Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kızlardan Hoşlanır?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Kızlardan Hoşlanır?
25 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 403 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl kızlardan hoşlanır ? Bir kızda dikkat ettiği en önemli özelliği güzelliğidir. Güzelliğe fazlasıyla önem veren aslan burcu erkeği aynı zamanda bakımlı ve dikkat çekici kızlara ilgi duyarlar. Eğer bu özelliklere sahipseniz onun dikkatini kolayca hiç uğraşmadan çekebilirsiniz. İkinci olarak aslan burcu erkeğinin hoşlandığı kızda aradığı özellik zeki olmasıdır. Bir ortamda bilgisi, kültürü ve konuşmaları ile ön plana çıkan bir kız onun hemen ilgi odağı olabilir. Çünkü yapısal olarak kendisine bir şeyler katabilecek kültürlü insanlara hayranlık duyarlar. Böyle kızlar da tabi ki hoşlanabileceği bir kızda aradığı özellikler arasında yer alır.

Hoşlandığı kızlar da aradığı bir diğer özellik ise ilişki de kolaylıkla sözünü geçirebileceği bir yapıya sahip olmasıdır. Çünkü aslan erkeği liderlik ruhunu taşır. Bu durumda ilişki de ipleri eline almak isteyen, ilişkiyi yönlendirmek isteyen tarafın o olmasına neden olur. Partnerini seçerken sürekli karşı çıkan baskın bir karaktere sahip olan bir kızla ilişki yaşamaktansa sözünü geçirebileceği, ne yapmasını ne yapmamasını söyleyebileceği daha çok geri planda bir kızla ilişki yaşamayı tercih eder. Eğer baskın bir karakterle bir ilişkiye başladıysa kız arkadaşı arasında büyük tartışmalar yaşanabilir iki tarafta baskın olmak adına bir çaba içine girer. Hatta o ilişki inişli çıkışlı, kavga dolu çok pürüzlü bir ilişki olacaktır çünkü iki taraf da birbirine lafını geçirmeye çalışacak iki taraf da benim istediğim gibi olsun diyecektir. Aralarında ilişkiden çok liderliği ele alma yarışı başlayacak sonunda bir tarafın pes etmesi gerekir ki bu taraf kesinlikle aslan erkekleri olmayacaktır. Aksi takdirde o bu yarıştan ve bitmek tükenmek bilmeyen kavgalardan sıkılıp kafasını rahatlatmak için ilişkiyi bitirme yolunda adım atacaktır.

Aslan burcu erkeği nasıl kızlardan hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git