Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlara Aşık Olur?

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlara Aşık Olur?
13 Şubat 2016 tarihinde eklendi, 630 kez okundu.

Koç burcu erkeği nasıl kadınlara aşık olur? Koç burcu erkeği nasıl kadınlar aşık olur demeden önce koç burcu erkeğin bazı özelliklerini bilmemiz gerekmektedir. Peki, koç burcu erkeğinin özellikleri nelerdir hep birlikte bakalım. Burçlar kuşağının ilk takım yıldızıdır koç burcu. Yönetici kişiliğe sahip olan koç burcu erkeği ayrıca burç arasında en hareketli burçtur. Koç burcu erkeği istediği zaman insanın aklını başka konular üzerine çekebilir. Ayrıca koç burcu erkeği dikkat çekme konusunda gayet başarılıdır. Koç burcu zekidirler. İdealist bir yapıya sahiptirler. Diğer burçlar gibi içlerine kaplı değillerdir. Hayatı dolu dolu yaşamak isteyen erkeklerin çoğu koç burcu erkeğidir.

Koç Burcu Erkeğinin Aşık Olduğu Kadınlar

Koç burcu erkeği doğaldır. Kendi içgüdülerine göre hareket ederler. Koç burcu erkeği insanların onun hakkında ne düşündüklerini pek umursamazlar. Bu yüzden diğer burç insanlarına göre koç burcu erkeği egoist bir kişili vardır.

Koç Burcu Erkeğin Aşk Hayatı

Koç burcu erkeğin aşk hayatı çekici, ateşli ve son der ece etkileyici bir kişiliğe sahiptirler. Sevgi dolu birliktelikle yaşamayı arzu ederler. Aşk hayatlarında genelde otoriter bir kişilik sergiledikleri için aşk hayatları çoğu zaman çelişkiler içindedir. Aşk hayatlarında mutlaka elde etmek istedikleri şeyi bilirler ve elde ederler. İstedikleri kişiyi mutlaka elde etme konusunu başarırlar. Koç burcu erkeğin aşk hayatını yazdık.

Koç Burcu Erkeği Nasıl Kadınlara Aşık Olur ?

Koç burcu erkeği otoriter yapıda olmayan kadınlar aşık olur. İlişkide hemen pes etmeyen gerektiğinde aşkı için çabalayan kadın tipine aşık olurlar.

Koç burcu erkeğini aşık etmek için güzel bir kadın olmanız gerekir. Koç burcu erkekleri güzel kokan kadınlara karşı zaaf duyarlar. Bu konunun ucuz veya pahalı olması önemli değildir sadece güzel ve hoş gelen bir koku olsun. Burnu ve gözleri çok hassas özelliğe sahiptir ve duyarlılığı yüksektir bu sebeple burunlarına ve gözlerine iyi bir şekilde hitap etmeyi başarmanız gerekir. Çok bakımlı olunması ve mümkün olduğunca abartılı olmayan şekilde çekici giyinilmesi onların dikkatini çekecektir. Şıklık konusunda abartı olunmamasını ve aşırı dikkat çekilmemesine önem verirler. Yanlarında bulunan bayanın başkaları tarafından beğenilmesi hoşlarına gider ve hatta dönüp dönüp bakılması bir arzu nesnesi haline gelmesini sağlar. Başka burç erkekleri tarafından yanlarındaki bayanlara bakılması hoşlarına gitmez ( özellikle akrep, yenge. ve oğlak burcu erkekleri tarafından ) ama koç burcu erkeklerinin yanlarındaki kadına bakılması onları yüceltir. Bu sebeple yanlarındaki taşıdıkları kadınların güzelliklerine önem verirler. ” Başkalarının ne gözle bakacağına, ne diyeceğine, rezil olmamaya ” önem verirler.

Koç erkekleri romantik olmalarıyla, sportiflikleriyle, hareketli oluşlarıyla ve şakacı olan erkeklerdir ve genelde girdikleri ortamlarda kolayca fark edilmektedirler. Özgüvenlerinin fazla gelişmiş olması nedeniyle ve rahat tavırları sebebiyle çok kişi tarafından sevilirler. Sevenleri arasında daha çok bayanlar vardır. Koç erkeklerinin çevresi oldukça geniştir ve bayan arkadaşlarına da bir hayli düşkündürler. Eğlenceli ve arkadaş ortamlarında dikkat çeken bireylerdir. Eğer kalpleri boşsa o kadını elde edene kadar aşırı çaba harcarlar. Çok çabuk aşık olabilirler ve adeta bir çocuk gibi içgüdüsel hareketlerle davranırlar. Elma şekeri için ağlamakta olan çocuklara benzerler. Aşk hayatlarında çok hoyrat yaklaşırlar.

Bu sebeple en ufak bir aksi durumda sevgileri biran önce tükenmektedir. Sevgi emek ister sözünü pek doğru bulmazlar çünkü onlar sabırsızlıklarıyla tanınırlar ve aksamakta olan konular için ekstra emek harcamazlar. İlişkileri içerisinde sorun çıktığı zaman kestirip atmayı tercih ederler, uzun uzadıya olan ilişkileri hakkında konuşmak ve bir anlaşmaya varmak onlar için sıkıcıdır ve sıkıcı hiç bir durum koç erkeklerinin ilgi alanları içerisinde değildir. Çok hassas oldukları kadar ve duygusal oldukları kadar kendileri için mesela sadakatsizlikle veya sorumsuzlukla suçlamakta olan kadınlar ile bir yakınlıkları ve gelecekleri olamaz. Egoları aşırı kuvvetli olup kendilerine olan özgüvenleri de aşırı yüksektir.

Koç burcu erkeği nasıl kadınlara aşık olur ? Peki, bu konu hakkında siz ne düşünüyorsunuz ? Düşüncelerinizi konu altında yer alan yorum bölümünden bizlerle paylaşabilirsiniz.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git