Aslan Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek

Aslan Burcu Erkeğinin İlgisini Çekmek
26 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 451 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin ilgisini çekmek için bu burç erkeğinin bazı özelliklerini bilmeniz ve bu özelliklerine dikkat çekmeniz gerekmektedir. Bu özelliklerin en başında ise popülerlik özelliği vardır. Bunun yanı sıra ise aslan burcu dikkat çekmeye bayılır. Onun ilgisini çekmek öyle kolay bir şey de değildir, dikkatini ya da ilgisini çekmek için sizin de dikkat çekici yapınız olmalıdır. Çünkü bir aslan burcu erkeği, dikkat çekmeyen birine bakmaz. Girdiği ortamda popüler olmaya çok önem verir. Aynı zamanda lider vasıflıdır. Lider vasıflı olmak onu daha dikkat çeker hale getirir. Aslan erkeği en fazla da övgü almaya bayılır. Onu her fırsatta övmeniz ve met etmeniz, onun size olan ilgisini de artıracaktır, çünkü övgüye zaaf duyar. Onu en mutlu edecek şey ise otoriter olduğunu hissettirmeniz olacaktır, tam bir aslan gibidir ve hükmetmek, onun için neredeyse her şeydir.

Onun ilgisini çekmek için en çok da hareketli ve enerji dolu olması ile bilinir. Dikkatini çekmek için sizin de hareketli olmanız gerekir. Çünkü bir aslan erkekleri kesinlikle hayata karşı küskün olmayı kabul edemez. Anı yaşamak, onun felsefesi haline gelmiştir. İlgisini çekmek için öncelikle dikkat çekici olmalı, daha sonra ise enerji dolu olmalıdır. Bunların yanı sıra  övgü dolu sözler söylemeniz de sizin avantajınız olacaktır. Övgü onun için her şeyden önce gelir. Övgü dolu sözler ister ve kendisine kral gibi davranılmasını da ister. Bu durum egosu ve kendini aşırı derecede beğenmesi ile ilgilidir.

Aslan burcu erkeğinin ilgisini çekmek. Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git