Kahve Falında Kurşun Görmek

Kahve Falında Kurşun Görmek
18 Ekim 2015 tarihinde eklendi, 2.979 kez okundu.

Kahve falında kurşun görmek, kötü bir olayın kıl payı sizi ıskalayacağı anlamına gelmektedir. Bu olay gerçekleşmesi çok muhtemel bir zamandayken duyarlılığınız ve ileri görüşlü yapınız sayesinde kurtulmayı başaracaksınız. Bu süreç boyunca ne yapacağınıza karar vermeyip bocaladığınız ve kendinizi çok umutsuz hissettiğiniz zamanlar olsa da sonunda doğru sonuca varmayı başarıyorsunuz. İfade ettiği kötü durumun genellikle iş yaşamı konusunda olduğu düşünülür. Öyle ki bu durum çok ciddi bir ekonomik kriz gibi büyük çapta bir şey bile olabilir. Hatta bir dönem işsiz de kalabilirsiniz. Önemli olan sonunda başarıya ulaşacağınızı bilerek umudunuzu yitirmemenizdir.

Falı bakılan kişinin iradesinin ne kadar sağlam olduğunu ve sezgilerinin kuvvetli oluşunu gösteren bir işaret olarak da kabul edilir. Zaten başınıza gelecek kötü olaydan kurtulmanın ve bu zor süreci atlatmanın kaynağı da bu irade gibi özelliklerinizden gelmektedir. Bu süre boyunca çevrenizde bulunan kişiler ve özellikle aileniz de kötü etkilenebilir. Ancak sizin güçlü yapınız ve iradeniz sayesinde onlar da kuvvetli duracak ve size yardımcı olacaktır.

Çeşitli sebeplerle işe gitmek istemeyişine etrafındakiler bir anlam veremiyor. Sorunlarını kaçarak çözemeyeceğini anlayarak yakın dostlarından yardım istemen akıllıca bir hareket olacak. Eski sevgilini mutlu görmeye tahammülün yok ama kendine yeni yollar çizmenin zamanı geldi. İmajını değiştirerek kendini hayatın rutininden kurtarmaya başlayacaksın. Büyük bir organizasyona katılarak başarılı insanlarla tanışmak seni yeni işler için motive edecek.

Kahve Falında Kurşun Asker Görmek

Uzun yıllar boyunca üzerinde çalıştığınız, ince eleyip sık dokuduğunuz önemli bir konuda nihayet sonuca ulaşacağınızın habercisidir. Bu konu işinizle ya da eviniz veya ailenizle ilgili olabilir. İş yerinde yıllardır üzerinde çalıştığınız ancak bir türlü sonlandıramadığınız bir projeyi sonunda harika bir şekilde teslim etme zamanınız geldi. Eğer uzun zamandır evlilik planları yapıyor ancak bir türlü bu planlarınızı hayata geçiremiyorsanız en kısa zamanda bu önemli kararla ilgili ilk adımları atacaksınız. Eğer çocuklarınız varsa ve onlara iyi bir gelecek sunmak için koyduğunuz hedeflere her an ulaşabilir ve bu konuyu eşinizle de paylaşarak onun desteğiyle hedefinize bir adım daha yaklaşabilirsiniz.

Kahve Falında Kurşun Kalem Görmek

Yaptığı işte oldukça titiz ve dikkatli insanlara dalalet eder. Bu sizin el attığınız her konuda sonuna kadar istikrarlı bir şekilde devam ettiğinizi ve tamamlamadan asla vazgeçmediğinizi gösterir. Ayrıca başladığınız her işi en iyi şekilde tamamladığınız herkes tarafından bilindiği için özellikle maddi anlamda ömrünüzün geri kalanında asla büyük problemler yaşamayacağınızın göstergesidir. İnsanların sizin yaptığınız her işe saygı duyduklarına ve eğer sizin adınız geçiyorsa kontrol dahi etmeden kayıtsız şartsız güvendiklerine işaret eder. Eğer belirgin bir şekilde gördüyseniz hayatınıza sizin gibi işinde titiz ve azimle hedefine ulaşan biri girecek, bu kişi sizin yükünüzü oldukça hafifletecek demektir. Büyük emeklerle ortaya çıkarılan işleri, sahip olunan bilgileri sabırla gelecek nesillere aktarma çabasını ve dikkati ile ün salmış insanları temsil eder.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git