Aslan Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

06.02.2016
Aslan Burcu Kadını ve Balık Burcu Erkeği Uyumu

Su elementine dahil olan balık burcu ile ateş elementine dahil olan aslan burcu birlikteliği oldukça uyumlu bir ilişkidir. Sevdiği kişiyi yönetmek konusunda takıntılı ve usta olan aslan burcu, hassas ve duygusal bir burç olan partnerini kolaylıkla etkisi altına alabilir. Balık erkeği, sevmeye ve sevilmeye büyük önem verir. Sevgilisinin sert ve umursamaz yapısının altında yumuşacık bir kalbe sahiptir; ancak uyumlu ve hassas burç insanları, onun bu duygusal yapısını ortaya çıkarabilir. Bu burçlardan biri de balık burcudur. Romantik sözler ve romantik anlar bu çiftin vazgeçilmez ilişki uyumları olacaktır.

Aslan Kadını ile Balık Erkeği Aşk Uyumu

Zıt burçlar birbirini çeker

İki burç da birbirlerine oldukça zıt burçlardır. İkili bir araya gelince zor; ama güzel bir ilişki ortaya çıkar. Bir araya gelmeleri zor görünse de bazı durumlarda imkansızı başarırlar. Bazen bu çift; ‘’Zıt kutuplar birbirini çeker.’’ sözünün karşılığı olabilir. Bu ilişkinin geleceğini kişilerin birbirine yaklaşımı belirler. Ya dolu uzun bir ilişki yaşarlar yada ilişkileri kısa sürede sonlanır.

İkisi de duygulara önem verir

Aslan kadını karşısında duygulardan anlayan balık erkeğini görmekten hoşnut olacaktır. Partneri ise karşısında ayakları yere basan aslan kadınına hayranlık duyacaktır. Onun saklamaya çalışsa da yumuşacık bir kalbi vardır. Balık erkeği bütün duygularıyla bunu hisseder. Romantik anlar, duygusal konuşmaların sık sık olacağı bir ilişkileri olur. Balık erkeği kırıcı değildir. Eşinin duygusal geçişlerini, ruh halini anlayabilir. Bu da aralarındaki ilişkiyi güçlendirir. Onun enerjik, hareketli yapısı sevgilisine canlılık katar. Karşı tarafın sakinliği de aslan kadınına huzur verir. İkisi de ilişkisinde birbirlerini tamamlayıp, uyumu yakalayacaklardır.

Aslanın gücü ile balığın duygusallığı birleşir. Birbirlerine verecekleri sevgi ile çok sağlam bir ilişki kurmaları kuvvetle muhtemeldir. Balık kadını son derece duygusal, kibar, uysal ve naiftir. Aslan erkeği bu duygusal kadını sahiplenir, korur, kollar. Bu durum partnerinin çok hoşuna gider; çünkü karşı taraf sahiplenilmeyi sever. O da bunu en iyi şekilde yapar. Romantik ve duygusal beklentileri için eşini yönlendirirse, eşi buna cevap verecektir.

Kıskançlık sorun oluşturmaz

Aslan oldukça kıskançtır. Balık kadını da kıskanılmayı sever; çünkü, onun için kıskanılmak sevilmek demektir. Her ikisi de birbirine oldukça sadıktır. Bu çift hiçbir zaman sadakat sorunu yaşamazlar.

Aslan kadını kaçar, balık yakalar

Parmakla gösterilecek kadar uyumlu bir çift olan ikili, ilişkisinde kaçan kovalanır mantığını da aramak gerekir. Aslan kadını bu romantik ilişkiden yapısı gereği kaçarken, partneri onu zevkle kovalamaktan hoşlanır. Zamanla bu ilişki uzun süreli ve harika bir ilişkiye dönüşebilir. Hatta duygusal açıdan birbirlerini çok iyi tamamlayan bu çift için evlilik, hiç ayrılmamaları için gerekli bir şey bile olabilir. İlişkilerini gerçek ve sağlam bir ilişki haline getirmek yine her iki tarafın da isteğine bağlıdır.

