Aslan Burcu Erkeği Zaafları

Aslan Burcu Erkeği Zaafları
19 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 568 kez okundu.

Aslan burcu erkeği zaafları nelerdir? Aslanların bazı özellikler vardır ki zaafları haline gelmiştir. Bu özelliklerden en önemli ve en çok zaaf haline geleni ise övgüdür. Övgüye asla hayır diyemez. Aslan burcu erkeğini ne kadar överseniz size o kadar bağlı kalır. Övgünün yanında ne yaparsanız yapın o sadece övgü kısmını görecektir. Daha sonra ise liderlik vasıflı olması bir özelliğidir. Aslan burcu erkeği, her ortamda liderlik vasfını kullanmak ister. Siz buna yardımcı olur iseniz size de hayır diyemeyecektir. Bir diğer zaafı ise arkadaşlarıdır. Arkadaşlarına asla hayır diyemez. Cömertlik konusun da da bu yüzden sürekli kandırılabilir. Ama o buna aldırış etmez.

Dostluk, aslan burcu erkeğinin en önemli özelliği haline gelmiştir. Aslan burcu erkekleri, bir ortamda popüler olmayı sever. Popüler olmak onun neredeyse zaafı haline gelmiştir. Çünkü popüler olmadığı ortamlardan uzaklaşmayı tercih edebilir. Aslında en önemli zaafı ise kendileridir. Kendilerini o kadar çok beğenirler ki öz güvenleri de bu konu ile doğru orantılı olmuştur. Özgüvenleri çok yüksektir. Egoları da aynı şekilde çok fazla yüksektedir. Rol yapmayı çok sevmeleri bu özellikler ile onlara sahneyi işaret eder. Sahnede olmayı çok sevdikleri için bunun için ellerinden geleni de yaparlar. Bir diğer zaafı ise insanların aslan burcu erkeğine hayranlık ile bakmasıdır. Hayranlık ile bakan birinin hiç bir dediğini neredeyse geri çeviremez. Çünkü bir aslan erkeği, kesinlikle dikkat çekmek için gelmiştir dünyaya.

Aslan burcu erkeğinin bir diğer ve en önemli zaafı ise aşk hayatı ile ilgilidir. Aşk hayatında olağanüstü olabilir. Aşk hayatında dikkat edilmesi gereken şey ise bir aslan burcuna sakın aşık olduğunuzu söylemeyin. Böylece size daha çok bağlı kalacaktır. Her istediğinizi yerine getirmek için uğraşacaktır.

Aslan burcu erkeği zaafları nelerdir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git