Çıplak Kadın

Çıplak Kadın
24 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 8.373 kez okundu.

Kahve falında çıplak kadın görmek, yaşamda gerçekleşen bir takım olaylar sonucu kişinin pişmanlığını ve çaresizliğini simgelemektedir. Bu çaresizlik ve pişmanlığın yanı sıra, kişinin iç dünyasını ve ruh halini de ifade edebilmektedir. Şöyle ki, var olan olaylarda, kişinin saf düşünceleri ve temiz kalbi çıplak kadın figürü ile yorumlanabilmektedir.

Yaz aylarında güneyde sıcak bir tatil yapacağınıza işaret eder. Bu tatil de güzel günler sürprizler ile karşılaşabilirsiniz. Uzun zamandan beri görmediğiniz eski bir tanıdık ile bu tatilde karşılaşacağınız ve birlikte yeni planlar yapacağınız anlamına da gelir. Alacağınız bir takım kararlar hayatınızı önemli ölçüde değiştirecektir. Evlilik fikri size çok uzak ve imkansız gibi gelse de bu tatilden sonra fikriniz değişebilir. Kısa süre de ciddi kararlar alabilirsiniz. Bir yıl içinde ani bir evliliğin sizi beklediğinin bir işaretidir.

Şansınızın bir süre yolunda gitmeyeceğine işaret eder. Şansınız kötü gidecek ve arkadaşınız ile girdiğiniz bir iddiayı ne yazık ki kaybedeceksiniz. Bu yenilgi sizi epey üzebilir. Fakat aşk hayatında şans sizden yana olacak. İçinizi kıpır kıpır ettirecek bir akşam geçirecek ve aşk hayatınızı yeniden yoluna koyacaksınız. İlişkiniz sağlam ve sarsılmaz değerlere dayanıyor. Sizde aşkınız için elinden geleni yapmalı ve biraz daha fedakarlık göstermelisiniz. Aşk hayatınızda her iki tarafın fedakarlık yapmasını gerektirecek günler sizi bekliyor.

falda çıplak kadın görmek

Falda çıplak kadın görmek yakın zamanda gerçekleşmiş bir mevzu üzerine kişi kendini sorumlu tutup pişman hissediyor olsa da asıl olan kişinin kendi temiz iç dünyasına olan pişmanlığı demektir. Fal sahibi, iyi niyetinden dolayı insanların kendi fikir ve eylemlerini suiistimal edişinden yakınmakta ve de bu durumdan üzüntü duymaktadır. Fikirler ve eylemler, sahip olduğu zaman dilimi içerisinde öyle hareket etmesini gerektirdiği için fal sahibi hiçbir endişeye kapılmamalı yakın zamanda gerçekleşecek olan güzel günlere kucak açmalıdır. Fal sahibi erkek ya da bayan olsun, temiz ve arınmış bir ruhun simgesidir. Fal sahibi hiçbir endişeye kapılmadan karar verdiği ve harekete geçtiği her konuda gönül rahatlığı duymalıdır. Kendini pişmanlıklarından ve hissettiği çaresizlik duygusundan arındırmalıdır. Faldaki diğer figürler ile birleşince farklı anlamlar da taşıyabilmektedir. Örneğin, kalabalıklar içerisinde görülen çıplak kadın fal sahibinin herhangi bir söz veya eylemi doğrultusunda yakın çevresi içerisinde başka insanlar yüzünden istem dışı bir hataya düştüğünü ya da düşeceğini bu doğrultuda da ahbaplık ettiği kişilere çok dikkat etmesi gerektiğini, ancak sahip olduğu irade ve özgüven ile her şeyin üstesinden gelebileceğini ifade etmektedir. Bununla birlikte temiz bir geleceğinde simgesi niteliğindedir. Eğer ki vücudunda herhangi bir aksesuar ile görülüyor ise, iş hayatında başarı ve mutlu bir evlilik fal sahibini bekliyor demektir.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git