İki Kalp Üst Üste

İki Kalp Üst Üste
20 Ocak 2016 tarihinde eklendi, 2.115 kez okundu.

Kahve falında iki kalp üst üste görmek, uzun zamandır evlat hasreti çektiğinizi ve bu hasretin yakın bir zamanda son bulacağına işarettir. Falda iki kalbin üst üste gelmesi bir evladın özellikle de bir erkek evladın simgesidir. Eğer uzun yılar evlat hasreti yaşamış iseniz artık sabrınızın mükafatını almanızın vaktidir. Aynı zamanda kültürümüzde, erkek evlat; murat, kısmet olarak da bilinir. Eğer çocuğunuz var ve yeniden evlat sahibi düşünmüyorsanız yakın bir zamanda hayırlı ve kısmetli bir olayın haberini de alacağınıza işarettir. Bu haber, bir miras haberi olabilir yada çok mutlu olacağınız bir evlilik haberi olabilir.

falda iki kalp üst üste görmek

Falda iki kalp üst üste görmek, yeni bir aşka yelken açacağınızın habercisidir. Uzun yıllar kalbiniz boş kalmış ve yıllarca kendi ruh eşinizi aramış olabilirsiniz, ama artık ruhunuzu tamamlayan kişiyi bulacaksınız. Falda çıkan kalp simgeleri bu olayı simgeler. Şu an bir ilişkiniz de var ise bu ilişkiniz evliliğe doğru gideceğine dalalet edilir. Evlendikten sonra ise, bir erkek evladınızın olabileceğinin habercisidir. İki kalbi üst üste görmek, genellikle evlilik ve doğumu simgeler.

Uzak yollardan gelen  arkadaşınızla keyifli bir hafta geçireceksiniz. Devlet dairesi gibi bir yerde şahit olacağınız ufak bir yolsuzluk sizi çok sinirlendirecek ve gereği neyse yapmak için kolları sıvayacaksınız. Canınızı sıkan tüm engellere direnmeniz ve yolunuzdan şaşmamanız bazı insanlara çok etkileyecek. Beklemediğiniz birinden güzel teklifler alabilirsiniz. Hayatınıza birini dahil etmekten korkmayın.

Etiketler:

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış.

Sayfa başına git