Kahve Falında Nehir Görmek

Kahve Falında Nehir Görmek
23 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.029 kez okundu.

Kahve falında nehir görmek, yakın zamanda hayatınızda durgunluk yaşanacağına delalettir. Eğer tabakta ise haneden birinin yaşadığı sıkıntıların artık son bulacağına işarettir. Sağlığı ile ilgili problem yaşayan bir tanıdığınıza yardımda bulunabilirsiniz. Fincanda ise fal sahibinin yaşayacağı problemin hemen çözüme kavuşacağı anlamına gelir. İş hayatı ile ilgili yaşanılacak sorunların çözümünde bir tanıdığınızdan yardım alabilirsiniz. Fincanın tam ortasında ise, tez vakitte her şeyin yoluna gireceği şeklinde yorumlanır. Eşiniz ya da sevgiliniz ile yaşadığınız sorunları rafa kaldırabilirsiniz.

Tez vakitte geçirilen bir kazada yaralanan bir tanıdığınızın durumunun iyileşeceğine delalettir. Bu sıkıntılı dönemin su gibi akıp gideceği şeklinde yorumlanabilir. Bir diğer manası ise maddi sıkıntıların çok yakın zamanda kapınızı çalacağı şeklindedir. Harcamalarınızda dikkat etmeniz gereken bir döneme girebilirsiniz; bu yüzden dikkatli davranmanız gerekebilir. Yaşamınızda önemli gelişmelerin olduğunu ve insanlar üzerinde etkilerinizin çoğalıp saygınlığınızın artacağının habercisidir. Özellikle aile ilişkilerinizde tanık olacağınız tartışmalarda yapıcı tutumunuz ile takdir toplayacaksınız.

Geçmişte yaşamış olduğun bir takım hatalar, çevrendeki bazı insanlara verdiğin zararlar tek tek karşına çıkmakta. Ancak yaptığın iyiliklerin ve yardımların da karşılığını alacaksın. Etrafın tarafından çok sevilip sayılıyorsun. Uzun bir süre aşkta pek yüzün gülmemiş. Ama nihayet dilediğin gibi kafa dengi birini bulmuş durumdasın. Kıymetini bil ve bu birlikteliğin tadını çıkar.

Kahve Falında Akan Nehir Görmek

Bir aileye dahil olmak anlamına gelir. Evlilik ya da evlilik hazırlığı sebebiyle dahil olunacak olan ailenin sizi başlarda, tanımadığı sebebiyle yargılaması söz konusu olabilir. Hatta bir süre sonra sizden bir müddet uzaklaşabilirler. Fakat müstakbel eşinizin bir seçim yapması konusunda korkularınız olmasın. Mutlu bir evlilik sizi bekliyor. Sizin için önemli olan hiç bir zaman maddiyat olmadı. Bu sebepledir ki mükafatınızı alacaksınız. Tutarlı duruşunuz, merhametiniz sayesinde ve eşinizin size sevgisi ve desteği ile yanlış anlaşılmaları ortadan kaldıracaksınız. Sonrasında sizden uzaklaşan, sizi yanlış nitelendiren tüm insanlar pişman olarak hatalarını telafi etme telaşına düşeceklerdir. Bu konuda müsterih ve affedici olmalısınız.

Merhametinizin yanında, bu sebeple size kötülük edebilecek olanları da işaret eder. Nitekim deneyeceklerdir de. Bu yüzden insanlara merhamet etmelisiniz, fakat kolay kolay güvenmemeli ve sırlarınızı paylaşmamalısınız. Çünkü iftira atabilir ve iftiralarını desteklemek için sizin verdiğiniz bilgilerle harmanlayabilirler. Sevilen bir kişi olacaksınız ve bunu kıskananlar olacaktır.

Bir bunalım içerisindesiniz. İlişkiniz olumsuz gitmektedir. Bunun sebebi kıskançlık olarak görüyorum. En kısa zamanda aranızdaki buzlar kalkacaktır. Kafana takmamalısın. Bu aralar kendine vakit ayıramıyorsun. İş hayatın yoğun gitmektedir. Maddi açıdan bolluktasın. Harcamalarına dikkat etmelisin. Ailen ile aranda tartışma yaşayacaksın. Yakında düğün var.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git