Hassas ve güç dengesi zordur

Balık burcu daha hassas yapıdadır. Aşka inanır ve aşkın onu mutlu edeceğini düşünür. Hayatları boyunca güçlü olmak isterler; ancak duygusallıkları sebebiyle bunu başaramazlar. Bu sebeple partnerlerinin güçlü özellikleri, onlarda hayranlık uyandırır. Balık insanı, partnerinin yanında kendini güvende hisseder.

Balık erkeği zor durumlarla mücadele edebilir. Bu da güçlü karakterli erkeklerden hoşlanan partnerini fazlasıyla etkileyecektir. Hoşgörülü, saf, hayalci ve duygusaldır; aslan kadınının sağlam karakteri, iyi niyeti ve sosyal yapısından çok etkilenecektir. İnsanlarla sosyal bir ortamda iç içe olmaktansa, sevgilisi ile şömine karşısında yalnız ve romantik bir gece geçirmeyi yeğler.

Aslan gururuna yenik düşebilir

Balık erkeği oldukça hassas ve kırılgandır. İlişkisinde de bu özelliklerini korur. Sevgilisi ise lider ve sözü geçen kişi olmak ister. Bu yüzden yaşanan tartışmalarda kendisi kırılan taraf olacaktır. Aslan kadını, karşı tarafı kırdığının farkında olsa bile gururlu yapısı yüzünden geri adım atmaz, sevgilisinin adım atmasını bekler. Eğer eşine karşı gururunu devam ettirirse, ilişkileri kısa sürede bitecektir. Balık erkeği ise partnerine karşı daha güçlü olmalıdır. Yoksa ilişkileri boyunca her zaman üzülen ve kırılan kişi olacaktır. İki taraf da kişiliklerinde bazı davranışlarını törpülemelidir. Bu sayede uzun ve güzel bir ilişkileri olacaktır.

Aslan, balığı harekete geçirir

İkili çok uyumsuz gibi görünse de aslında aslan kadını karşısındakini harekete geçirebilecek potansiyeldedir; çünkü balık erkeği, eşinin kollarındayken gerçek bir erkek olabilir. Eğer onunla birlikte olmayı göze almışsa, harekete geçmeyi de kabul etmiş demektir; çünkü aslan kadını sevgilisinden hayata dönmesini ve yeteneklerini ortaya koymasını isteyecektir. Balık erkeği sakindir ve sevgisini içine kapanık biçimde yaşar; ancak rüyalara dalabilmek için özgürlüğe ihtiyacı duyar. Bu özgürlüğü partnerinin teşviki ile bulabilir. Karşısındakine uyum sağlayıp, kendini dışa daha fazla açabilirse uyumun yakalanması daha kolay olacaktır.

İlişkilerindeki en önemli nokta güven vermektir

Aslan kadını, bağımsızlığına çok düşkündür ve kısıtlanmaktan hiç hoşlanmaz. Bu durum evliliklerinin ve ilişkilerinin başlarında eşi için sorun teşkil edebilir; çünkü o karşısındaki kişiye daima güvenmek ister. Özgür hareket ettiğinde ona güvenme konusunda biraz sıkıntılar yaşayabilir. Bu noktada her iki taraf da birbirine anlayış göstermelidir. Özellikle aslan kadını partnerinin güvenini tam anlamıyla kazanmalıdır. Güven kazandıktan sonra, partnerini kısıtlayıcı davranışlarda bulunmayacaktır.

