Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşamaz ?

Oğlak Burcu Hangi Burçlarla Anlaşamaz ?
8 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.702 kez okundu.

 Oğlak burcu hangi burçlarla anlaşamaz ? En inatçı kişiliğe sahip olan burç oğlak burcudur. Karşınızda biri var ve ikna edemiyor musunuz? oğlak burcu musun diye sorabilirsiniz yüzde 99 oğlak burcudur. Oğlak burcu hırslı yapısı ve güçlü bir karaktere sahiptir. Hep en zirve de yerini almak ister . İş hayatında en başarılı olmayı hedefler ve o hedefe ulaşmak için elinden gelenin fazlasını yapar ve mutlaka başarıya ulaşır. geleneklere bağlı yaşamayı sever. Aile sorumluluğu vardır ve aile bağları güçlüdür. Çok sırcı ve güven duyulan insanlardır. oğlak burcu olan kişiye yaklaşmak biraz zordur çünkü yapıları gereği soğukturlar. Ama birine alıştıkları zamanda ne kadar içten ve sıcak oldukları anlaşılır. Verilen işi zamanında yaparlar ve güçlü olmayı severler. Bilgiye çok önem verirler bulundukları ortamda kültürle ilgili muhabbet edilmesini severler .

Oğlak Burcunun Anlaşamadığı Burçlaroğlak burcunun anlaşamadığı burçlar

Oğlak burcu kadını da erkeği de özgürlüğüne çok düşkündür bu nedenledir ki kıskançlık ve üzerinde otorite kurulmasından hiç hoşlanmazlar. oğlak burcu kişilerinin katı kuralları vardır . En önemlisi de gerçek bir dostturlar. Başları dertte olduğunda ilk yardıma hemen onlar koşarlar . Aile ve dostluk sembolleri onlar için çok önemlidir. Parayı severler. Hedefleri hep zirvedir ve ulaşmaya çalışmak onları daha güçlü kılar ve tüm engelleri aşarlar. tutumludur oğlak burcu tasarrufu sever. Çoğu yönüyle bazı burç hiç anlaşamazlar. özellikle şu burçlar ile koç yengeç ve terazi burçları ile hiç anlaşamazlar çünkü birbirine en zıt burçlardır.

Oğlak burcu erkeği veya kadını açısından bakıldığı zaman en ama en inatçı burç olarak bilinmektedir. Eğer ki onlara söz dinletmek istiyorsanız bunun neredeyse imkansız olduğunu bilmelisiniz. Ancak ve ancak bunlara mantıklı bir açıklama yaptığınız takdirde onları ikna etmeniz kolay olabilir ama bunun garantisini vermiyoruz. Peki bu kadar inatçı olan burçlar kimlerle anlaşamaz?

Oğlak burcunun en çok anlaşamadığı burç koç burcudur. Bunun yanı sıra duygusal olan yengeç ve terazi burçları ile anlaşmaları biraz zordur. Fakat en ama en anlaşamadığı burç koç burcudur. Çünkü bu iki burcun yan yana gelmesi demek duyguların konusunda iniş çıkışların meydana gelmesi demektir. Çünkü hem oğlak burcu hem de koç burcu çok büyük bir inat sahip olduğundan dolayı birbirlerini rakipleridir. Aslında bu sebepten dolayı bu ikili bu rakibi aralarındaki yarışı benzettiklerinden ortada ve etrafında bulunan insanları üzebilecek çok kötü durumlar meydana gelmektedir. Birbirlerine karşı olan yarışı düşündüklerinden dolayı insanların duygularını düşünmemekte ve insanları olur olmayacak sebeplerden üzerek kalbini kırmayı sağlayabilmektedir. Bu sebepten dolayı bu ikilinin bir araya gelmesiyle özellikle çevresinde bulunan kişilere çok büyük zarar verirler.

Eğer siz bir oğlak burcu iseniz muhakkak koç burcundan uzak durmalısınız yada etrafınızda bir oğlak burcu varsa onları koç burcundan uzak tutmalısınız. Oğlak burcu duygularını belli etmeyen çoğu şeyi iç dünyasında yaşayan her olaya mantıklı bakan yaklaşan bir burçtur. Fakat yengeç burcu tamamen yani duygularıyla hareket ettiğinden dolayı oğlak burcuna çok mantıksız gelir ve ikili arasında büyük gerilim ortaya çıkmaktadır. Özellikle oğlak bu duygusal ve hassas burcun kalbini çok rahat kırabilecek bir yapıya sahiptir. Bu sebepten dolayı bu ikilinin bir arada bulunması sakıncalıdır.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git