Terazi Burcunun Yükseleni

Terazi Burcunun Yükseleni
13 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 655 kez okundu.

Terazi burcunun yükseleni, iyimser ,cana yakın ve hayata yaklaşımı oldukça şıktır. Zarif, narin, fazla lükse düşkün, dengeli etrafında güzelliklere önem veren burçtur. Pahalı şeyler çok çekicidir. Giyim kuşam konusunda modaya ayak uydururlar ama beğenmedikleri bir şeyi asla giymezler. Pahalı eşyalara, mücevherlere ve lüks evlere sahip olmak onların en büyük mutluluk kaynağıdır.

Terazi burcunun yükseleni, neşeli eğlenceye düşkün insanların çevresinde olmalarından mutluluk duyarlar. Aklı ve kalbinin eşit olarak tutarlar fakat gerçekten aşık olurlarsa her şeyi hatta paraya verdikleri değeri bile unuturlar. Yaşamların da sevgiye önem verirler. Doğum haritaları uyumlu ise sevgi yeterlidir. Uyumlu değilse hayatların da pek çok kez aşık olabilir, ayrılabilir, sevgili ve eş değiştirebilirler. Yükselen burcu Terazi olanlar, hemen herkes ile uyum sağlayabilirler. İnsanlarla anlaşım sağlayamadığı çok nadirdir. Çevresel olaylardan kolaylıkla etkilenebilirler.

Terazi Burcunun Yükseleni Nedir?

terazinin yükseleni
Terazi burcu yükseleni, görünüşleri açısından çok etkileyicidirler. Şahsına münhasır büyülü ifadeleri vardır. İnsanların onlara hayran olmaları son derece önemlidir ve bu durumdan tatmin olurlar. Kariyer ve kalite onlar için önemlidir. Bazen gerçek düşüncelerini söylemek yerine karşısındakine duymak istediklerini söyleme eğilimi gösterirler. Ara sıra da olsa ortama ayak uydurabilmek için kişisel görünüşlerinden vazgeçebilirler. Terazi burcunun yükseleninin en önemli özelliği, adaletli ve adil yarışçı olmasıdır. Her konunun doğrusunu yanlışını incelemekten sıkılmaz ve en doğru şekilde değerlendirirler. Genelde tartışmalar da başarılı olurlar. Dürüsttür yalandan son derece nefret ederler. Yapmacıklığa tahammülleri yoktur. Olumsuz en bilinen yönü kararsız olmalarıdır.

Terazi burcu yükseleni olan kişiler, yetenekli ve yaratıcıdır. Göze güzel gelen her şeye düşkündürler. Resim, müzik konusunda yeteneklidirler. Giriştikleri işlerde sürekliliklerini devam ettirmedikleri için genelde başarısız olurlar. Terazi burcu yükseleni olan kişiler, kişisel zevklerine ve sosyal yaşama düşkündürler. Ortaklık olmazsa olmazlar arasındadır. Toplum içerisin de hemen dikkat çekebilir ve gözde olmayı başarırlar. Tartışmaktan ve gürültüden hoşlanmazlar. Genellikle herkesle iyi geçinirler ve tatlı dilli olmaktan hoşlanırlar. O tatlı dilli konuşmaları sayesinde tabiri caizse yılanı bile deliğinden çıkarmayı başarırlar. Bir çok konuda titizdirler. Dost canlısı yapıları sayesin de kırmaktan korkarlar ve bir çok konuda haklı da olsalar alttan almaktan çekinmezler. Genel de dostlarını iyi kariyeri olan ve elit insanlardan seçerler.

Terazi burcunun yükseleni nedir ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git