Aslan Burcu Erkeği Nasıl Sürprizlerden Hoşlanır ?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Sürprizlerden Hoşlanır ?
10 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 378 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl sürprizlerden hoşlanır ? 23 Temmuz – 22 Ağustos arası doğanların burcu olan Aslan, yoğun bir enerjiye sahip olup hayatın her alanında liderlik vasfını kazanmayı başarır. Plüton’un etkisi ile başarıyı bünyesinde barındıran, evrendeki varlığı ile çevresindekilere öncülük ederek güven veren bir yapıya sahip olan aslan erkeği, kolay kolay pişmanlık yaşamamakta ve yanlış kararlar vermemektedir. Yaşam boyu doğru ve emin adımlarla ilerlemeye özen gösterir, planlı ve koordine yaşar. Tüm bu özellikleri göz önünde bulundurulduğunda zorlu bir erkek olduğu söylenebilir. Aslan erkekleri için özel günlerde hediye almak, sürprizler yapmak da oldukça zordur. Bir aslan burcu erkeğine sürpriz yaparken ince eleyip sık dokumak gerekmekte, onu şaşırtacak marjinal fikirler ile hareket etmek ve de hediye seçiminde de aynı özveriyi göstermek gerekmektedir. Nitekim bu burcun erkeği klişe armağanlardan, demode sürprizlerden hiç hoşlanmaz.

Basit fikirlerle yola çıkarsanız sizden soğumasına dahi yol açabilirsiniz. Güçlü bir sorumluluk duygusuna sahip olan aslan burcu erkeği, sevgilisine karşı son derece ilgili, kibar ve de hoşgörülüdür. Hiçbir özel günü atlamaz ve de her seferinde farklı organizasyonlar düzenleyerek sevgilisini şaşırtmayı sever. Aynı şekilde ona da kendisini özel ve farklı hissettirecek sürprizler yapmalı, heyecan verici etkinlikler ile içindeki vahşi ve çekici erkeği dışarıya çıkarmalısınız. Çevreci olan yeşili seven ve koruyan bu burç erkeğine tatil planları ya da adrenalin yüklü sporlar ile sürprizler yapabilir, hediye seçiminde de daha çok onun ismini taşıyan yalnızca onu temsil eden nesneler tercih edebilirsiniz. Lüks eşyalara karşı zaafı olan aslan burcu erkeği, hem verirken hem de alırken daha çok gösterişli sürprizlerden hoşlanır. Kaliteli giyime önem verir ve kaliteli ortamların insanıdır. Onlar için romantik sürprizler yapabilir, cinsel dürtülerini harekete geçirebilir ve de tasarım ürünler yaratarak yalnızca onlara özgü armağanlar oluşturup birlikteliğin tadını çıkarabilirsiniz.

Aslan burcu erkeği nasıl sürprizlerden hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git