Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada Derede Yüzmek
10 Nisan 2018 tarihinde eklendi, 329 kez okundu.

Rüyada dere görmek, olumlu ve hayırlara vesile eden rüyalardandır.

Rüyada Temiz Derede Yüzmek

Rüyayı gören kişinin, hayatında çok güzel olayların olacağına, nasibinin, kısmetinin bol olacağına, şansının açılacağına delalet eder. Aynı zamanda, bu rüya, zenginlik manasına da gelir. Mutluluk verecek gelişmeler olarak yorumlanır. Bir diğer yoruma göre kişinin, bekar ise mutlu bir beraberliği olacağına işaret eder. Dileklerin kabulü, isteklerin gerçekleşmesi de bu rüyanın tabirleri arasındadır.

Rüyada Bulanık Derede Yüzmek

Bu rüya, kişinin iç dünyasının karışıklığına, sıkıntı ve üzüntülerine rivayet edildiği gibi bir takım tatsızlıklara yorulur. Aile, iş ya da özel hayatta yaşanabilecek sürtüşmeler, tartışmalar neticesinde ilişkilerde olacak krizlere, küslüklere işaret eder. Bir diğer yoruma göre ise kişinin isteyerek ya da istemeyerek yapabileceği bir hata neticesinde üzüleceği, huzursuz olacağı manası taşımaktadır.

Rüyada Çamurlu Derede Yüzmek

Bu rüya, bilinenin aksine olumlu yorumlanan rüyalar arasındadır. Kişinin kazancında, gelirinde olacak olumlu değişimler anlamına gelmektedir. Yapılan bir yatırımın güzel bir kar getireceği ya da ticarette iyi bir noktaya gelineceğine tabir edilir. Aynı zamanda, rüyayı gören kişinin kendini çok iyi hissedeceği ve mutlu, huzurlu olacağı güzel bir döneme delalet eder.

Rüyada Kirli Derede Yüzmek

Kişinin yakın çevresinde iki yüzlü, kıskanç, dedikoducu insanlar olduğuna, bu insanların kötü niyetler içinde bulunduklarına delalet eder. Bazı yorumcular ise kişinin aldatıcı, dolandırıcı insanlara karşı dikkatli olması gerektiğine dikkat çeker. Bu rüya aile, iş ya da sosyal çevrede çeşitli nedenlerle yaşanabilecek bir takım belirsiz, karmaşık ve can sıkıcı olaylar olarak yorumlanır.

Rüyada Akan Derede Yüzmek

Kişinin uzun süredir yaşadığı sıkıntı ve bunalımlardan kurtulacağı, deyim yerindeyse yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalet eder. Eğer hasta ise şifa bulur, dertli ise bu derdinden kurtulur, borçlu ise yakın bir zamanda tüm borçlarını öder. Kişi, ummadığı bir şekilde feraha çıkacak, esenlik bulacak manasına gelir. Duygusal ilişkilerde bir sorun varsa bu sorununda tamamen ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Balıklı Derede Yüzmek

Bu rüya, genel olarak, kişinin nasibi ve kısmeti ile ilişkilendirilir. Gelirin artacağı, nasip ve kısmetlerin çoğalacağı ve geçim sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağı anlamına gelir. Hane içinde yaşanacak bolluk ve bereket demektir. Eğer iş hayatı ile ilgili bir hedef, beklenti ya da yatırım varsa olumlu ve güzel sonuçlar alınacağına delalet eder.

Rüyada Kurbağalı Derede Yüzmek

Kişinin sabır gösterdiği bir konuda yüzünün güleceğine, sabrının mükafatını alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, kişinin bir süredir planladığı bir işi eyleme geçireceğine ve bu durumdan güzel sonuçlar alacağına yorulur. Zafer anlamı da taşımaktadır. Kişi hayatının hangi alanında yükselmek istiyor ise o konuda büyük bir zafer kazanacağı, itibarının artacağı manası da taşımaktadır.

Rüyada Berrak Derede Yüzmek

Rüya sahibinin içinde bulunduğu bütün sıkıntı ve kederlerinden arınacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalet eder. Hayatında var olan çözümsüz ya da karmaşık her meselenin netlik kazanıp olumlu sonuçlar vereceği manası taşımaktadır. Kişi eğer bekar ise mutluluğu yakalayacağı bir kimse ile karşılaşmasına, temiz bir sevgi yaşamasına, evli ise evliliğindeki sorunların çözüleceğine yorulur.

Rüyada Yeşil Derede Yüzmek

Kişinin canının sıkılmasına neden olan çıkmazda olan meseleler için yeni çözümler bulacağına, bu sayede rahat bir nefes alacağına, rahatlayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı gören kişinin gerçekleşmesini çok istediği dileklerine de işaret eder. Dua edilen bir konuda iç ferahlatan, umut verici bir takım gelişmeler olabileceğine de tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git