Rüyada Derede Yüzmek

10.04.2018
Rüyada Derede Yüzmek

Rüyada derede yüzmek, yolculuk olarak yorumlanır. Şu sıralar şehir içine veya şehir dışına bir yolculuğunuz söz konusu olabilir. Bu yolculuğunuzda hava ya da deniz yolunu kullanacak olabilirsiniz. Bekar ise evlenip yaşadığı yerden başka bir yere yerleşeceği anlamına gelir. Öğrencinin görmesi, bir okul gezisine ya da tahsili için bir başka şehre gideceğine yorumlanır. Aldığını gören kimsenin aklından uzaklarda yaşama isteği geçiyordur. Bu aralar akraba ziyaretine gidebilir ya da uzun zamandır görmediğiniz bir yakınınız sizin yanınıza gelebilir. Zorlanmadan kolay yoldan para kazanılacağını göstermektedir. Bu kazanç size kalan bir miras ya da bir şans oyunundan olabilir. Bu para yüklü bir miktar olacak ve sizi borçlarınızdan kurtaracaktır.

Rüya sahibinin son derece düzenli ve tertipli bir insan olduğunu işaret eder. Bu insanın işi gücü her zaman rast gider ve hiçbir zaman bozulmaz. Rüya sahibi eğer ticaretle uğraşıyorsa, bu kişinin başarısı katlanacak ve kazancı bollaşacaktır. İşini titizlikle yapan bu kişi, sorumluluk sahibi, bilinçli ve hayırlı kazanca sahip olacak bir insandır. Bu kişi aynı zamanda pek çok bakımdan bilgili, deneyimli ve işinin ehli bir insandır. Renkli ise kişinin iş hayatında yenilikler olacak demektir ve bu yenilikler kazanca bereket katacak hayırlı olaylardır. Birden fazla ise kazancın bollaşacağına ve işlerin büyüyeceğine işaret eder.

Rüyada Temiz Derede Yüzmek

Rüyayı gören kişinin, hayatında çok güzel olayların olacağına, nasibinin, kısmetinin bol olacağına, şansının açılacağına delalet eder. Aynı zamanda, bu rüya, zenginlik manasına da gelir. Mutluluk verecek gelişmeler olarak yorumlanır. Bir diğer yoruma göre kişinin, bekar ise mutlu bir beraberliği olacağına işaret eder. Dileklerin kabulü, isteklerin gerçekleşmesi de bu rüyanın tabirleri arasındadır.

Eğitim olarak yorumlanır. Üniversite okumamış biriyseniz bu dönemde üniversite okumak isteyebilirsiniz. Memurluk sınavı için dershaneye yazılabilirsiniz. Eğer sanatsal faaliyetler hoşlanıyorsanız sanatsal kurslara yazılabilirsiniz. Bazı seminerlere katılabilirsiniz, kendinizi geliştirebilirsiniz. Kendinizi geliştirebileceğin harika bir dönemdesiniz. Gelişim sizi bekliyor. Bazı seminerler hem iş için hem de kendi gelişiminiz için mükemmel olabilir. Bu dönemdeki eğitimleri takip etmelisiniz ve bu gelişim fırsatını kaçırmamalısınız.

Bir iş birliğine işaret eder. Bu bir anlaşma ya da bir ortaklık olabilir. Bu durum hayatınızda yeni bir sayfa açacak ve iş hayatındaki yerinizi bambaşka yerlere taşıyacaktır. Başarılarınız sizi iş hayatında yükseklere taşıyacak ve şöhretinizin pek çok insan tarafından duyulmasına sebep olacaktır. İşlerinizin bu kadar ilerlemesi sizin daha kazançlı ve güzel bir geleceğe yürümek demektir. Pozitif enerjin, güler yüzün ve temiz kalbin ile etrafındakilere neşe saçıyorsun. O kadar çok sevenin var ki etrafında, tüm gözler hayran hayran sana bakıyor gibi… Arkadaşlarınla gireceğiniz bir ortamda biriyle aranızda bir etkileşim olabilir. Şu sıralar bakımını ve sağlığını ihmal ediyor gibi bir halin var. Bu rahatlıktan bir an önce kurtulmalısın.

Rüyada Bulanık Derede Yüzmek

Güzel bir geleceğe delalettir. Genellikle güzel şeyler yaşanacağına, kısa bir zaman içinde çok güzel bir haber alınacağına işarettir. Kötü günleri arkada bırakmak demektir. Hayatınızın yeni ve güzel olaylara gebe olduğunu size gösterir. Ayrıca size karşı güzel hisler besleyen birinin olduğunu ve size açılmak için fırsat kolladığının da habercisidir.

İleriki yaşantınızda bir yıldız gibi parlayacağınızı ve pek çok kişinin arasından imza atacağınız büyük başarılar sayesinde öne çıkacağınız şeklinde yorumlanır. Uzun zamandır isteyip de bir türlü cesaret edip de başlayamadığınız bir iş için kolları sıvama vakti gelmiş demektir. Kısa bir süre içinde işinde yükselebilir, üstlerinden ve büyüklerinden olumlu tepkiler alabilirsiniz. Eğer çalışmıyorsanız iyi bir işe girebilir ya da hayatınızın aşkını bulabilirsiniz. Ayrıca hayallerinizin çok çabuk bir şekilde olacağını gösterir. Bir göreve atanabilir ve sorumluluk sahibi olabilirsiniz. Bir grubun başına gelebilir ve gruba yönetici olarak istediğiniz başarıyı yakalayabilirsiniz.

