Aslan Burcu Erkeğinin Dikkatini Nasıl Çekerim?

Aslan Burcu Erkeğinin Dikkatini Nasıl Çekerim?
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 463 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin dikkatini nasıl çekerim? Bu burç erkeği, özellikleri bakımından çok önemlidir. Özelliklerini bire bir taşıyan bir aslan burcu erkeği, karşı tarafın da kendisi gibi olmasını ister fakat her şeyi ile değil. Çünkü bir aslan erkeği, bir ortama girdiği zaman, en çok dikkati kendi üstünde ister. Bu durum onun egosunu okşayacağı gibi kendisini beğenmesini de sağlayacaktır. Bir diğer özelliği de lider vasıflı olması ve planları kendi kurmak istemesidir. Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek o kadar kolay değildir. Çünkü bir aslan erkeği, ancak kendisi gibi yaşama sevinci olan ya da dikkat çekebilecek bir partner ister. Eğlenmeyi bilen, dikkat çekmeyi seven ve sürekli övgüler yağdıran her insan aslan burcunun dikkatini çekebilir. Çünkü bu konularda oldukça hassastır.

Yaşama küsen ya da yalan söyleyen insanlar ile hiç bir işleri olamaz. Çünkü böyle insanlardan uzak durmak için elinden geleni yapar.  Aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek için yapılacaklar aslında çok basittir. Öncelikle bir aslan burcu erkeği, dikkat çeken kadınlardan hoşlanır. Bunun yanında ise enerjisi yüksek insanlar da dikkatini çeker. Lider vasıflı ve otoriter yapısı sayesinde insanlar üzerinde etki bırakmaya da bayılır. Bu özelliği ile de ilişki de ya da arkadaş ortamında plan kurmak onun işi olmuştur. Plan kurma konusunda neredeyse uzman hale gelmiştir. Bütün bunların sonucunda ise aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek, görüldüğü kadar zor değildir. Deli bir tarafınız var ise kesinlikle bunu fark ederek yanınıza gelecektir. Sadece yanınıza geldiği zaman aslan burcu erkeğine övgüler yağdırmanız bile etkilemenin başında gelir. Bunun yanı sıra lider kişiliği ile zaten sizi büyüleyecektir. Çünkü bir aslan burcu erkeğine hayran olmamak elde olan bir şey değildir.

Aslan burcu erkeğinin dikkatini nasıl çekerim ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git