Kahve Falında Pisi Balığı Görmek

Kahve Falında Pisi Balığı Görmek
29 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 782 kez okundu.

Kahve falında balık pisliği görmek, genel anlamda değişim ve fırsatlarla ilgili anlamlar içermektedir. Fal fincanında görülen deniz hayvanları genel anlamda karşılaşılacak olan kısmet, sevindirici gelişmeler, beklenen müjdeli haberin gelmesi ve buna benzer anlamlara gelmektedir.

Kahve Falında Pisi Balığı Görmek Ne Anlama Gelir?falda pisi balığı görmek

Falda balık pisliği görmek, eğer kahve fincanının içerisindeyse karşılaşılacak olan güzel bir fırsat, yapılacak iyi bir görüşme, alınan güzel bir teklif sonrası fark edilen riskli bir durum barındırdığının habercisidir. Fal sahibi kısa süre içerisinde olumlu olarak gördüğü gelişmeleri iyice irdeleyerek gözden geçirmeli, sadece güzel gelişmelerin getirdiği mutluluğa odaklanmayıp karşılaşabileceği olası tehlikeleri de düşünüp tedbir almalıdır. Eğer balık pisliği fincanın kenarındaysa kısa zamanda beklenilmeyen bir fırsatın size sunulacağının habercidir. Bu özellikle iş teklifi ya da iş terfisi anlamına gelmektedir. Balık pisliği kahve fincanının tabağında ise aile büyüklerinden, akrabalardan ya da yakın arkadaşlarınız tarafından size yapılacak olan hayatınızı köklü olarak değiştirecek itiraflar ya da farkında olmadan söylenen sırlar anlamına gelmektedir.

Kahve falında pisi balığı görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda pisi balığı görmenin anlamı ve pisi balığı kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git