Aslan Burcu Erkeğinin Sevdiği Sevmediği Şeyler

Aslan Burcu Erkeğinin Sevdiği Sevmediği Şeyler
18 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 1.053 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin sevdiği sevmediği şeyler nelerdir ? Bu burcun erkekleri bazı özellikleri ile bilinmektedir. Bu özelliklerin ise en bilinen olanı liderlik vasıflı olmasıdır. Aslan burcu erkeğinin sevdiği şeylerin başında bir ortamda liderlik etmesi gelmektedir. Bunun haricinde aslan burcu erkeği, dikkat çekmeyi, arkadaşları ile zaman geçirmeyi ve en çok da rol yapmayı çok sever. Dikkat çekmeden yapamayan bir burçtur. Her yerde dikkatlerin onun üzerinde olmasını ister ve ortamın en popüleri olmayı çok fazla sevmektedir. Özellikle arkadaşları için cömertlik yapmayı çok sever. Arkadaşları onun için her şeydir. Dost edinmeyi ve dostları ile de sürekli vakit geçirmek ister. Bunun yanı sıra eğlenmeyi ve anın tadını çıkarmayı çok sevmektedir. Bunların haricinde ise çok sevdiği bir diğer şey ise maceracı ve yaratıcı olmaktır. Zeki olması ile de bilinen aslan erkeği, plan kurmaya da bayılır.

Aslan burcu erkeğinin sevmediği şeyler arasında ise en önemlisi yalan söyleyen insanlar gelmektedir. Etrafında yalan söyleyen insanları görmekten nefret eder. Yaşama küsmüş ve enerjisi düşük olan insanlar ile vakit geçirmekten sıkılır. Bunun yanı sıra bir olaya yoğunlaşmaktan hoşlanmaz. Bir olayı çok fazla uzun düşünmez ve o olaya çok uzun süreli olarak odaklanamaz. Kendini beğenmesi ile de bilinen aslan burcu erkekleri, övgü dolu sözlerden hoşlandığı için ortamda dikkatleri üzerine toplamak onun en önemli özelliğidir. Eğer bu durum ters bir şekilde ise o ortamda fazla duramaz. Çünkü, dikkat çekmek ve odak noktası olmak en önemli şeyler arasında gelmektedir. Bunun yanı sıra popüler olmadığı ortamlarda da duramaz. Çok kıskanç olması ile de bilinen aslan burcu erkeği, sevdiği insanın bunun farkında olmasını ister. Tam tersi olan durumda intikam için kollarını sıvar.

Aslan burcu erkeğinin sevdiği sevmediği şeyler nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git