Rüyada Oğlunun Düştüğünü Görmek

19.08.2017
Rüyada Oğlunun Düştüğünü Görmek

Yeni başlangıçlar yapacağınızın göstergesidir. Hayatınız ile ilgili çok önemli kararlar almanız gereken bir döneme gireceksiniz. Bu dönemde alacağınız her karar sizin kaderinizi şekillendirecek. Bu yüzden çok dikkatli davranmalı ve karar alırken dikkat etmelisiniz. Bu rüya, aynı zamanda hayatınızın düzene gireceğini ve düzenli bir hayata geçiş yapacağınızı da gösterir. Tüm varlığınızı emanet edeceğiniz bir insan bulduğunuza karar verdiğiniz zaman bir yıldırım nikâhı kıymaya karar verebilirsiniz. Bu dönemde maddi ve manevi anlamda rahatlayacağınız ve tüm sıkıntılarınızdan yavaş yavaş kurtulmaya başlayacağınız bir döneme gireceksiniz demektir. Çevrenizde sizi seven ve size çok değer veren kişiler var ve bu kişilerin sürekli gözü sizin üzerinizde ve sizin iyiliğiniz için sürekli dua ediyorlar. Hayatınızda düzene sokmak istediğiniz şeylerin başında ise, iş hayatınız geliyor. Yakın bir zaman içinde kendinize yeni bir iş yeri açabilir ya da yeni bir iş kurabilirsiniz.

Rüyada Oğlunun Camdan Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatta beklemediği bir anda alacağı haber ile sevineceğine işaret eder. Gerçek hayatta aynı zamanda yükselmek anlamına da gelir. Bu nedenle gerçek hayatta bu tür rüyalar olumlu olarak yorumlanır. Rüya sahibinin şanslı birisi olduğuna ve çevresi tarafından çok sevilerek desteklendiğine işaret eder. Aynı zamanda gerçekleşmesi beklenen bir olayın ani ve hızlı bir şekilde çabucak gerçekleşmesini ve bekleyenleri de şaşırtmasını temsil eder. İyilik dolu günlere, hayırlı bir habere, oğlunuza borcu olan birinin borcunu ödeyeceğine, büyük miktarda gelecek olan paraya, ev ya da iş sahibi olmak istiyorsanız çok yakın bir zamanda birikim yaparak hayallerinizi gerçekleştireceğinize, sizi üzen bir olayın oğlunuza da yansıdığına, bir pişmanlıktan dolayı içinde bulunulan huzursuzluğun geçeceğine, yanınızda olmasını istediğiniz sevdiğiniz insanın sizi bırakıp gideceğine ama çok kısa süre sonra geri döneceğini gösterir.

Rüyada Oğlunun Merdivenden Düştüğünü Görmek

Yakın zamanda feraha çıkmak olarak yorumlanmaktadır. Yani rüyayı gören kişi eğer ki bu aralar zor zamanlar geçiyor ise ve bu zor zamanlar özellikle maddi imkanlardan dolayı oluşuyor ise, yakın zaman içerisinde rüya sahibinin bereketli ve yüksek kazançlı işler gerçekleştireceğine ve bu sayede ferah bir döneme girip sıkıntılardan kurtulacağını ifade etmektedir. Hatta rüya sahibinin maddi açıdan dolayı rahatlaması büyük bir varlığa kavuşmasını sağlayacaktır. Böylece bu kişi çevresi tarafından imrenilerek bakılan bir birey haline gelecektir. Oğlunuzun size anlatmak istediği bazı konular olabilir. Onu anlattığı şeylere karşı çıkmadan önce sonuna kadar dinlemeye özen göstermelisiniz. Sevdiği bir insanla oğlunuz yakın zamanda sizi tanıştırmak isteyebilir.

