Yengeç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?

Yengeç Burcu Erkeği Nelerden Hoşlanır ?
24 Aralık 2015 tarihinde eklendi, 4.208 kez okundu.

Yengeç burcu erkeği nelerden hoşlanır? En baskın özelliklerinin başında yardımseverlik ve paylaşmayı sevmek gelir. Bu ki özellik de yengeç burcu erkeğinde yoğun bir şekilde bulunur. Yengeç burcu herhangi birinden duygusal anlamda ya da arkadaşça hoşlandığı takdirde hem maddi hem de manevi olarak vereceği hediyelerin bir sınırı yoktur. Ancak karşı taraftan, bunları hak etmediğine dair en ufak bir belirti gören yengeç burcu erkeği ile tekrar aynı iletişimi sağlamak oldukça zordur. Çevresiyle uyum içinde olan yengeç burcu erkeği kendisi gibi yardımsever insanlardan çok daha fazla hoşlanırlar. Ayrıca çocuklara olan yoğun ilgileriyle bilinen yengeç burcu erkekleri kendileri gibi çocuk seven kadınlarla ilişki kurup yine çocuk seven arkadaşlar edinmeyi tercih ederler.

Yengeç burcu erkeği tam bir yardımseverdir. Çevresinde yardıma ihtiyacı olan insanlara asla dayanamaz ve onların derdine derman olmak ister. Ve bunu yapmaktan oldukça zevk alır. Yengeç burcu erkeği çocukları çok sever. Onlarla vakit geçirmekten hoşlanır. Çocuklara her zaman olumlu yaklaşır. Sohbet etmek ve eğlenmek dendiğinde arkadaş ortamında akla gelen ilk kişi yengeç burcu erkeğidir. Espri yapmayı ve gülmeyi hayatından asla çıkaramaz. Çalışmayı severler ve para kazanmak hoşlarına gider. Ancak bir yengeç burcu erkeği parasını harcamayı sevmez. Bunun yerine parasını biriktirmek her zaman ona daha mantıklı gelir. Peki, yengeç burcu erkeği nelerden hoşlanır ?

yengeç burcu erkeğinin özelliği
Açık konuşan insanları sever. Utangaç insanlardan uzak durur. Onun yerine kendini rahatlıkla ifade edebilen insanlarla hemen arkadaşlık kurar ve bunu sürdürür. Her zaman mantığından yana olan insanların kalbinin olduğundan şüphe duyar. Yengeç burcu erkeği gerektiğinde kalbini dinleyen insanları sever.

Yengeç burcu erkeği huzuru sever. Ve dolayısıyla ona güven veren sakin karakterli kadınlardan hoşlanır. Yengeç burcu erkeğinin hayatına girecek olan kişi ona kalbinin kapılarını tamamen açmalıdır. Sevgiyle ilgilenen kadınlar yengeç burcu erkeğinin hayallerini süsler. Bir kadınla duygusal yakınlık kurduğunda ilk olarak dikkat edeceği şey duygularını rahatlıkla ifade eden bir kadın olup olmadığıdır. Dış güzellik yengeç burcu erkeği için ikinci plandadır. Eğer bir kadın ona huzur vermiyorsa yanından hızla uzaklaşır. Susmak bilmeyen ve ne dediğinin farkında olmayan kişilikler yengeç burcu erkeğinin hayatına giremez. Yengeç burcu erkeği değer gördüğünü hissetmek ister, sözünün önemsendiğini bilmek onu memnun edecektir. Bakımlı ve nazik kadınlar yengeç burcu erkeğinin her zaman dikkatini çeker.

yengeç burcu erkeği

Yengeç burcu erkeği çok hassas bir ruha sahiptir. Bu sebepten dolayı onu sürekli yardıma ihtiyacı olan kişilerin çevresinde görmekten asla geri kalmazsınız. İşte gerek arkadaşı olsun gerekse çevresindeki herhangi birisi olsun, yardıma ihtiyacı varsa onlara yardım etmekten çok ama çok hoşlanırlar. Aynı zamanda bu erkeklerin çok iyi baba olacağı daha küçük yaşta çocuklara ilgi göstermeleri buradan ortaya çıkmaktadır. Çocuklarla ilgilenmek onlarla oyun oynamak vakit geçirmek onların son derece hoşlandığınız büyük faaliyetler arasında yer almaktadır. Özellikle çocukları sevmeyen ve onları kötüleyen insanlardan nefret ederler. Yengeç burcu erkekleri çok konuşkan yapısıyla dikkat çeker. Ondan dolayı espri anlayışı çok yüksektir ve espri yapmak onlar için çok hoş bir durumdur.