Balık işine önem verir

Balık erkeği, her zaman yaptığı işte uzmanlaşmak ister. Bunun için de sabırla çalışmalarına devam eder ve asla pes etmez. Eğer işveren ise çok kibar bir patrondur. İş hayatına dalıp da ailesini ve eşini unutabilecek bir kişiliği yoktur. Onun için iş hayatı her zaman ikinci plandadır. Aslan kadını ise sosyal yaşantısında olduğu gibi iş hayatında da hep vazgeçilmez olmak ister. Liderlik özelliği çok güçlüdür, bu nedenle takım çalışmalarında genel olarak baş roldedir. Onun himayesinde çalışan kişiler mutlaka başarılı olmak zorundadırlar. Çalışma arkadaşları ile bu noktada problemler yaşayabilir.

Aslan Kadını ile Balık Erkeği Evlilik Uyumu

Evlilikleri zor olabilir

Farklı özelliklere ve kişilik yapılarına sahiplerdir. Bu nedenle evliliklerinde zaman zaman sorunlar ortaya çıkabilir; fakat anlaşmazlık durumları yaşansa da genel olarak uyumlu olduklarını söyleyebiliriz. İkili bir araya geldiğinde güzel; ama zor bir ilişki çıkar ortaya. Evlilik öncesinde birbirini iyi tanımalı ve evlilik sürecinde ona göre hareket etmelidir. Birbirlerine verecekleri sevgi, daha sağlam bir ilişki kurmalarını kolaylaştıracaktır.

Evlilik uyumu orta seviyededir diyebiliriz. Bu evlilikte aslan kadınının gücü ile partnerinin duygusallığı birleşir. Aslında her iki burç da sevecen, esprili, romantik ve yaratıcı kişiliklere sahiptirler; fakat yaşam tarzları ve hayata bakış açılarında bazı farklılıklar söz konudur. Aralarındaki bağ ne kadar kuvvetli olur ise bu farklılıklar da o kadar hızlı kapanacak ve mutlu bir evlilik süreci geçireceklerdir.

Beklentileri karşılamak gerekir

Aslan burcu kadını, karşısında güçlü bir erkek görmek ister; çünkü güçlü ve ayakları yere basan bir kadındır; ancak partneri, daha hassas ve duygusaldır. Bu sebeple karşı tarafın beklentilerini karşılamayıp, bunaltabilir. Aslan kadını, gezmek ve eğlenmek ister. Eşi ise evinde sakin günler geçirmek ister. Bu anlamda da birbirlerine uyum sağlayamazlarsa ilişkileri ve evlilikleri kısa süreli olacaktır.

Sosyal hayatları farklıdır

Aslan kadını, evliliğin belirli kurallar çerçevesinde yürütülmesi gerektiğine inanmaktadır. Evlendikleri zaman canlı, renkli ve eğlenceli bir sosyal hayatları olsun isterler. İstedikleri zaman arkadaşları ile dışarı çıkabilmeyi ve bekar hayatından ödün vermemeyi tercih ederler; fakat partneri evlendiği zaman tüm hayatını eşine adar. Arkadaşları ile vakit geçirmektense, eşi ile vakit geçirmeyi ister ve karşısındaki kişiden de aynı şeyleri bekler. Bu noktada ikili bazı anlaşmazlıklar yaşayabilirler.

Balık erkeği, evliliğinin uzun süreli olması için partnerinin sosyal yaşamına saygı duymalı ve onun enerjisine uyum sağlayabilmelidir. Bu evlilikte baskın olan taraf aslan kadınıdır. Karşı taraf ise yönlendirilmeye açık bir kişiliğe sahiptir. Dolayısıyla sosyal yaşam konusunda partnerine uyum sağlayacak olan taraf da kendisidir. Aşırı duyarlı ve duygusal bir insan olduğu için eşini hiçbir konuda kırmak istemeyecek ve onun isteklerine bu evlilik sürecinde saygı duyacaktır.

