Aslan Burcu Erkeğinin Beğendiği Kadın Tipi

Aslan Burcu Erkeğinin Beğendiği Kadın Tipi
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 885 kez okundu.

Aslan burcu erkeğinin beğendiği kadın tipi nedir ? Özgüveni yüksek olan kadınlardan hoşlanır. Eğer bir aslan burcu erkeğinin dikkatini çekmek istiyorsanız bakımlı olmalı ve giyiminize dikkat etmelisiniz. Çünkü mükemmeliyetçi aslan burcu erkeği bir ortamda sönük kalan bir kadından değil tam tersi dikkatleri üzerine çeken herkesin gözünün üzerinde olduğu kadınlardan hoşlanır. İlgiyi ve göz önünde olmayı seven aslan erkeği seçtiği partneriyle de dikkatleri üzerine çekmekten hoşlanır. Ancak özgüveni yüksek olan kadınlardan hoşlandığı gibi yanında kendisinden daha çok ön plana çıkan kadınlarla birlikte olmaktan kaçınır. Çünkü merkez her zaman kendisi olmalıdır.

Bunun yanında her ne kadar özgüven sevse de aslan burcu erkeği kolaylıkla sözünü dinleteceği ilişki de ipleri elinde tutacağı kadınları tercih eder. Çünkü liderlik özelliği kendisinin doğasında vardır. Bir aslanla mükemmel bir ilişki istiyorsanız bakımlı, çekici olmaya özen gösterin fakat onun yanında onu küçük düşürücü hareketlerden kaçının. İlişkide ise alttan alın kavgalarda bağırıp çağıran taraf değil de sakinleştiren orta yolu bulan taraf olmaya çalışın. Çünkü aslan erkeği her koşulda yanında kalacağını hissettiği  kadınlara daha çok ilgilidir. Ancak ilişki başlamadan önce aslan burcunun gözünün sizden başka kimseyi görmemesini istiyorsanız zor kadını oynayın. Aslan burcu zoru, kovalamayı sever ancak çabuk sıkıldıkları için kaçan kovalanır oyununu fazla uzatmayın. Bahsettiğimiz şeylere dikkat ederek bir aslan burcu erkeğini kolaylıkla etkileyebilir uzun bir ilişki için adım atabilirsiniz.

Aslan burcu erkeğinin beğendiği kadın tipi nedir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git