isteyecek ve onu hiçbir zaman yalnız bırakmak istemeyecektir. Bu sebepten dolayıdır ki balık erkeğinin yapmış olduğu bu hareketler ikizler kadını sanki kendini kafeste hissetmesine sebep olacak ve bu durumda ondan ürküp kaçmasına sebep vermiş olacaktır. Hal böyle olunca ikilinin birbirini anlama konusunda zorluklar çekmiş olduğuna şahit olacağız. Bu yüzdendir ki bu ikili arasındaki ilişkinin ne derece sürüp söylemeyeceğim söylemek son derece zordur. Bu ikiliye söyleyebileceğimiz en güzel söz aşk fedakarlık işidir.

İkizler Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Balık burcu su elementidir, ikizler burcu ise hava. İkizler ve balık burcu arasında pek uyumlu bir ilişki olmaz. İkizler konuşkan, dışa dönük ve zekidir. Balık ise duygusal, romantik ve hayalperesttir. Dünyanın en duygusal, en saf ve en uysal insanları olan balık burçları hovarda ve çapkın olan ikizler burçları ile ne kadar anlaşabilir? Balık burcunun sevecenliği, şefkati bile bir ikizler burcunun tam anlamıyla değişiklik gereksinimini, özgürlüğünü feda etmesine yetmez. Derin bir duygusal yaşama sahip olan balık burcu insanının oyun oynamaktan hoşlanan, yaşamının her alanında eğlenecek bir şeyler bulmak isteyen ikizler burcu tarafından anlaşılması çok güçtür.

İkizler burcu konuşkan yapıda olmasına rağmen balık burcu bu konuda çok fazla başarılı değildir. İkizler burcunun ilgisini çekebilecek konular hakkında konuşmayı çok fazla beceremez. İkizler ele avuca sığmayan hareketli bir yapıya sahiptir. Balık burcu ise daha sakindir. O kadar fazla duygusaldır ki, duygusallığı onun hayal aleminde yaşayan bin insan olmasına sebep olur. Gerçekleri göz ardı ederek yaşamayı tercih eder ve ayakları kolay kolay yere basmaz. Balık burcunun hayata karşı pek cesareti yoktur. Bu sebeple bu iki burcun olumlu bir ilişki içinde olmaları imkansızdır.

İkizler ve Balık Aşk Uyumu

İkizler, dışarıdan bakıldığı zaman balık burcu için oldukça heyecan verici görünebilir. Ancak aslında balık burcunu en çok yoran burçtur ikizler. Balık burcu çok değişken ve hassas bir yapıya sahiptir. İkizler burcu ise balık burcuna göre çok daha değişken bir yapıya sahiptir. İkizler zeka keskinliği ile balık burcuna ilk aşamada çok fazla çekici gelse de, uzun süreçte bir birlikteliğin yaşanabilmesi için, her iki tarafın da çok fazla fedakarlık yapması gerekir. Bu nedenle bu çiftler pek fazla aralarındaki bağı oturtamazlar. Çünkü sürekli olarak değişken bir düşünce yapıları vardır. Balık burcu her ne kadar kendini dizginleyip fedakarlık yapsa da ikizler burcu için bu pek mümkün değildir.

Bu sebeple duygusal açıdan ve genel yaşamı açısından değişken yapısına yenik düşen ikizler burcu, bir süre sonra balık burcunu yarı yolda dahi bırakabilir. Zaten balık burcunun ikizler burcundan en fazla etkilendiği yanı eğlenceli, muzip tarafıdır. Ancak bu eğlenceli yön ilişkinin devam etmesinde pek fazla işe yaramaz. Bu sebeple balık burcu fedakarlıklarına devam ederek belki var olan ilişkiyi ayakta tutabilir. Ancak bu ilişkide en çok yorulan taraf muhtemelen balık burcu olacaktır. İkizlerin oldukça hareketli bir yapısı vardır ve onun bu yapısı balık burcunun yorulmasına sebep olacaktır. Çünkü balık burcu kendine ve ailesine zaman ayırmaktan çok hoşlanırken ikizler burcu için arkadaşları ile zaman geçirmek ve eğlenmek daha önemli olabilir.

İkizler burcunun harekete, değişikliğe ve canlı sohbetlere ihtiyacı vardır. Evde oturmayı sevmediğinden arkadaşları ile tiyatroya, sinemaya, internet kafelere ya da yeni sergilere gitmekten çok hoşlanırlar. Evde bulunduğu zamanlarda ise binlerce kitap veya dergilerden birini okuyorlar demektir. Balık burcu olarak ikizler burcunun bu hareketliliği ve kalabalık olan arkadaş grubu sizi yorar. İkizle burcu hafta sonu evde oturma nedeninizi anlıyorsa (mesela yeni kitabınız, senaryonuz, resminiz, seramikleriniz üzerinde çalışmak istiyorsunuz) sizin onu yalnız bırakmanıza bozulmayacak ve hatta her şey yolunda gidecektir. Bir problem olduğu zaman, ikizler burcu onu analiz ederek, balık burcu ise sezgilerini kullanarak çözmeye çalışır.

İkizler burcuna görüntünün altında yatan gerçekleri ispatlamaya kalkışmayın zamanla kendisi zaten buna şahit olacaktır. Her şey göründüğü kadar basit değildir. Balık burcu mensubu bunu çok iyi bilir. İkizler burcu pek ilişkilerin burcu değildir. Bu nedenle de bu tavrı balık burcunu üzmesine neden olabilir. Balık ve ikizler burcu beraberliği çok da uyumlu bir beraberlik olmayacaktır. Ancak istisnalar da yok değildir. Her iki taraf da birbirlerine verdikleri değeri birtakım fedakarlıklar yaparak gösterebilirse bu ilişki için de umut var demektir. Değişken burçlardan olan bu çift Zodyak’ ta birbiri ile zorlayıcı bir ilişki içindedir. İki burcun da aslında birbirlerinden öğreneceği çok fazla şey vardır.

Bu iki burcun ilişkisi canlı bir karışım yaratacaktır. Ancak öncelikle aşklarını bitirmeyecek bazı konuları halletmeleri gerekiyor. Kolayca uyum sağlayabilme kabiliyetleri ilişkilerinde de uyum ve ahenk yaratabilmelerinde büyük etkendir. İkizler burcu balık burcuna hiçbir zaman görmediği bir dünyayı getirecektir. Her iki burç da oldukça değişken burçlar oldukları için değişikliklere kolayca adapte olabilir bu çift.

İkizler ve Balık Evlilik Uyumu

Aslında bakılırsa bu ikili arkadaşlıkta daha iyi olacak denilebilir. İkizler burcunun bu denli eğlenceli ve hareketli olması balık burcunun da hoşuna gider ve ona uyum sağlamaya başlar balık. Aşk hayatına bakıldığında ise yine sizi şaşırtan taraf balık olacaktır. İkizler burcunun nasıl bu kadar hareketli olduğuna şaşırabilir. Eğer balık burcu da ikizlere uyum sağlayabilirse zamanla bu beraberlik ciddi bir beraberlik yoluna girecek demektir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git