Aslan kadını için gece hayatı da oldukça önemlidir. Eşiyle beraber gece dışarı çıkıp sabaha kadar gezmek, eğlenmek isteyecektir. Bu partneri için bir sorun teşkil etmez. Onun enerjisine uyum sağlamak ve her zaman onu mutlu etmek ister. Ona gittiği yerlerde büyük bir zevkle eşlik eder. Böylece bu ikili hayatın tadını beraber çıkarırlar. Çocukları olduktan sonra bile aynı yaşam sevici ile dinamik bir çift olmayı başarabilirler. Mutlu, eğlenceli ve klişeden uzak bir evlilik yaşantıları olur.

Yaratıcı ve üretkenlerdir

Her iki burç da yaratıcı yapıları ile öne çıkarlar. Bu nedenle ilişkilerinde sıkılmaya yer yoktur diyebiliriz. Her ikisinin de sanata ve kültür konularına ilgisi bulunur. Bu konular hakkında saatlerce sıkılmadan sohbet edebilirler. Bu durum onları birbirleri için ideal eş konuma getirmektedir. Evlilik sürecinde iki burç da birbirlerine karşı kopukluk yaşamayacaktır; çünkü birbirleri ile sürekli iletişim halinde olacaklar ve fikir alışverişi yapacaklardır.

Otoriter olan taraf aslan kadınıdır

Her ilişkide olduğu gibi bu evlilikte de bir tane baskın kişilik vardır. Bu ilişkinin baskın olan tarafı aslan kadınıdır. Otoritesi ve hakimiyet kurma isteği ile partnerini egemenliği altına alır. Evlilik sürecinde alınan her kararda son söz ona ait olacaktır. Balık erkeği yapısı gereği çok uyumlu, iyimser, sessiz ve sakin bir kişiliğe sahiptir. Partnerini her zaman her konuda desteklemeye çalışır. Onun kararlarına saygı duyar ve hatta aldığı kararları büyük bir titizlikle uygular. Bu nedenle eşinin onu yönlendirmesi kadar doğal bir şey yoktur. Evlilikleri boyunca asla bu durumdan şikayet etmeyecektir.

Aslan kadını otoriterdir ve baskın karakterlidir; ama bu eşine sürekli baskı yapacağı anlamına asla gelmez. Sadece aldığı kararlarda eşinin onu desteklemesini, övmesini ve onaylamasını bekler. Balık erkeği de liderlik vasfı yüksek olan biri olmadığı için uyum içerisinde evliliklerini sürdürürler. Evlilik sürecinde evin ve çocukların idaresi, otoritesi ile ilgili herhangi bir çatışma söz konusu olmayacaktır. Alınan kararlarda her iki taraf da fikrini söyleyecek; fakat fikrini genel olarak kabul ettiren taraf aslan kadını olacaktır.

Maddi açıdan uyumlular

Bu evlilikte aslan kadını, eşini mutlu etmek için elindeki tüm imkanları kullanır. Maddi kaygıları çoğu zaman sevmediği insanlar ile birlikteyken ortaya çıkar. Partneri ise hayatında maddiyata asla önem vermez. Genelde manevi duyguların peşindedir. Bu nedenle evlilik sürecinde para harcamaktan çekinmeyen aslan kadını ile paraya hiç değer vermeyen eşinin birikim yapması biraz zordur. Bu ikili genel olarak paralarını yardıma muhtaç kişiler için harcamak isterler. Kazançlarını ise sanata olan düşkünlüklerinden sağlayabilirler. Sanatçı ruhları ile birbirine çok uyumlu olan bu çift, evliliklerinde maddiyat açısından sorun yaşamayacaktır.

Romantizm ikisi için de önemli

Her iki burç da romantik ve tutkuludur. Bu özellikleri ilişkileri için sağlam bir temel oluşturmaktadır. Balık erkeği, eşine sürekli sürprizler yapmak, yemekler hazırlamak kısacası onu şaşırtmak için uğraşacaktır. Bu durum eşinin oldukça ilgisini çeker. Onun bu romantik ruh halinden asla sıkılmaz ve şikayetçi olmaz. Bu durum evliliklerine güzel bir renk katacak ve her zaman canlı kalmasını sağlayacaktır. Evlenecekleri kişileri belli kriterlerden geçirerek seçerler. Karşılarındaki kişiye asla bir anda değil, yavaş yavaş aşık olurlar. Evlendiklerinde ise eşlerini mutlu etmek için her şeyi yapacaklardır.

