Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sevişir ?

Yengeç Burcu Erkeği Nasıl Sevişir ?
1 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 2.680 kez okundu.

 Yengeç burcu erkeği nasıl sevişir ? Yengeç burcu erkeği tıpkı hayatındaki attığı her adım gibi, cinsel yaşamında da karşısındaki kişiden emin olmadan harekete geçmez. Cinsel ilişki sırasında ne kadar aktif olduğu onun ne kadar yoğun duygular içinde olduğuna ya da partnerine karşı beslediği duyguya bağlıdır. Sevişirken çok çekingen davranırlar. En yakınları olarak gördükleri eşlerine bile yapmak istediklerini ya da yapmak istemediklerini söylerken düşünerek hareket ederler. Fantezileri çoğu zaman yoktur ama olsa bile bunu fazla dile getirmezler. Sevişme esnasında yatak odası dışında her yerde olabilirler. Bu onlar için sorun değildir hatta çoğu zaman bu durum onları mutlu bile edebilir. Cinsel ilişki sırasında ellerini kullanmamayı severler.

Yengeç Burcu Nasıl Sevişir?

Yengeç erkeği, ancak her ne kadar ellerini kullanmak istemeseler bile parmak uçları ve elleri ile karşısındaki insana zevk vermede ustadırlar. Daha önce de söylediğimiz gibi yengeç erkeğinin cinsel ilişkiden aldığı haz, partnerini mutlu edebildiği ya da ona haz verebildiği kadardır. Hayat felsefesi haline getirdikleri önce çevrem düşüncesi burada da geçerlidir. Sevişme sırasında da kendinden önce partnerini düşünürler. Hisleri fazlasıyla güçlüdür, karşısındaki istediğini söylemeden tahmin edebilirler. Yengecin birlikte olduğu insan ne kadar aktif ise  o kadar pasif kalacaktır. Aynı biçimde bu durumun tam tersi de geçerlidir. Yengeç erkeği, seviştikten sonra uzun süre yatakta partneri ile sarılarak vakit geçirmeyi sever. Bunu da çoğu zaman ellerini ya da ayaklarını partnerine dolayarak, sarılarak gerçekleştirir.

Yengeç burcu erkeği duygusal bir yapıya sahip olduğu kadar aynı zamanda, her ne adım atmış olursa olsun hayatında daima emin adımlar atmak ister. Bunları göz önüne aldığımız zaman, yine aynı şekilde cinsel hayatı sırasında bile emin adımlar atarak hareket ettiği görülür. Bu esnada duygularının yoğunluğuna bağlı olarak cinsel hayatımda ne derece aktif olduğu değişiklikler gösterebilir. Yani yanındaki kadına duyguları ne kadar yoğun olursa, sevişme sırasında bir o kadar aktif olması doğru orantılı olarak ilerlemektedir. Yengeç erkekleri sevişme esnasında çekingen hareketler sergileyerek karşı tarafı fazlasıyla şaşırtabilir. Bu yengeç erkekleri normal bir zamanda bile karşı tarafla iletişim kurduklarında, bazen söylemek istediklerini söylerken bile çekilebilen yapıdaki kişilerdir. Hal böyle olunca bu durumda da çekilmeleri çok normaldir. Çekingen hallerinden dolayı fantezi isteseler bile bunu kolay kolay dile getirmezler. Sevişmenin gerçekleşebilmesi için mekan onlar için hiç önemli değildir. Her yerde bu iş onlara göre olabilir. Özellikle yatak odası dışında herhangi bir yerde seviştikleri zaman bu durumdan çok daha fazla zevk almaktadırlar. Hatta değişik yerlerde bu durum olursa onları daha da çok mutlu eder. Sevişme esnasında el hareketlerini kullanmayı fazlasıyla severler. El hareketleri sayesinde karşısındaki kadını kendilerine çok daha fazla çekmeyi beceren bu burç erkekleri, kendisi gibi kadını da adeta baştan çıkarmayı çok başarılı bir şekilde sağlar.

Yengeç burcu erkeği nasıl sevişir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git