Balık Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu

Balık Burcu Kadını ile Aslan Burcu Erkeği Uyumu
1 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.139 kez okundu.

İki burç insanı birbiriyle nasıl anlaşır nasıl bir ilişki kurar? Balık burcu kadını yapı olarak uyumludur. İnatçı bir kişiliğe sahip değildir ki ilişkide de baskın taraf olma rolünü üstlenmez. Partnerinin söylediklerin dinler ilişki esnasında fazla sorun çıkarmamaya özen gösterir. Aynı zamanda duygusal bir yapıya da sahip olduğundan üzüldüğü, sinirlendiği durumlarda bağırıp çağırmak, kırıp dökmek yerine göz yaşını tercih eder. Zaten karşı tarafın bir şeyine kızmışsa bunu söyleyemez. İçine atar, içinde yaşar çünkü balık burcu kadını kapanık bir karakterdedir.

Aslan burcu erkeğine gelecek olursak liderlik özelliğine sahiptir, ilişkide de iplerin elinde olmasını ister. Baskın karakter olduğu için ilişkisinde sözü geçen taraf olacaktır. Aralarında bu konumu elde etmek için büyük kavgalar çıkmayacaktır çünkü balık burcu kadını bu konuyu zorlaştırmayacaktır.

Bu durumu ilişkinin avantajı olarak ele alabiliriz. Bu ikilinin dezavantajından da bahsedecek olursak duygusal balık kadını romantik sürprizlerden hoşlanır. Ancak bunun tam tersine aslan burcu erkeğinde zerre romantiklik yoktur, öyle romantik şiirler okuyamaz, mükemmel sürprizler yapamaz ne düşünüyorsa ne hissediyorsa açıkça söyler. İkilinin bu özelliklerinden dolayı kadının biraz taviz vermesi gerekebilir.

Aksi takdirde aslan erkeğinden beklediği romantiklikler onu hayal kırıklığına uğratabilir. Bu da ilişkinin gidişatını etkileyebilir. Erkekte kendini biraz zorlayarak bazı küçük sürprizler yapması ilişkilerinin sağlam ve sağlıklı bir şekilde ilerlemesine yardımcı olabilir.

İlişkinin dezavantajı sayılabilecek diğer bir durumsa aslanın dengesizliğidir. Gelgitlerle dolu aslan burcu erkeğinin ne yapacağı belli olmayan hareketleri ve bir saati diğerine uymaz tavırları balık burcu kadınını baya bir zorlayacaktır. Bu konuda balık kadınının çok takıntılı olmaması gerekir. Ancak bu dezavantajların yanı sıra bazı küçük fedakarlıklarla ikili çok uyumlu bir ilişki yaşayabilir.

Aslan erkeği gücü ve heybeti, balık burcunun da narinliği göz önüne alındığında aslında uyumsuz bir çiftten ve olmayacak bir ilişkiden bahsediliyormuş gibi görünebilir. Ancak durum pek de öyle değildir çünkü bu çift uyumu çok yakalayamasalar da ilişkilerini şaşılacak derecede iyi yürütebilirler. Aslan erkeği ateş grubundan balık kadını ise su grubundandır yani aslında bir araya gelmeleri kolay değildir.

Balık kadını, erkeğin tüm fantezilerini tatmin edebilir. Aslan erkeği hediyelere, küçük notlara ve sevgi sözcüklerine boğacaktır. Bu burcun kadını da ilgiye, sevgiye, sarılıp sarmalanmaya ihtiyaç duyar ki bu noktada o da aslan erkeğinin sıcakkanlı, dışa dönük ve cömert oluşu da onun çok hoşuna gidecektir. Ancak aslan erkeğinin balık kadınının yalnız kalmasına izin vermelidir çünkü kadın içine kapanıktır ve dertlerinden kurtulabilmek için de yine yalnız kalmaya ihtiyacı vardır.

Balık Burcu ile Yay Burcu Uyumu

Değerli okurlar yazımızın bu bölümünde ise balık burcu ile yay burcu arasındaki aşk, evlilik ve cinsellik uyumuna göz atacağız.

Balık ve Aslan Aşk Uyumu

Birisi çok duygusal diğeri ise fazla mantıklı olan bu burç anlaşabilir mi dersiniz? Balık burcu aslan burcuna göre çok daha duygusal bir burçtur. Bunun yanında hep romantik yaşamak ister. Aşk onun ayaklarını adeta yerden keser. Balık burcu aslan burcuna kendini kolayca sevdirir. Onun duygusal ve bir o kadar da romantik halleri kısa bir süre içinde aslan burcunun dikkatini çeker. Kısa süre içinde tutkulu bir aşk başlayabilir. Balık burcu romantizm ile aslan burcunu kendine bağlamayı başarır.

Aslan burcu da lider ve bir o kadar da duygusal haliyle balık burcunun dikkatini çeker. Bu iki burç birbirine anlayış ve çaba gösterirse güzel bir aşk ilişkisi yaşanır. Ruhsal özellikleri birbirinden çok farklı olsa da birbirini tamamlayıcı niteliktedir diyebiliriz. Aslan burcu her zaman daha üstün gelecek ve balık burcu üzerinde bir baskı kuracaktır. Bu da aşk ilişkisinde iki tarafa da zarar verebilir. Bu nedenle iki burçta birbirine karşı çok anlayışlı olmalı ve bir süre iki tarafta birbirini dinlemeye özen göstermelidir.

Balık ve Aslan Evlilik Uyumu

Sevgili okurlar bu iki burç için evlilik hayatı biraz zor olabilir. Balık burcu daha sakin ve kararlı iken aslan burcu her zaman daha lider ve heyecanlı olacaktır. Aslan burcu bulunduğu ortamda her zaman lider olmak ister. Her zaman ilgi görmek el üstünde tutulmak ve kendini değerli hissetmek ister. Balık burcu bu konuda çok başarılıdır ve aslan burcuna beklediği ilgiyi ancak balık burcu verebilir. Balık burcu romantizm ister. Aslan burcu biraz daha onu anlamaya çalışmalı onun duygusal yoğunluğuna ayak uydurmalıdır. Bu iki burç evlilik hayatında birbirini tamamlar ve sevgi dolu bir aile hayatı olur. Her ikisi de fazla merhametli ve cana yakın insanlardır. Bu nedenle de evlerinde hep bir sevgi ortamı olur.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git