Balık erkeği sinirlense dahi partnerine karşı romantikliğini asla kaybetmez. Aynı şeyi karşısındaki kişiden de bekler. Bu süreçte partneri de eşini mutlu etmek için elinden geleni yapacaktır. Onun da romantik olduğu zamanlar vardır elbette.

Çocuklarına yaklaşımları farklıdır

Balık burcu erkeği eşine ve ailesine düşkün kişiliktedir. Bu nedenle iyi bir eş ve baba olduklarını söyleyebiliriz. Çocukları üzerinde otorite kurmayı sevmez. Her zaman onlarla arkadaş gibi olmayı tercih eder. Büyüdüklerinde meslek ve eş seçimlerine karışmaz. Genel olarak onları özgür bırakır. Evlilik sürecinde sürekli ailesi ile hareket etmek, hep birlikte aktiviteler yapmak ister.

Aslan kadını da aynı şekilde çocuklarına düşkün bir annedir. Çocuklarını belli bir disiplin çerçevesinde, kurallar altında büyütür. Korumacı bir yapıya sahiptir, zaman zaman çocuklarını kısıtlar. Çocuklarının meslek seçimleri ve eş seçimleri konusunda etkin rol oynar. Bu nedenle de eşleri ile uyumsuz hareket ederler.

Birbirlerinin eksiklerini tamamlarlar

Balık erkekleri bazı zamanlarda kararsız ve değişken bir ruh hali içerisine girebilmektedir. Bu durumda onları en iyi idare edebilecek ve hoşgörü ile karşılık verecek burçlardan bir tanesi aslan kadınlarıdır. Bu yönleri ile birbirlerini tamamlayan ve pek çok ortak noktada buluşabilen kişilerdir. Tüm bu nedenlerden dolayı evliliklerinde mutlu olacaklar ve bir ömür boyu birbirlerini çok seveceklerdir.

Her iki burç da sadıktır. Aileye ve ev yaşantısına büyük önem verirler. Benzer özellikleri kadar farklılıkları da birleştirici olabilir. Aslan kadınının enerjik ve sosyal yapısı, sevgilisinin hassas ve sessiz yapısına renk katabilir. O da kendini partnerinin romantik ve hayalperest dünyasında bulabilir.

İş hayatı evliliklerini olumsuz etkilemeyecektir

Aslan, işteki problemleri zaman zaman eşine ve çocuklarına da yansıtabilir; fakat partneri onun bu noktada da her zaman yanında olacak ve bu durumdan şikayetçi olmayacaktır. Tabii ki aslan kadını da iş yaşantısını çok fazla evliliğine yansıtmadığı sürece…

Herkes birbiriyle dört dörtlük anlaşacak diye bir kural yoktur. Her çiftte olduğu gibi ikilinin de anlaşamadığı veya uyumsuz oldukları bazı durumlar oluşabilmektedir. Önemli olan bunu evliliklerine nasıl yansıtacakları konusudur. Evliliklerinde şu sorunları yaşayabilirler:

Yaşam tarzları farklıdır

İlişkilerinde sorun yaratabilecek etkenlerden bir tanesi sosyal yaşantıdır çünkü balık erkeği, partneri kadar sosyal bir kişiliğe sahip değildir. O dışarıda vakit geçirmektense evde ailesi ve çocukları ile vakit geçirmeyi tercih eder. Eşi ise daha enerji dolu ve renkli bir kişilikte olduğu için partnerine göre daha dışa dönük bir kişiliğe sahiptir. Bu nedenle evliliklerinin ilk sürecinde anlaşmazlık yaşayabilirler; fakat balık erkeği zamanla partnerine uyum sağlayacak ve onun enerjisine ayak uydurmaya çalışacaktır. Karşılıklı anlayış ile bu sorunun üstesinden gelebilirler.

