Kahve Falında Kalp ve Deve Görmek

Kahve Falında Kalp ve Deve Görmek
25 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 1.528 kez okundu.

Kahve falında kalp ve deve görmek uzaktan gelecek olan bir aşkı simgeler. Fal fincanında yan yana olarak çıkan kalp ve deve sembolleri yakın zamanda tanışacağınız uzun zamandır yurt dışında olan ve ülkeye yeni dönmüş olan biri ile yaşanacak olan bir aşkı ifade eder. Bu ilişki evlilik ile neticelenecek ve mutlu bir yuva kurulacaktır. Eğer kalp devenin üzerinde ise buda gelecek olan bir hediyeye işarettir.

Kahve Falında Kalp Ve Deve Görmek Ne Anlama Gelir?falda kalp ve deve görmek

Falda kalp ve deve görmek, fal sahibi çok sevdiği bir yakınından bir hediye alacaktır ve bu hediye hem maddi hem de manevi olarak yüksek bir değere sahip bir hediye olacaktır demektir. Fakat bazı yorumculara göre ağır bir yük ile yorumlanır. Bir kimsenin falında kalbin üzerinde deve çıkması halinde bu kişinin omuzlarında büyük bir yük olduğu ve bu yükün altında ezildiği anlamına gelir. Bu yükün asıl karşılığı üzerinde ki sorumluluktur. Bu sorumluluk nedeni ile hayatta ki pek çok şeyden uzak duruyor ve eli kolu bağlı kendi hayatını yaşamaktan uzak bir yaşam sürüyor demektir. Ne sorumluluklarını bırakıp gidebiliyor nede sorumluluklarından dolayı hayatını bir düzene koyabiliyordur.

Falda Kalp Ve Deve

Kalp ve deve görmek, hatta bu ikisini yan yana çıkması varlıklı bir kimse ile tanışmaya ve bu kimse ile bir izdivaca işarettir. Fal sahibinin varlıklı bir kimse ile eş dost aracılığı ile tanıştırılacağı ve bu tanışma sonrasında anlaşılıp evlilik yolunda adım atacakları anlamına gelir.

Kahve falında kalp ve deve görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kalp ve deve görmenin anlamı ve kalp ve deve kahve falı yorumu.

Etiketler:

Kahve Falında Kalp ve Deve Görmek Konusuna 1 Yorum Yapıldı
  1. Özge. Arıkan dedi ki:

    Falımda kalbin üstünde deve çıktı ne anlama geliyor bu

Sayfa başına git