Rüyada Oğlunun Çatıdan Düştüğünü Görmek

Genel olarak parasal açıdan büyük miktarlar kazanmaya işaret etmektedir. Bu rüya rüyayı gören kişinin büyük bir ticarete adım atacağını ve bu ticaret sonucunda çok büyük paralar kazanacağını gösterir. Aynı zamanda rüya sahibi ortak bir iş yapacak ise, maddi anlamda çok zengin olan bir kişi ile ortak olacağını ve o kişi sayesinde birçok şeyi başarıp zirveye ulaşacağını ifade etmektedir. Eğer ki rüya sahibi bu aralar maddi açıdan zor zamanlar geçiriyor ve bu kişinin etrafında zengin olan bir takım kişiler (arkadaşlar) yer alıyor ise, rüya sahibi bu zor günlerini bu arkadaşlarının yardımı ile atlatacak demektir. Özellikle rüya sahibi son zamanlarda değilde uzun zamandır bayağı zor sıkıntılar geçirmiş ise bu kişilerin desteği ile bu günleri geride bırakacaktır. Yani bütün bu yorumlara kısaca göz attığımız zaman bu rüya ferah ve maddi açıdan bol paralı bir dönemin sizlere yaklaşmış olduğunu ifade etmektedir. Artık sıkıntılar son bulacak ve yapmak istediğiniz her şeyi rahatça yapabileceğiniz yeni bir dönem sizler için başlayacaktır. Aynı zamanda yüksek kariyerler ve iş fırsatları açısından başarıya ulaşacaksınız.

Rüyada Oğlunun Irmağa Düştüğünü Görmek

Oğlunuzun bolluk ve bereket dolu bir döneme gireceğini ve bu dönemde işlerinin açılarak maddi ve manevi anlamla rahatlayacağı bir döneme gireceğini gösterir. Oğlunuzun geleceğinin çok parlak olduğuna ve huzurlu bir hayatının olacağına delalet eder. Fakat bu rüya oğlunuzun bir süre sıkıntılı bir dönemden geçeceğini gösterir. Bu süreçte karşısına kendisini kandırmak isteyen yalancı insanlar, işine taş koymak isteyen rakipler ve kıskanç arkadaşları çıkabilir. Tüm bunlara dikkat etmeli ve bu süreçte savurganlık yapmayarak para kontrolü sağlamalıdır. Bazı yorumcular ise ayağa kalkmak olduğunu, gücünüzün günden güne artarak yeni bir iş kuracağınızı, maddi anlamda büyük işler peşinde olacağınızı, kariyerde zirve yapıp şanınızı bütün çevrenize duyuracağınızı söyler.

Rüyada Oğlunun Kuyuya Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin gerçek hayatta girişeceği işlerin düzensizliği nedeni ile başarısızlık ile sonuçlanacağına, çevresindekileri üzeceğine ve destek göremeyeceğine işaret eder. Rüya sahibi bilinç altında yatan iç sesini dışarıya duyuramadığının da bir kanıtıdır. Rüya sahibinin gerçek hayattaki pişmanlıklarını ortaya çıkaran bu tür rüyalar, bireyin cesaretsiz oluşunu, bir işe girişmeden önce başkalarına da danışması gerektiğini üzerinde sorumluluk olarak hissettiğini temsil eder. Aslında bu tür rüyalar rüya aleminde gizemini her şekilde korur. Gerçek hayat için değerlendirilmesi pek mümkün değildir. Yine de görülmüş olan bu rüya herkese anlatılmamalıdır. Herkese anlatılan bu tür rüyalar özelliğini kaybeder. Gerçek hayatta gerçekleşecek korkusu ile bireylerin psikolojisi alt üst olarak daha kötüye gidebilir. Rüyaların üzerinde çok fazla durulmaması gerektiğini rüya tabircileri de vurgular. Bazı rüya tabircilerine göre, uzaktan gelecek olan misafire, hiç beklenmedik iyi veya kötü bir haber alınması ile aile bağlarının sarsılacağına, bireyin bu dönem boyunca aile bağlarını düzeltmek için çok çabalayacağına işaret eder.

Rüyada Oğlunun Balkondan Düştüğünü Görmek

İçinde bulunduğunuz huzursuz durumdan kurtulacağınıza, oğlunuzun günahlarının bağışlandığına, ailecek yeni bir döneme gireceğinize ve çok mutlu günler göreceğinize, eskiden beri oğlunuza karşı kin besleyen bir kadının oğlunuzun peşini bırakacağına, kötü bir kadının oğlunuza doğru yaklaştığına, tehlikeli bir iş ortamında çalışmaya, toz konduramadığınız bir dostunuzdan gelecek kötülüğe, size karşı kalbi taş kesmiş bir arkadaşınızla aranızdaki buzların eriyeceğine, yeni bir eşyaya, ettiğiniz duaların kabul olduğuna, çok yakın bir zamanda ummadığınız bir yerden gelecek hayırlı bir iş teklifine, çaresiz kaldığınız zamanda yardım eli uzatacak bir dosta yorumlanır. Bazı rüya alimleri ise evinizde var olan tatsızlığın biteceğini, hayatınızda bazı olumlu değişimler olacağını, oğlunuz ile aranızda yaşanan kötü günlerin geçmişte kalacağını, oğlunuzun geleceğinde yeni bir kapının açıldığını ve bu kapının iyilik ve sağlık dolu günlere açıldığını belirtirler.