Bu erkekler para biriktirme konusunda ustadır. Sürekli olarak yatırım yapmayı yada uygun bir bankada parasını biriktirmeyi çok sever. Yengeç burcu erkeği esprili yapısından dolayı karşısında olan kişinin utangaç olmasını hiç istemez. Bu yüzden utangaç olmayan insanlar onun daha çok hoşuna gitmektedir. Duygusal olan bu erkek karşısındaki kişinin de ona duygusal bir şekilde davranmasını ister. Bu durumda onun son derece hoşuna gider. Tabii ki duygusal olduğundan dolayı sürekli olarak mantıkları ile hareket eden insanlar. Bunun gözüne her daim korkutur. Bu insanlardan hiç hoşlanmaz. Yengeç burcu erkeği yardım etmeye ve ilgi göstermeye sevdiği kadar kendisinin de yoğun bir ilgi içerisinde olmasından son derece hoşlanır. Yengeç erkeği sohbet etmeyin son derece sevdiğinden dolayı etraf sonunda güzel bir şekilde sohbet edin insanlar onun her zaman hoşuna gitmektedir ve özellikle bir arkadaş ortamında masaya en çok davet edilen kişi her zaman yengeç erkeği de gülmek onun için hayatın en güzel bir terim olduğu için gülmekten çok hoşlanır ve etrafında bulunan kişilerin de sürekli gülmesini ister.

Yengeç burcu erkeğini etkilemek aslına bakarsanız zor değil.. Nasıl davranılmalı, en çok hoşlandığı davranışlar nelerdir?

Yengeç erkeği karşısındaki bayanın öncelikle doğal ve dürüst olmasını ister. Duygusal ve hassas yapıları vardır. Bir şeyleri söylemeden önce iyice düşün. Ona karşı duyduğunuz tutku ve aşkı dile getirin bu onun çok hoşuna gidecektir. Onun mutlu olması için çaba harcadığınızı gördüğünde o size daha çok adım atmaya başlayacaktır. Eğer sizi gerçekten seviyorsa sizi el üstünde tutacaktır ve sizin her şeyi yapar. Ona sorunları olduğunda destek olun. Yanında olduğunuzu gösterin. Dişiliğinizi ona hissettirin ve birlikteyken ona huzur verin. Onun için mantık değil duygu önemlidir çoğu zaman.Çok çapkındırlar fakat bir kadını severse onu kaybetme korkusuyla kabuğuna çekilirler. Ailesine çok önem verir bu yüzden sizinde ailesiyle iyi olmanızı ister. Çok sahiplenicidir yengeç erkeği ve sizin için her türlü fedakarlığı yapar. Sadece ona olan iyi niyetinizi ve sevginizi bilmesi yeterlidir. Şu bir gerçek ki çok şüpheci bir yapısı vardır bu da onu çok kıskanç yapar. Ama sizi kırmazlar ve her zaman gönül almayı bilirler. Suyu, denizi, içkiyi çok severler.

Annesine olan ayrı bir bağlılıkları vardır. Bu sevgi bazen ilişkide sorun yaratacak kadar bile olabilir. Güçlü ayağı yere basan ve aynı zamanda eğlenmeyi bile kadınları severler. Yengeç erkeği çok hayal kurar ve o hayali yaşamak için elinden gelenin fazlasını yapar. Sevdiği bayanın dırdırcı olmasına gelemez. yengeç erkeği eşinin onun için güzel yemekler yapmasını ister. Kendisi de çok güzel yemek yapar ve hazırlar. Yani aniden size bu tür jestler yapabilirler. Evine bağlıdır yengeç erkeği şefkatlidir, neşelidir, anlayışlıdır. Her ilişkisini ciddiye alır. Evleneceği kişi kafa yapısını uygun olması çok önemlidir buna karar verdiyse ölçmüş biçmiştir. Evlendiğinizde hiç sıkılmayacaksınız.Çünkü yengeç erkekleri çok eğlencelidirler.

