Aslan Burcu Erkeğini Kendine Aşık Etmenin Yolları

Aslan Burcu Erkeğini Kendine Aşık Etmenin Yolları
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 407 kez okundu.

Aslan burcu erkeğini kendine aşık etmenin yolları nelerdir? Her zaman karşı taraftan bir hayranlık bekleyen birini kendinizi aşık etmek istiyorsanız bu duyguyu ona yaşatmayı unutmayın. Bulundukları ortamda göz önünde olmak, saygınlık duymak ve liderlik gibi bütün önemli özelliklere sahip olmak istediğini belirtirken ikili ilişkilerinde de bu şekilde olmak istediğini söylememiz mümkün. Yani kendisini ne kadar iyi hissettirir ve ona ne kadar sıklıkla muhteşem olduğunu söylerseniz sizinle girdiği diyalogdan keyif almaya başlayacaktır. Bu durum güzel bir aşkın merdiveni olabilir. İnsanlardan hayranlık duymaya meraklıdırlar ve ilişkilerinde baskın karakter olmayı severler. Emir vermek tabiri kadar sert bir tabir kullanmak istemeyiz ama sözünün dinlenme sinden ve her sözcüğünün önem taşımasını ister aslan burcu. Genellikle pozitif konuşmalar yapmayı severler onlarla daha çok vakit geçirmek istiyorsanız kelimenin tam anlamıyla sıkıcı konuşmalar yapmayın. Çünkü durum böyle olunca sizden uzaklaşacaktır ve aklında size karşı negatif duygular uyanacaktır.

Aslan burcu erkeği ilk izlenimde sizden nasıl bir elektrik aldıysa son ana kadar onu taşır. Tabi ki bazı düşünceleri değişebilir. Ancak kendine ve kendi düşüncelerine gereğinden fazla önem verdiğinden düşüncelerinin doğruluğunu kanıtlamaya çalışacaktır. Aslan erkekleri ile kurduğunuz arkadaşlığı bir aşk çemberi içine almak için ona güven vermeniz gerekiyor. Bu güven yeri geldiğinde sizinle her şeyini paylaşabilmesi yeri geldiğinde sizin tavır ve hareketleriniz anlamına gelmektedir.  Her ne olursa olsun güvenilir birine aşık olmak ister. Aslan erkeği, kendisini ona anlayabilen birini sevmek ister. Bu durum her erkek için geçerli gibi gözükse de aslında en çok aslan burcuyla flörtleşmesine yardımcı bir anahtar olacaktır. Çünkü bir dostluğu aşka dönüştürmek onlar için daha emin adımlardandır. Her ne kadar sindire sindire yaşamak isteseler de aşk konusunda aceleci olup karşı taraftan daha çok adım beklerler. Ayrıca nazlanmayı severler. Eğer partnerinize adeta bir bebek gibi davranmak istiyorsanız ve bu durum hoşunuza gidiyorsa kesinlikle onları kendinize aşık edin.

Aslan burcu erkeğini kendine aşık etmenin yolları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git