Yüzdeki Sivilcelere İyi Gelen Kremler

20.07.2017
Yüzdeki Sivilcelere İyi Gelen Kremler

Sivilce sorunu yediden yetmişe herkesin baş belası olduğu bir sorundur. Bu sorun ile ne yazık ki, krem kullanmadan kurtulmak çok zordur. Bu yüzden dolayıda kişilerin işlerine yarayabilecek ve özellikle ciltlerine zarar vermeyecek kremleri kullanması gerekir. İşte sizler için cilde iyi gelen birkaç adet kremden bahsedeceğiz.

Yazı İçindekiler

Imex Krem

Sivilce kremi denilince akla gelen ilk kremlerden bir tanesi. İmex krem, sivilce sorunu yaşayan kişilerin ilk kullanmış oldukları kremdir ve oldukça büyük etkilere sahiptir. Eğer ki bu kremi kullanma esnasında cilt üzerinde pul pul dökülme gibi herhangi bir sorun yaşarsanız hemen bırakmalısınız. Çünkü bu kremin en büyük yan etkisi cilt üzerinde oluşturduğu dökünme sorunudur. Aynı zamanda bu kremin en güzel özelliği, renginden dolayı kişiler tarafından fondöten olarak kullanılmasıdır.

Nadixa Krem

Sivilce sorunu yaşayan kişilere doktor tarafından en çok önerilen ürünlerden bir tanesi bu kremdir. Fakat bu krem ilk kullanım esnasında kişilerde bir korku meydana getirmektedir. Çünkü nadixa krem kullanım esnasında ilk zamanlarda yüzde yer alan sivilce sayısını arttırmaktadır. Bu aslında ilacın artık cilde etki ettiğinin bir göstergesidir. Fakat kişiler çoğu zaman bu durumu yanlış algılamaktadır. Eğer ki kullanıcılar bu durumu göz ardı eder ve ilacı kullanmaya devam ederlerse, ilerleyen zamanlarda cilt üzerinde yer alan sivilcelerin azalmış olduğunu rahatlıkla görebilirler.

Fucidin Krem

Bu krem sivilce giderici bir krem olarak kullanılmak ile birlikte aynı zamanda yanık gibi sorunlarda da başa çıkmakta büyük etki sağlamaktadır. Eğer ki cildinizde yer alan sivilce bir iltihaba sahip ise bu iltihabın kurumasında da büyük etki sağladığı görülmektedir. Fakat fucidin kremi kullanmadan önce kesinlikle bir doktora başvurulmalıdır. Çünkü bu krem doktorun size tavsiye etmiş olduğu süre zarfı boyunca kullanılmalıdır. Aksi taktirde fazla kullanımı sorunlar meydana getirebilir.

Madecassol Krem

Bu krem açısından mucizevi olan kremlerden bir tanesidir. Madecassol kremin en büyük özelliği sivilceden ok sivilce izlerine etki etmesidir. Sivilce izlerini ve bununla orantılı olarak sivilce lekelerini gidermekte çok iyi olan bir kremdir. Aynı zamanda yanık gibi bir takım sorunlarla da çok iyi bir şekilde başa çıkmayı başarmaktadır. Sivilce lekesinden kurtulmak istiyorsanız bu kremi kullanmalısınız.

Cleocin T Krem

Bu krem bazı kişilerde oldukça güzel bir etki meydana getirirken bazı kişilerde pek bir memnuniyet yaratamamaktadır. Bu yüzden dolayı bu krem ile ilgili kesin bir şey söylemek oldukça zordur. Doktorlar bu kremi sizlere tavsiye ederken genelde yanına başka bir ilaçta ilave etmektedir. eğer ki bir krem kullanmak istiyorsanız ilk olarak yukarıda önermiş olduğumuz sivilce kremlerinden bir tanesini tercih etmenizi öneririz. Fakat bir kremi tercih ederken sadece kendiniz değil doktorunuzun da tavsiye ve önerisini almanız gerekmektedir.

YAZAR BİLGİSİ
Modanium Özel
Modanium özel yayınıdır - Doğada seçimi kadın yapar !
YORUMLAR

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yukarıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.