Yengeç erkeğine ihanet etmediğiniz sürece sizi baş tacı eder. Yanlışınızı gördüğü anda sizi silecektir. Siz doğal olup onunla güzel , keyifli zaman geçirebiliyorsanız o zaten sizi hiç bırakmayacaktır. Ama gerçekten sizi seviyorsa bir yengeç erkeği böyledir.

Yengeç Burcu Davranışsal Erkeğinin Özellikleri

Yengeç burcu erkeklerin hoşlandığı bir diğer konu da espridir. Mizahi yön oldukça gelişmiş olan yengeç erkekleri, kaliteli espri yapan kadınları her zaman el üstünde tutarlar. Ayrıca yaptıkları esprilerin düzeyiyle her zaman yüksek zekalı görünmeyi de rahatlıkla başarabilirler. Bunun yanında dürüstlük de yengeç burcu erkeklerinin vazgeçilmezlerindendir. Ne hata yapmış olursa olsun dürüst olan insanlara her zaman ayrı bir sevgi besler ve onları desteklerler. Ayrıca oldukça girişken olan yengeç burcu erkekleri, bu özelliği hayatlarına aldıkları ya da alacakları herkeste ararlar. Girişken olmaktan ve girişken olanlardan özellikle hoşlanırlar. Bir işe cesaretle başvurabilmek ve o işi ustalıkla yönetebilmek, yengeç burcu erkeklerinin hoşlandığı diğer konulardır. Yengeç burçları parayla haşır neşir olmaktan hoşlanırlar. Her zaman zor durumlar için hazırlıklıdırlar. İhtiyaçları olsun ya da olmasın her zaman para biriktirirler ve çok mecbur kalmadıkça biriktirdikleri bu parayı harcamayı tercih etmezler. Dışarıya yansıtmasalar da her türlü maddi problem için hazırlıklı olmayı çok severler. Bu hazırlıklarını çok sevdikleri insanlar için kullanmaktan da hoşlanırlar. Risk almayı ve bu riskler için büyük miktarda paraları gözden çıkarmayı severler. Heyecanlanmaktan hoşlansalar da çözemeyeceklerini düşündükleri maceralara girmezler. Güvendikleri, emanet verebildikleri insanları asla ve asla terk etmez; ömürleri boyunca el üstünde tutarlar.

Zodiac Signs
Yengeç Burcu Erkeğinin Duygusal Özellikleri

Geçmişle olan bağı çok kuvvetli olan yengeç burç erkeği, özellikle geçmişte yaptığı hataların önüne çıkmasından hoşlanmaz. Bu nedenle geçmişinden bahsetmekten de hoşlansa da detaylara girmekten kaçınır. Ancak herhangi bir şekilde ilişki kuracağı insanların geçmişini çok detaylı araştırmak ister. Aşk anlamında kibar ve oturaklı kadınlardan hoşlanan yengeç burcu erkeği için asalet de önemlidir. Ailevi anlamda çok soylu olmasa bile asil davranabilen kadınların yeri yengeç burcu erkekleri için her zaman farklıdır. Evlilik ve aile kavramlarına olağanüstü önem veren yengeç burcu erkekleri sadece eğlenmek için devam eden ilişkilerden nefret ederler. Bu burçlar evlilikten korksalar da onlar için her zaman kutsal bir kurumdur. Ailevi problemlerden nefret ederler ve en ufak bir sorunda panik olup kaçma eğiliminde bulunabilirsiniz. Böyle bir durumda sorunu çözdüğünüz anda bir yengeç erkeğinin kalbini sonsuza kadar çalabilirsiniz.

Yengeç burcu erkeği nelerden hoşlanır ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

 

 

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git