Oğlak Burcunun Özellikleri

Oğlak Burcunun Özellikleri
30 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 630 kez okundu.

Yönetici yıldızları Satürn’dür. Satürn düzeni ve disiplini temsil eder. Grupları topraktır.

Oğlak burcunun tarihi, 22 Aralık – 21 Ocak’tır.

Oğlak burcunun özellikleri, dürüst olmalarıdır. En üstün yetenekleri, karar ve direniştir. Genel hayat amaçları, yükseğe ulaşıp en başa ulaşmaktır. En büyük emelleri yükselmektir.

Kötü anlaştıkları burçlar, Koç, Yengeç, Terazi burçlarıdır. Ne iyi ne kötü oldukları burçlar, İkizler ve Aslandır. İyi anlaştıkları burçlar Balık, Akrep ve Yaydır. Çok iyi anlaştıkları burçlar ise Boğa ve Başaktır.

Oğlak burcu insanın hayatı iki döneme ayrılır. 30 yaş öncesi ve 30 yaş sonrası… İlk 30 yılda oğlak arayış içindedir. Oğlak burcu bu dönemde emin adımlarla yürüyemez. Kendinden emin değildir. 30 yaşından sonra ise, önceki dönemdeki deneyimlerinden ders çıkartmış vaziyettedir. Yaşamında taşlar yerine oturur. Yani sonradan açılırlar diyebiliriz. Hayatı ciddiye alırlar ve başarıyı yakamla fırsatı elde ederler.

oğlak burcu özellikleri

Oğlak Burcunun Belirgin Özellikleri

Karşı cinsle ilişkilerinde de bir gecikme söz konusu olabilir. Oğlak burcu insanı, dışarıdan son derece güçlü, mesafeli ve kendinden emin görünse de iç dünyasına bakıldığında sevgi ve ilgiye ihtiyaç duyar. Aşırı bir hassasiyetleri vardır. Kimi zaman kendilerini sükunetle dış dünyadan soyutlarlar. Oğlaklar titiz insanlardır. Her şeyi çok fazla ciddiye alırlar. Sözlerini vaktinde yerine getirmeye çalışırlar. Güvenilecek insanlardır. Doğal ve sıcakkanlıdırlar. Yapaylıktan nefret ederler. İkiyüzlü insanlardan da öyle… İyilik yapmayı çok severler. Yumuşak huylu ve güler yüzlüdürler. Bu burç başarılı olabilecekleri bazı meslekler: askerlik, doktorluk, kimyagerlik, çiftçilik, berberlik, mimarlık, planlamacılık, ormancılık, , dişçilik, kuyumculuk, güzellik uzmanlığı, devlet memurluğu…

Oğlak burcunun özellikleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git