Kahve Falında Kalp Kabarması Görmek

Kahve Falında Kalp Kabarması Görmek
27 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 4.487 kez okundu.

Kahve falında kalp kabarması görmek sıkıntıya işarettir. Bir fal fincanında kabarmış bir kalp çıkmışsa bu falı baktırmakta olan kişinin bir iç sıkıntısı yaşadığı anlamına gelir. Bu genellikle gönül meseleleri ile ilgili bir sıkıntı olarak kabul edilir. Kalbi kabarmış olan kimsenin bir sevdiği olduğu fakat bu kişiden sevgisine karşılık alamadığı anlamındadır. Ya da sevdiğinden yeni ayrılmış ve hala onu unutamamış onun için yas tutmakta olduğu ile yorumlanır. Fal sahibi yaşadığı ayrılık nedeniyle kendini yas boğmuş ama bunu dışarıya belli etmemek için içine atmıştır.

Kahve Falında Kalp Kabarması Görmek Ne Anlama Gelir?falda kalp kabarması görmek

Falda kalp kabarması görmek bazı yorumculara göre ihanetle yorumlanır. Falında kabarık bir kalp çıkan kimse bir ihanete uğrayacaktır. Bu ihanetle birlikte yara alacak çok üzülecek ve yasa girecektir. Bu ihanet Beklemediği birinden gelecektir. Bu sevdiği kişi olabileceği gibi yakın bir arkadaş, kardeş, yakın bir akraba da olabilir. Bazı yorumcular ise falda çıkan kalp kabarmasının fal sahibine değil bir başkasına ait olduğunu ve bir kimsenin falında şayet kabaran bir kalp çıkmışsa bu birinin kalbini kırdığı yada birini hayal kırıklığına uğrattığı anlamına gelir. Falında kabarmış bir kalp görmek size aşık biri ile yorumlanır. Çevrenizde size çok aşık olan fakat bu duygularını göstermekten çekinen biri olduğu ile yorumlanır. Bu kişi duygularını belli etmemek için sürekli içine atmakta ama bu aşk canını fazlası ile yakmaktadır. İçinde bulunduğunuz ortak koşullar nedeni ile bir türlü kendisini açığa çıkaramamaktadır.

Falda Kalp Kabarması

Kalp kabarması görmek kişinin iç sıkıntıları dışa vurma zamanının geldiğine ve bu sayede biraz olsun rahatlama yaşayarak iç huzuruna kavuşacağına dalalettir. Ayrıca her ne kadar duygular dışa vurulsa bile kavga gürültü söz konusu olmayacaktır.

Kahve falında kalp kabarması görmek ne anlama gelir ? Ne demektir, neye işaret eder ? Falda kalp kabarması görmenin anlamı ve kalp kabarması kahve falı yorumu.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git