Aslan Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır ?

Aslan Burcu Erkeği Kıskanç Mıdır ?
12 Aralık 2016 tarihinde eklendi, 598 kez okundu.

Aslan burcu erkeği kıskanç mıdır ? Kıskanç burçların başında gelen aslan erkeği, özellikle sevdiği zaman çok kıskançtır ve gururludur. Genellikle kendisinden daha üstün bulduğu kişiyi elde etmeyi sever ve bununla gurur duyar. Ve kendisinden üstün kişiyle evlenmeyi tercih eder, çünkü eşi ile de gurur duymalıdır. Karşısındaki kadın güzel ve alımlı olmalı girdiği ortamlarda kendini göstermeli ve ilgiyi üzerine çekmelidir. Bu durumda aslan erkeğinin kıskançlık dürtüleri ortaya çıkar.

Aslan burcu erkeği çok kıskançtır. Belki de siz bu durumdan faydalanıp kendinize bağlayabileceğinizi düşünebilirsiniz ama yanılıyorsunuz ! Sizden daha büyük bir fırsat yakaladığında ilk yapacağı şey sizi kıskançlıktan deliye çevirmek olacaktır. Öfkeli bir yapıda olduğu için biraz da kincidir. Ama onun öfkesi saman alevi gibidir. Aslan burcu erkeğine sahip olmak isteyen kadın küçük oyunlarla onu avlayabilir ve ağına düşürebilir.

Aslan burcu erkeği kıskanç mıdır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git