Aslan Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 7.025 kez okundu.

Su elementine dahil olan balık burcu ile ateş elementine dahil olan aslan burcu birlikteliği oldukça uyumlu bir ilişkidir. Sevdiği kişiyi yönetmek konusunda takıntılı ve usta olan aslan burcu, balık gibi hassas ve duygusal bir burcu kolaylıkla etkisi altına alabilir. Balık erkeği, sevmeye ve sevilmeye büyük önem verir. Aslan kadını, sert ve umursamaz yapısının altında yumuşacık bir kalbe sahiptir. Ancak uyumlu ve hassas burç insanları onun bu duygusal yapısını ortaya çıkarabilir. Bu burçlardan biri de balık burcudur. Romantik sözler ve romantik anlar bu çiftin vazgeçilmez ilişki uyumları olacaktır.

Parmakla gösterilecek kadar uyumlu bir çift olan ikili ilişkisinde kaçan kovalanır mantığını da aramak gerekir. Aslan kadını bu romantik ilişkiden yapısı gereği kaçarken, balık burcu erkeği onu zevkle kovalamaktan hoşlanır. Zamanla bu ilişki uzun süreli ve harika bir ilişkiye dönüşebilir. Hatta duygusal açıdan birbirlerini çok iyi tamamlayan bu çift için evlilik, hiç ayrılmamaları için gerekli bir şey bile olabilir. İlişkilerini gerçek ve sağlam bir ilişki haline getirmek yine her iki tarafın da isteğine bağlıdır.

Fazlasıyla hassas ve kırılgan olan balık erkeği, kırıcı ve gururlu olan aslan burcu kadını tarafından kolaylıkla incitilebilir. Bu yüzden aslan kadını davranışlarına ve sözlerine dikkat etmelidir. Her iki burç da sadıktır. Aileye ve ev yaşantısına büyük önem verirler. Benzer özellikleri kadar farklılıkları da birleştirici olabilir. Aslan kadınının enerjik ve sosyal yapısı, balık erkeğinin hassas ve sessiz yapısına renk katabilir. Aslan kadını da balık erkeğinin romantik ve hayalperest dünyasında kendini bulabilir.
Balık erkeği zor durumlarla mücadele edebilir. Bu da güçlü karakterli erkeklerden hoşlanan aslan kadınını fazlasıyla etkileyecektir. Hoşgörülü, saf hayalci ve duygusalıdır, aslan kadınının sağlam karakteri, iyi niyeti ve sosyal yapısından çok etkilenecektir. Balık erkeği, insanlarla sosyal bir ortamda iç içe olmaktansa, aslan kadını ile şömine karşısında yalnız ve romantik bir gece geçirmeyi yeğler.

Cinsel hayatlarında aslan burcu aktif ve baskın olmak isteyecektir. Fakat fazlasıyla romantik olan balık erkeği cinsel hayatlarına da renk katacaktır. Her ikisi de farklı ve romantik fantezilere açık burçlardır. Birbirlerini son derece iyi tatmin edebilir ve mutlu edebilirler.

İkili çok uyumsuz gibi görünse de aslında aslan kadını balık erkeğini harekete geçirebilecek potansiyeldedir. Çünkü balık erkeği, aslan kadınının kollarındayken gerçek bir erkek olabilir. Balık erkeği eğer aslan kadını ile birlikte olmayı göze almışsa harekete geçmeyi de kabul etmiş demektir. Çünkü aslan kadını balık erkeğinden hayata dönmesini ve yeteneklerini ortaya koymasını isteyecektir. Balık erkeği sakindir ve sevgisini içine kapanık biçimde yaşar. Ancak rüyalara dalabilmek için özgürlüğe ihtiyacı duyar. Bu özgürlüğü aslan kadınının teşviki ile bulabilir. Balık erkeği, aslan kadınına uyum sağlayabilir, kendini dışa daha fazla açabilirse uyumun yakalanması daha kolay olacaktır.

Aslan kadını cinsellik konusunda özgür ve sınırsız düşünmeyi sever. Balık erkeğinin masumane romantizmi onu pek mutlu etmeyecektir ancak cinsel performans açısından aslan kadını için son derece şaşırtıcı bir etki sağlayacaktır. Çünkü balık burcu erkeği de aslan kadının hiç bilmediği derin yapısını ve gizli dünyasını bu özel ana saklar. Aslan kadını son derece tutkuludur ve partnerlerine kolay kolay nefes aldırmaz. Sevilmek ister ve bu sevginin kendisine de gösterilmesini bekler. Partnerinin kendisine kur yapmasından da çok hoşlanır. Balık erkeği de alçak gönüllü yapısı ile aslan kadınının hissetmek istediği yüceltmeyi kendisine verebilecektir. Aslan kadınına ihanet etmek, balık erkeği için büyük aptallık olacaktır. Çünkü aslan kadını balık erkeği için bulunmaz nimettir ve araya ihanet girmesi halinde aslan kadını bu hatayı affetmez.

