Aslan Burcu Erkeğine İlişkide Nasıl Davranmak Gerekir?

Aslan Burcu Erkeğine İlişkide Nasıl Davranmak Gerekir?
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 382 kez okundu.

Aslan burcu erkeğine ilişkide nasıl davranmak gerekir? Bu burç erkeği oldukça zordur. Eğer bir aslan burcu erkeğiyle birlikteyseniz tabiri caizse attığınız her adımı kontrollü atmalısınız. Zira onu kızdıracak bir şey yapmışsanız öfkesi ve kini çok büyük olduğu için sizi fazlasıyla üzebilir. Bu biraz göz korkutucu ve çok keskin bir giriş oldu belki ama gerçekten üzüldüyse ya da sinirlendiyse intikamını almak için sizi fazlasıyla üzmekten kaçınmaz.

Onu üzmekten kasıt onun istediği gibi davranmama ya da karşı olduğu bir görüşe ısrarla karşı çıkmak olabilir. İlişkinize zarar verecek yönde bir hata yaptıysanız zaten asla affetmez ve intikamını fazlasıyla alır.

Aslan burcu erkeği bazen size normal gelen bir davranışınız nedeniyle bile sinirlenebilir ve büyük tepkiler verebilir. Bu nedenle ilişkinizin sorunsuz ya da daha az sorunlu devam etmesini istiyorsanız, aslan burcu erkeğinin hassas noktalarını ve sınırlarını iyi bilmelisiniz.

 

Oldukça inatçı olan aslan burcu erkekleri ile asla inatlaşmamalısınız. İlişkinizin yolunda gitmesini istiyorsanız bu çoğu zaman kendinizden ödün vermenizi gerektirecektir ki bu da sağlıklı bir ilişki olmayacaktır. Çünkü sırf o sinirlenmesin ya da üzülmesin diye siz üzülebilirsiniz ya da pek çok fedakarlık yapmak zorunda kalabilirsiniz. Bu da sağlıklı bir ilişki olmaz. Aslan erkeği karakteristik olarak bencil bir anlayışa sahip olduğu için yaptığınız fedakarlıkları daima görmezden gelecektir.

Kendisi suçlu ya da haksız olduğu durumlarda bile haklı çıkmayı öyle güzel başarır ki sonunda ne olduğunu, nasıl haksızken birden haklı çıktığını siz bile anlayamazsınız. Özellikle akrep ya da aslan burcu iseniz, aslan burcu erkeğiyle sık sık çatışmalar yaşayabilirsiniz. Bu çatışmaların da ilişkinize zarar vermesini istemiyorsanız genellikle daima alttan alan taraf siz olmalısınız.  Çünkü aslan burcu erkeği her zaman her konuda baskın karakterini ön planda tutar.

Aslan burcu erkeğine ilişkide nasıl davranmak gerekir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git