Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir ?

Boğa Burcu Çocuğu Özellikleri Nelerdir ?
15 Mart 2017 tarihinde eklendi, 232 kez okundu.

Boğa burcu çocuğu özellikleri nelerdir ? Bu burcun çocukları genelde en ufak şeyle bile mutlu olabilecek bir özellikte çocuklardır. Çok az sevgi ve ilgi gösterdiğinizde bile yüzlerinin nasıl güldüğüne çok rahat şahit olabilirsiniz. Doğal olarak böyle mutlu gülücükler saçınca da herkes tarafından çok sevilmeyi başarırlar. Sıcakkanlı oldukları için toplum arasında her daim çok sevilen çocuklar arasında yer almışlardır. Daha doğduğu andan itibaren dikkatleri üzerine toplamayı başarırlar ve evin en dikkat çekici üyesi haline gelirler. Özellikle çocukluklarından itibaren kendilerine özgün güvenilir hareketleriyle her zaman imrenilen kişiler olmayı başarırlar. Bu burç aslında çok sabırlı bir kişiliğe sahiptir fakat çocukluk çağları için bunu söylemek pek doğru olmayacaktır. Çünkü bu burç çocukları, çocukluk çağlarında çok sabırsız hareketler sergilerler. Bu çocuk sürekli ailesinden ilgi ve yemek beklemektedir. İşte bunların bir tanesi bile olmadığı zaman delice ağlamaya başlayarak evi inletir ve anne babayı hayrete düşürmeyi başarır. Bu sebepten dolayıda sabırsız gibi gözükür aslında. Sevgi ve ilgiyi fazla fazla beklerler her zaman.

Boğa burcu çocukları, yaşları büyükçe daha da sevimli bir hal alırlar ve zaten genel olarak sıcak kanlı bir yapıları vardır. Buda çevresi tarafından daha çok sevilmelerine yol açar. Boğa çocukları çok fazla sahiplenici özelliğe sahiptir. Yani birisini çok severse veya bir eşya onun olursa onu kimseyle paylaşamaz. Bir tek benim ilkesi bu çocuklar için geçerli olabilir. Okul hayatına düşkün olan çocuklar arasında yer alırlar. Çalışmaktan sıkılmadıkları için sürekli bir şeyleri merak edip öğrenmek isteyecektir. Özellikle öğrenme çağlarında renkli nesneler fazlasıyla dikkatini çekecektir. Okul zamanında anne ve babanın ona sürekli hadi ders çalışmaya demesine gerek yoktur. Onlar bir şekilde kendileri kalkıp derslerini çalışırlar. Bu sebeptendir ki okulda birinciliği hep kendileri alırlar.

Çocukların çoğu parasını delice harcar farkına varmadan. Fakat boğa burcu çocuğu tasarrufludur ve daha küçük yaştan itibaren parasını tasarruflu kullanmayı öğrenirler. Ailelerine maddi anlamda fazla zorluk çıkarmazlar. Artan parasını kumbaraya atmaktan büyük zevk alırlar. Ne yazık ki pahalı ve dikkat çekici hediyeleri çok severler. Bunlara ulaşmak içinde kumbarada paralarını biriktirirler ve en sonunda istediklerini elde ederler.

Boğa burcu çocukları, bazı durumlarda dile getirmek istedikleri şeyi bir türlü söyleyemezler. Bu sebepten dolayı bazen arkadaş çevresinde bazende kardeşleri arasında sürekli yanlış anlaşılmalara sebep olur ve anlaşamazlıklar yüzünden kavgalar çıkar. Çok fazla inatçı olan bu çocuklar, kendi doğrularını doğru bilir bir tek. Fakat olur da inatlarını bir kenara bırakmayı başarabilirlerse gerek aile gerekse arkadaş çevresinde çok iyi anlaşmalar yakalayabilirler. Özellikle bu çocuklar aile kavramına çok büyük önem verirler. Aile onlar için her şeyi ifade etmektedir. Aileleriyle yaptıkları her paylaşım onların yüzlerini bir kat daha güldürmeyi başarır.

Boğa burcu çocuğu özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git