Aslan Burcu ile Balık Burcu Uyumu

Balık burcu ve aslan burcu bir araya gelince zor ama güzel bir ilişki çıkar ortaya. Aslanın gücü balığın duygusallığı birleşir. Birbirlerine verecekleri sevgi ile çok sağlam bir ilişki kurmaları kuvvetle muhtemeldir. Balık kadını son derece duygusal, kibar, uysal ve naiftir. Aslan erkeği bu duygusal kadını sahiplenir, korur, kollar. Bu durum balık kadınının çok hoşuna gider. Çünkü balık kadını sahiplenilmeyi sever. Aslan erkeği de bunu en iyi şekilde yapar. Balık kadını, romantik ve duygusal beklentileri için aslan erkeğini yönlendirirse aslan erkeği balık kadınına cevap verecektir. Aslan erkeği oldukça kıskançtır. Balık kadını kıskanılmayı sever. Çünkü, balık kadını için kıskanılmak sevilmek demektir. Aslan erkeği balık kadınının sadakatinden emin olacak ve huzur duyacaktır. Aslan erkeği de son derece sadıktır. Bu çift hiçbir zaman sadakat sorunu yaşamazlar. Cinsellikte balık kadının teslimiyeti aslan erkeğinin hoşuna gider. Aslan erkeğinin cinsel hayattaki yöneticiliği, her şeyi idare etmesi balık kadınını mutlu eder. Cinsel hayatları sorunsuz ve güzel olacaktır.

Aslan kadını karşısında duygulardan anlayan balık erkeğini görmekten hoşnut olacaktır. Balık erkeği ise karşısında ayakları yere basan aslan kadınına hayranlık duyacaktır. Aslan kadınının saklamaya çalışsa da yumuşacık bir kalbi vardır. Balık erkeği bütün duygularıyla bunu hisseder. Romantik anlar, duygusal konuşmaların sık sık olacağı bir ilişkileri olur. Balık erkeği kırıcı değildir. Aslan kadınının duygusal geçişlerini, ruh halini anlayabilir. Bu da aralarındaki ilişkiyi güçlendirir. Aslan kadınının enerjik, hareketli yapısı balık erkeğine canlılık katar. Balık erkeğinin sakinliği de aslan kadınına huzur verir. Balık burcu erkeği ile aslan burcu kadınının ilişkisinde birbirlerini tamamlayacaklar uyumu yakalayacaklardır. Cinsellikte balık erkeğinin kibar tavırları aslan kadınını mutlu edecektir.

Aslan ve Balık Aşk Uyumu

Aslan ve balık burçları birbirlerine oldukça zıt burçlardır. Bir araya gelmeleri zor görünse de bazı durumlarda imkansızı başarırlar. Bazen Aslan ve Balık çifti, ‘’Zıt kutuplar birbirini çeker.’’ sözünün karşılığı olabilir. Bu ilişkinin geleceğini kişilerin birbirine yaklaşımı belirler. Ya aşk dolu uzun bir ilişki yaşarlar ya da ilişkileri kısa sürede sonlanır.

Balık burçları daha hassas yapıdadırlar. Aşka inanır ve aşkın onu mutlu edeceğini düşünür. Hayatları boyunca güçlü olmak isterler ancak duygusallıkları sebebiyle bunu başaramazlar. Bu sebeple Aslan burcunun güçlü özellikleri, Balıklarda hayranlık uyandırır. Balık insanı, aslan burcu partnerinin yanında kendini güvende hisseder.

Balık burcu kadını oldukça hassas ve kırılgandır. İlişkisinde de bu özelliklerini korur. Aslan ise lider ve sözü geçen kişi olmak ister. Bu yüzden Balık kadını ile Aslan erkeği ilişkisinde yaşanan tartışmalar da Balık kadını kırılan taraf olacaktır. Aslan erkeği, Balık burcu kadınını kırdığının farkında olsa bile gururlu yapısı yüzünden geri adım atmaz. Balık burcu kadınının adım atmasını bekler. Eğer aslan erkeği, Balık kadınına karşı gururunu devam ettirirse ilişkileri kısa sürede bitecektir. Balık kadını ise Aslan erkeğine karşı daha güçlü olmalıdır. Yoksa ilişkileri boyunca her zaman üzülen ve kırılan kişi olacaktır. İki taraf da kişiliklerinde bazı davranışlarını törpülemelidir. Bu sayede uzun ve güzel bir ilişkileri olacaktır.

Aslan burcu kadını, karşısında güçlü bir erkek görmek ister. Çünkü Aslan kadını güçlü ve ayakları yere basan bir kadındır. Ancak Balık erkeği, daha hassas ve duygusaldır. Bu sebeple Aslan burcu kadınının beklentilerini karşılamayabilir. Balık erkeğinin duygusal ve hassas olması, Aslan burcu kadınını bunaltabilir. Aslan kadını, gezmek ve eğlenmek ister. Balık burcu erkeği ise evinde sakin günler geçirmek ister. Bu anlamda da birbirlerine uyum sağlayamazlarsa ilişkileri ve evlilikleri kısa süreli olacaktır.

Aslan ve Balık Evlilik Uyumu

Evliliğin temeli ve geleceği daha çok Balık burcuna bağlıdır. Balık burcu, evliliği yönlendirmelidir. Çünkü daha hassas ve ailesine daha düşkündür. Aslan, evliliğinde gücünü gösterir. Evde, her konuda sözünün geçmesini ister. Balık burcu fedakâr davranıp Aslan burcunun üstünlüğünü kabul ederse evliliklerinde sorun yaşanmaz.

Balıklar, dışarıda vakit geçirmektense evde olmayı tercih ederler. Aslan burcu ise daha enerjik ve dışa dönük bir burç olduğu için dışarıda eğlenmek ister. Bu konuda birbirlerine uyum sağlamaları gerekir. Birbirlerine karşı anlayışlı davrandıkları sürece uzun süreli bir evlilik yaşarlar.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git