Aslan Burcu Erkeğinin İyi ve Kötü Yönleri

Aslan Burcu Erkeğinin İyi ve Kötü Yönleri
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 290 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin iyi ve kötü yönleri oldukça fazladır. Bu özelliklerinin bazıları çok iyi iken bazıları ise kötü sonuçlara yol açabilmektedir. Aslan burcu özelliklerinden iyi ve kötü olanları sıralamak ister isek ise, iyi olanlar, cömertlik, sorumluluk bilincinde olması, hevesli, ileri görüşlü olması, yaratıcı, sosyal ve bu bakımdan da çok arkadaşının olması, dostluğa önem verir ve kendini her zaman göstermeyi sever. Bu yönleri ile girdiği her ortamda fark edilebilir niteliği vardır.

Cömert olduğu için de arkadaşları tarafından çok sevilir. Sorumluluklarının bilincinde olması da onu iş ve normal hayatında başarılı bir insan yapar. Bütün bunların yanı sıra popüler olması da iyi bir yönü olarak bilinir. Girdiği her ortamda dikkatleri üzerine çekmeyi çok sevdiği için partnerinin de böyle biri olmasını isteyecektir. Tabii ki iyi yönleri olduğu kadar kötü yönleri de bulunmaktadır. Kötü yönleri olarak ise kendini beğenmişliği en bilinen kötü özelliğidir.

Kendini beğenmesi ve bu yüzden de hiç bir şekilde tartışma kabul edemez olan hali kötü yönlerinin bir kaçıdır. Bunların yanı sıra bir kötü özelliği de gece düşkünü olması ve bazılarının da gece hayatını aşırı sevmesidir. Bu özellik onları çapkın yapabilmektedir. Bir kötü özelliği de hemen sinirlenebilen bir yapısının olmasıdır. Böylelikle aslan erkekleri etrafındaki her şeyi kırıp dökebilir. Fakat bu sinir hemen geçtiği için de pişman olmaları kısa sürebilir. Bir diğer özelliği olan çapkın olması aşık olana kadar sürmektedir. Aslan burcu erkeği aşık olduktan sonra gözü hiç bir şeyi görmez ve sevdiği kadın için her şeyi yapacak konuma gelmektedir. Aslan erkeği kadını için bazı özelliklerden bile vazgeçebilir. Fakat çok fazla kıskanç olduğunu da unutmamak gerekir.

Aslan burcu erkeğinin iyi ve kötü yönleri nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git