Balık erkeği, değişken bir nitelik taşımaktadır. Her şeye uyum sağlar ve kolay adapte olur; fakat partneri sabit bir nitelik taşır. İnatçı ve kibirli bir yapısı bulunmaktadır. Girdikleri her ortama uyum sağlayamaz. Bu nedenle de evliliklerinde zaman zaman bu yüzden sorun yaşayabilirler.

Birbirlerini paylaşamazlar

Balık erkeği girdiği her ortamda kadınların ilgisini çekebilen, çekici bir erkektir. Bu durum eşinin kıskançlığını hat safhaya çıkaracaktır. Evlilik sürecinde partnerinin dikkatinin başka yönlere kaymaması için elinden geleni yapacaktır. Eğer kıskançlığını çok fazla belli edip bunu evliliklerinde çok büyük bir sorun haline getirirse maalesef ki çok da uzun ömürlü bir evlilik olamayabilir.

İlişkilerinde düşünmeden konuşmaya yer yoktur

Balık erkeğinin alıngan bir yapısı vardır. Küçük şeylere bile hemen alınıp küsebilir. Özellikle sevdiği kişilere ve eşine karşı bu konuda daha da hassastır. Aslan kadını ise söyleyeceği şeyi düşünmeden dile getirir; ama genellikle partnerinin üzülmesine ve küsmesine neden olmaktadır. Evliliklerinde sürekli bununla kaşı karşıya kalabilirler. Bu durum ise mutsuz bir aile olmalarına sebebiyet verebilir. Bu nedenle çiftlerin birbirlerini çok iyi tanıması gerekir. Aslan kadını partneri ile konuşurken sözcüklerini düşünerek dile getirmeli her zaman nazik ve kibar bir konuşma tarzı ile konuşmalıdır.

Aslan kadını, içindeki liderlik duygusu nedeniyle partnerini sürekli bastırmaya çalışır. Emredici cümleler ile bazen partnerini çileden çıkartabilir. Eşi, kabalıktan asla hoşlanmaz. Emredici kelimelerden ziyade tatlı dilli olunmasını tercih eder. Bu noktada, eşine karşı kelimelerini özenle seçmelidir. Aksi taktirde partneri bu duruma fazla tahammül edemeyecektir ve emredici ifadeler evliliklerini olumsuz bir şekilde etkileyecektir.

Evliliklerinde sevgi sözcükleri önemlidir

Balık erkeği çok romantik bir kişiliğe sahiptir; fakat beğenisini çok zor dile getirmektedir. Sevgisini çok fazla dile getirirse büyünün bozulacağından korkar. Bu durum eşi için çok olumsuz bir özelliktir; çünkü sürekli sevildiğini, beğenildiğini duymak ister. Evliliklerinin ilerleyen süreçlerinde birbirlerinin bu tavırlarına alışarak uyum sağlayabilirler.

Bakımlı olmamak ilişkilerini olumsuz etkiler

Balık erkeği, partnerinin her zaman bakımlı ve özenli olmasını ister. Bu nedenle partneri onun karşısına hiçbir zaman bakımsız, salaş ve solgun bir yüz ile çıkmamalı, bakımlı olmaya özen göstermelidir. Bu ayrıntıya önem vermez ise evliliklerinde ciddi sorunlar ortaya çıkabilir. Kendisi, böyle bir kadınla hayatını sürdürmek istemeyecektir. Bu nedenle eşi bu özeni hayatı boyunca koruyup muhafaza ederek partnerinin beğenisini kazanmaya çalışmalıdır.

