Aslan Burcu Erkeği Nasıl Biridir ?

Aslan Burcu Erkeği Nasıl Biridir ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 276 kez okundu.

Aslan burcu erkeği nasıl biridir ? Bugün ki makalemizde sizlere aslan burcu erkeğinden bahsedeceğim. Öncelikle ailem ve çevremde aslan burcu erkeği fazla sayıda olduğu için bu konuyu deneme yanılma olarak hakim olduğumu belirtmek isterim.

Aslan burcu denince ilk düşünce görkemli görünüme sahip çekici, iddalı olduklarını söyleyebilirim. Fiziksel görünümlerine değinecek olursak ilk olarak aslan erkeği tıpkı aslanın baş kısmında bulunan yeleleri gibi gür saçlara sahiptirler. Bu genetik yapıda da olduğu gibi burçlardan gelen özellikler arasındadır. Dış görünüm onlar için oldukça önemlidir. Bu yüzden genel olarak fit bir vücuda sahiptirler. Âmâ yemeği sevdikleri için yapısal olarak da kilo almaya meyillidirler. Hatta yemek onlar için bir hobi haline gelebilir.

Aslan burcu erkeği sakindirler. Fakat onlarında hoşuna gitmeyen durumlarda sakinliklerinin altında sert bir erkek yatar. Liderlik özelliğine duruşlarından, bakışlarından, konuşmalarından kolayca anlayabilirsiniz. Tıpkı aslanın ormanlar kralı olduğu gibi. Sosyal ilişkileri yüksektirler. Bulundukları ortama çabuk ayak uydurabilirler. Arkadaşlarıyla zaman geçirirken hem zevk alacakları hem de bilgi alacakları şeyleri uygulamaktan hoşlanırlar. Bu da onların zeki ve sivri zekalarını ortaya çıkarır.

Aslan erkekleri ikili ilişkilerinde de baskın bir karaktere sahiptirler. Her zaman bir adım önde olmak istemeleri erkeksi bir durum olduğu gibi burcunun özelliklerinden de kaynaklıdır. Dış görünüşlerinde ne kadar sert gözükürse gözüksünler iç güzelliklerinin altında naif bir kalpleri vardır. Bu burcun erkeğinin yüksek derece de sahiplenme özelliği vardır. Bu özelliği ise sizi başkalarına karşı korumaya çalıştıklarını ve her zaman ilişkilerinde sizi mutlu edeceğini gösterir. İlişkilerine sadık olduğu gibi uzun süreli ilişkilerde bulunur ve anlaşırlarsa bunu evliliğe kadar götürürler. Sosyal hayattan çok ailevi değerleri yüksek olan bu burç ailesi ve yakın dostları ile zaman geçirmekten büyük keyif alırlar. Aslan erkeğini kazanmak zor iken onu tanıdıktan sonra asla kaybetmek istemezsiniz.

Aslan burcu erkeği nasıl biridir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git