Rüyada Oğlunun Denize Düştüğünü Görmek

Oğlunuzun ciddi bir sıkıntısı olduğunu ve bu sıkıntısından artık kurtulmak istediğini gösterir. Oğlunuzun size söyleyemediği ya da tek başına halletmek istediği bir derdi olabilir. Bu derdi onu çok bunalttığı için iyice agresifleşmiş olabilir. Bu süreçte yapmanız gereken tek şey oğlunuzun yanında olduğunu ona hissettirmek ve derdini sizinle paylaşmasını sağlamaktır. Oğlunuz, bir hata yapmış olabilir ve bu hatanın sonucundan doğan bedeli tek başına ödemesi gerektiğini düşüyordur. Bu nedenle onu sıkmadan ve incitmeden olayın gerçekte ne olduğunu anlamalı ve çözmesi için ona yardım etmelisiniz. Kişi, oğlu ile ilgili çok güzel bir haber duyabilir. Aynı zamanda bolluk ve bereket demektir. Çok paraya sahip olmak ya da maddi anlamda bir anda çok yükseleceğiniz bir girişimde bulunmak anlamına gelir.

Rüyada Oğlunun Pencereden Düştüğünü Görmek

Rüya sahibinin en dipten yukarıya doğru bir yardım vasıtası ile yükseleceği, o vasıtaya karşı hep vefalı davranacağını ve mutlu olacağını, rahatlayacağını ifade eder. Bireyin gerçek hayatında ufak bir sağlık sorunu yaşayacağına işaret eder. Bu süreçte birey, kendini olası durumlara karşı koruma altına almalıdır. Oğlunuz ile ilgili duyacağınız çok güzel bir habere delalet eder. Bu haber, sizi heyecanlandırabilir ve sizi çok mutlu edebilir. Bu rüya, aynı zamanda oğlunuzun tehlike altında olduğunun da göstergesi olabilir. Oğlunuz çevresindeki insanlarla diyaloglarında daha dikkatli davranmalı ve hiçbir sırrını başkaları ile paylaşmamaya özen göstermelidir. Oğlunuzun planladığı şeyler, bu süreçte sıra sıra gerçekleşebilir ve bu nedenle oğlunuz daha mutlu olacağı bir sürece girebilir. Oğlunuzun zaaflarından faydalanarak çıkar elde etmeye çalışan bazı insanlar olabilir. Bu insanlar oğlunuza zarar vermek için fırsat kolluyor olabilir. Bu nedenle hem sizin hem de oğlunuzun çok dikkat etmesi gerekir. Bu rüya oğlunuza nazar değdiğinin de göstergesidir. Bu nedenle onun için bir nazar duası okumanız onu önemli ölçüde rahatlatacak ve kem gözlerden koruyacaktır.

Rüyada Oğlunun Damdan Düştüğünü Görmek

Oğlunuzun bir anda hayatı ile hiç beklemediğiniz bir karar alacağını gösterir. Bu karar büyük bir ihtimalle riski bir karar olacaktır. Ani bir iş değişikliği ya da şehir değişikliği gibi bir şey yaşaması muhtemeldir. Onu buna itecek kendince sebepleri vardır ve içinde oluşan birikimlerin sonucunda bu kararı vermiştir. Onu anlamalı ve yanında durarak ona destek olmalısınız. Bu süreçte ona karşı çıkmanız, onun kararını değiştirmez sadece kendisini daha yalnız ve güvensiz hissetmesine neden olur. Bu nedenle sizin üzerinizde büyük bir yük oluşturur. Oğlunuzun size uzun zamandır söylemediği ya da belli etmediği bazı sorunları olabilir. Bunlardan kurtulmak için uzaklaşmaya ve her şeyi bırakıp gidip başka bir yerde yepyeni bir sayfa açmaya ihtiyaç duyabilir. Onun bu kararına saygı duymanız ve yanında olduğunuzu hissettirmeniz onu mutlu edecektir.