Birbirlerine saygı duymalıdırlar

Balık erkeğinin hayalperest bir dünyası vardır. O hayalleri olmadan, hayal kurmadan yaşayamaz. Bu dünyada ona destek olacak ve asla küçümsemeyecek bir eşi olsun ister. Onun hayallerine karşı saygılı olan bir kişiyle hayatını birleştirir. Evlilik sürecinde aslan kadını, partnerinin hayal dünyasını küçümseyecek davranışlar sergilememeli ve onun her zaman destekçisi olduğunu belirtmelidir.

Evlilik sürecinde savurgan olmak sorun yaratır

Balık erkeği, sevdiği herkesi mutlu etmek için uğraşır ve bunun için elindeki her şeyini feda etmeye hazırdır. Bu nedenle de çok cömert bir insandır diyebiliriz; fakat bu durum bazen onu maddi açıdan savurgan bir hale getirmektedir. Arkadaşları yada aile üyeleri ile gittiği yerlerde asla cimrilik yapmaz. Ne kadar parası varsa koyar ortaya. Aslan kadını ile yapacağı evlilikte bu durum zaman zaman ilişkilerinde sorun haline gelecektir. Bu nedenle evlendiklerinde harcamalarını daha dikkatli yapmalıdır.

Birbirlerine hoşgörülü yaklaşmalılar

Balık erkeğinin kararsız bir yapısı vardır. Partneri kadar net kararlar veremez. Her konuda kararsızlığa düşer ve bu da onu derin düşünceler içerisine sokmaya yeterlidir. Evlilik yaşantılarında partneri bu durumdan oldukça rahatsız olabilir; çünkü aslan kadınları genellikle net erkeklerle birlikte olmayı tercih ederler. Böyle durumlarda partnerine yardımcı olarak onu tamamlamayı başarabilmelidir. Bu şekilde hoşgörülü davranması partnerinin çok hoşuna gidecektir.

Karşılıklı anlayış ile sorunlarını çözmeliler

Bu evlilikte inatçı olan taraf aslan kadınıdır. Her konuda eşi ile tartışma yaşamaya ve istediği şeyi elde etmek için inat etmeye müsait bir kişiliği vardır. Balık erkeği, genel olarak uyumlu olsa da bazen partnerinin bu davranışları hoşuna gitmeyebilir. Özellikle evlilik sürecinde çok büyük sorunlar teşkil edecek olan bu durum karşılıklı anlayış çerçevesinde çözülmelidir. Bencillikten hiç hoşlanmaz; çünkü o zaten çok anlayışlıdır. Eşinin tüm isteklerine, kararlarına ve duygusal hallerine karşı her zaman anlayışlı yaklaşır.

Karşısında da kendisi gibi ince ruhlu, onun da düşüncelerini önemseyen bir partner görmek ister. Bu nedenle aslan kadını, inatçılığını ve bencilliğini bırakmalı evlilik sürecinde ortak kararlar alınmalıdır. Eşinin ona karşı anlayışını fark etmeli ve aynı şekilde ona yaklaşmalıdır. Aksi taktirde eşi bu duruma fazla tahammül edemeyecek ve bu durum evliliklerinde ciddi problemler yaşanmasına yol açacaktır.

Beklentileri farklıdır

Evlilikte en çok ilgi bekleyen taraf aslan kadınıdır. Partneri tarafından sürekli takdir edilmek, beğeni sözleri duymak ve alkışlanmak ister. Balık erkeği, partnerinin bu isteklerini karşılayabilecek bir kişiliğe sahiptir. Romantikliği ile karşısındakine sürekli övgüler, beğeniler yağdırır. Bu durum eşi için çok büyük bir artıdır. Ayrıca partnerinin yaşadığı duygusal geçişleri ve ruhsal değişimini anlayışla karşılar. Bu da aralarındaki ilişkiyi daha da güçlendiren bir etkendir.


Daha Fazlasını Keşfet:

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.