Kahve Falında Kalp ve Anahtar Görmek

Kahve Falında Kalp ve Anahtar Görmek
20 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.930 kez okundu.

Kahve falında kalp ve anahtar görmek; aşk hayatınızda yeni bir kısmetiniz olduğunun habercisidir. Bu kişi size kendi kısmetiyle gelecektir. Fal fincanında beliren kalp ve anahtar sembolleri para konusunda da maddi kazançlar sağlayacağınız bir dönem de yakında kapınızda demektir. Ailede ise güzel bir haber var. Bu haber ya hamile bir aile üyesine yorulur ya da bir sınav, bir başarı yakalanmasıyla sonuçlanır.

Kahve Falında Kalp Ve Anahtar Görmek Ne Anlama Gelir?falda kalp ve anahtar görmek

Falda kalp ve anahtar görmek; hayatınızda yepyeni bir döneme girmek üzere olduğunuzun sinyali de hayatınıza girecek kişiyle belirlenecek demektir. Bu kişi size kalbini sonsuza kadar açacak, hayırlı bir kısmet. Ayağınıza kadar gelecek olan bu kısmet, çok yakınlarda bir yerlerde. Yakınınızda olan arkadaş çevrenize şu sıra iyi bakın. Size açılması artık an meselesi. Hiç beklemediğiniz bu kişiden gelecek teklif, sizin ayağınızı yerden keseceğe benziyor. Kalp görmek; eğitim hayatınızda da çok istediğiniz yerlere geleceğinizi de belirtir.  Falda anahtar görmek; İş ya da eğitim için gittiğiniz bir kurumun ya da sınavın iyi bir şekilde sonuçlanacağının habercisidir. Maddi durumunuz neticesinde bir ev ya da araba sahibi olmak istiyorsanız bu yolda uğraştığınız her şeyin sonucu iyi bir şekilde sonuçlanacaktır.

Falda Kalp Ve Anahtar

Kalp ve anahtar görmek, istediğiniz ev ya da araba 3 vakte kadar imzanızla sizin olacak demektir. Kahve falında anahtar gören kişi; ailesinde gurur duyulacak bir iş ya da başarı sahibi olacaktır. Bu sıralar yardım edeceğiniz bir kaç kişi olabilir. Onlara mutlaka maddi manevi yardımda bulunmalısınız. Bunun sonucu sizin için hayırlı sonuçlar doğuracak.

Kahve falında kalp ve anahtar görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kalp ve anahtar görmenin anlamı ve kalp ve anahtar kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git