Rüyada Oğlunun Uçuruma Düştüğünü Görmek

Oğlunuz sizin istemediğiniz bir kız ile arkadaşlığını sürdürmüş ve onunla olan arkadaşlığını başka bir boyuta taşımaya karar vermiş olabilir. Ama sizin istemediğinizi bildiği için bunu size nasıl açıklayacağını bir türlü bulamıyor olabilir. Oğlunuzun  kendini bir riske sokacağına delalet eder. Bu risk, geleceği için almış olduğu bir risk olabilir. Yaptığı planlar eğer istediği gibi şekillenir ise ileride bunu neden yaptığını sizin de daha iyi anlayacağınızı çok iyi bilir. Ama bu süreçte ihtiyacı olan tek şey ona karşı çıkmamanız olacaktır. Oğlunuzun kendi fikirleri ve kendi düşünceleri ile vereceği kararlar ile attığı adımlarla dolu bir döneme girebilirsiniz. Bu süreçte onun kafası karışık olabilir ve çevresindeki insanlara düşündüklerini nasıl aktaracağını düşünüyor olabilir. Bunu çözmesi için siz de ona yardımcı olabilirsiniz.

Rüyada Oğlunun Yüksekten Düşmesi

Hayatınızda hızlı bir değişim yaşanabileceğinin göstergesidir. Bu rüya, genellikle bir olayda birden bire bir karar aldığınızın da göstergesidir. Kimi zaman bu karar sizi olumsuz yönde etkileyebilir ve ani aldığınız bu karardan pişman olabilirsiniz. Kişi, oğlunun geleceği ile ilgili kaygılar duyuyor demektir. Bu kaygılarının ise boşuna olduğunu kısa zamanda görecek ve rahatlayacaktır. Hayatınıza aldığınız ve çok güvendiğiniz kişilerin size yaptıkları bir yanlış sizi düşündürebilir. Uzun süre uğraştığı, streslendiği bir durum veya işte başarılı olarak mertebe atlayacağına, yükseğe çıkacağına ve çevresindeki kişilerin onu takdir edeceğine işarettir. Oğlu ve anne ya da babanın arasındaki sevgi ve saygı bağının çok güçlü olacağına, oğlunuzu her türlü durumda destekleyerek ona güven vereceğinize işaret eder.

Rüyada Oğlunun Çukura Düştüğünü Görmek

Bastırdığınız korkularınızın yeniden gün yüzüne çıkacağının da göstergesidir. Bu nedenle bir süre zor zamanlar geçirebilirsiniz. Size yakın olan insanları seçerken iyice düşünmeniz gerekir. Bu insanların ne kadar güvenilir olup olmadığını bir daha düşünmelisiniz. Çevrenizde yüzünüze gülüp arkanızdan dedikodunuzu yapan birçok insan olabilir. Bu insanlara sırrınızı vermemeli ve onlardan olabildiğince uzak durmaya özen göstermelisiniz. Çok sevdiğiniz bir yakınınıza bir şey olduğunun haberini alabilirsiniz. Bu haber sizi derinden etkileyebilir. Bu nedenle öncelikle soğukkanlılığınızı korumanız gerekir. Yeni bir iş için adım atmaya hazırlanıyorsanız adımlarınızı daha dikkatli atmaya özen göstermelisiniz. Yolunuza taş koymak isteyen insanlar her zaman olabilir. Bu insanların niyetini bilmeden onlarla sırrınızı paylaşmamaya özen göstermelisiniz. Çevrenizdeki iyi niyetli insanlarla menfaat için yanınızda duran insanları birbirinden ayırmaya özen göstermelisiniz. Sevgiliniz ile bu dönemde ciddi tartışmalar yaşayabilir ve sarsılabilirsiniz. Fakat sevginizin gücü hepsini atlatmanıza yardımcı olacak.

Rüyada Oğlunun Suya Düştüğünü Görmek

Bireyi gerçek hayatta bekleyen güzel işlerin olduğu, gelecekte planladığı hedeflerine başarı ile ulaşacağı ve başkalarının da kendisini tebrik edeceği anlamını taşır. Gerçek hayatta uzun ömre, başarılı işlere imza atacağına ve çevresi tarafından destekleneceğine, mertebe atlayarak güzel bir hayat geçireceğine işaret eder. Gerçekte darlıktan kurtulma, ferahlama gibi anlamları da taşır.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.