Kahve Falında Sırık Görmek

Kahve Falında Sırık Görmek
11 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 888 kez okundu.

Kahve falında sırık görmek uzun bir yol olarak yorumlanır. Uzun bir sırığı eline aldığını gören fal sahibi en kısa zamanda yolculuğa çıkacak demektir. Ertelediği yurt dışı ziyareti söz konusu olabilir. Yolculuklar genelde uçakla olur. Bir hafta sonunu tatile ayırmak isteyebilirsiniz. Farklı yerleri görmek size iyi gelecektir. Falınızda beraber biriyle sırığı tuttuğunuzu gördüyseniz yolculuğa o kişiyle gideceğinize işaret eder.

Kahve Falında Sırık Görmek Ne Anlama Gelir?falda sırık görmek

Falda sırık görmek daha farklı şekillerde de yorumlanabilir. Örneğin sırığı kırdığını görmek bazı planlarını bir süre erteleyebileceğiniz anlamındadır. Eğitim için bir kurs düşünüyorsanız başka bir zaman gitmeye karar verebilirsiniz. Özel hayatınızda evlilik söz konusuysa iş sebebiyle yada bazı soru işaretleri nedeniyle evliliği askıya alabilirsiniz. Falda sırık yapan kişi yeni bir projeye adın atacaktır. Yeni projenizde istikrarlı çalışırsanız başarılı olacaksınız. İstediğiniz noktaya geleceksiniz. İşe başlamadan önce proje aşamasında tüm ayrıntıları düşünmelisiniz. Düşündüğünüzün aksine bir olay gerçekleşmemesi için acele hareket doğru olmayacaktır. Kahve falında sırık, sizden yaşça büyük birisinden destek alacağınız anlamına gelir. Maddi konularda sıkılıyorsanız aile büyüğünden borç para isteyebilir ve istediğiniz karşılığı alabilirsiniz. Borcunuzu kapatmak için bankadan kredi çekebilirsiniz ve bu konuda pratik çözümlerle karşılaşabilirsiniz.

Falda Sırık

Sırık görmek duygusal yönden kafa karışıklığınızı sizden büyük biriyle paylaşabilirsiniz demektir. Bu kişi sizi rahatlatacak konuşmalar yapacaktır. Cevabınızı bulamadığınız sorulara çok fazla takılmayacaksınız ve herşeyi oluruna bakacaksınız. Kahve falında sırık gören kişi birikim yapmaya karar verir ve bunun için bir hesap açtırabilir. Geleceğinizi düşünerek bazı birikimler yapma düşüncesi içine gireceksiniz.

Kahve falında sırık görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda sırık görmenin anlamı ve sırık kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git