Mala ve mülke işarettir. Elinize geçecek para olarak yorumlanır. Uzun zamandır beklediğiniz bir ödeme yapılabilir. Size borcu olan biri borcunu ödeyebilir. Beklediğiniz mirasa kavuşabilirsiniz veya parayla ilgili konularla biriyle görüşme yapabilirsiniz. Maddi konular bu aralar gündeminizde olabilir.

Rüyada Çamurlu Derede Yüzmek

Kişi eğer çalışıyorsa makamında yükselir ve hem mal hem de gelir olarak artış yaşayacaksınız demektir. Bu çevresi tarafından itibar kazanmak olarak da yorumlanır. Eğer rüyayı gören kişi iş ortamında ise iş arkadaşları tarafından takdir edilebilir ve örnek gösterilebilir. Aile içi ilişkilerde de sözleriniz çok önemsenebilir ve karar almada bu sözler dikkate alınabilir. Eğer rüyayı gören evli ise eşinden ya da çocuklarından saygı görebilir. Düşünceleri önemsenebilir ve uygulanabilir. Bu aralar düşüncelerini çevrenizdekilerle paylaşmayı unutmayın ve çekinmeyin. Bu dönemde her söylediğiniz saygı görebilir ve onaylanabilir.

Genellikle evlilik olarak yorumlanır. Kişi bekarsa yakın zamanda evlenecektir ya da evlenme kararı alacaktır. Ani bir kararla evlenebilir. Evlilik fikrinden uzak olan biri bile bu dönemde fikir değiştirecek ve evlenmek için adımlar atacaktır. Ayrıca kişi hayatında çok şaşıracağı değişikler yaşayacak demektir. Aynı zamanda iyi bir aileye sahip olacaksınız ve aileniz sayesinde kendinizi çok güçlü hissedeceksiniz demektir.

Ayrıca mal paylaşmak olarak yorumlanır. Miras yoluyla mal paylaşımı olabilir. Ortak bir iş yapıyorsanız gelirler paylaşılabilir. Hisseli paralarınızdan para gelebilir. Bazen de kişi borç verecek demektir. Birine borç verebilir, para yardımında bulunabilirsiniz. Ayrıca kişi, çok özenle yeni bir işe başlayabilir ve insanları mutlu etmek için sürprizler hazırlayabilir.

Rüyada Kirli Derede Yüzmek

Kişinin yakın çevresinde iki yüzlü, kıskanç, dedikoducu insanlar olduğuna, bu insanların kötü niyetler içinde bulunduklarına delalet eder. Bazı yorumcular ise kişinin aldatıcı, dolandırıcı insanlara karşı dikkatli olması gerektiğine dikkat çeker. Bu rüya aile, iş ya da sosyal çevrede çeşitli nedenlerle yaşanabilecek bir takım belirsiz, karmaşık ve can sıkıcı olaylar olarak yorumlanır.

Rüyada Akan Derede Yüzmek

Kişinin uzun süredir yaşadığı sıkıntı ve bunalımlardan kurtulacağı, deyim yerindeyse yeniden doğmuş gibi hissedeceğine delalet eder. Eğer hasta ise şifa bulur, dertli ise bu derdinden kurtulur, borçlu ise yakın bir zamanda tüm borçlarını öder. Kişi, ummadığı bir şekilde feraha çıkacak, esenlik bulacak manasına gelir. Duygusal ilişkilerde bir sorun varsa bu sorununda tamamen ortadan kalkacağına işaret eder.

Rüyada Balıklı Derede Yüzmek

Bu rüya, genel olarak, kişinin nasibi ve kısmeti ile ilişkilendirilir. Gelirin artacağı, nasip ve kısmetlerin çoğalacağı ve geçim sıkıntısının tamamen ortadan kalkacağı anlamına gelir. Hane içinde yaşanacak bolluk ve bereket demektir. Eğer iş hayatı ile ilgili bir hedef, beklenti ya da yatırım varsa olumlu ve güzel sonuçlar alınacağına delalet eder.

Rüyada Kurbağalı Derede Yüzmek

Kişinin sabır gösterdiği bir konuda yüzünün güleceğine, sabrının mükafatını alacağına tabir edilir. Aynı zamanda, kişinin bir süredir planladığı bir işi eyleme geçireceğine ve bu durumdan güzel sonuçlar alacağına yorulur. Zafer anlamı da taşımaktadır. Kişi hayatının hangi alanında yükselmek istiyor ise o konuda büyük bir zafer kazanacağı, itibarının artacağı manası da taşımaktadır.

Rüyada Berrak Derede Yüzmek

Rüya sahibinin içinde bulunduğu bütün sıkıntı ve kederlerinden arınacağına, işlerinin yoluna gireceğine delalet eder. Hayatında var olan çözümsüz ya da karmaşık her meselenin netlik kazanıp olumlu sonuçlar vereceği manası taşımaktadır. Kişi eğer bekar ise mutluluğu yakalayacağı bir kimse ile karşılaşmasına, temiz bir sevgi yaşamasına, evli ise evliliğindeki sorunların çözüleceğine yorulur.

Rüyada Yeşil Derede Yüzmek

Kişinin canının sıkılmasına neden olan çıkmazda olan meseleler için yeni çözümler bulacağına, bu sayede rahat bir nefes alacağına, rahatlayacağına delalet eder. Aynı zamanda bu rüya, rüyayı gören kişinin gerçekleşmesini çok istediği dileklerine de işaret eder. Dua edilen bir konuda iç ferahlatan, umut verici bir takım gelişmeler olabileceğine de tabir edilir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.