Kahve Falında Deniz Kabuğu Görmek

Kahve Falında Deniz Kabuğu Görmek
3 Ağustos 2015 tarihinde eklendi, 2.288 kez okundu.

Kahve falında deniz kabuğu görmek, tüm karmaşalardan kurtulup sakin bir hayatı seçeceksiniz diye yorumlanır. Son zamanlarda çok fazla yorulmuş olmanız ve hakkınızı alamadığınızı düşündüğünüz için oldukça üzgün, stres dolu günler geçirmeniz ve bunu ister istemez ailenize de yansıtmanız radikal bir karar alıp tüm bu stresli şeyleri hayatınızdan çıkarmanıza ve yepyeni bir yol çizmenize neden olacak. İyi bir şey yapacağınızdan emin olabilirsiniz.

Bundan sonra sürekli huzur dolu günler yaşayan, stressiz, ruhunu arındırmış, çok sağlıklı bir insan olacağınız anlamına gelir. Hem de çok kısa bir süre içinde. Çok uzaklardan bir telefon alacaksınız demektir. Bu telefon konuşmasına hem çok şaşıracak hem de karşıdan gelecek teklifle sevinçten havalara uçacaksınız. Bu büyük ihtimalle kafanızı dinleyebileceğiniz bir tatil teklifi olacak. Kafanızı toplamanız, kendinize gelmeniz için bu tatil çok önemli fırsat. Kesinlikle geri çevirmemeniz gereken bir teklif. İş hayatınızda arkanızdan işler çevrildiğini gösterir. Güveninizi kazanmak için elinden gelen her şeyi yapan, sizde daha yüksek bir kademede bulunan birisi tarafından kıskanılıyorsunuz. Bu insan onun yerini alacağınızdan korkuyor ve sürekli entrikalar çeviriyor arkanızdan. Bu kişiye çok dikkat etmelisiniz, çok tehlikeli ve iş konusunda size çok zarar verebilecek birisi. Hayallerinizi, planlarınızı, projelerinizi bu insanla kesinlikle paylaşmayın. Başaramamanız için elinden geleni yapacaktır. Bu işi yüzünüze karşı çok iyi davrandığından henüz kim olduğunu bilemezsiniz. Bu yüzden bu dönemde herkese karşı şüpheci yaklaşılmalı. Kısa sürede kendini ele verecektir bu kötü kişi, sonrasında ona göre davranabilirsiniz.

Daha çok entrika ve adrenalini seven kişilere yorumlanılır. İçinde heyecan dolu şeylere meraklı olduğunuz ve birçok zorluğun üstesinden gelerek rahat bir hayata kavuştuğunuza işaret eder. Kötü huylu arkadaşlardan uzak durduğunuza, anlayışsız olan insanlara karşı tahammülünüzün olmadığına, zaman içinde kendinizi daha fazla geliştirerek istediğiniz başarıyı yakalayacağınıza ve iş yerinizde bulunduğunuz mevkiyi yükseltmek için var gücünüzle çalışacağınıza tabir edilir. Zarif, saf ve iyilik anlamına gelir. Uzun zamandan beri hasret duyduğunuz ailenize kavuşacağınıza ve bir daha bu kadar uzaklara gitmemeniz gerektiğini vurgulamaya çalışmaktadır. Oldukça marifetli ve hünerli bir kişiliğe sahip olduğunuza yorumlanırken diğer yandan da hak etmediğiniz hiçbir şeye elinizi uzatmadığınıza yada sahip olmak istemediğinizi göstermektedir. Beyaz gelinler içinde kendinizi görmenize az kaldığına, hayalinizdeki gibi bir düğünle dünya evine gireceğinize, bir ömür boyu mutlu ve huzurlu olacağınıza tabir edilir.

Benzer Yazılara Göz Attınız Mı ?
Sayfa başına git