Aslan Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Geri Döner Mi ?

Aslan Burcu Erkeği Ayrılık Sonrası Geri Döner Mi ?
23 Ocak 2017 tarihinde eklendi, 986 kez okundu.

Aslan burcu erkeği ayrılık sonrası geri döner mi ? Bu burç erkeği genellikle partnerlerini kontrol edebilecekleri bir ilişki isterler. Her şeye karşı bir müdahil olma söz konusu olabilir. Bu durum ayrıldıktan sonra tekrar birleşmek için kendilerinde arayacakları bahaneler arasında bulunabilir. Kişisel olarak bir aslan erkeğiyle ego sorunu yaşamadıysanız ilişkilerde genel olarak size karşı dönüşümlü bir hareket takınacaktır. Çünkü asla katlanamayacakları konu eleştirilmek ve ilgisini çekmek amacıyla onu dikkate almamaktır. Eğer böyle bir yönteme başvurduysanız onun size karşı olan ilgi ve merakını yok etmiş olursunuz. Aslan erkeği aşırı gururlu karakterleri sebebiyle karşı cinslerinin onu küçük düşürmelerine izin vermezler. Ayrılmadan önce geri dönmesini istiyorsanız bu sizin tartışmada öncelikli olarak dikkat etmeniz gereken altın kurallardan biridir.

Ayrılmadan önce ona sizi hatırlatacak sevdiği, farklı olduğunu hissettirebilecek takı, manevi değeri yüksek hediyeler almış olmanız ayrıldıktan sonra size geri dönme ihtimalini kolaylaştıracak etkenler arasındadır. Aslan burcu erkeği yardımsever, cömert, özellikle paylaşımcı kişiliğiyle vaktini dahi sevdiği insanla beraber geçirmekten zevk alır. Bu özellik aslan burcu erkeklerinin ayrılık döneminde en çok zorlandıkları noktadır. Zira sizinle vakit geçirmeye alışmış olmaları durumundan kendilerini boşlukta hissedeceklerdir.

Aslan erkekleri net ve asil duruşların dolayı ilişkilerinde sürekli ayrılma yanlısı tavırda bulunmazlar. Şayet onu ayrılma tehdidi ile de bir ilişkiye bağlı tutmak sağlıklı bir yöntem değildir. Bu durum, ilişkide yaşadığı git gel durumlarından dolayı sıkılma durumunu yaratacaktır ve geri dönme olasılığını azaltacaktır. Eğer rahat hissediyor, düşüncelerini açıkça ve kolayca dile getirebiliyorsa bu duru sizin lehinize bir durum teşkil edecektir. Ayrıca ayrılmadan önce aslan burçlarının gururunu zedeleyecek bir hatada bulunmamak ayrıldıktan sonra size dönme ihtimalini arttırır. Kontrol edilmesi olası bir yaşantınız, doğayı seven, maceracı ve sorumluluklarının bilincinde bir yaşam sürüyorsanız aslan burcu erkeğiyle ciddi ve uzun soluklu bir ilişki yaşamanız mümkün.

Aslan burcu erkeği ayrılık sonrası geri döner mi ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git