Kahve Falında Gitar Görmek

Kahve Falında Gitar Görmek
25 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 3.295 kez okundu.

Kahve falında gitar görmek, kısa süreliğine umutsuzluğa kapılıp sizi üzecek kötü olaylar yaşayacağınızı ancak bunları aşıp düzelebileceğinizi gösterir. Önce umutsuzluğa kapılıp ardından sorunlarla yüzleşerek çareler üreteceğinizi anlatır. Zor günlerin ardından hiç olmadığınız kadar mutlu hissedecek ve bir daha asla bu gibi büyük zorluklar yaşamayacaksınız. Neşeli ve canlı günler sizi bekliyor. Yeni bir ilişkiye başlayabilir; ancak bu ilişkiden önce halen devam eden ilişkinizi bitirip bununla ilgili oldukça büyük bir üzüntü yaşayabilirsiniz. Çok sevdiğiniz birinin sizinle ilgili oldukça üzücü bir kara verdiğini öğrenebilir, sonrasında ise bundan vazgeçtiğini ve sizden özür dilediğini görebilirsiniz. Çok yakın olduğunuz birinden kısa süreli olarak ayrılmak zorunda kalabilirsiniz.

Büyük üzüntülerin hemen ardından gelecek büyük mutlulukların habercisidir. Yaşayacağınız sıkıntılar hayatınıza değerli tecrübeler olarak yansıyacak ve bu tecrübelerle benzer sorunları çözmeniz kolaylaşacak. Hiç beklemediğiniz bir yerden oldukça üzücü bir haber alabilir ve umutsuzluğa kapılabilirsiniz. Her şeyden vazgeçmeyi düşünerek elinizdekileri de kaybedebilirsiniz. Ancak kendinize hakim olursanız kısa süre sonra içine düştüğünüz sıkıntılı durumun değiştiğini görecek ve işlerin yoluna girmeye başladığını fark edeceksiniz. Sizden olumsuz anlamda beklentileri olan insanlarla karşılaşabilirsiniz. Onlarla çatışmayıp sakin karşıladığınızda sizin için problem olmadıklarını ve hayatınızdan çıkmaya başladıklarını göreceksiniz. Gitar sembolü kötünün ardından gelen iyiyi simgeler. Çok mutlu anlar yaşayacaksınız ancak bunun bir takım bedeller ödemek ve kötü tecrübeler edinmek zorunda kalacaksınız. Bu durumda yakınlarınız size destek olacak ve bu durumdan kaçınmanız kolaylaşacak.

Kahve Falında Kırık Gitar Görmek

Yalan yanlış sözlere, cahil hareketlere ve dedikodulara işarettir. Bu dönemde paraya ihtiyacınız olabilir, çok ani ödemeler yapmanız gerekebilir. Bu sıkıntılı günlerde beklediğiniz para da elinize gelecektir ve bu sıkıntılardan kurtulmanız düşündüğünüzden daha kısa sürecektir. Son zamanlarda arkadaşlarınıza karşı fazla kibirli davranmış olabilirsiniz. Bu tavrınız etrafınızdaki insanların kırılmasına ve sizi yanlış değerlendirmesine neden olacaktır. Bu nedenle davranışlarınızı kontrol altına almanız son derece önemlidir. İş hayatınızda karşınıza yeni fırsatlar çıkacağını söyler. Bu fırsatları dürüst bir şekilde değerlendirmeniz halinde çok başarılı sonuçlar alacak, daha iyi pozisyonlara gelecek ve maddi anlamda daha rahat olacaksınız demektir. Bu dönemde riskli girişimlere karşı son derece dikkatli olmanız gerekir. Aşk hayatınızda başarılı günler yaşayacağınıza ancak aşk hayatınızda inişli çıkışlı günler yaşayacağınıza işarettir.

Kahve Falında Gitar Çalan Adam Görmek

Güzel söz ve mutluluk haline gelir. Bu dönemde hayırlı işler içinde olacağınızın ve şansınızın da açık olacağının habercisidir. Aynı zamanda mal mülk sahibi olacağınız anlamına da gelir. Beklemediğiniz bir anda elinize toplu para geçeceğinin habercisidir. Bu para ile maddi anlamda sıkıntılarınız biraz da olsa dinecek ve ferahlığa kavuşacaksınız.

Başarılı olmak ve hedeflerinize ulaşmak için elinizi çabuk tutmanız gerektiğini söyler. Bu dönemde sizi yavaşlatan, size faydası olmayan her türlü işi ve ilişkiyi bir kenara bırakmanız gerekebilir. Bu ilişki arkadaşlık ortamınız olabilir. Bu durumda size zararı olan arkadaşlarınızdan uzak durmanız da kesinlikle fayda vardır. Kısa bir zaman içinde dikkatinizi çekecek olaylar gelişecek. Bu dönemde yapacağınız her türlü görüşmeye daha çok özen göstermeniz gerekiyor. Özellikle iş hayatınızla ilgili bir görüşme yapacaksanız çok dikkatli olmanız ilerde başarılı olmanız açsından oldukça önemli olacak. İş hayatınızda yenilikçi fikirlere ve girişimlere karşı açık görüşlü olmanız sizin için daha büyük başarıların gelmesini kolaylaştıracaktır. Aşk hayatına da etki eder. Aşk hayatınızda da yeni başlangıçlar olacağının habercisidir. Yeni biriyle tanışabilirsiniz. Bu ilişki evliliğe varabilecek kadar güzel ve olumlu bir ilişki olacak. Bu nedenle karşınızdaki kişiye özen göstermeli, ilginizi hissettirmeli ve adımlarınızı dikkatli atmalısınız.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git