Aslan Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu

Aslan Burcu Kadını ile Balık Burcu Erkeği Uyumu
6 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 5.439 kez okundu.

 Aslan burcu kadını ile balık burcu erkeği uyumu  nedir?  Su elementine dahil olan balık burcu ile ateş elementine dahil olan aslan burcu birlikteliği oldukça uyumlu bir ilişkidir. Sevdiği kişiyi yönetmek konusunda takıntılı ve usta olan aslan burcu, balık gibi hassas ve duygusal bir burcu kolaylıkla etkisi altına alabilir. Balık erkeği, sevmeye ve sevilmeye büyük önem verir. Aslan kadını, sert ve umursamaz yapısının altında yumuşacık bir kalbe sahiptir. Ancak uyumlu ve hassas burç insanları onun bu duygusal yapısını ortaya çıkarabilir. Bu burçlardan biri de balık burcudur. Romantik sözler ve romantik anlar bu çiftin vazgeçilmez ilişki uyumları olacaktır.

Parmakla gösterilecek kadar uyumlu bir çift olan ikili ilişkisinde kaçan kovalanır mantığını da aramak gerekir. Aslan kadını bu romantik ilişkiden yapısı gereği kaçarken, balık burcu erkeği onu zevkle kovalamaktan hoşlanır. Zamanla bu ilişki uzun süreli ve harika bir ilişkiye dönüşebilir. Hatta duygusal açıdan birbirlerini çok iyi tamamlayan bu çift için evlilik, hiç ayrılmamaları için gerekli bir şey bile olabilir. İlişkilerini gerçek ve sağlam bir ilişki haline getirmek yine her iki tarafın da isteğine bağlıdır.

Fazlasıyla hassas ve kırılgan olan balık erkeği, kırıcı ve gururlu olan aslan burcu kadını tarafından kolaylıkla incitilebilir. Bu yüzden aslan kadını davranışlarına ve sözlerine dikkat etmelidir. Her iki burç da sadıktır. Aileye ve ev yaşantısına büyük önem verirler. Benzer özellikleri kadar farklılıkları da birleştirici olabilir. Aslan kadınının enerjik ve sosyal yapısı, balık erkeğinin hassas ve sessiz yapısına renk katabilir. Aslan kadını da balık erkeğinin romantik ve hayalperest dünyasında kendini bulabilir.

Şuana kadar aslan kadını balık erkeği burç uyumu hakkında biraz bilgi verdik şimdi ise aslan kadını balık erkeği uyumu hakkında konumuza devam edelim.

Balık erkeği zor durumlarla mücadele edebilir. Bu da güçlü karakterli erkeklerden hoşlanan aslan kadınını fazlasıyla etkileyecektir. Hoşgörülü, saf hayalci ve duygusalıdır, aslan kadınının sağlam karakteri, iyi niyeti ve sosyal yapısından çok etkilenecektir. Balık erkeği, insanlarla sosyal bir ortamda iç içe olmaktansa, aslan kadını ile şömine karşısında yalnız ve romantik bir gece geçirmeyi yeğler.

Cinsel hayatlarında aslan burcu aktif ve baskın olmak isteyecektir. Fakat fazlasıyla romantik olan balık erkeği cinsel hayatlarına da renk katacaktır. Her ikisi de farklı ve romantik fantezilere açık burçlardır. Birbirlerini son derece iyi tatmin edebilir ve mutlu edebilirler.

Aslan Kadını Balık Erkeği Uyumu

İkili çok uyumsuz gibi görünse de aslında aslan kadını balık erkeğini harekete geçirebilecek potansiyeldedir. Çünkü balık erkeği, aslan kadınının kollarındayken gerçek bir erkek olabilir. Balık erkeği eğer aslan kadını ile birlikte olmayı göze almışsa harekete geçmeyi de kabul etmiş demektir. Çünkü aslan kadını balık erkeğinden hayata dönmesini ve yeteneklerini ortaya koymasını isteyecektir. Balık erkeği sakindir ve sevgisini içine kapanık biçimde yaşar. Ancak rüyalara dalabilmek için özgürlüğe ihtiyacı duyar. Bu özgürlüğü aslan kadınının teşviki ile bulabilir. Balık erkeği, aslan kadınına uyum sağlayabilir, kendini dışa daha fazla açabilirse uyumun yakalanması daha kolay olacaktır.

Aslan Burcu Kadını ile Balık Erkeği Burç Uyumu

aslan ile balık uyumu
Aslan kadını cinsellik konusunda özgür ve sınırsız düşünmeyi sever. Balık erkeğinin masumane romantizmi onu pek mutlu etmeyecektir ancak cinsel performans açısından aslan kadını için son derece şaşırtıcı bir etki sağlayacaktır. Çünkü balık burcu erkeği de aslan kadının hiç bilmediği derin yapısını ve gizli dünyasını bu özel ana saklar. Aslan kadını son derece tutkuludur ve partnerlerine kolay kolay nefes aldırmaz. Sevilmek ister ve bu sevginin kendisine de gösterilmesini bekler. Partnerinin kendisine kur yapmasından da çok hoşlanır. Balık erkeği de alçak gönüllü yapısı ile aslan kadınının hissetmek istediği yüceltmeyi kendisine verebilecektir. Aslan kadınına ihanet etmek, balık erkeği için büyük aptallık olacaktır. Çünkü aslan kadını balık erkeği için bulunmaz nimettir ve araya ihanet girmesi halinde aslan kadını bu hatayı affetmez.

Bu konumuzda aslan burcu kadını ile balık burcu erkeği uyumu hakkında bilgiler verdik. Eğer sizinde aslan kadını balık erkeği uyumu hakkında bir yorumunuz varsa konu altında yer alan yorum bölümünden düşüncelerinizi bizimle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git