Kahve Falında Zıplayan Balık Görmek

Kahve Falında Zıplayan Balık Görmek
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.749 kez okundu.

Kahve falında zıplayan balık görmek güzel yorumlanmaktadır çünkü balık kısmeti su ise temizliği işaret etmektedir. Fal fincanında beliren balık veya balıklar kısmetli dönemlerin altını çizmektedir. Ayrıca hayatınızda birçok yönde güzel şeylerin olacağına işarettir. Öğrenci iseniz okulda ki sınavlarda ki başarılarınızın artacağı, iş arayanların ise çok iyi bir işe gireceği ve iş hayatında yükseleceği, borçlunun borcundan yakın zaman kurtulacağı elline bir yerden para geçeği, evlenmek isteyenlerin yakın da evleneceği yönünde güzel gelişmelere gebedir.

Kahve Falında Zıplayan Balık Görmek Ne Anlama Gelir?falda zıplayan balık görmek

Falda zıplayan balık görmek kısmettir, mal mülk, kariyer, gelecekte iyi yerlere geleceğine işaret eder. Balığın başka bir anlamı zıplayan balığı çocuk ile yorumlanmakta çocuk bekleyenlerin aile içindeki huzuru, mutluluğu gelecek çocukla artacağıdır. Başka bir anlamı planlamadığınız bir yolcuğa çıkacağınıza işaret eder. Yolculuk sizin açınızdan önemli olumlu gelişmelere sebep olacaktır.

Kahve falında zıplayan balık görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda zıplayan balık görmenin anlamı ve zıplayan balık kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git